Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

kassey, mam nadzieję, że twoje problemy się rozwiążą, nie oceniam i nie daję rad, to jest sprawa rodzinna i taką niech pozostanie, mam koleżankę, córka 14 lat i nigdy nikt by nie przypuszczał, że dziewczyna moze takie rzeczy robić jak robi, była juz w kilku ośrodkach ale bez rezultatu, w domu ma wszystko od najlepszego żarcia, ciuchy, książki i całą resztę, a to co robi to woła o pomstę do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie te dowcipy z cyklu pytanie - odpowiedź ? - czym się różni kibel od szafy ??? (wlepiamy wyczekująco w pytanego ślepia) - (pytany szybko szuka błyskotliwej odpowiedzi ale pytanie wcale nie jest podchwytliwe , pada odpowiedź :) NIE WIEM - no i takiego do domu wpuścić !( odpowiadamy chichocząc , bo pytanie nie było podchwytliwe tylko zwyczajnie w celu zebrania informacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę może zdążę przed filmem włosy pofarbować . . RANY , ŻEBYM TYLKO NIE WYSZłA ZABRąZOWA :-P . . . a Dziunia się czai, czajnik jeden , i zaraz wyskoczy żeby stronkę zagarnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie posty zżera limes - moze chcesz mnie adoptować???????????? domek świetny aż miło popatrzeć, ale zapewne masz co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia, nie chcę się chwalic ale pasemka potrafię robić tak więc polecam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Gdzie dużo piwnic, strychów i płotów, tam się zaczyna Królestwo Kotów. Świat tam na cztery łapy spadł, zaczarowany koci świat...\" moje kociaki zyja. Wlasnie sie dowiedzialam, ze powinnam im brzuszki masowac by zrobily qpe i pomasowalam a fuj wszystkie zrobily :P Jutro musze kociego mleka szukac dla bobaskow. Ladne domy macie :) moj nie fotogeniczny. Musimy elewacje zrobic. A moj maz ostatnio nie ma czasu a tu tyle remontu przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes - dzięki, a i gotować potrafię, jedno co mi matka przekazać potrafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes-inferior ...a ja czekam na ten basen kolo domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot ! burżujka :-p bez basenu ani rusz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to bym chciała więcej zdjęć tej chałup🌻 tak się rozmarzyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen, ja mam tylko prysznic w domu, a im się basen marzy ale biorę, co mi tam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro na moje \'\'dobry wieczor\'\' nikt nie odpowiada to ide na desperatki i cudna GA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te reklamy w czasie filmu to mnie wykończą chyba kupię ten sprzęt do odtwarzania z opóźnieniem :-o nie ma to jak twardy dysk :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra tera moja kolej.... Limes..ja to tych uzytkow, lub nieuzytkow zagospodarowanych zazdroszcze ci, bo u mnie to jeszcze plac budowy:D AHA, i melduje: dzuiry zaklejone, siany w kuchni pomalowane. I mam nadzieje, ze nie bede jutro poprawiac. Milej nocki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze jak pijana , choc nie jestem Dziury i sciany , oczywiscie.. czyzby zmeczenie ze mnie wychodzilo? Gingera.. ten gangster w okularach jest ekstra. Wykapany tata??? Biancaa....-dobry wieczor. Czyzbys tez fanka Gilmorek byla???? Mamy juz pare czesci. I zbieramy dalej. Dziewczyny dobre teksty maja...:P Ciekawe czy mi sie teraz uda stronke otworzyc?! DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzbieta23-73 wlasnie poslalam mamie to zdjecie i tez powiedziala -caly tatus w tych okularach:) choc ja tez okularnica.....a tu jednak cos od taty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Grays anatomy ogladam, gilmore girls tez lubie, ale nie jak non stop powtarzaja odcinki, ktore juz byly:) powiem Wam, ze strasznie ciezko sie tu \'\'przebic\'\':P milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja se magle m w telewizorni obejrzałam i zasnąć nie mogłam, więc d**ę w troki podniosłam i może tu się wykończę i zasnę na siedząco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana ja podobnie jak wczoraj, tylko sobie dłużej w pracy posiedze bo mi koleżanke na urlop wciągnęło, jednodniowy co prawda, ale zawsze słonecznie cieplutko az chce się zyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia - po drodze do Łeby, tj Lębork, taka dziura, gdzie psy d**mi szczekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia na pasemka zapraszam, sama co prawda do fryzjera chodze, ale cóż...... a ja jestem 78 rocznik, i po transorcie i ligistyce, tak więc z fizy nie pomogę i niestety nie znam nikogo, ale mam kuzynke z zielonej góry która studiuje na 4 roku fizyki jakiejś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie kawa stygnie a wy sie ociągacie, co z wami dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×