Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

barbarag - niewiem czy pochodza z Raciborza, a ten moj kolega ma podobnie na imie MIREK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie limes że nie bardzo , ona nie minęła- ona się przyczaiła skubana !!! obawiam się, że już wycisnęła stałe piętno na moim profilu psychologicznym . Ale co tam, na wspólne zakupy w Ikea to ja bym nie dała się długo namawiać tylko, że razem nam nie po drodze niestety. No na prawdę -zy nie czyta tego topiku nikt z moich stron ! A może ktoś się tu sprowadzi tak tu pięknie, zdrowo, mamy rezerwat biosfery (obojętnie co by to miało znaczyć ale mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki i panowie:D dzisiaj slonko prubowalo ale niedalo jakos tak porzadnie rady noi zostalo tam gdzie bylo- za chmurami.Ale jak byl zachöld slonca to nawet pare zdjec poklikalam bo tak ladnie bylo. A tak to Oj wstretna pogoda.Dziwi sie ktos naprawde ze niektöre z nas depresji dostja? Tez chodze chetnie na zakupy albo poprostu polazic i popatrzec i zaraz czlowiek sie troche lepiej czuje. Albo trzeba by w Kniffel pograc:-)) To jest ten kubek skurzany z kostkami. Marta mialabys w przyszlym tygodniu czas?jezeli chcesz to sie spotkamy. Wydaje mi sie ze wolisz zebym do Ciebie przyszla gdzie Ty to w ciazy jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra:D jakos zarazam sie tym lubieniem ogladania jak polacy graja. Ostatnio jestem sama soba zdziwiona. jestem ciekawa kto wygra na koncu.Möj Alex to rzeby mnie zloscic naturalnie tym bardziej po stronie niemcöw i z boku sie usmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay a niech sobie kibicuje Niemcom hihih Polacy i tak wygraja dostalas maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay :D bardzo sie ciesze, ze sie zaczynasz wciagac w ogladanie meczy! Mam nadzieje ze wiecej osob tu z nami go oglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Mam pytanie, czy ktos moze mi odpowiedziec, czy arbeitsamt finansuje sprachkurs dla cudzoziemcow? Jesli tak, to jakie warunki trzeba spelniac i jak dlugo trwa taki kurs? Z gory dziekuje za zainteresowanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efeme to musi zatwierdzic teraz BAMF urzad do sprwa cudzoziemcow, wydaje mi sie,m ze jezelki nie ma sie pracy, to potrzebny jest Bewilligung bescheid z arbeitsamtu i paszport, z tam do BAMF, oni powiedza czy tak czy nie, a wtedy arbeitsamt da ci gutschein czy cos takiego no i nie mozesz miec obywatelstwa niemieckiego, niemcom nie chca placic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja pisze! szok... mam nadzieje ze mnie rozumiecie, a moze grafologa zawolac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech jasio do Ciebie marta jedzie .Moze jest jasnowidzem i Ciebie znajdzie:D Napisze Tobie e-Mail. Belaiza tak dostalam i odpowoiedzialam nawet:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaHB dzieki za informacje, w czwartek ruszam do boju. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay, kota nie ma w domu, myszy harcuja, niech jasio wpada :D czekam na meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio rozpruwacz
dziekuje za zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama naszych chlopcow zadzwonila dzis czy nie chcemy ich na rok do siebie wziasc. Tak bez sadow. Jestem pelna podziwu dla jej madrosci (pewnie jej w kosc dali) i obaw czy nie dadza mi tez w kosc. No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamor
czesc wszystkim nie wiem o co doladnie chodzi z tymi chlopcami ale jesli chce ci ich dac do ciebie na rok z pisz nia taki dokument, ze oddala ci je sama by cie potem nie podala o kradziez dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamor
sluchajcie czy jest ktos tutaj z moich terenow Frankfurt am Main dokladnie Hessen dikladniej Höchst???czasem ciezko tak samej byc tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamor
hej ciezarowki...spotykacie sie gdzies na forum w innym miejscu?ja w 15 tygodniu ciazy jestem...milo by bylo was pozanc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agamor-akurat ja jestem na forumdwie kreski na tescie- marzec 2007,obadaj moze Twoj miesiac tez juz ktos zalozyl,a jak nie to zaloz sama...zapewne towarzystwo sie znajdze,a jak chcesz poczytac o naszych dolegliwosciach to wskakuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znamy juz naszego przeciwnika w czwartek 01.02.2006 gramy z Dania. Bedzie walka:) Tak samo w czwartek graja Niemcy z Francja tu bedzie ogien:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oby sie spotkali :) ale bedzie dym. A kiedy ten final to ja bede kibicowac tak ,ze cala wioska bedzie slyszec. Koszulke kibicowa juz zakupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza:D final bedzie ... 4.02 - 14:00 o miejsce 3 - Koln - przegrani z półfinałów 4.02 - 16:30 finał - Koln - wygrani z półfinałów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z pochmurnego Bremen :-) ja dzis mam kolejny latany dzien... masa spraw do zalatwienie... no ale na pocieszenie moze zajade do IKEA :) odprezyc sie, moze nowe lozko corce kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, limes- kuruj sie kuryj zebys zdrowa byla!!! 🌻 ciezarowki--- jak samopoczucie w takie ponure dni??? ale wyscie sie na ten sport uwziely :D ja jakos ciagle zapominam albo jestem zajeta ale final napewno obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×