Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Belaiza ---> nie kuj na blachę tylko układaj z nimi zdania, albo szukaj w internecie tekstów z nimi i tłumacz całe sytuacje ;-) tylko czasami nie ucz się \" in der Schrank\" tylko \"im Schrank\" nie gadaj laska że na Bajerach macie polskie szafy ;-) rodzaju żeńskiego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marichen.. juz zaraz nie bedziesz zdeaktualizowana: slub i wesele miala moja bliska kolezanka w PL. wlasnie tam bylismy przez trzy dni. Bylo na prawde superowo.:D Ktos sie pytal JG- Jelenia Gora , dziunia to chyba ty. Chyba, ze ktos cos innego mial na mysli?! Co do \"Psalmu dla ciebie\"- to ja sie pochwale, ze slyszalam na zywo, w stereo i w kolorze, bo czarno na bialym, u siebie, w moim miescie. Bisowali 4 razy. Rubik zreszta ma DZIEWCZYNE , ktora pochodzi z Jeleniej Gory. A ja mam cala plyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tekst piosenki to czyje to? ja to taka nieosłuchana jestem, bo mnie słoń na ucho depnął, tak więc same rozumiecie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czy u was tez tak gorąco? teraz za oknem 22, a na jutro znowu upały zapowiadają uciekam do wyrka, bo mam coś z naszego na wasz do przetłumaczenia, a znając życie zajmie mi to trochę czasu jak jestem po takim maglu towarzyskim, to muszę się z powrotem na polski przestawić, bo niemiecki to taki od d**py strony do tłumaczenia oddalam sie pocierpieć w samotności w nadziei na szybkie zaśnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos z vip-owni polskiej
cos z "vip-owni" polskiej znajdziecie na cos z vip-owni polskiej (i nie tylko polskiej) http://www.pudelek.pl/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiekane to już wciągnęłam, a fasoli na noc jeść nie będę, ale z jednej strony to dobrze bo dbacie o moją dietę...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi dobrze tu z wami że aż nie chce mi się do łóżka iść..... i do pracy rano wstawać..... i potem pracować..... i wracać znów do domu..... iiiiiiiiiiiiii.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja mam na tlenie pokoik to moglybysmy pogadac ale na gg tez chyba mozna konferencje zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen - juz kiedys pisałam, pracuje w zarzadzaniu nieruchomościami, zajmuję sie analizowaniem sytuacji finansowej wspólnot mieszkaniowych i przygotowywanie kredytów dla w/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen mi ez coś gg szwankuje, próbóje ciebie znaleźć i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen szkoda atramentu glupek poprostu, ktoremu sie udalo ale juz niedlugo. moje kotki napojone nawet juz mi dobrze idzie i pojenie wzystkich 4 to tylko 20 minut. teraz sie dra, nie wiem czy chca jeszcze, czy mam im kolysanke zaspiewac. Jo dzieki za szafe teraz to juz zapamietam. Ten niemiecki to nie jest taki trudny tylko te rodzajniki. Ja sie ich za cholere nie naucza nawet jak tu bede 40 lat miszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen, typowo papierkowa i cholernie nudna, ale ... Giertych anie trawie, to męski szowinista, chciałby rządzic naszymi du**mi, dzieciom w szkole zamiast polskiegi i historii tylko religie i to najchętniej swoją wpajać, człowiek ponoć wykształcony, ale zamiast mózgu to ma sieczkę nie interesuję aż tak bardzo poltyką, bo to co się w tej chwili u nas dzieje to o pomstę do nieba woła, cały świat się z PL śmieje, a mi czasmi wstyd, że tu mieszkam sam Giertych, to mąż i ojciec 3 chyba dzieci, skończył prawo na UW, katolik, przeciwnik postęu i Uni Europejskiej, konserwatysta i zaściankowiec (chociaz nie wim czy takie słowo w słowniku istnieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm-pytacie o Giertycha