Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość Paciorek
Chyba zwariowałaś! Ja mam 157 cm i jakoś nie narzekam.Mój mąż zawsze powtarza, że wszystko, co małe jest pięknę.Więc czym Ty się martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P+uk
Siemka! MAM 15 lat i 153cm wzrostu;( bardzo ale to bardzo chciałbym być wyższa ale niewiem co zrobić...;( Cały czas myśle ze przez wzrost nie moge znależć chlopaka..W szkole są chłopcy i dziewczyny co mi ciągle docinają, że mała jestem ze wyglądam jak dziecko mam dość!! Niektórzy mówią że małe jest piekne...ale wiekszość lubi wysokie;( co zrobic zeby byc wyższym...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak a tak
czytam wypowiedzi niektorych pnow na tym forum i smiac mi sie chce.mam22 lata,156 cm wzrostu i jeszcze nigdy nie uslyszalam takich bzdur na temat swojego wzrostu jakie wy tu wypisujecie. mam wysokiego chlopaka(195cm) i czujemy sie razem super!znam wiele podobnych par. a wiecie co?wole byc niska kobieta niz niskim facetem bo chyba glupio jest chodzic z dziewczyna wyzsza od siebie a my niskie kobietki mozemy miec faceta kazdego wzrostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak a tak
a wlasnie ten topic nie ma nic wspolnego z zakupami;)chyba ze ktos doradzi preparaty na rosniecie;)))))))hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak a tak zgadzam sie z tobą. ja tez jakos podobam sie mężczyznom i nikt nie wymiotuje na moj widok... poza tym rzeczywiscie mozemy miec chlopaków i niskich i wysokich. ja akurat kocham niskiego i jestem bardzo szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkaaaaaa
co do wypowiedzi michała amsz lat 11 czy jestes neidorozwinięty umysłowo!na wzrost mają wpływy geny i zadne ejdzenie białka nie pomoze,np ja ejstem niska pewnie po abbc\i któa za młody wlasnie tak ja ja teraaz miala 156cm wzrostu!moi rodzice natomaist są wysocy.... wypowiedzi tych ludzi są tak załosne ze rzygac sie wlasnie chce jak to sie czyta!po pierwsze od kiedy sexualnosc i w ogole urode mierzy sie cm? jezeli ktos taks ie wypowiada to nie jest wart w zyciu zadnej milosci jezeli swoją milosc tez zamierza mierzyc:/ załosne wszystkie malutkie trzymajcie się!!i reszta trzeźwo myśląca,nie wypisująca takich bzdur!:)niski wzrost to nie choroba! juz nie wspomne ze wiele aktorek,piosenkarek są sexowne a niskie m.in anna mucha,kasia cichopek,shakira czy madonna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO AIDAN!!!! JA MAM PRAWIE 23 LATA I TYLKO 161CM...LECZ RACZEJ NIE SADZE, ZE JAK KTOS NA MNIE PATRZY TO MU SIE ZBIERA NA WYMIOTY...MOJ CHLOPAK MA 182CM I NIGDY SIE NA MNIE NIE POZYGAL WIESZ..?I NIE PIERDOL MI TU TAKICH GLUPOT BO JAK SLYSZE TAKIE ZALOSNE WYPOCINY TO DOPIERO MI SIE NIEDOBRZE ROBI!!!I NIE OBRAZAJ INNYCH TAKIMI KOMENTAMI PALANCIE JEDEN (\"NIEDOROZWINIECI...\") MOZE TY JESTES W PELNI ROZWINIETY...I NOSISZ SOBIE TA TWOJA DZIEWCZYNE NA RACZKACH ALE ZA TO MASZ NIEDOROZWINECIE NA MOZGU...NOS NOS POKI SIE RACZKA NIE URWIE HAHAHA ZEGNAM OZIEBLE BLEEE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 172 cm
Nie zawsze za niski wzrost odpowiadają geny... Jeden mój znajomy ma poniżej 160 cm. i okazało się, że jest to spowodowane prawdopodobnie niedoczynnością tarczycy jego matki w czasie ciąży z nim :o poza tym zdrowy tryb życia też wpływa na wzrost. Osoba ze skłonnościami do tycia też nie musi być gruba. Nikt nie ma zapisane w genach dokładnego wzrostu co do cm. więc rady dotyczące jedzenia, wysypiania się, zażywania tranu są ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pomysł
moze zamiast pisac o swoich kompleksach zastanówmy sie jak sie mozna wizualnie "wywyzszyc"... np szpilki,koturny a po za tym ? sądze ze te bluzki co są teraz modne takie długie do pośladków nie są dobre dla nas niskich bo skracają nam nogi a wydłuzaja tułów! slyszałam tez ze dobre jest noszenie spódniczek krótkich... gólnie najlepsze są chyba spódnice dłuuugie i obcasy!!niesttey ja ich nie znosze:/ ale znam dziewvczyne któa ma 150cm ,zawsze chodzi w długich keickach,obcasikach,.po za tym ejst łądna i faceci się bardzo za nią ogladają!!....i ma nieziemskie powodzenie... wiec najwazniejsze to jak sie ubierac!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mila90
