Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość HELPINKA
HEJ JA MAM 181CM I 20 LAT I JEST MI Z TYM DOBRZE. MOGLABYM MIEC ZE 3 CM MNIEJ, ALE I TAK JEST OK. NOSZE BUTY NA OBCASACH KIEDY MUSZE, ALE WCALE NIE NAZEKAM. CHODZE W PLASKICH BUTACH BO TO ZDROWE DLA STOP. CIESZE SIE, ZE TAKA JESTEM PRZYNAJMNIEJ W TLUMIE MAM CZYM ODDYCHAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie kochanie ty moje
O hormonie wzrostu to tak czy siak mozesz zapomniec, bo to baaardzo kosztowna impreza, i bodajze dostają ten hormon tylko dziewczyny poniżej 148.Bo taki wzrost to rzeczywiście może byc problemem, ale 163?, nie przesadzaj. Potrafie zrozumieć, ze chciałabys więcej, ale cóż. W wieku 16 lat to mało dziewczyn jeszcze rośnie, i nie spodziewałabym sie raczej tego. zresztą ty wiesz lepiej w jakim wieku dojrzałaś i zaczełaś miesiączkować. Zaakceptuj swój wzrost nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj baranie
WSZYSCY ludzie rosną do 23-25roku życia... NIE TYLKO mężczyźni... więc także i dziewczyny, które mają lat 18 i wzrost niewiem... 150cm.... a miesiączkują jeszcze nieregularnie mają szansę mieć te 162cm, gdy będą miały lat 28na przykład... (jeżeli rodzice nie byli niscy tzn jeżeli na przykład ojciec miał 175cm a matka 166cm...) więc wiecie... srali muszki bęzie wiosna... i dziewczyny nie sluchajcie tego kretyna, który napisał że długie nogi to od razu ich na bacznośc stawiają, bo ja mam 159cm wzrostu a jakoś nie czuję sie przez to mniej atrakcyjna... oczywiście kariery gisele czy crowfort nie zrobię :D ale mnie to nie przeszkadza... długonoga pinda(mówię przykładowo, bo takie też są :/) może mieć problemy z podnieceniem faceta z którym jest już jakieś pół roku (bo już ją zna i to nic nowego[sorry ale taki jest wlasnie punkt widzenia faceta =/]) a niska może bez problemu zrobić to w kilka sekund =)) więc wiecie... warto dodać że nie musi mieć miseczki F70 :P pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
A ja mam 21 lat i 1.66 cm.Wzrost mi nie przeszkadza,ale jednak przydałoby mi się jeszcze te 5 cm.Czy jedząc jakieś określone produkty można więcej urosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjii
a wiesz ile cm ma np Kylie Minogue?? Niecałe 160. A jednak nie wydaje mi sie aby ktokolwiek powiedział o niej "kacza dupa". Wszystko zalezy od figury. Jesli jest sie proporcjonalnym to przy takim wzroście można mieć piekne, długie filigranowe nogi które na facetów działają aż.... dech zapiera. A np Edyta Herbuś z tańca z gwiazdami. Dziewczynka niska ale pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksuś
proszę powiedzcie mi co mogę zrobić, moj znajomyl ma 160cm wzrosu co u 17 letniego chłopaka stanowi duzy problem, jak mu pomóc? czy da sie cos zrobic zeby jeszcze urósł chociaz 5 cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabsko
A ja mam 179 cm :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabsko
Trzeba złapać za nogi i głowę i ciągnąć z całych sił :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabsko
Ja dzieki temu urosłam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECZYTAJCIE 150cm
Hejka wiecie co jak nieraz czytam te wasze żale to mi sie robi coraz gorzej niektóre z dziewczyn żalą sie że mają 163cm 160cm a ja mam 16 lat i mam 150 cm dokładnie mam (15,5 lat) i to jest w sumoe mój najwiekszy komplek ile ja bym dała żeby miec 160 cm o ludzie wiec nie martwcie sie diewczyny jak macie 163 cm spójrzcie jaki ja mam "mały" problem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 19 lat ...
