Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość ewi.D
asia .80 jestes z ok goppingen odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo, ale brzydka pogoda:-(( Co do pobytu stalego.Czegos takiego chyba wiecej niema od czasu jak polska w EU jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Monika snilas mi sie dzisiaj,bilysmy sie ,a potem chcialysmy do siebie strzelac,ale policja przyszla i nas aresztowala:D Ja juz od szostej urzeduje,chyba zlapie jakies przeziebienie,bo mnie miesnie cos tak bola:(i igolnie nie najlepiej sie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki:) ale mam lenia i wogole sie tak slabo czuje kurcze.Mam ochote na bigos,bede dzis robic pierwszy raz:)tylko do sklepu mi sie nie chce isc narazie:) Dziewczyny jak sie pisze np:ale przystojniaczki.Mojemu chce zrobic kawal:)pomozcie:)We wtorek byl z kumplem na dysce i zrobili im fotke a ja chce dodac pare komentarzy;)tylko nie umiem po niemiecku pisac:(macie jakies pomysly?to dawajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie pomysle ze w naszym aldiku pewnie nic nie ma po tym wekendzie i ze musze jechac dalej do sklepu,dzisiaj to potrzebuje takiego malego kopniaka na zaped;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka a moze tez masz za niskie cisnienie? napisz przy zdjeciu \" Knackige Jungs\" albo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi mowil ze jestem niskocisnieniowcem,ale nie mierzyl mi go.Stwierdzil to po tym jak mu powiedzialam jak sie czuje czasami,ze np mam mroczki,ze glowa mnie boli jak pogoda deszczowa,ze czasami ciezko sie budze albo ze bym mogla przespac caly dzien.Te tabletki ktore biore tez mi obnizaja cisnienie.Czasami sobie sama mierze to mam 120/80,lub 128/85 ,wiec raczej to nie jest niskie tylko normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz 120 to jest to normalne.Ja mam czesto 110 i dözo lekarzy möwi ze to jest w porzadku ale nieprawda.sa ludzie ktörzy poprostu juz male zmiany czuja.Czasami jest sie podenerwowanym i juz masz wyzsze cisnienie. A te objawy co masz mam tez.Moze i tobie brakuje zelaza:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu robilam wszystkie wyniki i niczego mi nie brakowalo:)nie sadze zeby sie to w miesiac zmienilo,zreszta caly czas czuje sie tak samo.Wcinam salatki:)staram sie zdrowo odzywiac,wiec mysle ze jest ok:) Bigos przeloze jednak na jutro,nie mam natchnienia zeby wyjsc z domu,zimno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️:D A ja zauwazylam ze przychodza leniwe dni gdy w poprzednim tygodniu pozwole sobie na wieksze jedzonko , wtedy organizm dodaje sobie kilo i czuje sie wtedy ociezale i nie mam na nic ochoty😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle ostatnio wpadlam tylko sie przywitac i pozdrowic Was wszystkie:)) A co do lenia, to tez ostatnio mnie nie opuszcza.Ale bynajmniej z innych powodow niz przejedzenie:) Nic mi sie nie chce, wstawac z lozka, myc sie , a nie wspomne juz o sprzataniu czy gotowaniu.Wegetuje tylko.Mam nadzieje ze to szybko minie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny slonko wychodzi:):):) Teraz to wszyscy maja chyba taki jesienny nastroj:)Monika nie lap tylko jakiegos dola!!!!Bo bedziemy musialy zrobic spotkanie bremenek i cie pobudzimy do zycia wszystkie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czas pozwoli to bysmy mogly znowu sie spotkac kiedys kobietki,no nie? Chyba sie zaraz zdrzemne,palcem dzis nie kiwne,licho sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nowa z BW
teraz nie ma juz Ausländergesetz i Aufenthaltserlaubnis: Das Aufenthaltsrecht in Deutschland wird durch das „Gesetz über die allgemeine Freizügigkeit von Unionsbürgern (FreizügG/EU)“ geregelt. Nach diesem Gesetz benötigt ein EU-Bürger künftig keine Aufenthaltserlaubnis mehr, wenn er als Erwerbstätiger oder als Nichterwerbstätiger Freizügigkeit nach europäischem Gemeinschaftsrecht genießt. Stattdessen erhält er von der Ausländerbehörde eine Bescheinigung über ihr Freizügigkeitsrecht. Diese Bescheinigung enthält einen Bezug auf das Identitätsdokument, also auf den Reisepass oder Personalausweis. Die Bescheinigung dient in Deutschland als Nachweis über das Recht auf Einreise und Aufenthalt. Es ist deshalb weder möglich noch erforderlich, eine Aufenthaltserlaubnis bei der Ausländerbehörde zu beantragen. # Für Unionsbürger aus den Beitrittsstaaten Estland, Lettland, Litauen, Polen, der Slowakei, Slowenien, Ungarn und Tschechien ist zusätzlich zu der Bescheinigung der Ausländerbehörde eine Arbeitsgenehmigung erforderlich, die bei der Agentur für Arbeit, Kurt-Schumacher-Allee 16, beantragt werden muss. - ale to ciebie nie dotyczy :) maremarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️ Maremarie, malutka, micka, usmieszka udalo sie spotkanie? zaluje ze nie moglam sie z wami zobaczyc, bo bardzo bym chciala :) do nowa z BW pozwolenie na pobyt masz tylko na podtawie dzialalnosci, jesli ja rozwiazesz stracisz takze pozwolenie na pobyt, nie mozesz rowniez podjac na podstawie tego dokumenty innej pracy to tyle ile wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo cludi, pewnie wszystkie dziewczyny sa zapracowane,tylko my nie mamy nic do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, oprócz pomarańczki, u nas pogoda beznadziejna, pada i pada i tak ciemno, nieprzyjemnie, Cludi nie reaguj, nie warto sie denerwowac, ty wiesz swoje a pomarańczki niech żyją ze swoimi urojeniami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyszlam z pracy o 15.30,zawiozlam corke na taniec,o 18 musze ja odebrac,wiec nie oplaca mi sie nic w domu zaczynac.Siedze przed komp. i czytam co dziewczyny napisaly.Do ktorej pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo Barbara 🖐️ pomaranczki sa pewnie sfrustrowane,ze zapierdzielaja,a nie pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze troszke ci zostalo.A co robisz dokladnie,bo nie wiem czy juz o tym pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×