Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

kochana pod moim wpisem, przy kwiatuszku, tam gdzie ty masz wpisane \"viele Menschen sind guterzogen..\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ale ladnie napisalam..widac spacji nie umiem uzywac ;-) poprawka-> gut erzogen*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mi tu kochane nie spac :-P a i jakos nic ciekawego w telewizji dzis nie ma.. :-/ chyba znow pojdzie w ruch...sudoku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 ja ide zaraz dzieciatko uspic, jak cos to sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisaria 1
Limes dziekuje ale z ciebie rowna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja lece do lozka sie wygrzac, bo mam znow temperaturke, dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka spoznione zyczenia urodzinowe 🌻 ❤️ 🌻 Wszystko, co było Twoim marzeniem.. co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 ode mnie tez, wszystkiego naj naj naj, i spelnienia tych najskrytszych marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83.....wiele Milosci w zyciu zycze. 🌼🌼🌼🌼 A jesli chodzi o fotki to mam pytanie: dlaczego jeszcze nie startowalas na Miss? Buzia jak z obrazka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia wszystkim życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....und macht die Glotzn off !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż koleżanka była sobie pewnego dnia na Jasnej Górze, na mszy z udziałem par młodych, które przybyły do Częstochowy z pielgrzymką, by wziąć ślub. Ogólnie romantyzmu w tym zero, bo przez całą kaplicę ustawiona była kolejka kilkudziesięciu biedaków i ich wybranek. Ksiądz podchodził do każdej pary z osobna, z listą nazwisk itp., przeznaczał na jedną 5 minut i następna... Przy jednym panu pogubił się widocznie w kolejności nazwisk i by się upewnić, pyta zasłaniając mikrofon: siądz - Jak się Pan nazywa? an Młody (nachylając się do mikrofonu powtarza) - Jak się Pan nazywa. (ponownie zasłaniając mikrofon, nie zwracając uwagi na > śmiechy w tle) - Nie, nie! Proszę się skupić... Jak się PAN nazywa? - (biedak, jeszcze bardziej zdenerwowany i skołowany) - > PAN NAZYWA SIĘ JEZUS! Podobno ksiądz zrobił sobie przerwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc belaiza ! tak czekam w nadziei, że pomarańcza zaczerpnie z zasobów swego intelektu i rozerwie nas troszeczkę,(i przegoni nudę jaka jej zdaniem zapanowała na tym topiku) ale mając na uwadze fakt , że ludzie inteligentni nie odczuwają nudy nie jestem pewna czy ma z czego czerpać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj Limes, fee nieładnie , znowu się chwalisz ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!! 🌻 Ja pewnie wpadne na chwilke i jak znow zagladne to bedziecie 5 stron dalej ;) Milego dnia zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiję kawkę i też znikam. jaszcze raz miłego dnia wszystkim !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam stopkę a co !!! tez sobie dodałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) slyszalam tzn czytalam tytul w BILD rano jak szlam do lekarza. nigdzie w necie jeszcze nhie moge znalezc nic o tym. a u nas SNIEG!!!!! i sypie i spyie.... rano musialam sie przedzierac prze zaspy hahaha na dodatek z wozkiem :o Madleen na twarzy pojawila sie taka jakby wysypka i wolalam to odrazu sprawdziec, ale to nic wielkiego, poprostu od smoczka w nocy... i sliny. a tak w ogole to czekam na Kassay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedzialam juz po polnocy. Tak to jest jak sie cierpi na bezsennosc. Szkoda,ze tak skonczyla!! Dla mnie to to wszystko smierdzi,najpierw syn ,teraz ona a miliony zostana dla.... No coz,przykre. U nas snieg topnieje :( Lece na zakupy.moze w polskim sklepie beda kluchy na parze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibik no wlasnie takie nic nie wyjasnione...a te kluchy... ;) tez bym zjadla :D:D:D musze nad tym pomyslec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc...🌼 Czy to nie umnie powinnien lezec sniezek???? To chyba jakas anomalia. Bo to ga ani na lekarstwo i pieknie slonce swieci... Moze wiosna idzie....... Jo24 ..🌼 podobaja mi sie twoje kawaly, poprosze o reszte. Niestety nie mam do nich glowy. RZadko ktory pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia_22
hallo! sa tu jakies ktore byly w de na au pair i juz zostaly? albo byly tylko krotko np u znajomych i zostaly? jak sie znalazlyscie w de? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluchy na parze sa tez w niemieckich sklepach. A ja robie je sama :) Kto to byl ta Anna, ktora dzis zmarla? dajcie link jak cos znajdzieci. Ja jak zwykle nie zorientowana w swiatowych sprawach. U mnie kwitna krokusy :) Xenia ja przyjechalam wziasc slub z moim mezem :) i zostalam [tanczaca lala]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia_22
poznaliscie sie zatem w PL? moze ktos ma da jakis tip jak zostac co robic jestem w berlinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssixty__
henia -mam ten sam problem tyle ze ja mam 23 lata i jestem z neuss tzn mieszkam u rodzinki jestem au pairka zdalma dsh i rozpoczelambym studia ale tylko 500 euro zaoszczedzilam,a tu sa opaty na studia,do duesseldorfu mam blisko,koeln tez ale te oplaty:( niewiem co robic zeby zostac moze nam pomozecie weteranki? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×