Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość malutka_de
a tu co sie dzieje :P nadrabiamy sen zimowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tin
Dzien doberek :)))) Dziewczyny dziekuje za kontakty na gg i tlenka.....ale normalnie musze was przeprosic bo ja jakos czasu nie mam teraz na neta , tz jestem duchem , bo cialo porabia cos innego ;) ...... taka piekna pogoda ze latam jak latawiec .....No rozumiecie ;) Jestem w doskoku (jak by co) ;) Zycze wam wszystkim pieknego tygodnia , weekendu no i kibicujcie naszym chlopakom w piatek!!! Chociaz i tak watpie co do wygranej ... no ale dla honoru pokibicuje im ...a wogole to jestem faworytka Wloskiej grupy O! ;) dobra lece po moje wyniki do lekarza a potem do garazu ;) bawie sie w mechanika motorrowego :))) Baj baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie.Czy stosujecie srodki antykoncepcyjne i jakie? Jesli to nie jest dla Was zbyt intymne pytanie to prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tin
Hej Mo.nika :) sluze informacja .. ja biore Valette antybebypille... w sumie jestem zadowolona....ale mysle o zalozeniu sobie spiralki...... paczka na 6 miesiecy tych tabletek kosztuje 45 €, a spiralka (ta ktora sie do mnie nadaje) 230€ gwarancja na 5 lat ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic nie stosuje i nie wpadam :P pozdrawiam serdecznie ze slonecznego Eitzenham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze , ze robi si einteresujac-pigulki itd.HA!HA! Co do tego tematu ja tez cale zycie nic nie stosuje--oprocz wspanialych znajomosci na temat dni plodnych i nie plodnych i jak do tej pory bez wpadek.HA!HA! Kolezanka ma ten chip wstrzykiwany w reke i jest bardzo zadowolona mimo tych przeroznych opini wiec jakbym miala sie decydowac , to pewnie na to. Tabletki--no tak dla zapominalskich lub chorujacych ludzi czy tez imprezowiczy--nie polecam. A ja wlasnie dzisiaj mialam odwiedziny-laseczka z Polski mieszka na mojej ulicy , aja po 3 latach dopiero ja poznalam. No wiec sobie fajnie po polsku porozmawialysmy( no ona po slasku) --mieszka 4 domy dalej i ma tez male dziecko -wiec bedzie nam razniej. W poniedzialek przyjedzza na tydzien byla sasiadka z Polski z rodzinka--wiec mam chyb ajakis polski rok--tyle odwiedzin, ze az mnie do Polski nie ciagnie i chyba w tym roku juz tam nie zawitam. Ale nie mow nigdy nigdy. Tin--ty mrowko pracujaca-----hamulce masz popsute!?HA!HA! malutka-jak tam twoj skarb? no nareszcie lato! No to pa! jakby sie ktos pytal---wysylam zdjecia w przyszlosci tylko tym co mi tez wyslali. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micko czy ja Ci wyslalam???? kurcze chyba nie ale chyba moge zwalic na dzieciaki, bo mi zamieszanie w kompie robia i nie moge tu spokojnie posiedziec jak nie to zaraz sie poprawie no dobra wysle Ci i tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tin
belazia .... ja tez chce fotki :P, w zamian micka ci przesle moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micko juz wyslalam prosze o objasnienie mi kto jest kto na zdjeciu ze Stuttgartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
