Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Madlen21 a to czemu myslisz ze niema sensu sprzatac to co jutro jakes przyjecie czy co? :) No ja tez juz posprzatalam ale worek w odkurzaczu juz pelny i nie zbyt dobrze zbiera brud. A tu takie drogie te worki do okurzaczy :O na ale trzeba bedzie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen głowa do góry, jakoś to będzie a jak nie wytrzymasz to uciekaj, nie narażaj dzieci na takie życie. mam koleżankę która uciekła od męża 3 lata temu z dwójką małych dzieci 2 i 4 lata, teraz dzieci są szczęśliwe same z matką, tryskają radością optymizmem, mama pracuje a nawet poszła na studia zaoczne, on się miga i nie płaci alimentów więc państwo płaci, teraz wiedząże żyją są szęśliwsi, nie waro mówić zostane z nim dla dzieci, to jest najgorsze co może być, dzieci w rodzinie bez miłości z awanturami i bez szacunku rodziców w stosunku do siebie. to jest zaklęte kolo i bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie robie przyjecia moja olivia zadba o to zeby ani jeden dzien nie bylo czysto.barbara dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina głupi temat ale napisze ci u nas w minimalu weszły nowe produkty z tschbo wiesz to są kawy a teraz mają ubrania i artykuły gospodarstwa domowego, co tydzień inna oferta i właśnie kupiłam worek do odkurzacza z tschibo z materiału na zamek, można prać w pralce pasuje do każdego odkurzacza , super , a cena u nas 20 zł to u was 5 e poszukaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen wiem że to ciężko, ale naprawde moja koleżanka jakby odżyła na nowo, a mąż jej nie bił , nie pił, tylko wykańczał psychicznie, kiedyś mu odpyskowała i na ulicy przy dzieciach ją pobił, wtedy odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen a ile twoja mała ma/ czytałam już ale zapomniałam, a może twój mąż czuje się odrzucony?, czasem tak jest jak na świat przychodzi dziecko to mąż czuje się zepchnięty na drugi plan, wiadomo dziecko potrzebuje opieki, miłości , a faceci wtedy myślą że żona już go nie kocha bo ma kochaną curusie lub synka, a to tak nie jest to jest inna miłość, matczyna największa na świecie, ale facetom trzeba to wytłumaczyć bo wiecie że oni mają mózki mniejsze od nas i wszystkiegi nie kapują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen jak dojdą to dam znać, a żeby pokazać wszystkim to byś musiała je zapisać na jakimś serwerze a potem tutaj link wstawić, na www.fotosik.pl można wgrywać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag- Tchibo wprowadizilo takie cos? no pierwszy raz slysze. zobazce ale nie sadze by do mojego odkurzacza pasowalo .Chociaz te worki do mojeg o5sztuk kosztuje 6,5€ czyli troche drozej od tego co mi podalas. Ale wiesz trzeba by bylo zniego brud wyciagac a ja jestem alergikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen zdjęcia doszły, ale się uśmiałam, dzieci są takie słodkie i takie śmieszne minki robią, a mała jest śliczniutka, chyba po mamusi, a dzidziuś oczywiście też , każda dzidzia jest fajna, to ty masz pełno roboty z tymi maluchami, ja też tak miałam ale już wyrosły kamil ma 6 a natalka 7, też Ci prześlę jakieś zdjęcia ale daj znać kiedy, żeby mąż nie pytał co to i od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen czy twoje okolice to frankfurt, darmstadt, lindenfels, bensheim?? w każdej mam jakąś rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana madlen21 :D a ja chce miec trojeczke bobasow i mam nadzieje ze mi sie to uda:D Na glupie uwagi nie reaguj , taki czlowiek ktory wypisuje bzdury ma problemy juz sam z soba i szuka oskoczni w swym nudnym zyciu. Na obiadek zrobilam rybki , ryz i slatke ;) a teraz ogladam na Kabel eins moja komedie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBARAG (gieron@op.pl) Powiedz , na jakiej stronie zalozylas sobie ta skrzynke e-mailowa z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarra bo ja w polsce jestem jeszcze na razie, ale założysz bez problemu za darmo , to jest na www.onet.pl w prawym rogu pisze poczta i tam zakładasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag to znaczy ze juz kupilas ten worek? skoro mowisz ze po fakcie? :D Madlen czemu jestes manipulowana przez swojego faceta? nie daj sie! skoro wam sie nie uklada nie ma co marnowac zycia bo ono krotkiej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carola kupiłam ten worek a dopiero ty mi przypomniałaś że jestem też alergikiem, i znowu będę kichać niemiłosiernie przy zmianie worka, albo męża zapędzę do tej czynności. ale mamy temat worek do odkurzacza. , faceci by się śmiali z nas że o takich rzeczach na forum piszemy, ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen chyba dopiero w poniedziałek się pojawi bo pisała że jej mąż ma wolny weekend, więc nici z forum, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no smaili by sie ale to sa rzeczy takze wazne od pierdol sie zaczyna :P no niewiem czy go zaciagniesz do tej czynnosci umnie nikt sie nie kwapi by sprzatnac tylko ja. takze faceci sa znatury leniwi. Nie chce generalizowac ale tak bywa bardzo czesto. A powiedz mi czy u ciebie tez panuje takiz zwyczaj mycia klatek schodowych na zmiane? tzn .to pietro myje na ktorym mieszkam raz na miesiac bo jest nas na pietrze 4 sasiadow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag :D wyslalam ci e-maila , testuje moja poczte czy mozesz sprawdzic czy doszedl i mi cos odpisac... Musze zobaczyc czy to dziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolla u ja mieszkam w bloku ze spółdzielni i u nas sprzątają sprzątaczki, a co do męża to on pomaga np, odkurza, zmywa po obiedzie, wiesza pranie, nie robi z tego problemu, chodzi na zakupy i wynosi śmieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh to tylko pozazdroscic. masz slowem cudo w domu :) Gdzie goz znalazlas? a wogole ila masz wiosen jesli mozna wiedziec. Gdzie mieszkasz? moze podam ci moj gg albo email to porozmawiamy. Lacza nas Niemcy i...alergia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carola ja do niemiec to dopiero szykuje się żeby wyjechać całą rodziną, na razie jestem w polsce mieszkam na śląsku, wszyscy mamy niemieckie obywatelstwo i chcemy się przenieść do niemiec. na razie mój mąż pracuje w holandii i już nas wkurza takie życie, a cudo to on nie jest ale jak trzeba to bez sprzeciwu pomaga w pracach domowych, nie jest to żaden problem dla niego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK BARBARA.w lindenfels mieszkalam a teraz mieszkam w rimbach 10 km dalej a w benzheim chcialabym mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×