Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Alisaria 馃尰 my z tego samego Landu,hihihihihi Pozdrawiam!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alisaria 1
Pochodze z pomorskiego . Mam doroslego syna, kochana synowa i najkochansza wnusie.Mam tez jednego meza juz od bardzo,bardzo dawna. I sadze ze jestem tu najstarsza.Ale mam mloda dusze i kocham mlodziez.Napisz prosze Gingero cos o sobie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martHB
cicho tu....:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alisaria witaj 馃尰 kilka stron temu jest tabelka :P bedziesz wszystko o nas wiedziec. My tu same stare baby hihih no ja zgredek czasami jestem ale smieszna ta pogoda u jednych kwiaty u innych snieg. Ja dzis z jedna dziewczynka ogladnelam wszystkie grzadki w przedszkolu. Jak na razie kwitna tylko prymulki ale juz duzo listkow i kielkow widac. Beda z tego niedlugo krokusy, tulipany i narcyzy. A potem cale wiosenne szalenstwo. Musze jutro zagladnc do mojego ogrodka. Przez cala zime kwitnie mi stokrotka ale nie wiem czy jest juz cos wiecej. Kassay swietnie nakreslilas portret psychologiczny pomaranczy :) Dobrze, ze Twoj maly juz zdrowszy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kurde ja to chyba odstraszam wszystkich..jak cos napisze to od razu cisza :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
e tam zaraz cisza, marudzisz jak stara baba* :P *ulubione powiedzonko mojego meza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za slowa otuchy na temat starosci .I wstydze sie przyznac ze nie mam zielonego pojecia gdzie mozna znalezc ta tabelke.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alisaria1.... musisz kilka ladnych stron do tylu. Jak bedziesz cierpliwa to znajdziesz. A jak glosno powiesz to znowu nasza tabelkowa cos napisze. Niestety nie zawsze sie zgadza- uprzedzam . I wiekszosc jej nie lubi. O tym tez znajdziesz we wczesniejszch wpisach. Po prostu pytaj jesli cos chcesz wiedziec.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wieczorowa pora... nie poszlam ogladac szpitala... len zwyciezyl :D pobuszowalam troche w internecie, pobawilam sie z corcia. mam nadzieje, ze zaraz odleci w kraine snow... :) a co Wy porabiacie? Dorotka83 nie ostraszasz :) a co do sudoku- ja tez zrobilam zapas bedac w Polsce, z czego moj maz nie jest zadowolony :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
uffff to mnie Marciu pocieszylas :-D ooooo snieg pada..Marta wyjrzyj za okno ..u mnie cala ulica w sniegu.. :-) idziemy lepic balwana? ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wiesz z checia bym poszla!!!!!! tak dawno nie lepilam balwana :) moze do jutra sie utrzyma to pojde z Madleen, niech zobaczy dziecko snieg :D:D:D nie wiadomo kiedy znowu bedzie miala okazje :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Marta, bierz kruszynke, porob zdjecia, bo wiesz jak to u nas jest ze sniegiem;-) ... chociaz jutro tez ma jeszcze padac ...hm..a moze by wstawic link z moimi zdjeciami ? :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wstawiaj , w koncu trzeba zobaczyc sasaiadke :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hm... taaa a potem sie bedziecie ze mnie smialy :-P nie ma tak dobrze ;-P ide tylko na wymiane ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dorotka83 nie widzialas na linku :P ja juz sie pokazalam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ignorancja ja nie widzialam :P a tak po za tym to pozdrowienia dla Bochum :) i dla Gelsen tez

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no kurna jakos zem nie widziala...musisz dac koniecznie jeszcze raz ;-) ale no tak ..slepa jestem..to wiesz... zreszta oczy juz stare, slabe ;-) hyhy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ooo mam... :-D kurna jaki pieeeekny usmiech :-D stwierdzam, ze normalnie babka nie z tej ziemi z Ciebie :-D mialam wyslac do Ciebie ale wlasnie wstawilam na chwile link z moimi fotkami..wiec sobie szybko patrzcie... bo niedlugo zniknie ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ignorancja tak :) a tam jeszcze kilka jest, nie wiem cdzy je tez mozecie obejrzec, moja corcia lubi stroic minki :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×