hejjj widze tu coraz powazniejsze tematy :) mnie pewnie dzis czeka mokre czyszczenie dywanow, bo jest fajna pogoda, a moj mala zaczyna raczkow/ czolgac sie i musimy sie za to wziasc.. aktualnie zyje juz moim lotem do Polski, choc ostatnio doszly mnie sluchy, ze po wizycie u nas partnerka mojego ojca obgadala nas, ze glowa boli :(.. na dodatek wieksza czesc rodziny trzymie z nia, a z niej niezle ziolko..jak mnie wszystko wnerwi jade nad morze, bo w koncu jade robic urlop, a nie starymi k..... uzerac :P... micka-- wyslalam ci cos , daj znac jak dojdzie ;) asia.80--- nadal czekam na kontakt!!!! moja mala ostatnio broi, ale lepiej spi w nocy po obiadkach, ktore jej serwuje :) ciesze sie z pogody, bo moge wywiesic pranko i lepiej czuje sie psych. :) moim sadzonkom na balkonie tez taka pogoda bardziej odpowiada ^^^^^^^^^^^^^^TRZYMAJCIE SIE DZIEWCZYNY^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bremen tez pogoda sie poprawila.Odrazu czlowiekowi chce sie zyc, wiecej energii.Ja dzis od rana sprzatalam porzadnie chate, wszystko skonczone.Kuba spi na balkonie :), Natalka jeszcze w szkole ,Mateusz rysuje mamie piekne obrazki :) A maz moj dzis postanowil sobie zrobic przerwe w pracy.Przyjechal o 10 i poszedl spac.kazal sie obudzic o 13, i wraca do pracy .Co za tym idzie zostanie tam dluzej, wiec nie musze sie spieszyc z zakupami i obiadem:) Kupa wolnego czasu na bzdety :)) Milego dnia !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o te metody antykoncepcyjne pytalam , bo nie wiem na co sie zdecydowac.Przed spiralka mam opory, tabletki to nie dla mnie .Mam za duzo na glowie i zapominalabym.Pasuje mi ten zastrzyk ,raz na 3 miesiace, ale czytalam ze po nim babki strasznie tyja.No i nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
mo.nika nawet podiawyzanie jajnikow nie daje 100% szansy, bo znajoma po corce i dwoch blizniaczkach sie na to zdecydowala, a po niecalych dwoch latach juz byla w ciazy, bo jej sie nowy nasieniowod wytworzyl-- lekarz stwierdzil, ze natura jest silniejsza, a ona mloda byla :) i znow w ciaze zaszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
tfu.. jajowod :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza-dzieki za zdjecia. superancko byliscie przebrani. U nas organizuja tez taki festyn-uwielbiam je. no synow to masz juz kawalerow-woow! co do zdjec ze ST: micka-malutka z dzieckiem i na jednym maremarie a na drugim po prawej usmieszka a co do zabezpieczenie to ja mialam na mysli to do reki wstrzykiwane nie zastrzyk tylko ten kawalek metalu co masz na 2-3 lata. Tak zrob cos lepiej od razu , bo sama wiesz ze po ciazy mowia ze wieksze ryzyko szybkiego zajscia w ciaze-bo organizm jest rozregulowany. Laseczki lato przyszlo! malutka-jak to twoj aniolek rozrabia-chcialabym to zobaczyc.HA!HA! a co z maremarie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka_de---Bad Urach---4 lata w RFN---24 lata--1 dziecko(7 m-cy) maremarie---bei Stuttgart( Steinenbronn)---29 lat micka---bei Pforzheim---9,5 roku w RFN--31lat--1 dziecko(17 m-cy) limes-inferior --bei Brocken---4,5 roku w RFN---34 lata cludi_alb---Münsingen--2,5 roku--- Tin---Hamburg---16,5 roku w RFN--34 lata---2 dzieci usmieszka---bei Tübingen---3 lata---25 lat falomanka---Berlin Mo.nika---Bremen--od 2005 w RFN--29 lat--3 dzieci(8,5,0) Carlaa---bei Essen ( NRW) Augsburg26---Augsburg--3 lata---26 lat ciepla-bei Hamburg jamaja---Hessen--4 lata w RFN--30 lat Werkaaa----??? naneczka-Monachium przepraszam ale wracam---Düsseldorf beleiza--(Bawaria)Pfarrkirchen--10 m-cy---36 lat A-Niulka-Drezno kasiulica--bei Karlsruhe---pol roku--23lat balooonik- Gütersloh (NRW-bei Bielefeld)---7 lat--50 lat Nett-ka: Fellbach bei Stuttgart, 33 lat pittypatt????? Ona 22--Wilhelmshaven( bei Bremen)--4 lata--22 lata(strzelec) asia80--bei Stuttgart(Göppingen)--2 lata--26 lat--1 dziecko( 8 m-cy) justynaamelia--Bawaria--11 m-cy--??? Isia27 --- Travemünde -- 1,5 roku -- 27 lat a mi w