Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość damian17
Widze ze kazdy pisze co innego, ja uwazam ze jest to indywidualny aspekt. Jeden jest niski drugi wysoki, jeden rosnie wiecej w wieku zalozmy 15 lat a potem rosnie mniej, a drugi rosnie malo w wieku 15 lat a w pozniejszym wieku rosnie wiecej, jest to zapisane w genach i nie ma sensu sie o nic martwic bo jezeli masz urosnac to urosniesz predzej czy pozniej a jezeli nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe jest piekne
Prosze po raz drugi niech mi ktos odpowie proszę:((( A więc mam skonczone 14 lat i mam 160cm. wzrostu czy ja urosne jeszce ?? I ile tam m.in???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wie nikt niestety :(... I nie ma możliwości sprawdzenia ile kto będzie miał wzrostu... Pozostaje czekać i \"sie modlić\" :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno_na_bialym
hej jesli macie dlugie palce to znacz ze urosniecie jesli male to raczej juz nie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_dziewczynka
a co powiecie na to:) ja mam 155 cm a moj chlopak 185 ;) jestem mala i chuda a on jest dosc dobrze zbudowany i wysoki a na dodatek o tragedio kochamy sie ;) ps i ma 35, 36 nr stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_dziewczynka
a co robic?? kupic drabinie albo znalesc wysokiego faceta zeby z firankami nie bylo problamow :) poprostu zyc bo niski wzrost to nie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dondziara
hej ja mam 15 lat i 170 cm wzrostu chciała bym jeszcze podrosnąć ale nie wiem czy to jest możliwe, w prawdzie mam nr buta 40 i wysokiego ojca (190) poradzcie mi coś czy ja jeszcze urosne bardzo bym chciała pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 160 cm
160 nie jest niski wzrost a sredni i znajdzcie sobie wieksze problemy , bo was Pan Bog skarze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkkkkka
a co jeśli ja amm 155 a podobam sie facetowi który am 190cm?on mi tez sie podoba ale jednak wzrost am zanczenie:( niestety....taka duza rozncia jest juz za duza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
miałem kiedys dziewczyne co miała gdzieś 155cm wzrostu a ja mam 185 i wcale mnie to nieprzeszkadzało i do dzisiaj mnie to nieprzeszkadza. niemartwcie sie tym. Kobiety wszystkie Jesteście Piękne.Pamiętajcie o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkaaaaaa
tyle ze kiedyś słyszalam ze facetów starsznie boli kark;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co wam powiem
znam dwóch braci którzy mają poo 2metry wzrostu!!jeden miał zone która miała 165 i sszczupła....ale zostawił ja dla jeszcze niższej!! natomiast drugiz braci miał dziewczyna miala 162 bardzo szczupła....i po latach ją zostawił dla jeszcze niższej!!.... więc chyba kiedy jest miłosc to nie ma to znaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w twoim wieku juz nie rosłam. nie rozumiem po co chcesz byc wyzsza, wyobraz sobie ze zakochasz sie w chlopaku ktory ma 165cm i co? dalej chcialabys miec 174 cm? ja mam 150 a moj chlopak 168cm i jest ok. a co do hormonów wzrostu to i tak bys nie dostała, nie kwalifikujesz sie do tego bo twoj wzrost jest normalny, powiedzialabym nawet ze przeciętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suoneczka
jesteś tu ejszcze? daj znac prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukaszekD
No wiec tak. Ja mam 205 cm wzorstu i mam 19 lat i do mnie tylko pasuja wyskoie dziewczyny;d;d;d ale jak bylem mlodszy to i bylem nizszy zarazem wiec podobaly mi sie niskie dziewczyny ale caly czas tak jest "MALE JEST PIEKNE" ale ja nie mam wyjscia;d;d;d;d;d;dtrzymajcie cie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkaaaaaa
kurcze ja widziałam dziś taką drobną dziewczyne miała z 150cm wzrostu!a facet ło amtko z 190cm jak nic!I mowie do kumpeli,ty zobacz jak oni wyglądają?chodziło mi o wzrost,a ona ze on ( bo to nasz znajomy taki) ze w końcu znalazł sobie dziewczyne,kurcze ona nawet nei zwróciła uwagi na tą roożnice wzrostu! ja sie tylko ciesze ze moze mój afcet na rączkach bedzie mnie nosił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie chciala miec az tak wysokiego chlopaka...co innego gdybym sie zakochala, wtedy na pewno by mi to nie przeszkadzalo. kiedys myslalam ze na pewno chce miec wysokiego (180-185cm), ale gdy sie zakochalam w moim chlopaku zrozumialam ze to nawet lepiej ze nie jest taki wysoki. a to dlatego ze jest nam wygodnie w tancu, na spacerze moge mu polozyc głowe na ramieniu itp. tak sobie pomyslalam ze idealny wzrost faceta to bylby dla mnie ok 173-175cm, ale i tak jest bardzo dobrze i tak jestem przy nim niska(sięgam mu tam, gdzie mu sie ucho zaczyna;], takze jest wyzszy o więcej niz pół głowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkaaaaaa
