Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość noooo ciekawe
co niby mezczyzna miałby robic w dziale "zakupy" na kobiecym forum...nie skomentuje. aidan to nie mezczyzna, zaden facet by takich rzeczy nie mowil, bo kazdy wie, ze niska kobieta moze byc rownie atrakcyjna jak wysoka, a czasem zawet bardziej. widac ze jakas idiotka to pisała(zła ze jakas niska odbiła jej chlopaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidan
Rozbawiasz mnie. Trafiłem calkiem przypadkowo na to głupie forum i nie wiedziałem, że jest ono o zakupach. A ciekawe co temat wzrostu ma wspólnego z zakupami? Chyba, że teraz można sobie dokupić dodatkowe cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo ciekawe
taaaa jasne. nie dosc ze slepa to jeszcze głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha co za człowiek
cm nie mozna kupic ale tobie Aidan przydałby sie móżdzek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozio
jestem niski bo mam 13 lat i mam 148cm wzrostu czy moge coś zrobić żeby uruść????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelusia
jestem niska mam 12 lat i mam jakieś bo mam 138 cm wzrostu. Czy moge na to coś poradzić? w szkole sie smięją bo jestem najmniejsza z mojej klasy. NO I CO ja mam największy kłopot!!!!!!!!!!!!!!!!! nic niemoge poradzić. wszyscy kładą się ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare szeregi
mom 45lat i 300000000000000000000000000cm haha jestem najwyższa-------------->>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja mam
150cm!!i nie rozpaczam!!i od razu zaznaczam ze nie jestem już nastolatką,a przestałam juz rosnac maja 15lat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic
? ZAAKCEPTOWAC SIE!! MOJA DZIEWCZYNA MA 153 CM i za nic nie chciałbym by była wyższa:)jest kochaniutka taka malutka i słodka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam 16 lat i 166 cm wzrostu. I chce urosnać jeszcze z jakieś 10 cm conajmniej. Czy jest to możliwe? Czym moge wspomóc wzrost? Wiem ze chłopcy rosną do 21 roku życia, ale niepokoję się. Czego muszę spożywac dużo żeby urosnać? Serwatki, tranu, wiecej bialka? Chodzi mi o domowe naturalne sposoby. Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LandeZz
A ja mam 16 lat i 162 cm wzrostu i chciałabym jeszcze troche urosnąć ale jesli nie urosne tez bedzie dobrze :) i wiesz co ci powiem Aidan? Każda kobieta jest piekna niezaleznie od tego ile ma wzrostu a małe kobietki pasują do wszystkich męzczyzn w przeciwieństwie do tych wysokich. I równie dobrze ja moge powiedziec że rzygac mi sie chce jak patrze na wysokich mężczyzn bo czuje sie jak w zoo wokół zyraf i mamutów no sory :| A na sam koniec ci powiem że spotykałam sie z róznymi chłopakami i żaden na mnie nie zwymiotował ;] Mnie sie chce wymiotować jak czytam co piszesz. Pewnie jestes zakompleksioną dziewczyną co ma 185 wzrostu i nie moze sobie znaleźć chłopaka. mam nadzieje że kiedyś zmadrzejesz Pozdawiam serdecznie ;) i dziewczyny nie przejmujcie sie mały wzrostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casper
Witam.Wiem ze gust jest sprawą dyskusyjna,poniewaz kazdy ma inna.Niemniej jednak tacy ludzie jak Adrian Lub Michal 180 są dla mnie niepowazni w swoich wypowiedziach.Ciesze sie ze macie dziewczyny wysokie i sami nie jestescie niscy ale nie musicie wypisywac bzdur krore Wam slina na jezyk przynosi.Mialem w zyciu zwiazki z naprawde rozkladowkowymi dziewczynami a jednak wybralem dziewczyne 155 cm ktorej charakter jest super dla mnie,a i prezencje ma,fakt ciezej kupic ubranie.Pomyslcie sobie ze aktorka z filmu "legalna blondynka" ma nie cale 160cm a jest super dla osob lubiacych male kobietki.Co wiecej jej mlody wyglad jest bardziej interesujacy i to tlylko jej plus.#ozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CHOLERY
