Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata123

Ciąża przy regularnym braniu tabletek antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość agata123
aha co do drugiej czesci Twego pytania jezeli bylabys w ciazy to (wiem bo ostatnio to pytalam lekarza):) krwawienie z odstawienie nie wystapi wogole lub lekkie( wybaczcie opis) brazowe wodniste plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaaa
agata-----dlaczego piszesz ze nie minełao 24 godziny,u mnie w ulotce nie ma nic o 24 godzinach tylko o 12 godzinach!!!!i wszędzie jest o 12 godzinach!!a ja pzrekroczyłam 15godzin!!!wiec chyba mam się czym martwić???a jeszcze co do tych tygodni to właśnie pierwszy i trzeci jest najbardziej nie bezpeczny z tego co słyszałam,a drugi wcale!!! wiec sama juz nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
w takim razie to zalezy widocznie od tabletek jakie bierzesz u mnie w ulotce jest mowa o 24 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psikuska
Regularne branie-macie na myśli branie tabletek co do minuty czy wzięcie tabletki każdego dnia? Bo ja w tym miesiącu wszystko pogmatwałam,tzn. raz się spożniłam w wzięciem 3 godzinki,ale tak to zawsze brałam regularnie po południu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
mialam na mysli branie tabletek kazdego dnia bez wymiotow i biegunek jak sie okazuje i takie przestrzeganie nie chroni przed ciaza w 100% mozna miec pecha i byc w tym jednym 0.1 kobiet ktore w ciaze przy tabsach zachodza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psikuska
A mi sie wydaje,że ten 1 procent to własnie takie przypadki,kiedy wystąpiła biegunka albo wymioty,lub kiedy brało się antybiotyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
bylam ostatnio u gina i powiedzial mi ze ten jeden procent to tzw"cuda natury" tak to okreslil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartaa
Mam takie pytanie, jezeli zmienilam tabletki z Jeanine na Yasmin i po skonczeniu Jasmin zrobilam 7 dniowa przerwe, a nastepnie zaczelam brac Yasmin, czy okres pojawi mi sie w tym samym czasie, w jakim powinnam miec przy Jeanine, czy moze mi sie przesunąć? Dzis powinnam miec okres a go nie mam :| Ale jestem dobrej mysli ze to przez zmiane tabletek. Niech ktoś mnie utwierdzi w moim przekonaniu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartaa
Troche sie zamotałam tam miało być "(...)jezeli zmienilam tabletki z Jeanine na Yasmin i po skonczeniu Jeanine zrobilam 7 dniowa przerwe.." Błaagam napiszcie jak ktoś wie coś na ten temat. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie nie ma napisane
ze masz dostawac zawsze tego samego dnia. Masz dostac okres w czasie przerwy nie wazne ktorego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartaa
No tak, tylko ze dostawalam okres regularnie co 28 dni, i myslalam ze po zmianie tabletek, gdzie zrobilam 7 dniowa przerwe tak jak przy poprzednich tez dostane okres za 28 dni, no ale nie wiem czemu jeszcze nie mam. Wiec zostalo mi czekac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotynka
a ja mam ciagle watpliwosci "czy to juz biegunka, czy jeszcze nie?" wiadomo, bywalam w takich stanach,z e watpliwosci, ze "to to" nie mialam najmnijeszych... ale w pozostalych sama nie wiem co myslec i robic (bo przeciez nie bede pare/kilka razy w miesiacu lykac tabletek podwojnie z powodu (wybaczcie okreslenie) luznego stolca) Poza tym, jezeli biore pigulke wieczorem (22), to czy jesli spokojnie doczekam ranka, to 'relewacje' o 7-8 juz mnie nie powinny martwic pod katem skutecznosci pigulek? Wiem, wiem... glupie mam problemy... ale glupio tez by bylo z takiego powodu wpasc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somila
po zmianie tabletek z diany na jeanine dostalam dzien wczesniej - teraz czeka mnie zmiana tak jak u Ciebie jeanin na yasmin - z tym ze zgodnie z zaleceniem gin nie bede mialam 7 dniowej przerwy - bo pierwsza tabse yasmin mam wziasc tego dnia ktorego pojawi sie plamienie - wiec pewnie czekaja mnie rozne atrakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartaa
Ja dostalam dzien pozniej po zmianie na Yasmin :))) Moze to dlatego że zmienilam godzine przyjmowania tabletek ;) No to pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka
