Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tati_

zmotywujcie mnie, bo inaczej nie wiem co będzie

Polecane posty

Gość doorootaa
hej hej! kolejny dzień diety upływa znakomicie :))) nie odczuwam już wcale głodu. dzisiaj na śniadanie zjadłam sałatkę z kukurydzy, ananasa, selera i szynki. porcje którą normalnie wciągnęłabym w 2 minuty jadłam prawie 20 minut (aż mama zapytała czy mi nie smakuje). i wiecie co ?? takie wolne jedzenie powoduje że mniej jemy. podobno dopiero po ok.15min. do mózgu dociera sygnał z żołądka że jemy. tati_ zdrówka życzę :)) i jeszcze jedno: ĆWICZMY !! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_19
:) Siemka! :) Ciesze sie bardzo,ze wszystki nam idzie calkiem niezle! Oby tak dalej! :)Ja dzisiaj znowu mam zamiar zmiescic sie w ok1200 kaloriach:) No i moze dam rade chociaz troszeczke sie poruszac:) Mała minia ..ja tez mam zamiar nie tykac slodyczy,ale zobaczymy co z teog wyjdzie..slodycze to moja slabosc:( tati_ zamiast mówic nam ,to co wiemy..czyli,ze sport to same korzysci daj nam Kochana dobry przyjklad! :-p no i ..kuruj się,aby nie zachorowac,teraz o to nietrudno :( jestesmy z Tobą:) doorootaa_ jak milo slyszec,ze jestes zadowolona ze swoich osiagnięć:) to napawa mnie optym,izmem i chcecia do dzialania:)masz racje,do naszych dobrych rad dodajemy Twoją..aby jesc znacznie wolniej :) Trzymajcie sie kobietki! :) Damy radę!:) ps.jak myslicie..moze zrobimy tabelkę,..taką jaką mają dziewczyny na innych topikach..nasz nick,wiek,wzrost..no i kolejne wagi..odnotowywane np co tydzień??Ja zglaszam sie na ochotnika do prowadzenia tej naszej malek ksiegowosci;) Aha,w jaki dzien bedziemy sie wazyc?Co Wam odpowiada? Moze poniedzialki? Napiszcie,jak Wy uważacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika33
cześć! Ja się trzymam od wczoraj, waga 57 kg, chcę 52 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 18
dziewczyny tez bede z wami ja sie odchudzam na sb waga 63 167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam propozycję, zebysmy się mierzyły!:) centymetr do ręki i mierzymy obwód w miejscach strategicznych: 1) talia, 2) biodra, 3) udo w najgrubszym miejscu 4) łydka w najgrubszym miejscu Robiłam tak przy zeszłej dietce i rewelacja, daje kopa do dalszego działania!:) bo ciężar ciała potrafi się wahac znacznie nawet w ciagu jednego dnia, a cm. się nie oszuka:P nie wszystkie dziewczyny mają tez wagi w domku. Proponowałabym mierzenie co ok.10 dni. A i jeszcze jedno, chyba na zadnym topicu nie było jeszcze mierzenia!:) Dla przykładu podaję swoje wymary, tylko się nie smiejcie, ze ze mnie mały hipopotam!;) tati_(170cm) - stan WYJŚCIOWY:P 13.11.2005 1) talia: 78cm. (jeny, gdzie moja talia??? :P ) 2) biodra: 95cm. 3) udo: 58cm. 4) łydka: 42cm. ( ło matko :( ) i co myslicie o mierzeniu?? waga tez moze byc dodatkowo podawana:) Będziemy widziały, jak ładnie chudniemy:) dorotka, to prawda, ze wolne jedzenie duuuzo daje. Ja tak długo cedzę moją porcję, az poczuję, ze głód w miarę opanowany:) ta sałatka to z majonezem czy bez? brzmi smakowicie:) aggie, dziękuję za ochrzan:D obiecałam, ze zaczne cwiczyc, jak tylko choć troszkę schudnę, taka ociężała to po prostu nie mogę!:P ale zaczne, masz moje słowo:) przekonując minię sama siebie tez próbuję przekonac:D ale argumenty całkiem sensowne miałam, nie?;) co jesz przykładowo w 1200 kalorii?:) widzę, ze w ogóle sporo z nas jest na 1000-1200 kalorii:) vika, cieszę sie, ze zaczęłas:) pamietasz, obie mówiłysmy, ze tym razem odchudzanie na powaznie!:) myszka, witaj:) a ja zaraz idę ugotować kalafior i zrobię do tego gotowaną pierś + jakaś surówka:) Na II śniadanie był serek wiejski lekki. Nie mam juz zadnego kefiru w domu ani jogurtu, więc na obiadku chyba dziś poprzestane, no chyba, ze bede bardzo głodna, to moze jakies warzywo sobie pochrupie albo wymysle cos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doorootaa
sałatka z majonezem ale chudym i bardzo go było malutk, tylko aby połączyc składniki. sałatka bardzo pyszna. puszko kukurydzy i ananasa, słoniczek selera (takie paseczki) i szynka. szynkę i ananas pokroic na drobno dodac seler i kukurydzę. na koniec łyżeczka majonezu (light) i mona jeszcze przyprawy ale ja wole bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doorootaa