to sie cofnij do podstawówki.... nie wiesz ze ludzie są roznej tuszy,wygladu,wzrostu...? prawidłowy wzrost kobiet jest od 150cm!! żal mi ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOY 167cm
Witam. Mam 20 lat i 167 cm wzrostu:( wiem ze to bardzo malo i utrudnia zycie i czy z takim wzrostem mozna normalnie funkcjonowac??? znalesc dziewczyne, ożenic sie, załozyć rodzine??? Z takim wzrostem to trudne bardzo i nie realne:( Wszystkie dziewczyny wolą wyższych chlopakow a tacy jak jak zostają sami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkaaaaaa
jasne ze mozna!! to nie jest tak ze milosc i szczescie są dla kobiet majacych powyzej 165cm i dla facetów powyzej 180cm!! w wieku nastoletnim rzeczywiscie wygląd ma duze znaczenie,często sie ludzie wyśmiewają z innych ale z czasem dorastają! a milosci nie mierzy sie cm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoxjunior
Ja mam 15 lat i 181 i jeszcze napewno urosne chciał bym pociągnąc do 195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onk3
Ludzie nie rozumiem dyskusji na takie teamty przeciez nikt nie ma wpływu na to czy ma 150 195 wzrostu co robić? to jest czcza gadka i nie potrzebne emocje jedyne co mozemy to zaakceptować siebie z tym 150 i innych 190 i tyle _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchelika90
Ale zawsze można jeść wapń i białko, pić tran, rozciągać się. To na pewno trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA CI, KTORZY UZYWAJA TUTAJ SLOWA\"KALECTWO\" OKRESLAJAC NISKI WZORST CHYBA SA N.I.E.N.O.R.M.A.L.N.I!!!!CHYBA NIE WIEDZA CO TO ZNACZY KALECTWO...OBRAZAJA W TEN SPOSOB LUDZI, KTORZY NP. JEZDZA NA WOZKU INWALIDZKIM ALBO NIE MAJA REKI, NOGI ITP...BEZ KOMENTARZA!!! WSTYD!!!A W GLOWIE CHYBA MAJA TROCINY ZAMIAST MOZGU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchelika90
Po prostu dziwnie wygląda taki człowiek, który sięga innym do ramion i ma dużo krótsze nogi. Widząc go z tyłu myśli się, że to jakieś dziecko i nie ma w tym nic ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TAKIM RAZIE JAK JESTES BADZ JESTESCIE WSZYSCY TAK PRZEJECI TO MOZE POMOZECIE LUDZIOM O NISKIM WZROSCIE...????TYLKO JAK?NO WLASNIE!!!NIE POMOZECIE!!BO TO OD NICH TEZ NIE JEST ZALEZNE, NIE MA NIC DO SMIECHU A TYM BARDZIEJ NAZYWAC TO KALECTWEM...KALECY( NA UMYSLE) SA CHYBA CI, KTORZY TO TAK NAZYWAJA...A JEZELI WAM TO TAK PRZSZKADZA I RAZI W OCZY POPROSTU NIE PATRZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dużo krótsze nogi\" buahahaha . co ze jak jestem niska to mam tułów i ręce osoby wysokiej a nogi mam krotkie???? to by dopiero dziwnie wyglądało. wbij sobie do głowy ze osoba niska tez moze byc proporcjonalna i wyglądać NORMALNIE a jak tobie to przeszkadza to ty masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidan
Mnie wkurwiają powiedzenia typu "Małe jest piękne". To może się odnosić do małych kotków, piesków czy dzieci, ale przecież nie kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina Nederlands
DLACZEGO NIE? BO ON NIE MA MALEJ PIEKNEJ KOBIETKI TYLKO WIELKA BABE 172CM HAHAHA KTORA NA DODATEK NOSI NA REKACH HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidan
Bo to nie jest kobiece tylko dziecieńce! A kobiece kształty nie pasują do dziecieńcego wzrostu poza tym to straszny widok jak sięga facetowi poniżej ramienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidan
Dlatego w życiu nie chcę mieć żadnego malucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina Nederlands
JA MAM 161CM A MOJ CHLOPAK 182CM...POWIEDZMY, ZE SIEGAM TROSZKE POWYZEJ RAMION? I CO..? TAKA AZ TRAGEDIA..NAWET NIGDY Z NIM O TYM NIE ROZMAWIALAM I NADAL SIE KOCHAMY!GLUPIE JAKIES TE TWOJE ODPOWIEDZI AIDAN WIESZ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie straszne
jest czytanie takich tępych uwag, a Aidan to pewnie jakas zakompleksiona dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidan
A proszę bardzo. Możecie sobie tak myśleć skoro to was dowastościowuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciebie
dowartościowuje obrazanie niskich? okropnie wyglada niska kobieta? ciekawe jak ty wyglądasz...zresztą jak mozna tak oceniac ludzi!ja rozumiem ze moze sie podobac to i tamto ale zeby zaraz pisac ze "maluchy"są okropne to troche nie na miejscu!!okropne masz wartosci;/zal mi takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×