biorę tabletki od 4 lat a na tyle się boję niezaplanowanej ciąży, że stosujemy dodoakowe zabezpieczenie -prezerwatywy, za każdym razem. myślicie ,że to głupie? ale czy można "wyluzować"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
spokojnie wyluzuj ja mam tez schizy ale gumy przy tabsach to juz lekkie przegiecie:) no chyba ze wymioty lub biegunka ...to tak..ale poza tym po to bierzesz tabsy zeby wlasnie miec luz bez mundurka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka
Dzięki Agata, może i przeginam ale trudno NAM się przełamać, a mój facet jeszcze bardziej niż ja się boi. To znaczy, że maksymalnie do końca można do końca, wiesz o co chodzi:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
syweczka po prostu normalnie po ludzku mu wytlumacz na spokojnie ze nie po to trujesz sie chemia ( bo to jednak trucie sie jakby na to nie patrzec) zeby jeszcze zakladac gume a i od gum przeciez mozesz miec uczulenie pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokahontaz
agatko,Ty tu jestes jak jakas wyrocznia:) napisz wiec prosze,czy biorac tabsy,mozna tak do konca....no ze facet konczy w srodku,we mnie...??heh,bo biore pierwsze opakowanie i nie wiem czy tak mozna czy nie mozna,czy dopiero przy drugim opakowaniu,a do gina dopiero za kilka dni sie wybieram.no.i nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata123
:) wyrocznia nie jestem :) opisuje tylko i wylaczmie swoje doswiadczenia:) tak mozna od razu do konca oczywiscie jezeli wzielas tabletki "przepisowo" czyli w pierwszym dniu miesiaczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkina
czesc mam pytanko w propos biegunki mialam biegunke nie wiem czy ostra czy nie ale 2 razy wyladaowalam w wc i wylecialo chyba wszystko co mialo;p a dopiero po jakiejs pol godzinie wzielam tabletke dodam ze to pierwszy tydzien tego opakowania yasmin i teraz pytanie czy jestem bezpieczna cy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!!:) jestem po drugim opakowaniu Yasminek ... ostatnio po skonczeniu pierwszego opakowania dostalam okres w 4 dniu... teraz zbliża sie 5 i ni mam:( bralam tabletki przepisowo , nie pije alkoholu i nie pale :/ kochalam sie z chlopakiem \"do srodka\"... mial ktos kiedys taka sytuacje?? tak sie stresuje ze sie cala trzese... :P help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuttti
dziewczyno wyluzuj ja biore tabletki od 4 lat i zdarzylo mie sie ze kiedys wogole nie dostalam krwawienia w 7 dniowej przerwie zrobilam kilka testów ciazowych a co sie okazalo to przez stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_21
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_21
Hej, ja mam taki problem, biore tabletki ale ostatnio moj chlopak powiedzial mi ze jestem nie odpowiedzialna bo zaczelam palic papierosy, a to podobno ma zly wplyw na przyjmowane tabletki, teraz jestem w strachu.... bo jesli to moglo spowodowac ze tabletki nie dzialaja, to byla bym w ciazy. Czekam teraz na okres , a na test jest za wczesnie... ZACZYNAM SIE MARTWIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange-72
mam pytanko ; dopiero zacznę brać yasminelle - kiedy mam zaczać w pierwszym dniu okresu czy też po okresie??? pytam bo nigdy nie brałam pigułek wiec jestem niedoswiadczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lekarz ci nie powiedzial
chyb dostalas recepte od lekarza-czemu nie zapytałas??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange-72
wiesz co jeszcze nie wykupiłam recepty z tego co pamiętam miałam wziasc po okresie ale własnie się doczytałam tu ze któras wzięła w pierwszym dniu okresu i zgłupiałam. Oczywiscie ze zadzwonię i sie dowiem od lekarza ,ale myslałam ze jak juz bierzecie to wiecie i mi powiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia_21
papierosy nie wpływają na skuteczność pigułek chodzi o to że pigułki podnoszą ryzyko zakrzepicy papierosy też a papierosy + pigułki to proszenie się o kłopoty (zakrzepica może być śmiertelna), wiem bo mój ojciec ma i to nie są żarty co prawda jestem feministką ale ci powiem że masz mądrego faceta i się go słuchaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×