Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

spoznilam sie :P tyle czytania bylo :D:D:D dzien dobry!!! a mialam byc pierwsza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rodzinke w ost deutsch.... jak tam czasami jestem, to az pekam ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spadam na 15 minut, madleen chce spongeboba ogladnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyzhnjaje siue, musialam to dwa razy posluchac zeby zrozumiec calkowicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta... jak ci się przypomni jakieś fajne określenie z \"ostdeutsch\" do dawaj ;-) tyle naszego co się o świecie dowiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to z naszego polskiego podwórka ;-) Uwe i Willi w jednej stali wili, Uwe na wierchu, a Wili na dole. Uwe spokojny nie wadzi nikomu, a Willi wyrabioł choby we stodole. (...) Filuje se przez dziurka: Hen Jezu, cało izba w wodzie, A Uwe se siedzi z wędką na komodzie. \"Was machts du, Uwe\", \"Jo se fisza łowie\"v \"Du bist Idiot, mnie kapie na gowe!\" A Uwe mu na to: \"Co komu do jemu, a jemu do komu, Ty giździe pieroński, jo se w swoim domu.\" ---------- Loto, tyro pan Hilary, do dekla mu piere Bo kajś ten boroczek posioł swoi brele. Szuko w galotach, kabot obmacuje, Przewraco szczewiki, psińco znajduje. Bajzel w szranku i w byfyju Tera leci do antryju. \"kurde\" - woła - \"kurde bele! Ktoś mi rombnoł moi brele!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tego czytac nie moge... oczy mi wiedna :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dlugie dla mnie......:o pozniej ogladne, bo teraz czekajac na koniec bardziej sobie humor zepsuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam angielskiego ale taka mnie głupawka wzięła, że teraz mnie żebra bolą ze śmiechu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sobie tu tak siedzimy i miło gawędzimy , to ja może pozdrowię te z nas , które są pobłogosławione pracą zarobkową POZDRAWIAM okolicznościowym dowcipem: W pewnej firmie nastał nowy dyrektor. Zwołał zebranie wszystkich pracowników: - Od teraz nastają nowe porządki: Sobota i niedziela sa wolne, bo to weekend. W poniedziałek odpoczywamy po weekendzie. We wtorek przygotowujemy się psychicznie do pracy. W środę pracujemy. W czwartek odpoczywamy po pracy. W piatek przygotowujemy się do weekendu. - Czy sa jakieś pytania? - Długo będziemy tak zapierdalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeams wlasnie, zeby byc pielegniarka trzeba teraz studiowac i nie ma innego wyjscia zamkneli juz srednie szkoly medyczne i teraz tylko po conajmniej 3 letnich studiach licencjackich mozna dostac uprawnienia do wykonywania zawodu. moze i mowisz prosto z mostu ale czy to rzeczywiscie madre czasami lepiej przemilczec. \"Nie uniknie się grzechu w gadulstwie, kto ostrożny w języku - jest mądry\". Ks. Przysłów 10:19, \"Strzegąc swych ust i języka, chroni się życie przed uciskami\". Ks. Przysłów 21:23, Naneczka fajnie, ze znow jestes :D pisz szybko co u Ciebie 🌻 Skaganka sliczna dzidzia ❤️ no wlasciwie to juz duza panna :D umowilam sie z moim znajomym Kanadyjczykiem do kawiarni :) na pogaduszki o Polsce. Cos mi sie wydaje, ze bede miala dodatkowa prace - lekcje Polskiego. Facet jest tak zafascynowany Polska :D. Przytachal mi wczoraj stos ksiazek o Gdansku, przewodnik po Polsce, rozmowki i cholerka wie co jeszcze :) ja mu tez co nieco przytachalam :P Mam nadzieje, ze nie wybije mu tej facynacji z glowy :) Ale natrzaskalyscie tych stronek od wczoraj. Madziu ja od poczatku wiedzialam, ze to nie Ty :) fajnie Ci w czarnej sukience 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, i znowu sie tu działo... ale jakos komuś ciągle przeszkadza