Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Pacjent skarży sie doktorowi: - Panie doktorze, nie mogę usnąć. Przewracam sie z boku na bok i nic! - Tez bym nie zasnął jakbym sie tak wiercił. . :classic_cool: . no to dobranoc :-D . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do lekarza i pyta onajlepsza metode antykoncepcyjna. Lekarz odpowiada , ze jest kilka, np. kondom, albo wyciagniecie przed wytryskiem. PO paru latach spotykaja sie na ulicy i lekarz pyta, udalo sie , skuteczne byly moje rady. A facet mowi- no jak cholera. To Ilona z dziurawego komdoma , a to Wincenty za pozno wyciagniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariechen
nie pisze sie ;wchodze w ten klub:tylko pisze sie;wchodze do tego Klubu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-
co masz na mysli???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Kassay - jak dobrze pamietam twój mały ma dzisiaj 2 latka??? jesli tak to najlepsze i najserdeczniejsze zyczenia 👄 Jola i cybermyszka - witam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej ale mi się chce spać wcale nie mniej niż wieczorem :-o chyba pójdę się \"dżemnąć\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes---> :-D Dziunia---> ja myślałam ,że ta laba dla ciebie to bardziej z powodu wakacji w szkole a nie urlopu ;-) ja nie pracuję zawodowo ale wstaję jakbym suwnicową na hucie była , takie wakacje w szkole to dla mnie gratka :-p mogę wstać godzinkę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes ---> łączę się z tobą w żalu :-p muszę tylko na zakupy dziś jechać,bo łącznika zabrakło ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz rację kuracja się powjodła jakby taka jakaś zywsza jestem troszkę ocknęłam się na tyle, że nie spalę wody na drugą kawę ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwoch ZOMOwców rozwiazuje krzyzowke: podaj haslo mowi pierwszy. - narzad plciowy zenski odpowiada drugi. poziomo czy pionowo ?pyta pierwszy . poziomo - informuje drugi. usta - pada odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam powiem tak : osy cusik bardzo nasze osiedle lubią i co rusz jakieś gniazdo w tamtym roku krązyły mi koło drzwi ale gniazda nie znalazłam sąsiad mój co roku ma pod roletą jak nie kuchenną to WC dla gości wychodzę ja proszę was wczoraj przed chałupkę patrzę a tu normalnie jakby mi ktoś g.ó.w.n.e.m w sam srodek rolety z procy przymalował :-o . na parapecie lezało nieruchomo jakież 10 os - gigantów -- fuj ! . to ja je do odkurzacza a to coś zapsikałam płynem do mycia szyb i zmyłam powstrzymując obrzydzenie . zerkam , zerkam ci ja w te rolete a tam dwa gniazdka, mam nadzieję że to już tylko skansen ale okoliczności wyginięcia os są owiane tajemnica ;-) . była to żaluzja od WC dla gości której od miesięcy nie opuszczałam dopiero wczoraj . ostatnio moi mezczyźni częściej tego WC uzywali niż na górze czyżby .......... ??????? :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Polka mój mąż Polak a z resztą nie udało mi się zacieśnić kontaktów :-( brakuje rodziny i przyjaciół poza tym wszystko jest w Polsce nie brakowało rodziny i przyjaciół poza tym niczego nie było :-p . no to w skrócie tak mi właśnie jest jest ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś się zna na osach to proszę o jakies podstawowe informacje czy one wracają do gniazda, czy może tam jeszcze jakas może być ,i co ja mam z tym fantem zrobić, może wydłubać to gniazdo ?????????????????? no sama nie wiem :-o . jak wrócę to poczytam . 🖐️ . Mieciu ---> duży ptak to chyba dużo os może przegonić co ???????? :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Mieciu pieniadze jak sie to mówi szczęścia nie dają , ale go umożliwiają ;-) to nie tylko dobra materialne ! to jeszcze coś jak : pewność jutra , spokój o przyszłość dzieci, stabilizacja i czas wolny spędzony z rodziną z głową wolna od trosk o byt :-) to dla mnie bogactwo ! nieprzeliczalne na pieniądze a jednak bez nich , nie całkiem mozliwe 🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris zd. Czeslawa
eee to Wy Dziewczęta tam macie wielki swiat. a wielki bat tez czasem sie Wam trafi ? czy jednak nie ? by tego szczescia jednak nie bylo za wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×