Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata123

Ciąża przy regularnym braniu tabletek antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość Mmmmmea
Jezu, nie mogę czytać tego forum, co za ortografia. Mam wrażenie,że głupoty wypisują tutaj 16latki z pokolenia neo, aż się nie chce odpowiadać. Kto dzieciom przepisał hormony? żal. \"mniałam\" \"zwarjować\" \"buli\" kurwaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jak jest
skonczyłam 1 opakowanie tabletek Cilest i jestem na końcu 2.Ale nie dostałam normalnego okresu było to lekkie plamienie,starczyłaby wkladka co trwało 2-3dni.skonczyła mi sie przerwa 7dniowa wiec zaczełam brac 2 opakowanie ale ja sie stasznie dziwnie czuje,czesto siusiam mam bolace piersi zasinione i duze sutki,porobiły mi sie rozstepy na piersiach i boli mnie brzuch jak na okres,mam mdłosci (na poczatku myslałam ze moze z głodu rano ale po jedzeniu mam to samo),męczy mnie tez zgaga.juz pare razy sie zdazyło ze mało nie zwymiotowałam.Czy moge byc w ciąży? Prosze co tym myslicie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia456
czesc dziewczyny...mam problem...zaczełam brać 2 opakowanie tabletek...moj chłopak podczas sexu konczy we mnie... ale nie biore regularnie co 24 godziny boje sie ze moge zajsc w ciąże... odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka123
powiedzcie mi dziewczyny czy podczas brania tabletek palenie w czymś przeszkadza ? lekarz nic nie pytał kiedy zapisywał mi tabletki a widze ze tutaj piszecie o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka24
czzy mozna zajsc w ciaze podczas 7-mio dniowej przerwy? w trakcie przerwy kochałam sie z chlopakiem i on skonczyl we mnie... ale to bylo tak ze dopiero za 2 dni mialam zaczac brac nastepne opakowanie ale plamienia juz nie mialam... pomocy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 3
Drogie Panie,mam problem. Juz drugi miesiac biore Stediril. W pierwszym miesiacu z mojej winy opoznilam przyjecie Stdirilu o okolo 10 godz,ale dodatkowo zabezpieczalismy sie z moim facetem gunka.W tym miesiacu mielismy stosunek przerywany w 15 dniu cyklu-we wtorek a nazajutrz czyli w srode boli mnie w podbrzuszu ,sa to bole podobne do tych owulacyjnych,bo ja zawsze czulam owulacje,wiec pszlam po tabletke "po"(Postinor),bo myslalam ze mam owulacje,ale boli mnie do dzisiaj juz 5 dzien.Nie wiem co mam myslec.Gin powiedzial ze powinnam po kilku dniach poczawszy od piatku,kiedy wzielam postinor( po okolo 65godzinach) dostac plamienie po Postinorze ,pic normalnie dalej Stediril dalej i czekac na okres. Jak myslicie czy to mogla byc owulacja? -W 17 i 18 dniu,kiedy mnie bolalo zrobilam sobie (troche pozno)testy owulacyjne ale wyszly ujemnie.Jestem cala w strachu.Pomozcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 3
Poza tym biore tabletki raz o 20 30,innym razem 0 21 30 a wtedy,kiedy mielismy stosunek przerywany wzielam je jakos tak miedzy 22 30 a 23 30.Pozdrawiam i czekam,moze ktos jest lub byl w podobnej sytuacji lb potrafi odpowiedziec na moje pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addaaaaaas
wiec jak to jest czy brak okresu w przerwie świadczy o ciąży a moze wystapi tylko plamienie? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotkowa23
Mam problem...Otóż biorę tabletki juz 4 miesiąc, niestety przy koncu 3ego plastra zaczełam sie bardzo źle czuć, okazało się to zbyt mocnymi i nieodpowiednio dobranymi tabletkami, gdyz brałam Microgynon 30, oprocz wzrostu wagi i złego samopoczucia, dostałam okres w dzień ostatniej tabletki z plastra, okres był całkowicie normalny tyle ze trwał te 3 dni dlużej, poszłam odrazu do ginekologa który przepisał mi inne i zalecił normalne branie po tygodniowej przerwie. Niestety zdazyło mi się z moim mężczyzna zapomniec i zaraz po okresie czyli w ciagu 7dniowej przery uprawialismy kilka razy seks, niestety 2 razy skonczyl we mnie. moze nadmienic ze tabletki biore regularnie, jednak obawy mam nadal, minal dopiero tydzien, wiec testu nie mam po co robic, a lekarz tez mi nic nie powie bo za wczesnie. Chciałabym tylko wiedziec czy ktoraś z was spotkała sie z taka sytuacją i jak ona się zakonczyła....