Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

dziewczyny z Bremen zdominowały ten czat po prostu ;-P co robic...a czy ktos z Badenii I wirtembergii jest...no haaalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z innej beczki... Przedszkolanka przechadzała się po sali obserwując rysujące dzieci. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca. Podeszła do dziewczynki, która w skupieniu coś rysowała. Przedszkolanka spytała ją, co rysuje. Dziecko odpowiedziało: - Rysuję Boga. Zaskoczona nauczycielka po chwili odpowiedziała: - Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda. Nie przerywając rysowania dziewczynka odpowiedziała: - Za chwilę będą wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyflensburg///
flensburg to okropna miasto ,mieszkalam tam ponad rok,ohyda.zaniedbane,psie gwona leza tzgodniami na ulicy a po sylwestrze tez nikt nie sprzatnal,resztki po petardach i sztucznych ogniach lezaly tygodniami. w miescie panuje bezrobocie,ciagle wieje ,pada pogoda jest tragiczna!! dla mlodych ludzi to miasto to porazka bo nie ma dyskotek,tylko jedna wieksza o nazwie MAX gdzie schodzi sie cala melina w sobote. plaze sa do dupy,na wassersleben malo miejsca,solitute tez,smierdzi na plazy,kamienie ,niestety do polskiego wybrzeza nie ma co porownac. wrazenie robi otworzona niedawno flensburger galerie ,tanio tam jak barszcz bo wiadomo -ludzie tam nie maja kasy,stad te ciagle obnizki az do bolu! maly wiejski prowincjonalny uniwerek ,niby ok ale skad mala studenci brac kase jak nie ma tam w ogole pracy dla nich? nie polecam,co lespse miejsca W DE,poza tym ludzie tam sa jacys dziwni,zamknieci w sobie ,ogolnie porazka!!! a i hafen jest maly,oprocz fischperle i jeszcze jednej restauracji nie ma nic! flensburg to wies dla omas und opas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wychodzi ;) 7527296 to jest moje gg ;) w razie W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojc, nie uzywam gg, mam tlen... a ja chora jestem :-( ehhhh ciarki mnie przechodza i kaszel meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim:-) möj maly wlasnie przesypia ale chyba nie dlugo bo oczka mu sie czesto otwieraja. Marta niedostalam jeszcze od Ciebie adressu.Wolisz zebym zadzwonila???:D Dzisiaj bylismy mieszkanie ogladac ale ulica baaaaa....... Z tym mieszkaniem to tylko problemy.Albo sa za male albo drogie albo okolica do niczego. No to sie obudzil.Godzinka snu mu wystarczyla.Nawet lepiej bo niebedzie mial problemöw z zasnieciem. Ach tak, tez witam wszystkie nowe. Jesli sie niemyle to pomimo tego ze slonko swieci padal tutaj przed chwilka grad. Ja tez pracuje w domciu jako mamusia.Ale chcialabym bardzo cos jeszcze innego robic i troszke zarobic bo nam niewystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de to jest dziwne ze w przeciwienstwie do polski tam sie mieszkania wynajmuje...a u nas raczej kupuje..nie wiem sama co lepsze... generwalnie ktos tez musi byc wlascicielem tych wynajmowanych..ale sumy to chyba siegaja zenitu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie pracuje mam nadzieje ze jak podszkole jezyk i odchowam synka to cos zalapie;) ,jestem z BW....ale ok 200km od Karlsruhe troche daleko;) no ale kto wie co przyniesie przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w Bremen.Teraz mamy 82m².Dözo mieszkan jest mniejsza jak np. 71m². Nie wiem jak to u innych jest ale dla mnie jest to troche za ciasno jak sie we 4 ech mieszka.Sama sie tak wychowalam ze mielismy dwa pokoje no i ja z bratem w jednym. I uwielbiam 3-4 pietro i bez jakis tam drzew w oknie i.t.p:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat möwil ze w polsce oplaca sie kupi bo taniej a tutaj odwrotnie.Chcialabym tez miec Mietkauf ale ostatnio jak taka mozliwosc byla to nam powiedzieli ze mamy za male dochody:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh isc by do lozka... ale najpierw zrobie moze salatke... dzis prawie nic nie jadlam, nie mam ochoty... ale moze jak zrobie salatke ...to zapach mnie zmusi do jedzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare i nowe kolezanki!!! :) U mnie dzis pada snieg z deszczem.A jeszcze wczoraj byla piekna sloneczna pogoda. Sadzilam,ze wiosna juz zawitala no dobre... Poza tym zrobilam kurczaka!!! !!! Kupilam go w promocji!!!O zgrozo!! Juz nigdy wiecej!!! Po usmazeniu wstapil sie o polowe i jest twardy jak wyschnieta guma......a dzis przyjezdzaja goscie!!!! To mialo byc na kolacje!!! HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na którą ta kolacja ? o jakim charakterze ? bardziej przyjacielska, rodzinna, służbowa ...? goście zostają czy idą spać gdzie indziej? ....... no bo nie wiem co szykować żeby ci podesłać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo DZIEKI!!!! ;) Wlasnie ratuje sytuacje!!! hihi A kolacja jest rodzinna. Na szczescie albo nieszczescie, bo wsrod gosci jest tesciowa ;) Lece dalej pichcic.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielna dziewczynka ;-) to opowiedz później jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,witam nowe panie, Ja pracuje,a raczej pracowalam do niedawna,bo teraz mam zakaz pracy ze wzgledu na ciaze,w przedszkolu.Dzisiaj bylam zaproszona na sniadanie do zaprzyjaznionej mamy z przedszkola,a jutro do innej mamy na kawe popoludniowa.A w poniedzialek do jeszcze innej,jak tak dalej pojdzie,to odwiedze w domach cale przedszkole. Nie wiem czy po wychowawczym wroce do pracy w przedszkolu,bo planujemy otworzyc kawiarnie,wiec mam zamiar byc na swoim. Dzisiaj boli mnie cos kregoslup i brzuch ciagnie,za duzo siedzialam,to dlatego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUŃKA JA JESTEM Z BONN
mieszkasz w Bonn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No az sie przykro robi ze ktos tutaj w dalszym ciagu niezrozumial ze my tej Tabelki tak wlasnie nie chcemy. Smieci tylko i nic. Möj maly dostal goraczke :-((.Mam nadzieje ze mu szybko przejdzie.Möj dözy chorowal w weekend i mial tez tylko przez jeden dzien goraczke. Marta jakbym niemiala przyjsc to na 100% zadzwonie do Ciebie i umöwimy sie na inny dzien. No jestem ciekawa jaka noc bede miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny komus na glowe padlo z ta tabelka, na dodatek wkleil jakiegos starego dziada juz nieaktualnego, moje dane sie nie zgadzaja. Chyba zaczne sie klocic, bo dawno sie nikt o tabelke nie klocil. Karsruhe ja pracuje w przedszkolu tak jak Eva :) Zawsze pracowalam w przedszkolu i nie wyobrazam sobie pracy gdzie indziej. No chyba sprzatac moge pozatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza.....🌼 nie warto. Tylko nerwy ci pojda, a po co sobie wieczor psuc. Zapomnialam o pytaniu. Ja tez nie pracuje. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×