Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość kasia777
Ja mam 16 lat i 1 154 cm. Ogólnie podoba mi się mój wygląd, innym też. Ale ja chcę urosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia777
Ja mam 16 lat i 1 154 cm. Ogólnie podoba mi się mój wygląd, innym też. Ale ja chcę urosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyyyyyl
hey wszystkim jestem jedna z dziewczyn ktora ma 15 lat i 155 cm wzrostu zastanawiam sie czy urosne??jak myslicie??:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latea
mam 20 lat i 152....wiecie..nigdy nie mialam z tego powodu problemow,wlasnie faceci a szczegolnie wysocy lubia niskie...nie narzekam na brak ich zainteresowania,od dawna mam powodzenie i nie czuje sie zle z moim152!!Ile znam dziweczyn ktore maja 175 i nie sa oblegane...a wszystkie moje kolerzanki ktore maja do 165 maja siwetnego faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latea
nie ma zasad...wysokie i niskie moga miec powodzenie..chodzi o proporcje ciala i to jaki ma sie charakter..pozatym jak dziw\ewczyna jest ladna i mila to nie ma mowy o braku zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulna
Czesc. Ja znów mam 12 lat(chyba jestem najmłodsza w tym temacie) i mam...148 cm wzrostu! Przedtem w 1 2 i 3 klasie,się tym nie martwiłam bo byłam...NAJWYżSZA! Ale teraz okazuje się,że BęDę TAKA NISKA JAK MOJA MAMA!!!!!! Niechcę tak! Ona ma gdzieś z 150 albo nawet mnie! Wiem...to nie powinno się liczyc...ale tak jak napisała jedna z dziewczyn, z tego powodu nie chce się życ. I to prawda! Wkurzają mnie chłopaki...bo podobno oni...nie wiem czy bardzo,ale lubią niskie KOBIETY(ja już nią jestem :p), a tak nie jest(tak się okazuje).Myślę raczej,że te niskie nadają się jedynie do GWAłCENIA i tyle! Chociaż widzę niektóre pary gdzie jest niska bardzo kobieta i bardzo wysoki chłopak to jednak wiem,że TA MIłOśC NIE BEDZIE TRWAC WIECZNIE! Widziałam kiedyś tego samego chłopaka,ale już z inną dziewczyną i się też obciskiwali! I co? Morał z tego taki,że bez sensu jest w miłosc wierzyc,bo im bardziej chcemy w nią wierzyc, tym bardziej głupiejemy...i mogę się założyc,że nigdy tego ludzie nie zrozumieją. Dlaczego? Ponieważ ona już (miłosc) opanowała nas i raczej nic na to nie poradzimy....a przynajmiej co niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulna
A jeśli chodzi o wzrost to...MODLę SIę O TO BY PODROSNąC A MAM RADę DLA NIEKTóRYCH...JAK BEDZIE WIGILIA I BEDZIE TA...NO... GWIAZDKA NA NIEBIE TO WYPOWIEDZCIE ZYCZENIE(WIECIE JAKIE;p) JA TEZ TAK ZROBIE...NIEWIEM CZY SIE SPELNI ALE WOLE ZARYZYKOWAC...NIZ MODLIC SIE CALE ZYCIE A TEZ GOWNO TO DAJE...BOG MA NAS GDZIES,JEGO Z RESZTA NIE MA ALE JA JUZ NIE BEDE SIE O TYM ROZPISYWAC JESLI CHCECIE COS O TYM WIEDZIEC TO NAPISZCIE DO MNIE NA EMAILA A TERAZ POZDRO DLA WAS I PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megunia
Dziewczyny a znacie może jakieś sklepy internetowe z ubraniami dla niskich? Ja mam 150cm wzrostu i wszystkie spodnie musze skracac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 latka i 170cm :) ale nie poradze CI co zrobic bo to sa chyba geny chyba ze bedziesz pila mleko... wiem e glupio brzmi, ale znam baaardzo zadziwiający przypadek ktory dokonał cudu jesli chodzi o wzrost...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich zrozpaczonych 16 latek ;) : jeśli macie niewielkie stopy tzn że już raczej nie urośniecie, natomiast stopa duża=wyższy wzrost. PS: mała stopa to 35, 36, no może jeszcze 37...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosz
cześć ja tez niejestem zawysoki i chciałbym być wyższy mam 14 lat i 185cm słyszałem ze od jedzenia tłuszczu wieloryba i sporzywania kosmicznych ilości białek można urosnąć nawet o 6 cm przez 3 miesiące ale wy jestescie dziewczynami więc niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisele
Mam 152cm i nienawidze się za to! Tym bardziej że waże 52kg i niewyglądam tak jak bym chciała! Nie jest aż tak żle bo to zalezy od budowy tylko mój brzuszek jest wiellki zawsze muszę go wciągać teraz sprobujcie chodzić kilka godzin z wciagnietym brzuchem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość una cordupla lampucera
Ja mam 145 cm, 27 lat Beznadziejna kobieta ze mnie zdaniem większości , chociaż mam duże poczuciem humoru i uchodzę za duszę towarzystwa wg. znajomych, tylko co mi po tym? Teraz, oprócz 145 cm mam myśli samobójcze. Małe nie jest wcale piękne, tylko żałosne, może jedynie z wyjatkiem szczeniaków i kociaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA ROSNIECIE POMAGA
zazywanie tranu codziennie, w aptece kupic mozna. zawiera duzo witaminy A ktora jest niezbedna do wzrastania. ja pilam krotko, bo sie zaczelam bac o figure, a teraz zaluje :( a od takiej lyzeczki dziennie nie przytyje sie przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niziutka
a ja to w ogóle wstyd powiedzieć...mam 24 lata i tylko 159 cm.... chłop mój wysoko jak nie wiem a ja taka mała :( upokarzające .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes sh.