nasze forum bo ciągle jakiś jeams się wcina i chyba nie ma co robić, a jego ulubionym zajęciem jest sianie zamieszania, gratuluję pomysłowości... limes mam pytanie: co może świadczyć o rozwijaniu się np białaczki limfatycznej u dzieci? kiedys oglądałam program, w którym było min. częste przeziębienia, które nie daja się łatwo wyleczyć, infekcje górnych dróg oddechowych, bladość skóry i zaczerwienienie oczu a także stany podgorączkowe w granicach 37-37,5 nie pamietam czy była to na pewno białaczka limfatyczna ale coś z tej grupy, gdby nie sprawiłoby ci to problemu to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kto żyje uczciwie, żyje bezpiecznie, zdradzi się ten, kto szuka dróg krętych.” „Mądrzy swą wiedzę gromadzą, usta głupiego grożą zniszczeniem.” w ustach nieprawych przemoc się kryje.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Fa :) u mnie tak mocno swieci slonce, ze chyba to juz wiosna :) dzis rano lezac w lozku wysluchalam pieknego ptasiego koncertu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze tu niebespiecznie jest dzisiaj. Mnie wlasnie tez interesuje te urzadzenie do zamykania por. Jestem ciekawa co to jest i czy mozna to kupic na wlasna reke. U nas pogoda do luftu. Pada niby to deszcz niby snieg. Niewiadomo co to ma byc. Moja corka jeszcze w domku, ale juz strupki jej schodza. Jutro kontrola bedzie czy ma isc do przedszkola czy nie. Co tam u was slychac? Jak samopoczucia? Ja fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc belaiza! Milo mi Cie tu dzisiaj spotkac. Tak zadko mnie ktos wita. A co ty chora jestes, ze w lozku lezysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeama Ks. Przysłów 10:9 :9 a to drugie Ks. Przysłów 10:14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja tryskam zdrowiem i pogoda ducha. Wlasnie wygonilam polowe pajakow z mojego domu. Wlasnie sie szykuje do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeams mialo byc no u nas w przedszkolu panuje szkarlatyna ja nie mialam jeszcze wiec moge sie zarazic ale mam nadzieje, ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u mnie wspaniala pochoda,korzystam z urokow przebywania w domu,tyle lat pracowalam,nawet na dwoch etatach,ze jeszcze nie potrafie zorganizowac sobie czasu wolnego(bardzo duzo go nagle jest)Ale powoli sie przyzwyczajam. Skagenka-sliczna panna z twojej coreczki,wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Belaiza-a co twoj maz na tego kanadyjczyka?Nie jest zazdrosny?;) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza!! A jakie sa objawy szkarlatyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fa a cholerka wie jakie sa objawy jak zachoruje to Ci powiem :P Eva ten kanadyjczyk ma chyba z 70 lat wiec chyba maz nie ma czego zazdroscic. Po drugie to on wie, ze mi w glowie tylko jeden facet. Richard niedlugo odwiedzi nas w domu wiec Roland bedzie mial okazje go poznac. To zreszta szalenie interesujacy czlowiek, byl kapitanem statku. No i jego dziadek byl Polakiem nazywal sie Rodosz. No i Ty sie tak nie przyzwyczajaj do tego wolnego czasu hihih jak sie urodzi dzidzia to nie da Ci posiedziec :D a teraz lece do pracy milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki znalazłam właśnie coś takiego oraz cały przebieg leczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Musze nadrobic czytanie. NA razie widze , ze znowu ktos nakogos naskakuje. Nie moznaby bylo tej pomaranczki usunac???? Skagenka🌼 my jedziemy 17 do 24.02. Zapraszam serdecznie. Wysli mi na mail jakies namiary w Pl-nr. tel , albo cos, to sie odezwe i podam adres, tak w razie czego. Jesli chcecie to u mnie w domu , choc jeszcze remont, ale spac jest gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×