Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

i wez poloz sie na 2 godziny spac.... :D:D:D:D:D:D wiecie co smiesznie sie tu robi :D:D:D:D nie ztrzeba juz zadnych linkuw wciskac zeby sie posmiac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie doczytalam sie .... DARSONVAL i pelotki: tak sie nazywa urzadzenie o ktore pytalyscie. Ma za zadanie zamkniecie por, po oczyszczaniu najczesciej, oraz dezynfekcje. Nie bede tlumaczyc dlaczego przelatuje prad i jak. Bo chyba nie ma takiej potrzeby?! Raczej nie mozna kupic tego urzadzenia do domu. Bo ...najczesciej takie zakupy robi sie w specjalistycznych kosmetycznych sklepach, czy hurtowniach. A poza tym to troche bez sensu miec go w domu. Nie kosztuje nie wiadomo ile, ale raczej nie jest tani, aby go kupowac tak do domu.Jesli potrzebujesz, to lepiej sie wbrac do kosmetyczki na zabiegi plus maski,razem. A w domu mozecie stosowac specjalne maski na zamkniecie por.W sklepach sa dostepne. Limes i Fa 🌼tyle wystarczy ,czy moze chcecie cos jeszcze wiedziec. TERAZ WYJDZIE, ZE JA SIE CHWALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja widziałam takie urządzenie na aukcji , z firmy Philips chyba , jak znajdę to wrzucę linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag... 🌼to urzadzonko,ktore tam stoi ma sluzyc do oczyszczania skory raczej. A darsonval ma zamykac. Mala poprawka: Dars... mozna kupic przez ebay, bo wiele osob pozbywa sie takich rzeczy jak nie sa potrzebne, albo kupily cos nowszego. Tylko czy to jest sens w kupowaniu.To od was zalezy. Tak na marginesie, to nie mam ochoty na komentarz o pomaranczkach, ale strasznie mnie wkurzaja ich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D powoli uzalezniam sie od tego topicu,.. codziennie musze parenascie razy wejsc na te strone.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzbieta-23-73 wiesz no niby juz przestaje, ale... co strona to cos mnie zaskakuje... w ogole sie zastanawiam nad \"byciem\" tutaj, bo zamiast humor sobie poprawic to go sobie spie***e :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chorowalam jako dziecko na szkarlatyne... nie pamietam ale babcie odmawialy ponoc zdrowaski ;) teraz juz pewnie o wiele szybciej i ilatwiej to sie leczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie pewnie, ale u mie w ogrodku to juz tulipany kwitna!!!!!!!!!!:):):):) Mam nadzieje, ze nie przyjda juz mrozy. Szkoda by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko:P \"Kto obwinia innych ludzi , otoczenie lub inne czynniki , ten daje im wladze nad soba!\" Pomaranczko- jestes tchorzem ktory nie ma odwagi pisac na czarno i podszywa sie pod inne osoby tu piszace! Z twoich wypowiedzi wynika ze jestes tu juz dlugo , skoro orientujesz sie kto , co i z kim.... A moze tak spotkamy sie kobiety w realu , bo jestem przekonana ze osoby ktore sa tak tu odwazne zeby sprawiac przykrosc innym byly by calkiem inne! Jesli chodzi o limes-inferior to sie mylisz , jest sympatyczna dziewczyna ktora wie czego chce od zycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u nas od godziny pada snieg a wlasnie dzisiaj maz skonczy robic samochod. w zoladku mi sie przewraca na mysl o prowadzeniu somochodu a co dopiero w takiej pogodzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ale fajna ciewuszka, a rozumiem że Ty ją trzymasz? ja chętnie bym się spotkała, bo nie mam nic do ukrycia, jak co niektórzy, problem tylko w tym że nie co inne kierunki na mapie jak na razie mamy, ale juz niedługo sie to zmieni... póki co u nas zimno i zanosi się na śnieg, a co do tych tulipanów co zakwitły u elżbiety, to muszę wam powiedzieć ze są to moje ulubione kwiaty i zawsze mam je w domu, kupuję co ok 1,5 tygodnia bo tyle wytrzymują, a że ja nie znoszę zimy to w ten sposób poprawiam sobie humor i mam wiosnę na okrągło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia k tak to ja :) ale teraz mam juz krotkie wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali halo :-)) ale wy sie tutaj przechwalacie :-p, jedna lepsza od lepszej:-p Ja tez sie pochwale.Jestem mamusia ktöra siedzi czesto i chetnie przy Compie jak ma tylko odrobine czasu. Dziwnym sposobem pomimo tego ze juz dlugo tutaj jestem jakos niemam wszystkich wypowiedzi w glowie ktöre tutaj zostaly napisane. Podziwiam pomaranczki.Hut ab. Zazwyczaj obwinia sie ludzi dokladnie o to co sie samemu robi. A czasami jest sie poprostu zazdrosnym. Tak my tylko o garach i dözo prywatnych sparawach. Niemam z tym zadnego problemu ze ktos o mnie cos wie.Nierobie nic czego mialabym sie wstydzic.Moi