Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Bremenka,ja rowniez DOLACZAM SIE DO ZYCZEN:) Ostatnio jestem bardzo senna,po prostu caly dzien bym spala,a nie mam takiej mozliwosci:( Dziewczyny a jak wy walczycie ze zmeczeniem?Zaznaczam,ze kawa na mnie nie dziala,po niej dostaje tylko telepawy:( Jakos tak nic mnie nie cieszy:( Na swieta tez nie pojedziemy do Polski,bo dostalismy rachunek za prad 2500euro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeryfikat kurs bedzie szedl,bo wczoraj przyszlo 7 osob.Ale pani nauczycielka powiedziala zebym poszla na egzamin,nie chodzac na kurs,bo to tylko strata czasu dla mnie.Lepiej zebym odwiedzala juz ten wyzszy poziom:No tym mnie podbudowala,ale zajecia tego kursu sa w pn i srody,a thomas ma w srody treningi,ktorych nie przepusci. Wiec musze jednak siedzien na tym certyfikacie kurka wodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie dziwie się Madlen że masz zły humor i nic Cię nie cieszy, skoro wszystko idzie nie po twojej myśli, może chociaż ten rachunek za prąd pozwolą wam zapłacić w ratach i pojedziecie do polski na święta, wykombinuj coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Thomas nie cierpi rat i nigdy sie na nie nie zgodzi,on zaplaci gotowka,no a naszej ksiazeczce oszczednosciowej nie zostanie nic-null:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo dziewuszki:-)) i tutaj wzasadzie ladna pogoda.Do 20 stopni i malo deszczu a slonko na 2-3 godzinki zobaczymy.Bezslubny musial isc dzis na rano i do konca tygodnia.Nielubie tych zmian, raz tak raz tak. Wczoraj bylam u ginekologa.Dowiedzialam sie ze mam Myom w Gebärmutter:-((ale na szczescie nic powaznego no bo by cos innego powiedzial. Madlen21 a Ty niemasz nikogo kto by sie dziecmi zajal gdybys byly na kursie.Bo szkoda by bylo.A Thomas co on na tym treningu robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen21 jesli sie niemyle to sypiasz bardzo malo.napewno z tego powodu jestes bardzo spiaca.Co jeszcze mozliwe tak jak juz czesciej pisalam mozesz miec brak zelaza lub za niskie cisnieni.Wiem ze juz pisalas ze mialas nawet bardzo dözo tego zelaza ale to sie moglo do dzisiaj zmienic.ja tez mam raz normalnie a raz za malo.Od paru tygodni tez tak mam i to za niskie cisnienie powodje ze mam ciagle böle glowy i wogöle nic sie niechce.A w twojej sytuacji jest to bardzo pasujace ze sie tak czujesz. Kawa mi tez niepomaga,pije bo smakuje.Moze spruböj troszke wiecej pochodzic.Ale jest napewno trudno z dwojgiem malych dzieci co? No to musisz sie poprostu wyrelaksowac?Spia twoje w poludnie?Jak tak to niesprzataj w tym momencie albo gotöj tylko röb cos co lubisz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay ja sie dobrze czuje zadnych boli nie mam .mozna powiedziec ,tylko ta sennosc mnie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myom jest knoten.To co sie w piersi dostaje.Guz.Ale czytalam w Internecie ze tylko 0,5 % sa zlosliwe a reszta to normalna.Lekarz powiedzial zeby to ogladac od czasu do czasu.Tak za 6 miesiecy znowu.Ja to juz wiedzialam ze cos mam bo miesiaczka przychodzila za wczesnie itrwala za dlugo noi za bardzo te böle czulam.On sie wogöle zdziwil ze ja dostalam bo malego jeszcze 2 razy piersia karmie.On twierdzi ze to jest obojetne ile razy dziennie sie karmi jak sie karmi niedostaje sie miesiaczki.No ale byc moze wszystko przez tego guza. Usuwac narazie nietrzeba i tabletek tez niedostane.To swinstwo jest jeszcze male. Przed 5 latami mialam cos podobnego na Eierstock(jajnikach) to musieli laserem usuwac.Ach, i wszystko tylko dlatego bo czlowiek sie tyle martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay to jakis mięśniak albo cysta po polsku , takie małe wczesnie wykryte sa niegrozne i mozna szybko wyleczyc, dobrze ze chodzisz do ginekologa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo sa takie ktore ida raz na 5 lat a wtedy to juz za pozno bo to juz jest rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cysta to nie jest.Dostawalam i te przez wiele lat ale to jest w takim razie miesniak.Ja chodze co pöl roku do ginekologa.jezeli sie bierze tabletki antykoncepcyjne to sie niezapomina isc do ginekologa.Ja sie przyzwyczailam do chodzeniapomimo tego ze juz takich tabletek niebiore bo jak na razie niepotrzeböje. Dziekuje za strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje:-)) Musze zaraz troszke posprzatac i chyba pöjde na spacerek bo jeszcze niepada:D Duzy idzie na praktyke. A maly to papuga.Pruböje szystko robic co u nas zobaczy.Nawet zamiata chetnie:-))Zamykam sie z nim w jednym pokoju(gdzie komuter stoi) to niemusze calego mieszkania sprztac tylko jeden pokoik..hihi.... Alex wröcil wczoraj z pracy i pyta z usmiechem na twarzy co sie w naszym pokoju stalo.Czy bomba nam wpadla...hihi a ja powiedzialam zeby sie synka spytal.I ze teraz przez nastepne 7 dni niebede sprzatala bo juz pare razy to zrobilam w ten jeden dzien czyli wiecej nie potrzebuje no i siie nieoplaca.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde sie nie oplaca, męczy sie człowiek kilka dobrych godzin żeby mieszkanie na błysk zrobić, a jak dzieci wpadną to za pare minut po sprzątaniu ani śladu, takie są dzieci, ale przecież bawić im się nie zabronimy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie masz racje.ty bys musiala möj poköj zobaczyc:-)) On to szuflade otwiera i zaraz wszystko fruwa.Nawet niezabraniam mu.Niech sie wyzyje:D Usmieszka dziekuje za zdjecia.Bardzo ladne:-))tez bym tam chetnie pobyla. No to ja sobie ide:-))To do pözniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
PONAWIAM PYTANEI KTO SIE PISZE NA ZLOW W STUTTGARCIE W TA SOBOTE??? CLAUDI? MICKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
malpy z was i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×