Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qasimodka

Brzydcy ludzie, łączmy się!

Polecane posty

Gość
paszteciara Maggic do kogo pisałes? Nie rozumiem? To dobrze ze się czujesz na 18 ja mam prawie 24 i czuje się na 98. A pytam o to co masz na mysli piszac, ze sobie poradzimy? ale ja to pislem do brzydka....smutno mi co mam na mysli przeciez tego tak nie napisze jak no co Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojaa
Wiecie, jakos wydawalo mi sie ,ze wyroslam z tego ciaglego uzalania sie nad sobą, że to mam takie jakie nie powinno byc, ze tamta ma ladniejsze itp. Ale dzis wzielam z nudow aparat fotograficzny i jak zrobilam sobie zdjecia z kilku ujec to sie zalamalam. Ja jestem potworna ! Wlosy na zdjeciu wychodza tragicznie, cere mam zniszczoną, nos jak kartofel rzucajacy sie bardzo w oczy, usta jakies takie dziwne jak u faceta, oczy blisko osadzone, niskie czolo i ten ksztalt twarzy jak jakis australopitek :( WIecie co? Nie chce mi sie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat lotossuu
ojojojojaa ja mam podobnie na fotkach wychodzę koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka szesnastka
To ja mogę dołączyć do waszego klubu. Mój krótki opis: krzywe zęby, pryszcze, blada jak młynarz, szpecące okulary, odstające uszy, chuda, garbata, krzywe, chude nogi, małe cycki, garbaty nos...Wymieniać jeszcze? I w dodatku siostra mnie jeszcze pogrąża ciągle utwierdzając mnie w przekonaniu, że jestem obleśna. Sama ciągle podtrzymuje się na duchu, że mam dopiero 16 lat i może w przyszłości trochę wyładnieje, ale tracę już nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master S
Ja uwazam, ze jestem nawet przystojny, jedyna wada - wzrost 177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat lotossuu
no ja mam piekną siostrę i musze się codziennie na nia patrzeć ale na szczęście nie wytyka mi moich wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat lotossuu
brzydka szesnastka jeszcze wyładniejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak tylko bo myslalem ze z nikim nie pogadam chociaz przez chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadać przez chwilę czy ponarzekać na wygląd? Mam nadzieję,że nie to drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Gdzieś czytałam....ale nie pamiętam na jakim topiku. A co?Czy to już nieaktualne wiadomości?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Właśnie przed chwilką przeczytałam na ten temat coś pod Twoim profilem:)......to o gadaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierd ole
ale jesteście pusci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zgadza się..jesteś rzeczywiście skąpy jak chodzi o słowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki juz jestem nie poradze ze za duzo nie gadam morze po prostu brak mi sluw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomilczeć też miło:),tylko trochę trudno na topiku:D Znikam na jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo taka prawda
*BLE BLE* rany boskie naucz sie pisac robisz straszne byki!!!!!!!!!!!!!!! taki juz jestem nie poradze ze za duzo nie gadam morze po prostu brak mi sluw morze piszemy - może sluw piszemy - słów nie nauczyli cie w szkole pisac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nyy.co za topik.ludzie jaki w tym sens??tylko se jeszcze wiekszego doła robicie...tak uważam .nooo....chyba że lubicie... ja osobiście sie nie dolaaczm do Was bo chyba jestem ładna...znaczy wszyscy mi tak mówia...:) sorki ze tak nieskromnie....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggic nie zrozumiałam myslałam, że jestes kobieta i do tego wizazystka co pomylic się już nie można? To wygladało jak by było do mnie na str 9 tak z tego wynika wiec może zaznacz do kogo piszesz bo teraz poczułam się jakby nawet wszyscy k... z komputera mnie widzieli jaka jestem brzydka i mnie wysmiewali. Mam dosyc ze nawet tuaj nie ma zrozumienia tylko nasmiewanie się. Po ch takie zycie. To takie smieszne ze się pomylilam czy jednak az z monitora widac AZ TAK MOJA PRZEPIEPRZONĄ brzydote ze tak mnie k wszyscy traktuja? Ojojojojaa zazdroszcze ci niskiego czoła... Do brzydkiej szesnastki – nigdy nie zrozumiem jak można narzekac na to ,ze jest się chudym ,.... no nigdy tego nie skumam. To ja bym wolała anoreksje niż jeb....e grube biała zgalaretowiałe cielsko. Ciesz się chudością!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
spoko ale zadna wizarzystka czy jak nazywa sie nie pomoze CI Co z tego ze Ciebi umaluje ubierze i zatuszuje przeciez nie bedziesz tak chodzic 24 h na dobe bez sensu nie tedy droga jak mi nie wierysz to spobuj ale okaze sie ze mialem racje to samo psyholog tez nic nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×