DLACZEGO WSZYSCY PISZĄ O NISKIM WZROSCIE JAKBY TO BYŁO COS GORSZEGO Z CZYM JEDNAK MOZNA SIE POGODZIC???? TAK JAKBY KAZDA DZIEWCZYNA CHCIALA BYC WYZSZA. JA JESTEM NISKA I NIE CHCIALABYM BYC WYZSZA. KRETYNI Z WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina157
hej mam 17 lat i 157 cm wzrostu. kiedys mialam ogromny kompleks zwiazany z moim wzrostem. zawsze bylam ładną i zgrabną dziewczyna ale moj wzrost nie dawał mi spokoju. pomimo tego iz wiele ludzi mowilo mi ze nie powinnam sie tym przejmowac bo nic mi nie brakuje to nie moglam sobie tego jakos sensownie wytlumaczyc. tak jak niekotre z was bylam pewna ze niskie dziewczyny nie maja zbytniego powodzenia u płci przeciwnej co wiadome- dla kazdej dziewczyny jest porazką. oczywiste ze nie chodzi tylko o chlopakow ale to jeden z wielu \"problemow\". ale moja teza sie nie potwierdzila i teraz wiem ze byla to absolutna bzdura! teraz chodzac do liceum mam ogromne powodzenie u chlopakow pomimo mojego wrostu i az sama czasami sie temu dziwie. ludzie maja wieksze problemy(ja tez) i naprawde szkoda czasu na takie szczegoliki.wiem ze to trudne pogodzic sie z tym ze jest sie \"malym\" i ja gdybym mogla to tez chcialabym jeszcze troche urosnac ale trzeba sobie tez uswiadomic ze nie jestesmy w stanie tego zmienic i czas wielki aby dostrzagac jakies plusy a nie same wady!. moze trzeba troche dorosnac aby to zrozumiec. w wieku 14 czy 15 lat mialam takie samo zdanie jak wy wiec was rozumiem. głowa do gory:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawa
ja mam 18lat i tez kompleks wzrostu:/ ciagle słysze ze byłabym "fajniejsza"gdybym urosła jeszcze.... a niestety 160cm nawet nie posiadam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko dziewczyny
ja tez jestem niska mam 158cm wzrostu i 22 lata i meza co ma 180!wogole sie tym nie przejmujemy!!no ale jest problem z ubraniami!!zawsze musze spodnie skracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczek666
ja mam 150;( i nie dawno hmm... ktos powiedział do mnie "co to za karzełek?" hmm... miał racje heh bo ja siebie za to nie nawidzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczek666 daj spokój. nie rozumiem dziewczyn, ktore przejmuja sie wzrostem. jak ktos tak powiedział to trzeba było odpowiedziec np. \"co to za kretyn?\" i juz. nie dawaj po sobie jezdzic. mam tyle wzrostu co Ty i jakos nikt mnie nie obraża. jestem pewna siebie i czuje sie atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETITA
Dziewczyny, mam niski wzrost/150/i swoje lata .ZAWSZE towarzyszył mi kompleks niższości ,ale z perspektywy czasu uważam że szkoda życia na rozpaczanie nad swoją urodą,od tego wzrostu nie przybędzie a głupi ,okrutni ludzie zawsze się znajdą.Mam bardzo kochającego męża /175/dwie śliczne córki /160/i/165/oraz syna /180/ wzrost nie jest najwazniejszy że by być szczęśliwymw życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg21
