Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość ziomalka
wiec dla dziewczynki: Natasza, Marika, Michalina, Marta, Paulina, Brook, Rafaela, Dla chlopca: Rafal, Felix(felek), Oliwier, Blarzej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 4 miesiecznego synka.Nad imieniem dla niego zastanawialismy sie z mężem cała ciąże ale dopiero w szpitalu podjeliśmy ostateczna decyzję.Nie jest to rzadne z imion amerykańskich,ktore niewiadomo dlaczego tak sie teraz podobaja polaką,nie jest to tez imie na czasie ,ktore mozna usłyszeć na kazdym podwórku.Synkowi daliśmy na imię po prostu Krzysztof.Ładne polskie imie,mozna je skracać na rozne sposoby,my wolamy Krzysiu lub Krzysiaczek.Pewnie nie kazdemu sie podoba,ale trzeba zauwazyc takze,ze jest to świete imie i Krzysiu ma swojego patrona,amerykańskie imiona ich nie posiadaja bo po prostu nie sa świete. Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuuuuu
"Swięte imiona", matko kochana w jakim ja kraju żyje, i chciałabym Ci "Dpminisiu", powiedzieć, ze większość imion nadawanych w Polsce ma swoje odpowiedniki zagranicą, anglossaskie brzmienie dla Krzysztofa to Cristopher, Piotr to Peter itd, pozdrawiam i błagam o opamiętanie , bo nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba, a tu już jedna misia pisia napisała o tragedii związanej z nadaniem imienia dziecku Wiktoria, a dla mnie to piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Od momentu, kiedy tylko dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży zdecydowaliśmy się z mężem na \"podział\";) ja wymyślam pierwsze imię dla dziewczynki i drugie dla chłopca, a on pierwsze dla chłopca i drugie dla dziewczynki:) Przy wyborze imion nie sugerowaliśmy się modą, w najmniejszym stopniu!!!Moje imię, kiedy byłam dzieckiem, było rzadkie wśród dziewczynek i chciałam, by tak samo było z moją córeczką, a zawsze podobało mi się imię Jaśmina, mąż chciał Anię, więc córunia miała być Jaśminą Anną. Chłopczyk miał mieć na pierwszę imię Aleksander (imię jego prapradziadka), a drugie Jan (praktycznie wszyscy mężczyźni w naszych rodzinach je noszą, więc miało to być odwołanie do pewnego rodzaju tradycji ) Oba imiona i męskie, i żeńskie fajnie pasowały do naszego nazwiska:) Nasza córunia ma prawie 3-miesiące i jest najukochańszą Jaśminką świata. Być może ktoś z Was uzna, że upadłam na głowę nadając jej to imię, ale nam ono się naprawdę podoba:) Pozdrawiamy J&J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic do cudzoziemskich czy \"dziwnych\" imion. Jak inne dzieci będą chciały dokuczać to przyczepią się nawet do imienia Jacek (słynne \"Jacek placek na oleju\"). Ja na studiach miałam kolegę o imieniu Eustachy, po pierszym szoku wszyscy się szybko przyzwyczaili i nikogo to już nie dziwiło. A facet miał jak w banku że gdy ktoś wołał \"Eustachy!\" to że chodziło o niego :) Część osób zresztą szybko przerobiła mu imię na Stachu. Uważam natomiast że imię powinno być dopasowane do nazwiska. Olimpia Krzak czy Carmen Widelec brzmią trochę głupio ;) Gdy urodziłam pierwszego syna był szał na imiona: Sebastian i Łukasz. W klasie syna jest 3 Sebków i 4 Łukaszków :) A przy młodszym była z kolei moda na Jasiów, Oskarów i Kamilów, wśród dziewczynek na Marysie i Zosie. Połowa moich koleżanek ma dzieci o imieniu Marysia albo Jaś. Z kolei pokolenie mojego taty to \"pokolenie Andrzejowe\". Prawie wszyscy wujkowie są Andrzejami :) tata też miał tak na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładne imiona to ......
