Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość 123eee
ale jak taka dziewczyna sięgająca chłopakowi do ramienia a moze mniej moze atrakcujnie wyglądac ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123eee
i jak ty tu trafiłes skoro jestes chłopakiem nuiby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka___
sorry a co ma wzrost do figury? :/ wysokie dziewczyny są z reguły smukłe i mają długie szczupłe nogi, ale ja też jestem bardzo szczupła, mam ładną, smukłą figurę, wszystko na miejscu, czemu niby nie mogę wyglądać atrakcyjnie według ciebie? :/ nie rozumiem! jest pełno facetów którzy lubią takie małe kobietki, nie ma w tym nic dziwnego, tak samo jak w tym, ze spora część preferuje te wyższe i większe - ja uważam, ze ilu ludzi, tyle preferencji, tak więc trochę brutalnie osądzasz. Zgodzę się z tobą że taka para może wyglądać komicznie bo czasem przechodzę z chłopakiem koło jakiegoś dużego lustra i widzę tą dysharmonię ;) ale nie umniejszaj atrakcyjności drobnych dziewczyn, przecież to zależy od proporcji! poza tym różnica we wzroście wyrównuje się w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord 30
Ja mam 30 lat i 190 wzrostu. Ale przez to mam problemy z kręgosłupem. Wszedzień muszę sie zginać w autobusie pracy w łazience. Cały czas chodzę przygarbiony. Nie lepiej mieć 160 i być prostym i wszedzie sie miescić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21 lat, 165cm wzrostu i wspanialego faceta, ktory ma 196 cm wzrostu!! mowi, ze za nic w swiecie nie chcialby, zebym byla wyzsza :) wiec nie mam kompleksow na punkcie swojego wzrostu. zreszta po co przejmowac sie czyms, czego w zaden sposob nie mozna zmienic????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
sory ale ty jestes głupia !! ja maże o 165cm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa brunetka
Hejka Ja mam 15 lat i tylko 166,5 cm.Strasznie chcę mieć 174 cm.Moja mama ma 161 cm,Tata 183 cm, a siostra 174 cm,wiec mam nadzieję,że jeszcze urosnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien00
ty tu lamentujesz a co ja mam powiedzieć?? mam 19 lat i 153 cm wzrostu, to jest dopiero tragedia, żaden facet nie chce takiej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezzz
wkurza mnie jak ktos robi tragedie ze ma metr 165 bo jest niski! to jest przecietny wzrost dziewczyny!! ja mam 153 i juz nie urosne!! ale co zabić sie mam?? wyluzujcie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
mnie tez zajebisc** wk***** jak ktoś ma 165 i mówi ze jest niski do holer* wypierdalac z takimi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linijka007
A ja uważam ,że ja ktoś 165 cm to nie jest niski, a jak ma 155cm to jest BARDZO niski..... I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja,165 to nie mało jak na dziewczyne,ale to nie powód żeby zaraz tutaj przeklinać i być tak niemiłym...Luthien00,mój kumpel ma 194cm i dziewczyne która ma jakieś 156 więc nie załamuj się;) Tak naprawde to chyba nikt nei powinien się przejmować swoim wzrostem.Przeciez nie mamy na to wpływu więc nie powinniśmy się z tego pwodu załamywać.Tak naprawde to moża czuć się ze swoim wzrostem niekomfortowo tylko przez głupich i nietolerancyjnych ludzi którzy prawią jakieś docinki na poziomie przedszkolaków..To oni powinni czuć wstyd z powodu braku tolerancji i BARDZO niskiego IQ..no cóż..taki kraj..nie zmienimy tego..To ludzie o dużej różnicy wzrostu mają się nie spotykać tylko dlatego,że ktoś na nich krzywo patrzy??... Więc głowa do góry.Są ważniejsze rzeczy niż wzrost;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien00
pozytywna wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo lubie male kobietki
wlasnie takie do max. ok 160 cm i drobnej budowy ciala sa najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka Zezowata
Macie jakieś głupie normy! Ja uważam,że osoba o 165 cm jest niska,a o 155cm BARDZO niska i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertdf
Do i może zaraz powiesz ze osoba która ma 150 czy 147 to juz krasnal czy cos?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty26
Zezowata Kaśka Zowata stuknij się . !65 to jest wzrost średni i to nie są żadne moje ani nasze normy to są normy ogólno krajowe obejrzyj sobie wykres centylowy ciemnoto 155 to wzrost zaledwie niski a nie bardzo niski.Autorytet się znalazł.Pozdrawiam wszystkie drobne kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
Mając 165 to też bym mogła tak mówić... Jak widać przy niskim wzroście liczy się każdy centymetr... Jeśli mając 165 czujesz się niska to co ma powiedziec osoba która ma 155 lub mniej. Zreszta zauważyłam że, jak ktoś mówi, że chciałby być wyższy to zaraz wyskakuje ktoś kto ma ponad 180 i że życie nie jest wcale łatwiejsze mając tyle wzroatu.. Sorry bardzo ale mówiąc, że chciałoby się jeszcze urosnąć kilka cm nie ma się na myśli 20,30 cm! Mnie nie pociesza fakt, że mężczyźni wolą niższe kobiety.. Wiem o tym... ale ja sie po prostu źle czuję z swoim wzrostem, i nic mnie bardziej nie pocieszy niż satysfakcja, że przybędzie mi jeszcze od 5,6 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty26
ŁukaszuLewy masz 100% racje że nie trzeba wykresów żeby to wiedzieć ale nie którzy potrzebuja jednak np. Zezowata Kaśka. Pozdrawiam wszytkie drobne kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina2211
ja mam pytanie...otóż 22listopada skończę 15lat...niestety, mam 174cm dobijającdo 175cm, od pażdziernika zeszłego roku urosłam około 5cm,stopa przez ostatnie 4 miesiące urosła mi z rozmiaru 39 do 41, miesiaczkuję od 10,5 roku życia, aleod tamtej pory urosłam stosunkowo duzo bo ok.11-12cm,w wieku 9lat miałam nagły skok wzrostu otóż w rok urosłam 12cm,a rodziców mam o wzroście: mama-170cm, tata-186,jestem podobna do taty, jednak figurę bardziej przypominającą mamę (tzw.boczki) jednak strukturę mięsni i długośc nóg bardziej taty. mam pytanie ile jeszcze urosę,liczę tak na około 178cm-180cm ponieważ gram w siatkówkę ijest mi ten wzrost potrzebny a poza tym bardzo bym chciala taki wzrost osiągnąć.Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farana
180? Dziewczyno masz idealny wzrost!Ja też mam 15 lat i tylko 168 cm :( I mam nadzieję,że będę miała twoje 174 cm!Miesiączkę dostałam dopiero w wieku 14 lat,więc myślę mieć nadzieję,że jeszcze urosnę.180 cm?Chcesz jak chłop wyglądać? !174 cm to idealny wzrost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
Tracę całkowicie cierpliwość, jak widzę, że ktoś przy wzroście 165+ mówi, że mu mało. Przestańcie! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobbinia
Ni ebądzcie egoistami! To ,że macie 155 cm to nie znaczy,że ja nie mogę chcieć mieć 174 cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaa
kurdeee ja mam wlasnie problem mam 16 lat i 174 cm i chce ubrac buty na szpilce ale bede wygladac jak zyrafa!!! chcialabym miec 165 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVVVVVVVVVVVVViana
ja mam 158cm i nie chcialabym ani centymetra więcej. Faceci lubia male drobne kobietki a nie jakieś babo-chłopy. szczególnie Ci duzi :) Nie przejmuj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
Ciesz się, że masz tyle ile masz a nie chcesz ciągnąć do 174. Chyba, że nie chcesz nosić butów na wysokich obcasach. Zreszta, czy ja ci zabraniam 'chcieć' ? Może mi chodzi o to żeby nie mówić, że 165+ to jest 'tylko'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe jest piękneD
Dziewczyna powinna być malutka tz .filigranowa:D hhe do przytulania i w ogole a nie jakiś badyl 180 cm..fujjj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfff
mówisz ze dziewczyna poninna byc mała a według Ciebie ile powinna miec cm? właśnie ile jest już za mało a ile za dużo?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
Co mi z tego, że małe podoba się facetom jak np.ja się źle czuję w swoim wzroście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×