Jak zyje 25 lat juz na tym swiecie to sie dowiedzialam wlasnie ze moj wzrost jest upokarzajacy :/ Juz nie wspomne o durnych tekstach jakis malolatow ktore dopiero zaczynaja rosnac a juz by sie chcialy zabic z tego powodu ze nie maja 170. Fakt, tez bym chciala miec chociaz 5 cm wiecej bo latwiej sie ubrac i wszystko lepiej lezy ... ale bez przesady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisele
Może i jestem maolatom ale nie durną. Gdybym wiedziała że jeszcze urosnę to bym czekała a nie sie przejmowała, jednak lekraz mi dokładnie powiedział że urosnę jeszcze.. 1cm! Czyli mój wzrost stanie na 153cm! I mi może powiedz że jestem durna! P:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle nie emila
Ja mam 174 a mój facet 185. Misiek zawsze mi mówi, że uwileeelbia długie nogi ;). I jestem teraz ze wzrostu zadowolona, ale w podstawówce byłam zawsze najwyższa :p i liceum też... Życzę miłego ,,rośnięcia'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepek
bosz....ale wy jestescie glupie wszystkie jesli chcecie popelnic samobojstwo bo macie tylko 160...albo nawet 150...glupie glupie i jeszcze raz glupie....nie moge uwierzyc ze macie takie problemy...naprawde chyba nie macie klopotow w zyciu...czemu nie umiecie zaakceptowac ze macie 150 i jestescie slodkie i ze chca was przytulac i ze caly swiat chce sie wami opiekowac??!!...ja mam 152cm 20 lat i jestem szczesliwa,mam duuuzo znajomych i powodzenie...nie wiem w czym problem...OBUDZCIE SIE BO STARCICIE SENS ZYCIA I RADOSC... P.S moze macie glupich znajomych ktorzy sie z was smieja to ich olejcie...to sie przestana smiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja... po prostu
mam 154 cm w wieku 16 lat. To największa wada w moim wyglądzie. Wielu ludzi uważa że mam piękną twarz. Mi też się ona podoba, ale po co mi to. Moje marzenie - udział w kokursie Miss. Ale jeśli mam 154 cm wzrostu, to odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promienna
witajcie ;o) mam 22 lata 1.52 moze nieco mniej cm wzrostu ;o) i ciesze sie zyciem ;o)) moze miss swiata nigdy nie bede figury jak Ewa Minge miec nie bede ale powiedzcie same... chcialybyscie miec ponad 2 metry i brak jakiejkolwiek szansy na szczescie... ?? bo ja nie ;o) wiec cieszmy sie z tego co mamy bo jak mowia "male jest piekne" a kazdy facet lubi sie opiekowac takim malenstwem ;o) pozdrawiam serdecznie wszystkie malenstwa ;o) glowka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliasia
A ja mam chyba 157/158 cm wzrostu i też mam straszny kompleks nie tylko chudości(waże tylko 41kg) ale wysokości.Jestem za to taka szalona wprost rozpiera mnie energia ze jeden kolega powiedzial:Ty jestes niska ciałem a duuuużaaa duchem):D.Rozbawil mnie:D.Mimo to nie przyciągam wyglądem chlopaków (mam 17 lat).Dlabym sobie uciąć rękę by podrosnąć do 162 cm wzrostu....chociaż tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe jest piekne
Skończyłam 14 lat i mam 160cm. czy ja jeszce urosne i ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulna
Ja wiem,że WY mnie wspieracie na E-mailu moim(paulinka2345@buziaczek.pl)ale co mi z wspierania jak ja chcę uropsnąc ...miec przynajmniej 160 ludzie pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek1643
a ja mam 16 lat i mam 170 wzrostu a chce miec minimum te 180 od niedawna zaczolem pic czysta serwatke bez ulepszaczy ktora ma 80% czystego bialka iekawy czy to mi pomoze zastanawiam sie jeszcze nad kupieniem w sklepie kulturystycznym tabletek 10 tab za 80 zl podobno one daja ze sie urosnie do 5 cm jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławko
Ja mam 19 lat i mam 167cm! Wiem ze to mało bo chciłbym miec tak ze 175cm ale cóż nie mam tyle ale mysle ze jeszcze urosne ze 3cm:) Moja dziewczyna ma 15lat i ma 163cm i jest nam bardzo dobrze:) Pozdro dla wszystkich, nie lamcie sie wzrost to nie najwarzniejsza zecz na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławko
Ja mam 19 lat i mam 167cm! Wiem ze to mało bo chciłbym miec tak ze 175cm ale cóż nie mam tyle ale mysle ze jeszcze urosne ze 3cm:) Moja dziewczyna ma 15lat i ma 163cm i jest nam bardzo dobrze:) Pozdro dla wszystkich, nie lamcie sie wzrost to nie najwarzniejsza zecz na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosko... Mam 14,5 roku 154cm waże 47kg, mam o wiele za duży biust jak na swój wzrost 70C-D (85-65-90) Chyba jeszcze rosną albo źle się mierzę, mam koleżanki 170-178 wyglądam przy nich jak dziecko. Moi rodzice mają 160,170... Urosnę czy nie???? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×