Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Hej dziewczyny. E-V-A GRATULACJE! W koncu sie udalo. Oby wszystko bylo w porzadku do samego rozwiazania. Asia 80 spoznione, ale szczere. Wszystkiego naj, naj, naj z okazji urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E_V_A nie przejmuj sie bolami jajnikow, bo ja tez takie mialam i bylo wszystko Ok Do lekarza poszlam, bo myslalam, ze znow chwycilam zapalenie i nawet testu ciazowego nie robilam, bo szkoda mi bylo kasy po tylu juz nieudanych..Jedyne co one oznaczaja to to, iz najprawdopodobniej rozejda ci sie w czasie ciazy biodra, zeby dzidzia miala miejsca wiecej. trzymam kciuki :) za was :D Laura przeszla dzis sama kilka krokow :)) I mam radoche :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiero poczatek,bo nie dostalam @.Przy pierwszej ciazy nic mnie nie bolalo, a przy pozostalych bolal mnie brzuch i poronilam.Ostatnio w lutym,dlatego sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka-napewno dumna jestes z corki,musicie to wydarzenie jakos uczcic.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno pisze się oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za pozytywne slowa,to pomaga mi pozytywnie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeams-moj nieslubny tez wlasnie przed chwila zmienil taryfe,dziekuje za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-v-a co ja moge napisac- witaj w gronie oczekujacych mam❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ gratuluje Bardzo i mam nadzieje, ze niedlugo poczujesz kopniecia kruszyny.......🌼🌼🌼🌼🌼🌼 trzymam kciuki, za szczesliwa, bezproblemowa ciaze....!!! ps. Nie wiem czymialas sprawdzane, nie pamietam jak sie to nazywa przeciwciala natyfosfolipidowe, jakos tak, w kierunku rowniez zakrzepicy, co jest bardzo czesta przyczyna poronien, a z tego co piszesz juz takie mialas za soba:(:( w miare szybko podana heparyna(zastrzyki jednorazowe) - ja biore je do konca ciazy, pozwala sie cieszyc malenstwem, a wiele lekarzy to bagatelizuje..ale to taka moja refleksja, bo wiem jak bardzo czekalas na to malenstwo i trzeba zrobic wszystko, zeby bylo dobrze!! ps. mnie brzuch bolal tak, ze matko kochana...:) ach jak sie ciesze i jeszcze raz gratuluje!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia bede sie modlic, by wszystko bylo ok. Z tym Jamsem to pewnie ja bylam :P przepraszam ale te anglickie nazwy mi sie cos nie udaja :P Ja wlasnie wrocilam z kosciola bylam od 9.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochane za wsparcie i dobre rady.Zapytam lekarza o te przeciwciala. Mam dzisiaj problemy z krazeniem,kreci mi sie w glowie.Za godzinke jede do pracy,bo mamy Martinszug w tym miescie ,gdzie pracuje.W przyszlym tygodniu mam dosyc duzo terminow,w srode pogrzeb polskiego ksiedza,byl z nami zaprzyjezniony.Troche chorowal,ale ta smierc przyszla nieoczekiwanie.Przypomnialy mi sie slowa mojej znajomej,ktora powiedziala,ze jak ktos umiera to robi miejsce innej duszy,ktora przyjdzie na swiat.Mam nadzieje,ze z moja fasolka bedzie wszystko dobrze. Pozdrawiam was wszystkich i zycze wam milego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę o pomoc w