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny biore tabletki od prawie 1,5 roku, nie zawsze biore punktualnie ale zawsze w tych samych granicach czasu, ostatnio w pierwszym tyg zapomnialam tabletki ale wzielam ja rano jak tylko sobie przypomnialam w dzien plodny kochalam sie z chlopakiem bez innych zabezpieczen... jaka jest szansa zajscia w ciaze... ??? zawsze w dni plodne uzywalismy dodatkowo prezerwatywy a teraz braklo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiaaaczek zabiłas mnie teraz :| w jakie dni płodne?? o czym ty dziewczyno mowisz przez poltora raku brac tabletki i nawet nie wiedziec jak dzailaja? czy ty umiesz czytac?? na ulotce wszytsko pisze powiem ci tylko tyle PORAZKA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 3
addaaaaaas w przerwie moze nie wystapic okres to moze byc wynik wlasnie brania tabletek.Moze tez byc skapy(ja tak mam ),bo tabletki anty wplywaja na intensywnosc okresu,tzn moze byc nie tak obfity jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata 88
Witam Was wszystkich, mam taki problem odnośnie tabletek, że zawsze biorę o godzinie 19, a dziś po 7 dniowej przerwie pierwszą z blistra wzięłam o godzinie 22 30, więc 3,5 godziny później. Martwi mnie to, bo to pierwsza tabletka w pierwszym tygodniu. Wiem też, że mam 12 godzin na wzięcie i wszystko powinno być ok, ale jednak chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat, czy zabezpieczenie jest ciągle? Może trochę spanikowałam, ale chciałabym mieć pewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej jestes zabezpieczona, jest dokładnie tak jak piszesz, mozesz miec 1 godz poslizgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
witam dziewczyny ja kochalalm sie w przerwie 7 dniowej dokladnie w drugim dniu tej przerwy a po 2 tyg przy braniu regularinie tabletek o 10:00 mam mdlosci,bule podbrzusza mam juz 1 coreczke boje sie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam takie pytanie. Biorę tabletki anty już 14 miesięcy, lecz przez jeden miesiąc nie brałam bo nie miałam tabletek :( Nie kochałam się w tym czasie z chłopakiem. A 5 dni spóźnia mi się okres co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa85
Heh także stoję przed tym dylematem CIĄŻA a CILEST :) Powiem tak moja kuzynka brała DIANE i zaszła w ciążę mimo regularności co do minuty.Następny przykład znajoma przy regularnym stosowaniu ma dwójkę małych także nie wiedomo jak na to patrzeć. Mój przykład biorę CILEST od 7 miesięcy wcześniej brałam NOWINETTE ale mi nie służyły(...) a teraz mam mdłości na zapachy, mdłości ranne i wieczorne i inne objawy wskazujące ciążę...a brałam regularnie także czekam na wystąpienie miesiączki :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaa85
A więc... dostałam okres ale bardzo słaby i mało co krótki 3,5dnia.. nadal mam mdłości itp.. a więc czekam na wizyte...ale raczej to ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeschizowanaaa
słuchajcie, bo ja już nie wiem, czy nie przesadzam... biorę swoje pierwsze opakowanie tabletek anty - Yasminelle... no i tak - w pierwszych dniach brałam tak ok.21 - 22; stopniowo mi się przesunęło na 0.00 - 01.00... jestem teraz zestresowana powrotem do pracy, a na stres reaguję, za przeproszeniem lekką sraką;) - może też dlatego, że jem głównie warzywa, bo akurat jest gorąco i niczego innego za bardzo nie chce mi się robić... nie biegam do kibla jak oszalała, tylko takie... hm... luźne stolce; sorry za obrzydliwość opisu, ale sama już nie wiem... czy to możliwe, że te antyki w związku z tym mogą nie działać? jak mogę to sprawdzić? jest jakiś test płodności, czy co? obiektywna metoda sprawdzenia, czy występuje owulacja? kurczę, jak to jest? jestem bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makemismile