dla dziewczynki : Karolina, Magda, Marta, Alicja, Sandra, dla chłopca: Marcin, Dawid, Sebastian. Kamil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moja córeczka ma na imię Wiktoria i uważam że to bardzo piękne imie mój mąż zreszta też.W kwietniu urudzę drugie dziecko i jeśli to będzie dziewczynka to damy jej na imię Oliwia a jeśli chłopczyk to będzie Kamilek.Oprócz tego podobaja mi się jeszcze Natalia Paulina Weronika Klaudia - Kacper Mateusz SZymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będzie
jedną z 15-stu Oliwii w klasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygula
nie rob dziecku krzywdy nadaja mu imie bo jest modne, pozwol mu byc jedynym :) ja jeslet Aga polowa dzieczyn ze szkoly miala tak na imie okropnosc wtedy tez wsrod chlopcow dominowalo imie tromek teraz to jJUlki olki i kacpry ew, michaly przeciez jest tyle fajnych imion. Dagmara, Daria, MArtyna, Milena, Paula, Laura, Anastazja, Dominika, Zofia_moja kochana babcia Maciej, Miłosz Błażej, PAweł, KOnrad, MArek DOminik Kamil i Adrian dl amnie to strasznie rozlazle imiona takie ktore z facetow robia baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie składa że w mojej miejscowości nie ma ani jednej Oliwii i moja córeczka będzie pierwsza.A tak w ogóle to ja wcale nie patrze na to czy w pobliżu sa jużtakie imiona albo w rodzinie po prostu jak mi sie jakieś imie podoba to może go mieć cała kula ziemska i tak nazwę tak ziecko i niew dam mu na imie Kleofast albo Żanetka tylko dla tego ze nikt tak nie ma na imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granitowa Tekla-- po pierwsze Blazej pisze sie przez ż a po drugie kazdy nadaje takie imie jak jemu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMIE ALBO IMIE
a mi sie bardzo podoba imie DANIEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myślicie o Teresie? piękne, stare imię, teraz nieużywane... Tereska... mnie się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJE ULUBIONE IMIONA
DLA DZIEWCZYNKI : katarzyna, Marta DLA CHŁOPCA : Maciej, Wiktor, Wojtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajxbncydvnxdx
a mi sie podobaja: dla dziewczynki: Klara ❤️ Amira, Karolinka dla chlopca: Mikołaj ❤️ Filip, Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pummka
Jak kiedys bede miala dzieciaczka to dam mu na imie: Dziewczynka: Natalia, Blanka Chłopczyk: Ziemowit (Ziomuś hihih) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja córka
ma na imie Tosia czyli Antonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella76
a mnie sie tymon lub tymoteusz podoba-albo nataniel:))pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjkuuu
do julianka_80, bardzo podoba mi się imię Twojej córki, Jasmina, bardzo ładne, podoba mi się też Malwina, Malina, Jagoda, ale tylko jagoda, Jadzia już mniej, ale w zasadzie nie lubię zdrobnien tego typu, mam na imie Ewa i chcę być Ewą, przy Ewci już się wkurzam, ale Ewunia to ewentualnie może być, tak jest też z imieniem Maria, Maria ładnie, ale już Mańka nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.....Myriam jak bedziesz na forum to sie odezwij....co do imion to napisałyśmy strone wcześniej co my myslimy pozdrwiam mamusie i zycze udanych wyborób imion dla dzieciaczków....pamietajci ze wybieracie imie małemu człowiekowi który musi z tym żyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myriam.....długi weekend minął pracowicie (sobota i niedziela na uczelni) dobrze ze piątek był wolny, no a dziś znowu do pracy, ale coż trzeba pracować.....a tak wogóle to staramy sie o dzidziusia i jak mam chwile to zagladam tu na forum, na jednym jestem dosć często....a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam na uczelni, zazdroszczę Ci, że pracujesz, bo ja teraz szukam, a po ponad trzech latach siedzenia w domu wariuję. We wrześniu mój czort poszedł do przedszkola, więc pod tym względem odetchnęłam. Na Kafeterię wchodzę dopiero od kilku dni, bo dopiero teraz mamy stałe łącze. Jak widzisz nawet wybieranie imion jest to wciąż temat mi bliski, chociaż więcej dzieciaczków nie planuję. Mam nadzieję, że wkrótce będziecie mieli dzidziusia, bo najwspanialsze doświadczenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrian masz dziecko jak fantastycznie ile ma latek, jak na imie? jeśli moge zapytać.....tak z tą pracą jest cieżko dlatego ciesze sie ze ją mam, Tobie życze zebyś ją znalazła jak najszybciej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywa się Iza i ma 3 lata. Dzięki za miłe słowa, od kilku dni wzięłam się na poważnie za szukanie, mam nadzieję, że nie będzie to trwało w nieskończoność! Czas spędzony w domu będę miło wspominać, ale co za dużo to niezdrowo. Co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne imie Iza gratuluje córci, wiesz to dobrze ze poswieciłaś jej tyle czasu to bardzo ważne w rozwoju dziecka.....studiuje socjologie kier dziennikarstwo, a z zawodu jestem grafikiem komputerowym i na tym stanowiski pracuje (bardzo lubie to co robie) kierunek studiów który wybrałam też bardzo mi sie podoba.....marze o bliźniakach ale genetycznych mozliwości na to nie ma bo nie mielismy w rodzinie bliźniaków....ale możeeeeeee którz to wie....napisz też coś o sobie jak masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, a może to Wy będziecie pionierami w rodzinie? Nigdy nic nie wiadomo! Znałam kiedyś dziewczynę, która też marzyła o bliźniakach, nie dość, że jej się udało, to na dodatek trafiła się parka! Coś niesamowitego. Wiem, że wcześniej brała pigułki, a po nich częściej się to zdarza. Ja studiuję pedagogikę, jestem na pierwszym roku, ale bardzo chcę pracować w szkole w klasach 1-3 i będę wytrwale dążyć do tego celu. Póki co szukam jakiejkolwiek pracy. Mieszkasz może w W-wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam mocno kciuki Myriam zeby Ci sie udało....jak sie czegoś bardzo chce to na pewno sie to osiągnie....ja słyszałam ze mnoga ciąza zdarza sie po tabletkach albo po leczeniu u mnie ani jedno ani drugie nie wchodzi w rachube wiec licze na cud od Boga....podziwiam Cie ze chcesz byc nauczycielką to praca która wymaga cierpliwości, serca....nie mieszkam w Warszawie, jestem z Jaworzna ok 20km od Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pisia
Do mojego dziadka kiedyśpisała wróżka o wdzięcznym imieniu Donna Isabela , hehe może tak ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×