Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość zalamka.....
ja mam... 174 cm i 16 lat... oddac komus moje 5 cm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauretta
Mi możesz oddać. Ja mam ohydny wzrost. Tylko 153 cm i do tego krótkie nogi. Chętnie przyjmę każdy cm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłysia
A ja mam 15 lat i tylko 167,5 cm :( Wiem ,że to nie jest strasznie mało,ale ja chcę mieć 174 cm i byc dużą dziewczynką...To moje marzenie! Urosnę jeszcze?Bo przez ostatnie pół roku urosłam tylko o 0,5 cm... Dodam ,że moja starsza siostra ma 174 cm,a w moim wieku miała już ok. 171 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupotki
Ale macie problemy. Żenujące. Ja mam 26 lat, 154 cm i życie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
ja mam 14 lat i 160 cm. Moja mama ma 157 a tata 185. Tata mówi, żebym się nie martwiła, bo jeszcze urosnę. Jest tego pewny. Wszyscy oprócz mamy mówią, że urosnę bo mam zupełnie inną figurę niż moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajaa
A co tu figura ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
Coś ma. Cały wygląd zależy od genów, figura i wzrost także. Krótkonoga, pulchna kobieta/dziewczyna nie będzie raczej miała 1,75 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz ze jak krotkonoga i pulchna to od razu niska? niekoniecznie. znam wiele pulchnych kobiet, ktore sa wysokie i maja krotkie nogi. i znam niziutkie, ktore mają normalną figurę (np. ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
ja nie znam ani jednej wysokiej z krótkimi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
jakbym miała 167,5 to byłabym w siódmym niebie, i nie mówiłabym, że to jest 'tylko'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
Alfredo, jak polecasz 'wydłużenie kończyn' to może polec sponsora ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niski facet
hej, ja tez jestem niski... chce urosnac , mam 15 lat i mam ok 160cm niechce byc taki poniewaz co poznam dziewczyne jestem dla niej za niski (juz pare takich było achhh) dziewczyny wy sobie jakos poradzicie bo to wy jestescie obiektem zaineresowania a nie chłopak .Co mam zrobic zeby urosnac??!!! prosze o porady...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
Mój kolega ma 14 lat i 152cm... Moge pocieszyc cie tym, że chłopaki rosną dłużej, bo często słyszę, że ktoś do pewnego czasu był niski, a potem baaardzo wyskoczył w górę. Jeszcze masz torchę czasu przed sobą. z 160 cm na pewno nie zostaniesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejka965
witam wszystkich!! mam 15 lat i 154 cm wzrostu...nie jestem z tego powodu zadowolona poniewaz pragne miec te 165cm!!!!!ale co ja moge poradzic???duzo teraz zaczynam wisiec na drazku, pic mleko:):) miejmy nadzieje ze to cos pomoze....ale przyznam sie ze robie to przde wszystkim by uwierzyc w siebie!!!!!podoba mi sie chlopak ktory ma 179!!!!bardzo chce by wrescie zwrocil na mnie uwage...ale z moim obecnym wzrostem to nie mam nawet o czym marzyc....jejku naprawde tak bardzo chce urosnac:(:(:( pomozcie!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale wkurzają mnie takie teksty. dziewczyno urosniesz tyle ile masz zapisane w genach, inne zabiegi raczej niewiele pomogą jesli masz niskich rodziców i dziadków. jesli uwazasz ze nie mozesz spodobac sie wysokiemu chlopakowi no to niestety masz widocznie jakis problem ze soba...wiesz ja z moimi 150 centymetrami podobałam sie chlopakom majacym po 185 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
mnie też denerwują osoby mające te 15 lat i 155/160 i mówia ze sa niskie do ..... smieszni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albertina
No, a co nie są niskie??? :-/ Ostatnio widząc pewną osobę z daleka, byłam pewna, że to dziecko, ale gdy do niej podeszłam zorientowałam się, że się mylę. Na dodatek ta kobieta miała mniej więcej tyle co ja czyli ok. 160 cm. :( To bardzo mało. Szpilek nie chcę nosić, bo to bardzo niezdrowe dla stóp. Z wysokimi facetami wyglądam po prostu brzydko, jak ich córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