TRADYCYJNIE proszę o to samo, czyli o sprawdzenie i ewentualne poprawienie tekstu poniżej. Może się ktoś jeszcze raz ulituje... Meine gesundheitliche und damit ökonomische Situation hat sich drastisch verschlechtert. Wie es schon Ihnen bekannt ist ich bin ehemalige KZ- Häftling, der als Kind über 3 Jahre von der Gestapo in das KZ Lager Auschwitz gebracht worden ist. Wegen Unterernährung, schwerer Arbeit und pseudomedizinischer Untersuchungen, bin ich jetzt 100% behindert die mit mehreren Krankheiten, die gefährlich für mein Leben sind. Außerdem habe ich in letzte Zeit (April und Oktober 2006) noch dazu eine schwere Herzoperation mit By-Pässen und Stenten überlebt. Ich bin Tag nach dem Tag immer schwächer und mit einen Gefühl für baldiges Ende meines schrecklichen vollen Leiden Leben. Z góry dziękuję za pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystcy razem:-)) no to ja tym razem tez przetlumacze :D TRADYCYJNIE proszę o to samo, czyli o sprawdzenie i ewentualne poprawienie tekstu poniżej. Może się ktoś jeszcze raz ulituje... Meine gesundheitliche und damit ökonomische Situation hat sich drastisch verschlechtert. Wie Ihnen schon bekannt ist ich bin ein ehemaliger KZ- Häftling, der als Kind von der Gestapo in das KZ Lager Auschwitz gebracht worden ist und dort über 3 Jahre verbrachte. Wegen Unterernährung, schwerer Arbeit und pseudomedizinischer Untersuchungen, bin ich jetzt durch mehrere Krankheiten die gefährlich für mein Leben sind 100% behindert. Außerdem habe ich noch dazu im April und Oktober 2006 eine schwere Herzoperation mit By-Pässen überlebt. Ich bin von Tag zu Tag immer schwächer begleitet von einem Gefühl der mir sagt dass mein schräckliges und leidvolles Leben sich dem Ende neigt. E-V-A i ja mialam böle brzucha przy mojej drugiej ciazy i tez sie balam i i myslalam.Wyglada na to ze poprostu kazda ciaza jest inna bo dzidzia inna.Glöwka do göry. I jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla usmieski i malitkiej i Asia 80 z okazji uroduinek....buzka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam mialo byc naturalnie malutkiej i urodziny :-))maly mi tu troche przeszkadza. Monika ladnie ci z tymi wlosami. Mialam tez cos zrobic przynajmnie wyröwnac ale niemam telefonu do twojej fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę o pomoc w
Bardzo Ci dziękuję Kassay za tak szybką pomoc! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona wysle Ci smsem nr do niej.A moze pod koniec tygodnia wpadniesz do mnie , zadzwonie wczesniej po nia.Jak wolisz:) Ja pamietalam ze mialam po Ciebie zadzwonic jak ona bedzie do mnie przychodzila, ale ta jej wizyta u mnie to byla w sumie nieoczekiwana.Dlatego nie dzwonilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewnczyny!! :) ja wlasnie zrobilam 2 blachy pizzy i wszyscy leza do göry nogami i sie ruszac nie moga :p moj misiek poszedl do roboty, na kilka godzin, a jutro ciezki dzien, 14godzimn w pracy :/ nie wiem jak to przezyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ciesze sie ze mozecie zmienic ta taryfe w telekom i na tym zaoszczedzic :) ja juz musze powiedziec szczerze ze teraz znow mniej telefonuje bo faktycznie juz nie wiem co mam z znajomymi rozmawiac, skoro na poczatku po kilka godzin dziennie rozmawilismy :) no nic, bede znow dopiero w piatek bo mnie dluuuuuga sluzba czeka az do piatku :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mysmy dzisiaj tez Pizze jedli.Alex zrobil jak bylam z malym na spacerku.Cos choruje mi ten wielki pan.Moze Grypa? Jeams a ty gdzie pracujesz?W szpitalu? W pokoju bomba wybuchla:-))maly ma taka radoche. Jutro jedziemy mieszkanie obejrzec.A dzisiaj zauwazylam ze nam sie przy oknie grzyb robi.napewno dlatego ze tak wilgodnie u nas.Ale terz niemam zamiaru tyle grzac ze na koncu przyjdzei doplata parotysieczna. No wkurza mnie to doprawdy. nastepne mieszkanie bedzie moze tez nie lepsze. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlop jest chory,bierze antybiotyk, oczywiscie wczoraj zrobil przerwe bo musila sobie piwko wypic:/ a dzis zaczal znow i mysli ze takie branie na raty cos mu pomoze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jeams