Biore tabletki od 7 miesiecy regularnie, jednak teraz sie strasznie boje poniewaz chlopak pierwszy raz skonczyl we mnie, akurat gdy mialam 7-dniowa przerwe(pekla prezerwatywa), przez co jestem bardzo nie spokojna. Z drugiej strony testu chyba nie oplaca mi sie robic ... jak myslicie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy dziewczyny moglybyscie
dla wlasnego dobra zaczac czytac ulotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drt21
Witam serdecznie... i bardzo proszę o radę.... dziś wziełam 13 tabletkę Novynette (jest to mój pierwszy listek) pierwszą przyjełam tak jak radziła mi moja ginekolog- w piątym dniu cyklu. W związku z tym, że przyjełam ją póżniej miałam się zabezpieczać dodatkowo przez pierwsze 7 dni jednak byłam pewna, że chodziło o 7 dni cyklu a nie brania tabletek... poprostu przeoczyłam to na ulotce. No i w siodmym dniu cyklu (czyli po 2 tabletce) współżyłam z mężem bez dodatkowego zabezpieczenia....Nigdy wczesniej nie stosowałam tego typu antykoncepcji więc już się pogubiłam.... Prosze o Wasze opinie... jak myślicie czy jest duże prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verita veritatis
Istnieje taka ewentualność że możesz byc w ciąży, idź do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i potem kobiety sie dziwia
ze jak to mozliwe ze jestem w ciazy, przeciez bralam regularnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicerylkaa
co do owulacji w trakcie brania tabletek... mialam taka sytuacje:) przez pare lat bralam tabletki cilest, z pewnych powodow chcialam je zmienic, akurat moj ginekolog byl na urlopie i bylam zmuszona pojsc do innego, przepisal mi 3 opakowania logestu. wszystko bylo wporzadku, minely drobne dolegliwosci ktore mialam przy cilestach i w trakcie 3 opakowania logestu (byl to poczatek opakowania, chyba 4 czy 5 tabletka) poszlam do swojego ginekologa na badanie usg dopochwowe oraz recepte. heh i wlasnie w trakcie badania dowiedzialam sie czegos ciekawego:) ze jajeczko rozwija sie prawidlowo i cos tam jeszcze, ogolnie moj obraz jajnika byl jak u kobiety zdrowej nie bioracej tabletek anty. hmm zdziwiona mowie do lekarza, ale przeciez ja biore tabletki i z tego co wiem nie powinnam miec owulacji. lekarz troszke sie zdziwil, spojrzal do mojej kartoteki i faktycznie. przez ten okres 3 miesiecy regularnie wspolzylam ze swoim facetem i on zawsze konczy we mnie, mamusia nie jestem i do dnia dzisiejszego niewiem o co chodzilo:) a lekarz mi tylko wytlumaczyl, ze czasami moze tak sie zdarzyc i ze jest to troche dziwna sytuacja. i skonczylo sie tak ze wrocilam do cilestow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacyjka
a ja mam takie pytaanko: czy podczas tej siedmiodniowej przerwy pomiędzy kolejnymi paczkami tabsów, też jestem zabezpieczona?? proszę, pomóżcie, bo biorę dopiero drugi miesiąc i nie wiem jeszcze za bardzo wszystkiego :/ a z ulotki regulonu niewiele wynika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etaga200
Taj jesteś zabezpieczona, ja się zastanawiam czy niektórzy nie rozmawiają ze swoim ginem ??? Pewnie tylko wpadają po tabletki i nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binladenka
Właśnie mnie też to trochę dziwi. Przecież to wszystko jest w ulotce. Na forum można się o coś dopytać, poradzić, ale najpierw można by było ulotkę przeczytać. A potem się dziwią, że nikt im nawet nie udziela na pytania typu: czy w czasie 7-dniowej przerwy jestem zabezpieczona? ULOTKA RZECZ ŚWIĘTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika30082008
mam pytanie... czy przy stosowaniu tabletek ponad rok mozna zajsc w ciaze w trakcie 7-dniowej przerwy??? blagam o odpowiedz bo nie bede mogla normalnie funkcjonowac ze strachu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×