ja wiem ze zawsze wyjściem dla niskich kobiet są obcasy!! ja uwielbiam obcasy nie za wysokie ale takie 5-6cm i od razu lepiej się czuje! neisttey uwielbiam tez adidaski i sportowe ubrania...troszkę mi przeszkadza to ze przestałam jzu rosnac,a moi rodzice sa wysocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie tez jestem najnizsza w mojej rodzinie. mama i siostra mają po 155 cm a ja 150. nie wiem dlaczego tak jest ale ciesze sie z tego, uwielbiam sportowe buty i tylko takie nosze(lubie jak chlopak patrzy na mnie z góry:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 15 lat i 170 cm wzrostu. Niesamowicie chciałabym być niższa, bo chłopcy w moim wieku sa ode mnie zazwyczaj niżsi, więc nie mam u nich szans. Pozostaje mi tylko czekać aż moi rówieśnicy urosną :-). Poza tym z koleżankami zazwyczaj rozmawiam \"z góry\", a koledzy mają głowy na wysokości mego biustu, toteż wiadomo gdzie patrzą :-/. Chce być niziutka, filigranowa, ważąca 47 kg, tak żeby kiedyś ukochany mnie na rękach nosił. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych ze swego wzrostu (i tych zadowolonych też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martul
Kurcze wy macie po 160cm...a ja 150cm super!!!nie marudzić!!nie macie żle ja już moge tylko marzyć że urosnę pare cm .....genetyka...i na nic tu hormony nie pomogą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkaaaaaa
--->Martini 15!! to ciesz sie ze masz biuścik na który się faceci patrzą,ja jestem od ciebie starsza troszke...a biustu nie mam w ogóle!nawet kiedys robilam badania aaaale jestem zxrowa i chyba znowu musze sie wybrac do ginekologa....bo u mnie to wyglada jak niedorozwój jakiś:/ ja uwazam ze nie jest tak fajnie byc niskim...kurcze mnie to przeszkadza:(czuje się jak jakiś karzeł wśród wysokich ludzi.... --->Martul!a ile masz lat?ja w wieku 16lat mialam tez 150cm,ale urosłą potem jeszcze kilka cm....a rodziców mam wysokich!!więc coś z emną nie tak chyba:/tak samo jakz tym biustem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenkaaaaa- tu nie chodzi o to, że oni patrza na mój biust, tylko o to, że ich głowy są na jego poziomie! Wyobraź sobie, że gadasz z jakims chlopakiem o przemieszczaniu międzyczasteczkowym, a on patrzy ci w biust zamiast w oczy. A dlaczego? Nie dlatego, że mu sie te piersi podobają tylko dlatego, że dalej nie sięga! Wsty di kompromitacja. Nie chcę miec biustu. Nie! I takiego wzrostu tez nie chcę. Zamieńcie sie ze mną, prooooooszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkaaaaaa
martini agdasz głupoty!! jeszcze zmądrzejesz mam nadzieje!! 170cm to jest bardzo duzo...wiele dziewczyn marzy o tym!!170cm to super wzrost,ty pewnie juz nie urośniesz...a faceci tak i bedzie super!w zyciu nie słyszalam zeby facet dziewczynie z takim wzrostem powiedział ze jest za wysoka!!a uwierz mi ze o tym ze ja jestem za niska słysze za czesto!!! i chcesz meic bisut-uwierz mi....dla mnie to największy kompleks i gydbyś byłana moim miejscu miałabys to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska
Hej mam 15 lat i 153cm wzrostu jest to moj najwiekszy kompleks...niewiem co z tym zrobić...duzo bym dala zeby urosnąc..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jps
Taka 16, 17 latka może jeszcze urosnąć jesli będzie wczesnie chodzić spać bo hormon wzrostu wydziela sie najintensywniej ok. 12 w nocy. Tylko niech ktoś to wytłumaczy sadystycznym nauczycielom wiekszości polskich szkól średnich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jps
Taka 16, 17 latka może jeszcze urosnąć jesli będzie wczesnie chodzić spać bo hormon wzrostu wydziela sie najintensywniej ok. 12 w nocy. Tylko niech ktoś to wytłumaczy sadystycznym nauczycielom wiekszości polskich szkól średnich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkaaaaaa
jps co ty wygadujesz!! jeżeli w genach masz ze urośniesz to urośniesz i dłuższe spanie ci nie pomoze!!moze spac przec całe zycie 6h i miec 180cm wzrostu i spac po 10h i miec 150cm!!takie są realia... albo się z tym pogodzimy albo będziemy się meczyc całe zycie!pomyslcie tylko ze sa większe tragedie na swiecie niz to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał 180 cm
Uwielbiam dziewczyny, które mają ok. 170 cm. Pierwszy raz dowiedziałem się od kogoś, że niby niskie są bardziej kobiece??? Większej bzdury w życiu nie słyszałem. Przecież niskie wyglądają jak dzieci, a wysokie są kobiece! Poza tym to obrzydliwie wygląda jak laska sięga facetowi do ramienia. Gdyby świat składał się z samych wysokich dziewczyn to byłby piękny. Do tych niskich mam parę rad: przede wszystkim zdrowe odżywianie, zwłaszcza dużo białek i wapnia, rozciąganie na drążku, porządne wietrzenie pokoju przed snem i dużo snu! Starajcie się unikać używek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepek
ja mam 15 lat i mam 154 cm zwrostu i mi bardzo to pszeszkadza zastanawiam się czy to nie pszez kulturystyke którą uprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×