... i 163 cm i nie narzekam ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, sama jestem niska i mam 160 wzrostu, 23 lata. ALE! ważę 46 kilo i jak na niski wzrost mam zgrabne, szczupłe, dłuższe od tułowia NOGI:P:P:P nigdy się nie odchudzałam , nie mam \"kaczej dupy\"... jak zakładam spódniczkę mini i czarne sandałki na obcasach to pełno facetów się za mną ogląda i słysze różnego rodzaju... hm miłe komentarze. Mam taki kształt nóg jak wysoka szczupła kobieta:) Nie narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinus
a co ja mam powiedziec jestem chlopakiem i mam 19lat i zaledwie 157cm wzrostu i wiele bym dal zebym mial o wiele wiecej i jak znalesc dziewczyne jak wiekszosc dziewczyn jest o wiele wysokich odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150cm
Hej "martinus" ja mam 150 cm wzrostu i mam 16 lat. jestem dziewczyną chętnie z toba pokoresponduje jeśli chcesz daj odpowiedz oki ?? moje gg 620853 moja poprzednia notka jest troche wyżej "przeczytajcie 150cm" czy cos takiego pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisele
a co ja mam powiedzieć? mam 15 lat i mój wzrost to 152 cm!!! kiedyś nawet specjalnie pojechała sie zbadać do kliniki w poznaniu i chciałam żeby mi lekarz podał hormonu wzrostu ale nie podał bo byłam zdrowa i poprostu taką mam naturę. Załamałam sie! Ciągle mam przed to kompleksy i przykro mi jest jak ktoś pisze że nie lubi niskich dziewczyn.. to dołuje mnie jeszcze bardziej. ale co moge zrobić? Nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 159
a ja mam 159 cm i marze o 150, niestety nic z tego :( może jak będę starą babcią to sie skurczę :D oj szkoda mi szkoda...trza się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiUlKA =
Hej wszystkim :) Ja mam 158 cm... waze 40kg i mam14 lat ;( Oczywiscie chciałabym być wyższa... No ale cuż... Najgorsze jest to ze chloopacy ktorzy mi sie podobaja są wyscoy... jeden ma 190 cm drugi 183 cm ... =/ Heh i co poradzic... Jeździlam do Szczecina na badania... ale cuż:) Staram sie nie narzekac bo inni ludzie maja inne porblemy :( A niski wzrost to nie koniec świata :] Najgorsze jest otoczenie które czesto dokucza głupimi tekstami... ;/ =| Chętnie z kimś popisze :] kachag@op.pl :D Pozdrawiam Kasia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166cm...
A ja mam 166cm i faceta ktory ma 162cm 😭 i chcialabym miec te 6cm. mniej ale co zrobie :( tak to juz jest na tym swiecie ale przestalam sie tym przejmowac bo ludzie sa ze soba nie dla wzrostu ale dla tego ze sie kochaja ;) A co do niskich dziewczyn( 150-160cm) to fajnie to wyglada gdy dziewczyna jest szczupla bo ja mam kolezanke tora ma 155cm i jest troszke grubsza i to juz dobrze nie wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERFACET
A ja uwielbiam dziewczynki ktore maja 155cm wzrostu...moga miec nawet mniej...i najlepiej jak sa przy tym bardzo szczuple... a juz szczytem szczescia jest jesli maja skosne oczka;) POZDRAWIAM ps. Kylie Minogue ma 154 cm a i tak statystyczny facet dałby sobie uciąć prawą ręke za to żeby z nia byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
mam 14 lat i 175 cm wzrostu . czy da mi ktoś radę co mam robić żeby urosnąć o kilka (morze nawet 5 cm)????? jeśli tak to z góry dzięki!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejdkldl
ja mam 168 cm , mam 16 lat i juz gdzies rok nie rosne, bardzo lubie swoj wzrost i mysle ze nie chcialabym byc wyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 23 lata i ok. 158cm, też chciałabym być wyższa ale niestety nic z tego... szkoda tylko że szczuplejsza nie jestem no ale niestety,.. ciała się nie wybiera ps. na pocieszenie dodam że też nie miałam problemów z płcią przeciwną więc nie ma co się aż tak przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7734
Straszne macie problemy ja mam 25 lat i 135 cm wyrostu. Ale staram sie was zrozumieć - dla każdego jego problem jest najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot20
Ja mam 2lat i 160cm. Bardzo źle się z tym czuje. Zabiera mi to pewność siebie. Uwielbiam adidasy, a muszę zawsze chodzić na obcasie...Ubieram się zupełnie inaczej niż bym chciała. Nie moge przez to być sobą. Silny charakter w drobnym ciele...koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to masz 135cm
hmm?ja mam 157cm,nie rosnę juz ale jakos nie wadzi mi to bardzo...zamiast przejmowac sie czyms na co sie nie ma wpływu lepiej sie zajac tym na co mamy wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc wyzsza
ja mam 15 lat i 150 cm wzrostu....i nie rosnepratycznie od 12 roku zycia codziennie rano budząc sie sprawdzam czy urosłam i nic chyba nawet stało sie to moją opsesją:/ modle sie zeby urosnąc chociaz do 158cm bo o 160cm nie marze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutk
ja mam 16 lat i 160 wzrostu nie przeszkadza mi to poniewaz fajnie jest byc malutka osubka wkoncu co ''male to kochane'' tylko jeden minus jest sie dalej od slonca a wetedy zimno:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shit
hej!ja mam 16 lat i 157cm:(:(ja chce rosnąc!wkurza mnie ze wszyscy sie ze mnie smieją!:(ja lubie wysokich facetow a to glupio wyglada!!:(:(i nie moge z tych dziewczyn co maja 162cm i mowa ze chca byc wyzesz!nawet nie wiecie ile ja bym za to dała!!!chyba sie zabije!nie wiem co mam robic!to jest najgorsza rzecz w moim zyciu!nie mam zadnych kompleksow tylko to....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mendi-163
Rozumiem was. Ja mam 14 lat i 163 cm wzrostu... a najgorze jest to, że moja mama ma 183 cm (!) wzrostu, a tata 185... czemu jestem taka niska? okropnie się czuję idąc z 20 cm wyższą mamą... w dodatku mam wielką stopę (40)... jak myślicie, czy jeszcze urosnę, i o ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×