sierpniu strzeli 32 latka , a we wrzesniu 10 lat w Niemczech-czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jedno bym zapomniala: a flagi polska i niemiecka juz wywieszone za oknem? Bo wiecie za tydzien:Polska-Niemcy graja! My postaramy si e zorganizowac paru znajomych i robimy grilowanie polaczone z meczem-musimy kibicowac. belaiza-teraz przyczytalam twoja glowke-ale sie usmialam z tej papierkowej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka, Ty mi tu nie kracz :)) W przyszlym tygodniu jade do lekarza !Jesli nie potwierdzi tych nowinek o strasznym tyciu to zdecyduje sie na zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
znooooooooooow cisza ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA!HA!HA! Wszystkie chyba delektuja sie sloncem. Ja tez wlasnie wrocilam z tarasu , bo sie lekko spalilam. Wczoraj bylismy na urodzinkach i przyjechalism yo 1ej w nocy wiec nie jestem do konca wyspana. malutka-wczoraj doszla przesylka. dzieki za niespodzianke. Przypuszczam , ze szla by szybciej ale musiala byc koperta rozwalona , bo poczta przepakowywala jeszcze raz i nakleila informacje o tym. No nie wazne ale doszlo. Dzieki jeszcze raz--slodkie. U nas w Pf otwarte dzisiaj sklepy ale chyba brak mi sil na przepychaninie miedzy ludzmi-jak zwykle w takie dni. No to na tyle informacji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🌼 🖐️!!! Ale Wam zazdroszcze tego lezenia na sloncu... A ja znowu zatoki lecze i nawet z berbeciem na spacer wyjsc nie moge, bo mnie po scianach rzuca;)). Malutka -- cos nie moge Cie na gg zlapac... W przyszlym tygodniu przyjezdza do mnie mama:)). Masz ochote na prawdziwe i naprawde przepyszne pierogi:))? Belaiza -- dzieki za zdjecia:)). Twoi mezczyzni sa calkiem, calkiem:D... Wyslalam juz odpowiedz - z zalacznikiem oczywiscie:). Ktos jeszcze zdjecia chce:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
a z zzz czym te pierozki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
My wybralismy sie dzis na riuny zamku w Bad Urach, bo w koncu po 1,5 roku mieszkania tu wybila pamietna godzina :P bardzo stromo idze sie tam pod gorke ( plus kamienie i wawoz) , wiec bylismy spoceni i wsciekli ,ale jedno poganialo drugie.. ubawu nie bylo, bo trzeba bylo pchac do gory wozek z Laura -- jakos dalismy rade!!! Za to widok i ruiny wynagradzaja wszystko-- przecudnie tam!!! porobilismy duzo fotek, odetchnelismy korzystajac ze slonca--ehh super!! Gdybyscie mially czas badz checi polecam !!! asia.80 mam to samo jak patrze na gg micka--najwazniejsze, ze doszlo i sie podoba ;) nabywalam wlasnie w tym outlecie, o ktorym ci mowilam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny, JA takze \'\'panuje\'\' w niemczech od niedawna . Zachodnie czesc northeim-westfalen :) czy jest ktoras ztego regionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, kawa komu kawy?`\\_/> i jeszcze ciasteczko dokladam. Czy u was tez tak pieknie slonko swieci? zmykam na traras i wroce zaraz pa no a Kasiulice chyba wcielo w tej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia 76
Wysmażyłam sie na słoneczku wczoraj, bo lekarze zalecaja pobieranie witaminki D. Co prawda nie bardzo wiem czy w ciaży tak mozna ale było po 15 i dwie godzinki to chyba nie upiekłam maleństwa. Maleństwo kopie ku memu zdziwieniu myślałam, że to mnie spotka za miesiąc a tu taka niespodzianka. Monika berbecie bardzo słodkie. No niestet musze dziś iść do pracy na szczeście na popołudnie, więc troszke wypoczne w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×