to taki jeden minister edukacji co wprowadzil amnestie maturalna ,a teraz kolej na mundurki w szkolach ,no i jeszcze zakaz uzywania komorek ,zeby uczniowie nie mogli krecic filmow co wyrabia sie na lekcjach...no to tak w malym skrocie co mi sie przypomnialo;) a i on bardzo nie lubi jak go mali kamerzysci filmuja bo bardzo nie korzystnie wtedy wyglada-bo nieco wyrosniety facet no....dobrej nocki ...oby sie wam minister nie przysnil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nareszcie wszystko przeczytalam,jestescie niesamowite,a najbardziej dziunia.Wy chyba na akord piszecie. Belaiza-kiedy dokladnie jestescie w Tittmoning?Mam nadzieje,ze kotki sie uchowaja.Dbaj o nie. Mam nadzieje,ze jak znowu wejde na forum,to nie naprodukujecie tak duzo. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa sobota albo niedziela. Jak masz ochote tez sie wybrac to sie dostosujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my właśnie wstałysmy i zaraz do pracy i przedszkola wychodzimy, tylko mały problem mam bo moja Luska jeszcze śpi......... najgorzej mam jak ide na 7.30 do 14, bo zawsze muszę ją obudzić miłego dnia kobitki zyczę do później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Kaczyński z wizytą do Benedykta.>> Jest miło i sympatycznie Benedykt pyta:>> - A jak tam u Was po wyborach>> - Wszystko w jak najlepszym porządku Ojcze św. Wyborcy zadowoleni i>> szczęśliwi. Mówią, że takiej Polski chcieli.>> Ojciec święty pokiwał głową uśmiechnął się i pokazał Kaczorowi 6 >> palców.>> - A jak tam u Was z bezrobociem?>> - Doskonale Ojcze święty. Jest tak dobrze, że młodzi ludzie już >> zaczynają>> wracać do kraju z emigracji. Zarobki super, pracodawcy gwarantują>> doskonałe warunki zatrudnienia.>> Ojciec święty znów pokiwał głową uśmiechnął się i pokazał Kaczorowi 6>> palców.>> - A co w szkolnictwie?>> - Wspaniale. Minister sprawdził się doskonale. Dzieciaki zadowolone >> chcą>> nawet w sobotę i niedzielę chodzić do szkoły.>> Ojciec święty pokiwał głową uśmiechnął się i znów pokazał Kaczorowi 6>> palców.>> Wizyta się zakończyła Kaczyński wrócił do Polski i swych obowiązków.>> Jednak sprawa pokazywanych 6 palców nie dawała mu spokoju. Wybrał się>> więc do Glempa i pyta:>> - Prymasie byłem u papieża opowiadałem mu, co w kraju, a ten na każdą>> moją odpowiedź pokazywał mi 6 palców. Co to znaczy?>> - Jak to, ty katolik i nie wiesz, że chodzi o 6 przykazanie: Nie>> cudzołóż.>> - Nie cudzołóż? A jak to się ma do mnie?>> >> >> - A co miał powiedzieć NIE PIERDOL????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! hej! o jak mnie gŁowa dziś boli 😭 o o jak boli Limes piła piwo a mnie głowa boli :-p piszcie dzisiaj laski po cichu ;-) dobra? tak delikatnie w te klawisze proszę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki, 🌻 wstawac piekny dzień się zapowiada :D co wy sobie myslicie, że tylko mnie w kierat zaprzęgli :classic_cool: do pracy, do roboty, jak kto woli........... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah-dobre....ja mam pare zagadek na dzien dobry:) - Co to jest: chodzi po ścianie i stuka? - Mucha z nogą w gipsie. - A co to jest: chodzi po ścianie i świeci? - Mucha ze złotym zębem. - A co to jest: chodzi po ścianie i leje? - Mucha-strażak. - A co to jest: chodzi po ścianie i szeleści? - Mucha w płaszczu ortalionowym! - A co to jest: chodzi po ścianie i gwiżdże? - Pająk-chuligan. - A co to jest: małe, białe, na telewizorze? - Mucha w koszuli nocnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli nie boli za obowiązki trzeba się zabrać to do potem bo muszę wyjść Limes---> może dziś! dotrę wreszcie na pocztę ;-) wiesz ja mam strasznie nie po drodze :-( papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×