no ale jak mają te 15 lat to jeszcze urosną!!! i jak na swój wiek sa oki. a co z tymi kyórzy maja 18 lat i 15o??? a ty Albertina ile masz lat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albertina
Ja mam 16 lat i od zeszłego roku nic nie urosłam. W tym wieku większość dziewczyn już nie rośnie, najwyżej jakieś 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
i masz 160?tak? to jak może Cie nie pociesze ale ja mam 18 lat i 147!!!! juz raz wziełam tabletki ale nic z tego skonczyło sie na silnym bólu...brzucha. ja nie akceptuje swojego wzrostu i mysle ze nie zaakceptuje, ba jak to wyglada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
a może ktoś ma link z siatkami centymetrowymi dla dziewczyn??? albo cos ile powinno sie miec wzrostu w okreslonym wieku/?? plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
dziekuje za siatke M-A-L-U-U-U-T-KA a znasz jakies jeszcze inne takie strony??? czyli ile centyli poniżej jest jeszcze w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZIELAM TO Z TEJ STRONY http://www.edziecko.pl/male_dziecko/1,79338,1326221.html mozna sobie jeszcze wage sprawdzic. w zasadzie normą jest centyl od 3 do 97, ale takie odchylenie to nic takiego,ja zawsze na badaniach miałam napisane centyl 3 ze strzałką w dół, czyli ze sie nie mieszcze, ale lekarz nigdy nic mi na ten temat nie powiedział. wiadomo ze jest pelno dziewczyn ponizej 154cm i powyzej 176(centyl 97). nie bierz tak na powaznie tych siatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xan
No ale bycie niskim takie dobre nie jest. Ja naprzykład zawsze byłam przyzayczajona do teog, że byłam jedną z najwyższych dziewczyn a od jakiegoś rokum trochę ponad jestem jedną z najniższych. Pociesza mnie jedynie fakt, że nie rośnie się w równym tempie..można być przez jakiś czas niskim a potem w 'moment wyciągnąć sie do góry'. (Jeśli wzrost ma się w genach to niepowinnam być niska -.-) Jakoś nie czuję się rewelacyjnie z swoim wzrostem. Wszyscy tak tu zachwalają... Nic mi to nie daje. W sumie pare lat przede mną... i sporo wysokich osób w genach.(w sumie rodzina po której nic nie odziedziczyłam xD) jakaś nadzieja jeszcze we mnie jest. ( podobno od wzrostu zależy to, czy się wysypiasz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotek
czesc wszystkim, mam 15lat i 160cm i chce juz urosnac ! moze mi cos poradzic bo strasznise sie martwie ze juz nie urosne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 156
ja mam 156 i 17 lat...nigdy sie tym az tak nie przejmowałam wkoncu mam chłopaka ktory mnie kocha( ma 182) ale bardzo chcialabym urosnac jeszcze z 5 cm..niestety to chyba nie mozliwe..miesiaczkuje regularnie i mam malutkie stopy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotek
poza tym napomne ze uwielbiam nago polować na strusie emu,więc mój wzrost jest dla mnie przeszkodą,gdyż w walce wręcz z okazami samców tegoż gatunku nie mam większych szans... poradźcie moi drodzy bo inaczej wykastruję się za pomocą spinacza biurowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka___
a ja mam niecałe 160cm wzrostu, mój chłopak ma prawie 2metry i co niby zrobić? Ktoś pisał że to dziwnie wygląda, no i co, przez to takie pary nie powinny się spotykać? Powiem szczerze, czasem nie czuje się komfortowo z taką różnicą wzrostu, widzę jak niektórzy patrzą, ale.. serce nie wybiera, to jest ten facet dla mnie. Poza tym mimo wszystko fajnie mieć tak wysokiego faceta - prawie jak ochroniarz :D i rozczula się jak proszę żeby mi coś zdjął z jakiejś półki. Jakbym miała wybór też wolałabym byś wyższa, mieć z 170, ale tak też jest ok, jestem drobna, malutka, wiem, że on też to lubi i mam nadzieję, że zostanę tym jego maleństwem.. Czemu ludzie mają taki problem z zaakceptowaniem par z taką różnicą wzrostu..? Czasem jest mi przykro z tego powodu, to nie moja wina, ze mam niecałe 1.60m ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja,małe na prawdę może być piękne.Wszystkie niskie dziewczyny,nie martwcie sie tym że jesteście niskie.Ja mam 187 cm a moja dziewczyna 150 ;)Wielu facetów przepada za takimi niskimi,zgrabnymi i filigranowymi dziewczynami..Głowa do góry;) Pozdrowiena dla wszystkich zakompleksionych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×