sasiedzi znaja mnie, ludzie w supermarkt tez dlaczego mialabym sie obawiac ze ktos na topiku obojetnie czy z polski czy z niemiec pare prywatnych spraw sie dowie. Jestem jaka jestem .Ich stehe dazu.I tak zawsze bedzie. Kazdy pokazuje tyle ile uwaza za stosowne . Ile czasu kto tutaj spedza jest to kazdemu pozostawione kto tutaj pisac chce. jezeli limes lub ktos inny wröci z kolacji do domu to nieznaczy automatycznie ze niemozna przy Komputerze zasiasc.jest to totalnie obojetne czy maz sie kapal a ona pisala czy moze ogladal mecz lub poprostu rozumieja sie tak dobrze ze niemaj z tym problemöw.Ale ty pomaranczko masz problemy w zwiazku. I to bardzo dözo.Byc moze twöj maz/zona jezeli cos takiego masz niewychodzi z toa a zyczysz sobie tego.twoje oburzenie jest tylko zrozumiale.No jak to?Jak ona moze przy komie siedziec.A moze.Bo jak sie ludzie kochaja to mozna.Jak sie rozumieja tez mozna.Albo jak sie poklöca to tez mozna.Ale jest to ich sprawa. Nietrzeba sie do siebie kleic i pare latek pözniej plakac bo sie wszystko rozpadlo.Dystans jest najlepsza metoda na dlugi i szczesliwy zwiazek gdzie kazdy moze sie swobodnie rozwijac dokladnie tak jak to przed zwiazkiem bylo. W sobote ogladamy mieszkanie.jest ono troche mniejsze od tego no ale moze ladniejsze i bez grzybka. No ale kogo to obchodzi co?????:D Mnie i te osoby ktöre to tutaj czytaja. Nawet Ciebie pomaranczko.Gdyby was to nieinteresowalo to byscie tego wszystkiego tutaj nieczytaly.taka jest prwada. A wogöle to ja sie zastanawiam czy to niejest zawsze tylko jedna osoba. Zaraz jemy frytki. No ale kogo to interesuje co? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze tymczasowe miskanie jest taki ze niemamy w lazience okna.Jest tylko taki otwör gdzie niby sie wietrzy.Ale jak ktos z sasiadöw byl w ubikacji to ie u nas to czuje.Cos okropnego.Dlatego chce tez miedzy innymi wlasnie i z tego powodu inne mieszkanie.A nasz grzyb czy plesn to baaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes... zeby tutaj sie nie rozpisywac zajrzyj na te stronke. \"Zabiegi\" mozna wykonywac seriami, jak wiekszosc rzeczy w kosmetyce.Np 3,4 dni przerwa, i znowu . Przedawkowac raczej ciezko, jedynie przy zabiegu mozna kogos \"kopnac\", bo wiadomo, pod pradem. Przeciwwskazanie :CIAZA. http://www.udanezakupy.com.pl/darsonval-mini-hf09-p-895.html Hurtownia kosmetyczna on-line paznokcie, sprzęt kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , od 13 lat mieszkam w niemczech i chcialabym poznac kogos milego z kim moglabym porozmawiac o radosciach i smutkach dnia codziennego.pozdrawiam wszystkich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisaria1 witaj! :) Kassay a \"nasza\" wilgoc zniknela! mam nadzieje ze na zawsze, jak tam Skarbek? wpadniecie jutro? ja dziesiaj jade do tego szpitala, nie wiem jeszcze na ktory sie zdecyduje...:) No i pozdrawiam \"reszte\" :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta möj skarb wlasnie wstal i jest troche marudny.Siedzi u mnie na kolanach z palcem w buzi.Goraczki nie ma.Jutro wpadne do Ciebie.Musze talko czas zmienic na 10:30 bo möj bezslubny mnie do ciebie podwiezie jek bedzie do pracy jechal. A co z twoim przeziebieniem?Czy byla to twoja maluska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisaria ..... a ty z ktorej czesci Niemiec jestes?🌼 pracujesz uczysz sie ? Moze pare slowek o sobie?! Co cie przygnalo w te strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! No nie wyrabiam sie ;) tak gonicie! U mnie bez sniegu :( ale mrozno,brrrrrr. Oby do wiosny ;) Kolo mnie na cmentarzu juz pieknie zakwitaja chyba zonkile ale co z nich bedzie po tym mrozie??? Mi sie tu zawsze podobalo,ze wiosna jest tyle kwiatow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay u mnie to jedank cos innego bylo, nic mi nie jest uffff, no to fajnie ze wpadniecie, o 10.30 tez jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe nicki:) chcialoby sie powiedziec twarze no ale coz...;) nie bylo mnie od wczoraj i nie kumam o co biega ale jak sie czyta...jedno konkretne slowo typu pomaranczki.....to chyba juz wiadomo o co chodzi...najlepiej by bylo nie czytac tych pomaranczowych.....ale czasem tak bardzo korci...pozdrawiam ze swiecacym sloneczkiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny niedawno zalozyl mi syn internet i stawiam pierwsze kroki na tym forum dlatego u mnie to potrwa troszke dluzej .Mieszkam w niedersachsen .i jestem jak wywnioskowalam duzo starsza od was ale naprawde ciesze sie na pogaduszki z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×