Witam wszystkich! Mam 184 cm wzrostu, moja dziewczyna ma 158cm. Jest nam ze sobą wspaniale, kochamy się i kompletnie nie przeszkadza nam ta różnica wzrostu. Czujemy się razem najlepiej, wszędzie razem chodzimy i nikt nigdy o tym się nawet nie zająknął. My w ogóle nie zwracamy na to uwagi, właściwie nie ma takiego tematu. Najważniejsza jest miłość, oddanie i przywiązanie. Wszystkim radzę tak na to spojrzeć. Przypomnę tylko przykład byłego siatkarza reprezentacji Polski Marcina Nowaka (215cm!), którego małżonka ma zaledwie chyba 162 cm wzrostu. To jest różnica. I co? I są to ludzie ze sobą szczęśliwi, mają dzieci. Wzrost naprawdę nie gra roli, bo kobieta powinna być subtelna i delikatna, a mężczyzna postawny i wysoki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaALEszczesliwa...kiedys bed
Hej,,,,tez borykam sie z niskim wzrostem...mysle ze to z wiekiem mija,,,najmniej milo wspominam liceum...teraz mam 23 lata..faceci srednio 180,,,,mysle ze im nie przeszkadza moj wzrost...pewnie ze chcialabym byc wyzsza,,,ale natury sie nie oszuka...Kompleksy mijaja...choc czasem jest smutno,,,,Male jest piekne-ja jestem mala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkh
Wiele osób pisze że nski wzrost jest słodki i w ogóle ze inni chca sie nami opiekować ze jesteśmy tkie delikatne i kochaniutkie. dla mnie właśnie to jest upokarzajace. Jestem osoba omocnym silnym charakrterze ale nikt nie bierze mnie poważnie ze względu na mój wyglad.najbardziej wkurza mie gdy w sklepie ekspedientki śmieją sie ze mnie gy pytam sie o jakis ciuszek dla mnie, odpowiadaja mi że muszę iść do sklepu z odzieżą dla dzieci. do mojego niskiego wzrostu(156cm)dochodzi dziecinna buzia i bardzo, barzdo,bardzo drobna posura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Visnia
hejka. ja mam 169cm i mam 18 lat oraz ważę 52 kg i jestem przeszczęśliwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez malutka
----------->kjkh mam to samo,jestem niska(156cm)drobna,mam młodą buzię i do tego wszystkiego jestem płaska;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkh
również malutka a ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimu
mam prośbe. wszyscy któzy mówicie, że małe jest piękne, podajcie mi jedną agencję modelek, która tak uważa lub jedną miss, mającą mniej niż 160 cm wzrostu. tylko niech nikt nie mówi, że nie każdy musi być miss lub modelką też jestem niska i wcale nie jestem z tego dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała mała i jeszcze raz mała
Wiesz co Aidan ty sie lecz człowieku!nie rozumiesz naszych problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callisto
a ja mam 1.49 ;) mój facet ma 1.85 , tylko 30 cm. róznicy, ale mi z tym dobrze figurke mam jak przeciętna polka tzn, waże ok.47 kg. i jak narazie jedynym moim problemem jest problem z zakupem ciuchów bo wszystko jest na mnie duże i workowete a rozmiar XS na mnie wisi, wieć kiepsko jest jednym słoem, a spodnie musze obcinać bo są duuuże :( :) ale mi to nie przeszkadza bo liczy się charakter i rozum i ładna buzia ;) pozdrawiam wszysstkie malutkie panienki głowy do góry "duża baba do roboty a malutka do pieszczoty" - wszyscy mi to muwią ;) może coś w tym jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly26
Wiecie co ja czegoś nie rozumiem przecierz wzrost po wyżej 158 to wzrot średni więc czemu dziewczyny które piszą że mają 158 , 160 , 163 twierdzą piszą że są niskie.Przecierz są średniego wzrostu.A to czy kobieta jest skeksowna nie zależy od wzrostun tylko od proporcji i sposoób zachwywania.A co do kaczej d... tego napewno nie napisał facet tylko zakompleksiona dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 153 i nigdy nie narzekałam (nie rosnę od 4 klasy podstawówki):) z tego powodu - wystarczy siebie zaakceptować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×