Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

pozdrawiam Cie Myriam....ja na pewno nie dam dziecku na imie Jessica (nie obrażając oczywiście nikogo) życze Ci udanego weekendu odezwe sie w poniedziałek pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa! Fajna dziewczyna z Ciebie, chyba byśmy się dobrze rozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!❤️ nie sie pdoba dla dzieczynki:Lena,Kornelia,Felicja,Daria,ale jak bym mialą dawać to chyba wybrała bym Lenke:) a chłopczyk:Olaf,Maksymilian,Marcel,ale nei wime które bym dała:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 16
A NIKT NIE NAPISAŁ ŻE BARDZO ORGINALNYM IMIENIEM JEST :KORNELIA,DOBRAWA ORAZ WIKTORIA,WERONIKA,PAULINA :D MI SIE NAJBARDZIEJ PODOBA OSOBIŚCIE BEATA ;D BO TO MOJE IMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrinka
mi się podobają: dla dziewczynki: Olga, Martyna, Alicja, Amelia, Maria dla chłopca: Adam, CEZARY, Oskar,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woth
A jak Wam się podoba Urszula i Tomek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a ja mam na imię Olga Maria a moja córa Joanna Pamela a druga Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie widziałam
na żadnym forum imienia Halszka. może jest dziwne, ale na pewno ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może takby...
A co powiecie na :Ignacy, Teodor ? A dla dziewczynki: Michalina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr kozesława
Koza Gluta Kipa Charka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzlenka
xxxxxxxxxxxxx- moja corka ma wlasnie Olga Maria. Olga - dla mnie najpiekniejsze imie swiata. Co do wyboru imienia niebylo zadnych watpliwosci. Cudna jest, ta moja Olgusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenna
Modne są: Julia, Weronika, Wiktoria, Ola, Oliwia, a dla chłopców Damian, Dawid, nie wiem co jeszcze. Ale zastanów się dziewczyno, czy chcesz nazwać dziecko imieniem aż tak popularnym? U mnie na osiedlu co drugie dziecko to Kubuś albo Julka, a wśród niemowlaków rekordy popularności bije Oliwia. W życiu nie nazwałabym dziecka imieniem popularnym w danej chwili i radze Ci - przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galadriela12345
a mi sie podobaja imiona : Lena, Justyna, Martyna dla dziewczynki. Julia jest rzeczywiscie teraz bardzo oklepane, wiec odpada, podobnie jak Ola, Madzia i Kasia- bo takich imion jest mnóstwo- ogólnie to nie mam nic przeciwko nim, ale jak widze ze na haslo Ola obraca sie polowa dziewczyn w zanadrzu to jakos tak niebardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeta
jonatan- czy to imię wam się podoba? czy jest jakieś ośmieszjące? czy jakieś przezwisko można do niego przypisać? chcę tak nazwać syna ale jeszcze nie jestem pewna w 100% jeszcze podoba mi się Tobiasz i January- które z tych trzech waszym zdaniem przyjemniej brzmi. dziękuję za odpowieć jeśli ją uzyskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
January to styczeń po angielsku to chyba dziwnie bo wydaje mi się ze nie byłby to January tylko styczeń a ja dalej jestem przy Franciszku naprawdę ładne to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeta
Błękitna Laguna-a co sądzisz o jonatanie i Tobiaszu, które lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez ten temat zaczęłam
się zastanawiać nad imionami :D:D:D No i sama nie wiem, iimiona kojarzą mi się z ludźmi i podobają mi się, jeśli lubię "nosicieli" I tak moge śmiało powiedziec, że wszystkie Kasie , jakie znam są świetnymi dziewczynami, lubię także Ule, bo znam TYLKO DWIE ( jestem po 40 :)) i obie bardzo lubię.Poza tym lubię: Magdy, Maje,Sylwie, Julie,Danki,Edyty.A z męskich imion podoba mi się Maciej, Andrzej, koleżanka ma synka Bruna ( tez mi się podoba, ale nie dałabym tak własnemu dziecku nigdy na imię),Bardzo lubię Jerzych, Jakubów i Konstantych. Nie cierpię imion: Gabriela, Anna,wszystkich straszliwie pretensjonalnych Angelik, Żanet itp. Nie cierpię Patryków, Dominików, Damianów, Dawidów i wszelkiej maści udziwnionych Majkeli itp. I to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeta
Błękitan...- dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj glos w sprawie
do konca nie wiem jakie imona sa teraz wq modzie, ale jak slysze po raz "enty" oliwia, nikola, aleksander/a lub maximilian itp. to mi sie wszystko wywraca dla moich dzieci przewidzialam: chlopiec -Kamil / Julian / Dominik / Karol dziewczynka -Karolina / Kornerlia / Leonia ;) Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie o
Jonas???? Fajnie brzmi no, nie i to imie znaczy GOLAB :) lub dla dziewczynki: Lea albo Tabea ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fika
a co oznacza tabea, a moze jonasz a nie jonas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie o
tabea znaczy Gazela i jest z j.herbajskiego ;) Tylko ciekawe czy w PL pozwoliliby nazwac dziecko tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie o
FABIAN - tyle ze to znaczy hodowca fasoli, imie wywodzi sie z laciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy z tym Marcelem, doprawdy? Mi się to imię koajrzy z jakimś totalnym lalusiem i mazgajem. To nie jest imię dla poważnego 30, 40 letniego faceta! Ja- osobiście -mam na imię Katarzyna i faktem jest, że imię to jest strasznie popularne, bo na różnych etapach mojej edukacji Katarzyn było od groma (doszło do tego, że w jednej ze swoich klas, miałam 3 koleżanki o tym imieniu :) ), ale jednocześnie jest to imię, którego nie powstydzę się w każdym wieku. Czego nie da się powiedzieć o Dżesikach czy Majkelach. BTW, czy to nie jest tak, że jeśli rodzice są Polakami, to ich dziecko takie \"zagraniczne\" imię musi mieć spolszczone (vide: Majkel, Dżesika)? Krytykuje się tutaj imiona takie jak Michał, Dawid, Damian, nazywając je nowomodnymi, co przecież wcale nie jest prawdą. Nowomodne to są dopiero te wymysły- Zoje, Angeliki, Oliwie... A już zupełnie Wiktoria- jak to ktoś napisał -to takie wytworne imię, że aż trudno maluszka tak nazywać. Nie mam pojęcia o obecnej modzie na imiona, choć wnioskując z seriali ( ;) ) istnieje chyba tendencja do powrotu do starych imion. I o ile jestem w stanie Franka przeboleć, o tyle Ignacy mnie totalnie kompletnie rozwala! O Władysławie nie wspomnę... Jeśli wybierałabym, to: DZ: Amelka, Julia, Anna (ja znam tylko 4. w moim roczniku to b. mało popularne imię), Martyna, Dorota. Mój chłopak ostatnio lubi Milenki :D CH: Piotr, Marcin, Maciej, Michał, Maksymilian,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejee
ale ladne imie ta Milena. takie wdzieczne i slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech i Jarosław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×