Jeams czy ty jesteś żołnierzem i mężem Justys???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozcie, jakie zwroty najczesciej uzywaja niemcy jak chca cos zamowic, bo mniej wiecej napisalam sobie co moze mi sie przydac, ale moze sa jakies zwroty ktorych nie znam a nie chce sie blaznic na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera podgladala mnie jak cos do Was czasami pisalam. Potem znalazl linka i z czasem zaczal sie udzielac na naszym forum:-). A teraz bede miala tydzien laby i forum tylko dla siebie:-). Jupi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zgadlam tak myslalam :D Justys gratuluje meza :) Nier wiem czy zmienimy taryfe, bo tak duzo nie gadamy i mamy mniejsze rachunki ale moze da sie te romowy z krajami przygranicznymi do naszej dolaczyc. lece do lozia papap dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzieki:-). Niebieskich snow zycze. Witaj tygrys. Wieki Ciebie tutaj nie bylo:-). Chyba komp Ci cos szwankuje. Albo chcialas tylko o sobie dac znac:-). Milego wieczorku i nocki wszystkim zyczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim pozdrowionka z polski monika sorrki ze sie nic nie odezwalam ale ledwo dojechalam do domu to telefon mi sie zepsul i wszystko stracilam, numery telefonow, zdjecia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO IDZIE na
chat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki po dlugiej przerwie.Podczas mojej nieobecnosci sporo sie tu wydarzylo.E-V-A Tobie przede wszystkim skladam gratulacje z powodu Fasolki,ktora nosisz pod serduszkiem.I nie zamartwiaj sie ,bo to szkodzi.Jak juz zapewne zauwazylas ,jestesmy z Toba i trzymamy za Was kciuki.Tym razem musi sie udac!!!Powitac chcialabym nowo przybylych jak tych ,ktorzy osiedlili sie tu na stale i nie dali sie zdeterminowac \"pomaranczkom\".Dlugo nie dawalam znaku zycia,to prawda,ale nie zapomnialam o tych,ktorzy pocieszali mnie po stracie ukochanego zwierzaczka.Mialam sporo czasu na przemyslenia siedzac pod palmami nad Oceanem Indyjskim,gdzie spedzilam ostatnie 2 tygodnie.Po powrocie z Mauritiusa zajrzalam na stronki internetowe hodowcow psow rasy Beagle i znalazlam \"testament zwierzecia\",w ktorym doczytalam sie ,ze wraz z jego smiercia powinnam zebrac wszystkie sily i taka sama miloscia jaka darzylam jego,pokochac jego nastepce.Chyba poskutkowalo,bo juz rozgladam sie za nastepnym psiakiem.Lapie sie jednak na tym,ze za kazdym razem doszukuje sie identycznych plamek,wyrazu oczu jakie mial moj ulubieniec.Walcze sama ze soba i chyba jestem juz na najlepszej drodze do stlamszenia bolu i wewnetrznego rozdarcia.Wsparcie daja mi tez moi rodzice,ktorzy sa u mnie od blisko 4 tygodni.Wniesli radosc w moje zycie.Mam z kim rano kawusie wypic i pogawedzic tak po naszemu.Wczoraj zrobilam porzadki jesienne w ogrodzie i pojechalam z dziecmi nad Ren ,na plac zabaw.Uciechy mialy po pachy,bo widok mamy w roli Ksiezniczki Piratow ze stosem kolorowych lisci na glowie nie wchodzi w sklad powszedniego zycia.Na koniec wskoczylysmy do sklepu po lody i pizze i juz wspolnie z dziadkami ,w domu przy buchajacym zarem piecu zajadalismy sie do granic wytrzymalosci.Niedziela minela spokojnie.Tak spokojnie,ze zrelaksowana zasiadlam przed laptopem i skreslilam do was kilka zdan,zebyscie nie myslaly,ze o was zapomnialam.Pozdr.serdecznie.Benia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justys 78 !!!Czasami mam problemy z wprowadzeniem hasla,wiec zanim napisze upewniam sie ,ze jestem na forum.Tobie i wszystkim ,ktorzy jeszcze nie poszli spac mowie juz dobranoc .I na pewno czesciej sie teraz odezwe,bo do Swiat Bozego Narodzenia bede raczej na miejscu.Dobrej nocki i papaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×