Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

A mnie sypie sie malzenstwo.Wcoraj wyprowadzil sie , na jakis czas, na moja prosbe.Ale jemu tez to chodzilo po glowie.Zeby cokolwiek postanowic musimy najpierw odpoczac od siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.nika, przykro mi, tym bardziej, ze z tego co wyczytalam jestes stosunkowo niedlugo w niemczech i macie wspolna dwojke dzieci. Nie wiem jakies sa przyczyny Waszego kryzysu w malzenstwie ale byc moze faktycznie taka odskocznia od siebie dobrze Wam zrobi i kazdy bedzie mogl sie tak na spokojnie zastanowic nad przyszloscia.... razem lub tez osobno. Zycze Ci powodzenia i mam nadzieje, ze jeszcze sie wszystko ulozy bo nie jest latwo pozostac samemu i wychowac dwojke dzieci w pojedynke, nawet tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamaja-bylam tam , wpisalam sie dwa razy i stwierdzila, ze zycie jest tak krotkie i piekne , ze nie bede marnowac czasu na trzeci wpis! Szkoda gadac ! Skoro ci mieszkajacy w Polsce i tak lepiej wiedza jak tu sie zyje , to co bede sie produkowac! Po za tym snieg nadal lezy! Tesciowa przyjezdza jutro w odwiedziny! Pozdrawiam tym radosnym nastawieniem i zycze milego Wochenende!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika--nie wiem o co u was poszlo ale moi znajomi tez mieli kryzys i poszli do takiej Beratungsstelle i im pomogli. Tz. psycholog ktory ma naprawde pojecie na czym ten problem lezy. W malzenstwie czesto jeden przypisuje wine drugiemu , gdzie moze byc ze lez ypo obu stronach! ni e zrozum mnie zle ja nie wiem co u was zaszlo ale jesli ci zalezy na tym malzenstwie , to moze warto poradzic sie doswiadczonej osoby. W kazdej miejscowosci sa takie Stelle i przewaznie nic nie musi sie placic! Jesli twoj maz nie ma ochoty tam isc , to moze sprobuj najpierw sama! Ja zawsze mowie ze jesli obydwoje o to walcza, to mozna jeszcze to urtowac! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niema nikogo
Puk puk `` ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koppa
hop hop-tu Kassel,jest tu kto?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh...chyba nie popisze sobie z nikim.A szkoda.Chcialam sie pochwalic ze dostalam i pobyt i pozwolenie na prace na stale, bez ograniczen czasowych , nie tylko na Niemcy ale cale ue.Dodam ze jestem t u od lipca tego roku wiec to naprawde jakis fart!Rzeczywiscie tutaj co miasto to inne obyczaje.Aha pani z arbeitsamtu powiedziala, ze jesli chce sie cos zalatwiac to tylko teraz i szybciutko, bo po dorwaniu sie do rzadow pani Angie, beda ogromne zaostrzenia dla obcokrajowcow.Tak wiec kto sie zalapie teraz bedzie mial.Ok, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie.....
przyjechala dzisiaj do Warszywy, na spoktanie z Kaczka :)!!! To sie dobrali jedna z drugim...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny kto mi pomoze
dziewczyny mam problem potrzebuje polskiego psychologa!!!! Mieszkam w esslingen (stuttgart) dajcie jakies rady gdzie i w jaki sposob to zrobic bede naprawde wdzieczna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym Ci pomoc, nietety nie znam zadnego psycholga, mimo ze mieszkam w regionie stuttgartu, sorry, ale moze zajrzyj na moja strone: czy jest tu ktos z niemiec-jaki land. wszystkiego dobrego!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooodnoosze
a ja miedzy mainz a wiesbaden sie usadowilam, ale za diabla sniegu nie widze niestety a szkoda dzieciak by mial ucieche no kobietki gdzie wy nie pozwolcie zeby topik umarl mo.nika i jak tam miedzy toba a mezem moze jakos sie polepszylo? zycze z calego serca ci tego pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ze zyczysz mi jak najlepiej, to mile , tylko ja nie wiem czy jeszcze tego chce.Przynajmniej jesli chodzi o zwiazek.Cos sie wypalilo.Emocje juz opadly, patrze na wszystko z dystansem i chyba wole byc sama .W tej chwili nasze stosunki sa.....poprawne , i to wsyzystko.Szkoda gadac. No Polki , topik rzeczywiscie padnie jak nie bedziecie go odwiedzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widze, ze topik umiera smiercia naturalna, szkoda.... Piszcie dziewczyny cokolwiek, milo poczytac co tam u Was sie dzieje. Jeszcze kilka dni i jade do Polski na swieta, zostawiam tu meza i jade z corka do domu. Czy Wam tez sie zdarza powiedziec do domu gdy myslicie o Polsce. Ja tak zawsze mowie, chociaz juz od 4 lat tutaj mieszkam.... chociaz mam czasem wrazenie, ze ani tu ani juz tam nie jest moj dom. Troche to przygnebiajace..... Monika, jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj na topik
czy jest tu ktos z niemiec-jaki land - moze tam kogos znjadziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ wszystkim moja kolezanka miala nazeczonego w niemieckim wojsku ... :D pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popiwka-moj maz byl w niemieckim wojsku 8 lat temu! Powiedzial, ze bylo jak w przedszkolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz jak tam
w tym wojsku bylo?mam nadzieje ze moj sobie tam jakiejs innej nie znajdzie bo wiesz jak to w Pl w wojskach bylo ze chlopcy zdradzali swoje dziolchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zalezy od mezczyzny prawda ... a nie polskie czy niemieckie wojsko :D :D :D :D zreszta moj malzonek tez mowil ze to nic takiego kazdy nie kazdy przejsc moze nie musi... pozdrowienia z NRW 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A o co ci chodzi ze
"przejsc musi? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygona
Monika ja jestem z hamburga, a wiec jestesmy prawie sasiadkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×