Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Opinia o nowym kampusie UJ: - to jest gdzies tam gdzie diabel mówi dobranoc, a gwalciciele grasuja przed czternasta. > Uniwersytet Jagiellonski ******************************* To nie moja wina ze polowa studentów jest impregnowana intelektualnie. > Uniwersytet Warszawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor na wykladzie z prawa konstytucyjnego: \"No wiedza Panstwo - inaczej ta sprawa wyglada w naszym województwie pomorskim, a inaczej w bagienno-szuwarowym, to znaczy chcialem powiedziec Warminsko-Mazurskim\". >> > Uniwersytet Gdanski *************************** Prawo cywilne, analiza jednego z artykulów KC, prowadzacy pyta: Na czyja niekorzysc zawarta jest umowa? Na sali cisza... - To moze metoda testowa: Krowa, kura czy ubezpieczyciel? > Uniwersytet M.C.S. filia w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"21.05] 11:52 dziunia987 Marichen tylko nie sciskaj za bardzo, bo wszystkie soki mu pojda\" no to ja się zastanawiam od pół godziny o co wam chodzi :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra fajnie fajnie ale ja muszę \"wybyć\" . . Cwiczenia z logiki. Student pyta: Panie doktorze, skoro metoda \"wprost\" nie zawsze jest skuteczna, a metoda \"nie wprost\" zawsze, to po co stosowac metode \"wprost\". Doktor: \"Prosze pana, ale jesli od przodu mozna nie zawsze, a od tylu zawsze, to czy trzeba rezygnowac z od przodu ?\" > Uniwersytet Wroclawski . . i tym optymistycznym akcentem do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes -----> jak widzisz podniosłam rękawicę :-D :-D :-p stronka moja 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta23-73
Czesc FORUMOWICZKI Widze, ze tu goraco bylo jak mnie nie bylo. I "pare" wpisow wycieli, no no ......rozrabialyscie niegrzeczne :P Tylko, ze niestety nie wiele przez to rozumiem, wpisy tak dziwnie czasami brzmia, bez tych tekstow pomaranczek. Pewnie mozna bylo sie z nich posmiac. Ja powrocilam do domu, juz po weselu. Zmeczona, ale zadowolona. Wesele bylo super, wytanczylismy sie za wszystkie czasy. Mojego to nawrt wyprosili o 4.30 z parkietu ,jako ostatniego, oczywiscie. Panna mloda sliczna suknie z trenem miala. A oboje mlodzi w czasie przysiegi strasznie sie wzruszyli, mloda to sie nawet poplakala .... Kolo 12 dnia tegoz samego poprawiny sie odbyly. Wyruszyliszmy w droge do Niemiec dopiero kolo 15. Dobrze, ze przez Czechy , to bylo krocej. Ale i tak bylismy bardzo zmeczeni gdy dojechalismy do domu. Wiele tematow poruszylscie przez te cztery dni, ale nie bede zadnego konentowac, bo mi sie moze jeszcze tez oberwie... Marichen, podobal mi sie ten wampirek ! Lubie te "zwierzatka" :D Pobobalo ci sie u Madziarow? Pewnie, tak, bo temperament podobny do naszego maja. zdjecia z urlopu... superek. Ta swinka,hahahah A teraz poczytam dalej.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marichen...ja widzialam Buda-peszt i bardzo mi sie spodobalo. Wszedzie na wlasnych nozkach. Na Sw. Stefana i te gorke obok tez weszlam. Cudne miasto, wiele zabytkow jesli ktos lubi, ja tak. I ludzie z dusza i ogniem we krwi-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia moj maz pracuje ustawowe 8 i pol godziny z przerwa sniadaniowa ale z dojazdem wychodzi 11 i pol. Mariechen \"nen Knall \" - prosze o przetlumaczenie teksty studenckie super az mi sie zatesknilo z a Bociem :) chyba zaczynam chciec studiowac. a teraz szybko wysylym, by sie zalapac na taka ladna okragla stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belaiza knall
knall to huk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to juz bzdry wypisuje. Wlasnie napoilam koty, zyja jeszce i nawet dobrze sie maja jeden ma juz imie \"Jasiek wedrowniczek\" moze mu kiedys na krotsze zmienie. Pozostalych trzech nie rozrozniam nazawaja sie wiec \"trojaczki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belaiza knall
znikomy huk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość einen knall haben
einen knall haben to tyle co miec fiola, nierowno wpod sufitem cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ten \"nen\" to chyba typowo \"po Waszemu\" A i od Ciebie tez polszczyzny sie mozna nauczyc :P pofrytane w glowach jeszcze nie slyszalam :D no lece karmic kocieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po naszemu mowi sie \"er hat nicht alle Tasse in der Schrank\" a tak apropos przyslow i powiedzonek to prosze o wiecej, bo jak pierwszy raz uslyszalam o filizankach to pomyslalam i dobrze, bo ja filizanko mam w kredensie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spimy wlasnie ucielam sobie dluuuuuga pogawedke ze mja przyjaciolka, robia zjazd absolwentow :( a mnie nie bedzie :( dzieki za przyslowia juz drukuje i kuje na pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewuszki ;-) ja tu tak na chwileczkę , bo bieganina z dzieciakami się skończyła a ja dzisiaj sama na siebie zdana jestem, małż powinien już być, no ale go nie ma :-( pewnie zaraz zjedzie na rodziny łono i wtedy was opuszczę bo parę spraw do obgadania mamy ;-) wchodzę....... a tu tak intelektualnie się zrobiło :-p a że ja teraz czasu nie mam to może tak na szybko do ostatniego wpisu się ustosunkuję ;-) więc Mariechen ---> nie czaisz bo polskiego spamu nie dostajesz , to nie dziw się ;-) otóż to blondyna co się na płocie cyklicznie wiesza to jakaś polska miska jest i ona teraz to z tym Rubikiem , co to jej ojcem spokojnie mógłby być , i ja tak spekuluje że to niby ona gra tą żoną jak była młodsza - czaisz, taka reminiscencja, - i że teraz maż dowiedział sięo czyms o czym nigdy ona jemu nic jeszcze nie powiedziała i teraz jak SE spomni ,że ona mogło kogoś bardziej niz jego a on ja teraz że nad zycie to go trafia , ale i tak jej chyba odpuści bo chyba dobrze się kończy rozumiesz :-D ale kino !!! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to przez was dzisiaj głodna jestem:P nic dobrogo nie pichciłście, a co niektóre, to nawet facetów na Mrs. Żelazko zamieniły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×