chyba z głodu zjadam literki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D to i ja się do was przyłacze :P od 1.11 byłam na diecie i do 10.11 schudłam 4kg i mam aktułalnie 60kg/170cm Moją wymarzoną waga to 53kg i do tego chcę dazyc. Od jutra zaczynam tą diete amerykańską,którą ktoś podał na początku i słyszałam już z kilku źrudeł,że jest bardzo dobra,a oprócz niej będe jeszcze sobie ćwiczyć :D Moje wymiary: wzrost: 170cm waga: 60kg biust: 92cm talia: 68cm biodra:92cm udo: 51cm Może zrobimy tabelkę? Acha mam 18 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy na taka tabelkę? NICK...wzrost....waga...biust......talia.......biodra.....uda......cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_19
Tati..masz rację..może być mierzenie..:) Zaczynamy od jutra,ok? Rano,przed śniadankiem..aby w talii nie dokladac tego co niepotrzebne;) Hmm..co jem..np dzisiaj.. rano duża maślanka z otrębami granulowanymi (300),surówka,ryż,kawałeczek rybki (550),zamierzam pojeść jeszcze troszke slatki ,którą wlasnie robi moja mama..więc plus ok.350 ..razem 1200 :) to różnie..ale hm..staram sie jeść sporo warzyw:) ostatnio na topie jest u mnie brukselka..mniam:) chociaż wiem,ze nie każdy lubi:)..jem masę kefirów i maslanek,bo je uwielbiam:) podobnie jak otręby granulowane,które świetnie dzialają na przemianę materii:) bardzo często jem rybkę..smażona.na odrobinie oleju lub pieczona :)) nie jem mięsa..ale to tylko z tego względu ,ze za nim nie przepadam:) wiem,ze powinnam spożywać więcej owoców..ale cóż..uwielbiam tylko truskawki i maliny..a na nie teraz nie pora..moze znaczne kupować mrożone:) aha..no i warzywka z patelni....pyszna i malokaloryczna sprawa!:) polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_19
Ale sie rozpisalam ..:-p jak widać,jedzenie to temat w ktorym świetnie sie odnajduje..;0 ale skoro nie tylko ja tutaj mam kiilka zbędnych kilogramów ,wnioskuję ,że i wy jeść lubicie:-p;) hejka lushinka! :)Gratuluję zrzucenia tych kilku kg! :) Jak to zrobiłaś!:) Pewnie masz w tym roku studniowkę..?:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam studniówkę i chcę sie w jakas fajna kieckę wcisnąć,a co do tego jak to zrobiłam to sama nie wiem poprostu jadłam cos tam na śniadanie, II śniadanie i troche obiadu i tyle,a po obiedzie już nic i woda z organizmu szybko wyleciała,a terza gorzej bedzie z tłuszczykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika33
Lushinka sądząc po Twoich wymiarach to ty niezła laska jesteś :-) ja ważę mniej, ale moje wymiary są mniej korzystne: talia 70 biodra 95 udo 52 łydki 33 Tati jak postanowiłyśmy, tak zrobimy! dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym byc lasą,ale ja mam drobe kości i ogólnie jestem tłusta, mam wiszący zwiotczały brzuch i grube nogi. Jestem nie proporcjonalna. Przed wakacjami ważyłam 56-57kg i wygladałam można powiedzieć ślicznie. Wszystko na mnie ładnie leżało,a terz szkoda gadać, połowa ciuchów w szafie,a ja mam brzuch jak w 7 miesiacu ciazy moja siostra taki wydenty i nie wiem dlaczego bez problemu moge go wypchnąć :( musze sie tego pozbyć a wiecie coś może o takich ćwiczeniach jak szósta werdera czy cos takiego? To sa niby ćwiczenia na brzuch i daja super efekty!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vika zazdroszcze łydki. Ja mam 40cm,ale dąze do 33cm dziewczyny od jutra dieta amerykańska :P trzymajcie kciuki za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureatka fikumiku
Jeśli wyglądasz jak klocek to przebierz się za kostkę Rubika.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_19
No więc podaję moje wymiary i wagę:) aggie_19_170cm_63,5kg_biust 88...talia 78..biodra98...udo.57..łydka..38 mam jakiegoś takiego pałera;0 ..wiem,ze tym razem dojdę do celu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, a czy ja mówiłam, ze idę na bal przebierańców??:D dorotka, dzięki za przepis:) ja zawsze robiłam sałatke: kurczak, ryz, kukurydza, ananas, papryka konserwowa ( mniam :) ) ps. napisz swoje wymiary ok?:) lushinka, bardzo ładnie Ci idzie:) czy ta dieta amerykańska to ta, którą ja podawałam na początku? nie znam jej pod taką nazwą i pytam z ciekawosci:) 6 weidera robiłam swego czasu, ale powiem Ci, ze jest ciężko. Musisz sama spróbowac i ocenic czy to dla Ciebie. Ja zrezygnowałam, bo przez 6w. nie miałam juz zadnej przyjemnosci z cwiczenia. Ale jezeli faktycznie tak bardzo zalezy Ci na spłaszczeniu brzuszka, to spróbuj!:) aggie, ja z tych osób co za brukselką raczej nie przepadają:P ale maslanki, kefiry itp. tez uwielbiam:) zawsze chciałam zrobic warzywa z patelni, ale sobie nie wyobrazam, by ociekały olejem:/ na czym Ty je robisz? na oleju własnie? ps. czekam na wymiary!!:) vika, taki obwój łydki jak Twój to moje marzenie od zawsze!:) u mnie dojdzie max. do 35cm. (z WIELKIM trudem:P ) i koniec, ale chociaz te 35 tez bym baaardzo chciała:) to jak robimy dziewczyny, taką tabelke ogólną czy takie mini tabelki jak sobie własnie zrobiłam w stopce(mam nadzieję, ze w ogóle wyskoczy ta tabelka:P )? a moze to i to?:) wciąż ciągnie mnie do słodyczy!! jak się tego pozbyc?? cholerny nałog... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie, zwracam honor i cofam upomnienie o wymiary;) a wiesz, ze mamy bardzo podobne te nasze cm., no moze z wyjatkiem mojej cud-łydki:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_19
Tati_jak widać mnie nie trzeba pilnować;) mam cel i chcę go osiągnąć:-pSzkoda,że jest nas tutaj niewiele,takich ,które zaglądaja regularnie..ale nawet chyba lepiej..mała grupka,a taka która wie czego chce i trwa w swoich postanowieniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_19
zestawienie nr 1. aggie_19..170cm..63,5kg_biust 88...talia 78..biodra98...udo.57..łydka38 tati_170cm...?kg...talia78cm...biodra95...udo58...łydka42 Vika33_170cm...?kg..talia70...biodra95...udo52...łydka33 lushinka..170cm...60kg...biust92...talia68...biodra92...udo51 no prosze..wzrost..mamy taki sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Dzis sukces :P Tati tak to ta dieta, którą podawałas na początku,a co do brzucha to ja mam płaski i twardy,ale można na nim schwycic troche tłuszczyku i taki nie ładny sie zrobił :( zobacze z tą 6 weidera czy jakoś tak i zobaczymy. A jak wam dzis idzie? Ja czuje sie świetnie, ćwiczyłam i jadłam samo białko wszystko na 5+ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika.
hej! Ja też się trzymam, ale to dopiero początek, więc nie ma co popadać w samozachwyt ;-) Z tego co widać wszystkie jesteśmy tego samego wzrostu, czyżby był to najbardziej reprezentatywny wzrost forum diety? :-D A moje dzisiejsze wymiary to: wzrost - bez zmian waga - 55 kg (domyślam się, ze to tylko woda, ale w dalszej kolejności powinien zacząć sobie odchodzić niechciany tłuszczyk) biust - tak jakoś chyba 85 cm, nie chce mi się zdejmować bielizny do mierzenia :-P talia - 69 cm biodra - 94 cm udo - 52 cm łydki - 33 cm Pewnie przez najbliższy tydzień nie ma sensu się mierzyć, a więc tak będę wyglądać so 21 listopada, ale oczywiscie zajrzę na topik wcześniej Trzymam za naszą czwórkę kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika.
ups, wppadka, chciałam powiedzieć za naszą piątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika.
zestawienie nr 2. aggie_19..170cm..63,5kg_biust88...talia78..biodra98...udo.57..łydka38 tati_170cm...?kg...talia78cm...biodra95...udo58...łydka42 Vika33_170cm...55kg..talia69...biodra94...udo52...łydka33 lushinka..170cm...60kg...biust92...talia68...biodra92...udo51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika.
aha, moja waga chyba zaniża ok kilogram więc pewnie mam ich 56 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_19
Qrde Qrde Qrde!! :( :( ok 20stej spalaszowalam dwie porce ciasta! :( Noo ..:( Jestem na siebie zla..wszystkei smutki musze "zażerać" wrrrrr jestem na siebie cholernie zla..ale ..tak sobie myślę...wczesniej w takiej samej sytuacji potrafilam zjesc 5 kawałków..a teraz 2 ..i jest mi niedobrze;) więc..objaw chyba dobry..cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_19
Przepraszam za moją wypowiedź..ale musialam gdzieś to z siebie wyrzucic :-/ powiedzcie mi prosze,ze jeszcze jeden takie wyskok..i mnie wyrzucacie z topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wadze dziś 59kg czyli od 1 listopada 5kg mi spadło,ale nogi i tak grube NICK......WZROST...WAGA....BIUST...TALIA....BIODRA...UDO...ŁYDKA 1.aggie_19...170cm..63,5.....88........78........98........57......38 2.tati.........170cm.....?.......?.........78..........95.......58.....42 3.Vika33......170cm....55kg....?......69..........94........52......33 4.lushinka....170cm.....59kg...92......68........92.........51......39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_19
Lushinka,prosze,powiedz jak wygląda Twoje przykładowe menu?:) Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×