Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Marta möj skarbto tylko skrobie:-))jest goracy ale mu to nieprzeszkadza.zaraz robie kolacje i mam nadzieje ze dzieciatko zasnie zanim sie DSDS zacznie.A jak nie no to bedzie ze mna ogladal. Jak möj mi cospokazuje to ja zawsze aha:-))Ale to sprawia chyba ze niechce möwic bo sobie mysli ze mama wszystko rozumie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O o bosz ale sie rozpisalyscie.. teraz posiedze i ponadrabiam zaleglosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje ze mala odleci niedlugo, spala dzisiaj tylko 40 minut w dzien. a co do gadania, teraz wola tate NO KOMM NO :D:D:D:D zaczyna laczys slowa, i mowi juz coraz wiecej, dzisiaj spodobalo jej sie slowo SAMA, sama kurtke chce zalozyc sama jesc... a ja chodze do lustra co chwile i patrze ile siwych wlosow mi sie pojawia ;) no ale chociaz sie usmieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to z tymi wlosami to sie powoli zaczyna.Po jednym tu i tam.ja dzisiaj juz nielicze bo bym chyba caly dzien musiala to robic. No znowu mi litery wsöwa:-( Ach niemoge sie doczekac az maly zacznie möwic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) a wlasnie mialam cos zapytac... ile ma wiosenek Twoja kruszynka, Marciu? ..i jak dobrze zrozumialam to druga jest juz w drodze? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 20 miesiac jej idzie. a druga za dwa i pol miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa czyli druga to tez coreczka? jak maja na imie? a tak sobie niedawno myslalam, ze moze u nas czas na dzieci przyszedl.. ale tego czego sie najbardziej boje..to porod.. po prostu sobie tego nie wyobrazam.. tak mnie nastraszyly swoim opowiadaniem kolezanki.. i rodzina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poczytalam dzisiaj, ze jestem tu juz 52 strony :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drúga kruiszyna to chlopiec. corka ma na imie Madleen a chlopiec ma byc Marcell. a co do twoich obaw, wiesz to normalne chyba, chociaz ja nie sluchalam opowiesci kolezanek z serii kryminalnej POROD :D czekalam do momentu 0 bezwiednie ;) i bylam pozytywnie nastawiona. bylo ok, gdyby bylo inaczej nie spodziewalabym sie drugiego dziecka... i wiesz to byla wspaniala chwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz..moja goraczka objawia sie w pisaniu... mialo byc jak ma na imie :-) przepraszam za blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, ide do lozka, bo mnie trzesie z zimna. i goraczka mi sie podwyzsza , 🖐️ wam i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! oj musze sie od nowa wczytac w Wasze forum! tak ganiam ostatnio, ze na nic czasu nie mam :( a teraz na dodatek dostalam BURE ;-) ze sie nie melduje i niniejszym kajam sie i obiecuej poprawe! Ale niestety, dopiero od przyszlego tygodnia, bo teraz to mam urlop i na chwile tylko wpadlam do biura sprawdzic korespondencje. W chalupce czekaja na mnie stesknieni rodzice, przyjechali bowiem na tygodniowe odwiedzinki! Wiec na razie jeszcze zmykam, ale obiecuje poprawe, pewnie juz od poniedzialku. :-) Pa! pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho tu.... pewnie wszystkie ogladacie DSDS???? ja stawiam na kandydata nr 02...... wrrrrrrrrr Italiano :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nieee ja wcale nie ogladam..do tej pory lezalam sobie w lozeczku i rozwiazywalam sudoku :-D a teraz ide na jakis film :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes-inferior co dobrego jadlas? :-) ja jakos nie mam apetytu..i zaledwie winogronka teraz zjadlam.. eh... moze do jutra mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 oooo to tez lubisz sudoku??? ja ostatnio dawno nie rozwiazywalam.... musze cos z tym zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obkupilam sie teraz jak bylam w Polsce..starczy mi chyba na pol roku ;-) a gdzies mialam fajna stronke z sudoku, jak chcesz to jej poszukam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem ciekawa kto odpadnie dzisiaj.Najlepiej do tej pory zaspiewali nr.1 i 2:-)) Sudoku tez lubie:-)) No to lece dalej gucken:D Pomaranczka daj spokuj co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezwröcilam uwagi na to ilu ma wypasc.Jeden czy dwa? No w kazdym badz razie ja typuje na nr.3 i 5 a 4 to tak na koncu.Reszta przejdzie:-)) Limes ja bym tyle niemogla zjesc.Nie na raz:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym to sobie chetnie tez na takie jedzonko pozwolila;-) Nie na platki, te je möj syn zazwyczaj, ale do restauracji pöjsc jest napewno fajnie.Juz z powodu tej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, oj znowu się działo ....... ja niestety ciagle cierpie na brak czasu przy kompie, dlatego też cały czas mam tyły :( z zaległosci limes dziękuje za odpowiedź elżbieta 23-73 myśle, że to juz ostateczny termin i jade do Polski 11 lutego, nie wiem ile bedę, moze uda na sie zazębić pobyt w JG :) Jutro 1 :) :) :) urodzinki mojej córci i tak przy tej okazji pochwale sie moim szkrabem> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6631021b1bdf6537.html Juz wyobrażam sobie ile do nadrobienia w czytaniu będe mieć po pwrocie Pulinka dziękuje za odp. i odezwe sie do Ciebie na gg :) ide spać zmeczenie dopada życzę wszystkim milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do limes tak juz czytalam, dziekuje za 4 tyg mam wiyzte u lekarza to spytam jak dalej mam robic z mala tyle ze ja jej podaje zymaf. D500 czyli dodatkowo z wit d3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje a buziaki naaapewno przekaze :) a teraz to juz naprawde zmzkam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes a i moje kochane jedzonko i czy uwierzysz czy nie wlasnie przedwczoraj jedlismy.Ale tak samo fajnie jest bez jajka i za to gotowac z marchewka i ubic jak püree z maslem i mlekiem:-) no i naturalnie kefir.Möj maly to tak chetnie pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczyny ze tak czytam i czytam..i chyba to juz jestt norma...ze ludzie lubia sobie cos odmienic..i poprzeszkadzac..powyzywac sie...jak nie bedziecie im ripostowac to sie im szybciej znudzi.. swoja droga dostep czyjegos niechcianego towarzystwa powinien byc zabroniony przez stale forumowiczki... a słuchajcie czy nie lepiej zamiast szukac informacji o osobach z calego forum to po prostu uzueplnic swoj profil..bedzie latwiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlsruhe to z tym profilem juz jak bylam tu nowa proponowalam ale jakos nikt nie chcial:-) To ja teraz tez ide.Do mezusia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×