Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qasimodka

Brzydcy ludzie, łączmy się!

Polecane posty

Gość muzykaa
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzykaa
BLE BLE------->a na czym wedlug ciebie polega twoja brzydota bo nie rozumiem:O jesli nie masz np oczu na czole itp to jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolu kochanaaaaa
:) bo tacy fajni jesteście, może pasujecie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzykaa
jolu kochanaaa-------->wyglupiasz się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolu kochanaaaaa
nie, serio piszę nie chciałam Was urazić sorki znikam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mammm
wielki i krzywy nos i wku**a mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzykaa
zostan!!:) myslalam ze sie nabijasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolu kochanaaaaa -->aha rozumiem muzyka-->mam krzywy nos i szczeke i cholera wie co jeszcze jest we mnie brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. można dołączyc? jestem też brzydka i gruba. Widze ze nie tylko ja tutaj ubolewam nad kg 🖐️ ale w sumie.. nadwaga to nic takiego.. zawsze mozna sie jej pozbyc ale CO DALEJ . pod nóż iść kiedyś- bezsensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLE BLE---------też uważam,że przesadzasz;) a nawet jeśli masz krzywy nos...szczękę i nie wiem co tam jeszcze...Piękno jest nie tylko w twarzy..zapomniałeś o duszy??:) Zresztą piękno to sprawa względna i każdemu podoba się coś innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzykaa
no wlaśnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLE BLE--------już 24 lata???Pomyśl sobie raczej,że DOPIERO 24 ;) wszystko przed Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...do 30-tki masz jeszcze 6 lat! Przez ten czas wiele może się zdarzyć:) Tylko nie myśl o sobie w sposób w jaki myslisz teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To postaraj się bardziej ;).... A jesli ktoś da Ci do zrozumienia,że jesteś brzydki to pomyśl sobie,że być może właśnie ta osoba chce Twoim kosztem wyleczyć się z własnych kompleksów ;) Piękno jest w Tobie:) Nie zapominaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele --->dzieki za dobre slowa postaram sie teraz koncze ale bede tu jeszcze wpadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikadominikka
Witam was "brzydale", przeczytalam Wasz topik od poczatku i postanowilam zaoferowac swoja pomoc- a noz ktos skorzysta... Jestem od 5 lat wizazystka w znanej stacji telewizyjnej, uwierzcie mi- wiele "gwiazd", ktore uwazacie za piekne wiedza po prostu jak sie ubrac/uczesac/pomalowac itd. Na tym polega caly sekret- zwlaszcza w przypadku kobiet :) Jezeli ktoras ma na tyle odwagi, by wyslac mi na maila swoje zdjecie- mysle, ze moge bardzo pomoc. Nikogo nie namawiam- wiem, ze forum jest anonimowe, a wyslanie takich zdjec wiaze sie w pewnym stopniu z utrata tej anonimowosci, ja ze swojej strony gwarantuje dyskrecje w kazdym razie :) Co Wam szkodzi. Taka porada w firmie, w ktorej pracuje normalnie kosztuje ok. 1300zl :) moj email: careingbeauty@op.pl Wazne: jesli juz ktos sie zdecyduje, prosze o przeslanie zdjecia calej sylwetki w neutralnym ubraniu (czyli nie np. w dlugim, grubym swetrze itd., bo watpie by ktos przyslal w stroju kapielowym czy bieliznie- choc to by bylo najlepsze) i zdjecie twarzy jak najlepeij oswietlone bez makijazu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikadominikka
Witam was "brzydale", przeczytalam Wasz topik od poczatku i postanowilam zaoferowac swoja pomoc- a noz ktos skorzysta... Jestem od 5 lat wizazystka w znanej stacji telewizyjnej, uwierzcie mi- wiele "gwiazd", ktore uwazacie za piekne wiedza po prostu jak sie ubrac/uczesac/pomalowac itd. Na tym polega caly sekret- zwlaszcza w przypadku kobiet Jezeli ktoras ma na tyle odwagi, by wyslac mi na maila swoje zdjecie- mysle, ze moge bardzo pomoc. Nikogo nie namawiam- wiem, ze forum jest anonimowe, a wyslanie takich zdjec wiaze sie w pewnym stopniu z utrata tej anonimowosci, ja ze swojej strony gwarantuje dyskrecje w kazdym razie Co Wam szkodzi. Taka porada w firmie, w ktorej pracuje normalnie kosztuje ok. 1300zl moj email: careingbeauty@op.pl Wazne: jesli juz ktos sie zdecyduje, prosze o przeslanie zdjecia calej sylwetki w neutralnym ubraniu (czyli nie np. w dlugim, grubym swetrze itd., bo watpie by ktos przyslal w stroju kapielowym czy bieliznie- choc to by bylo najlepsze) i zdjecie twarzy jak najlepeij oswietlone bez makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo ci wierze sorry
ten mail byl zakladany przed chwilą, moze podaj konto firmowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikadominikka
wiedzialam, ze sie pojawi taka opinia, trudno. dlatego tez napisalam, ze nie namawiam ani nic- nie zalezy mi natym- to moj czas, ale w sumie jsli moge komus pomoc to czemu nie, choc wiem, ze trudno jest uwierzyc w czyjas bezinteresownosc.. Poza tym chyba zartujesz, ze podam maila firmowego? Sorry ale jezeli nie rozumiesz dlaczego to nawet szkoda mi tego tlumaczyc. Pracuje w powaznym przedsiebiorstwie, na maile firmowe przychodza nam zlecenia itd. nie moge ryzykowac, ze ktos bedzie sobie robil jaja i wysylal cos z kafeterii- pomysl Mam juz 2 osoby, ktore sie odwazyly, wiec i tak zajmie mi to troche czasu :) takze nawet jesli ktos jeszcze sie zdecyduje bedzie musial troche poczekac. Dzieki za zaufanie i zabieram sie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baryłaa
ja bym w to nie uwierzyla ! uwazajcie dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baryłaa
ja bym w to nie uwierzyla ! uwazajcie dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym o 10000000000000000 razy być głupia i to nieziemsko. Być idiotką ponad wszystko żeby choc raz zobaczyć jak to jest być piekną.... Psycholożko dziekuje, ze chociaż ktoś we mnie wierzy... bo ja sama już przestałam... Dzis pokłociłam się z mamą o to bo ona nie lubi wysłuchiwac o tym, ze siebie nienawidzę. A prawda jest taka, ze mnie do pracy nawet do tesco nie chcą. Bo to jest tak, ze jak jest np. 5 dziewczyn i mają prawie identyczne doswiadczenia i kwalifikacje a nawet wiek a wiadomo, ze wybiorą najładniejszą. I tym się dzisiaj ludzie kierują. To logiczne ze jak jest kilka osob z tymi samymi umiejetnosciami to wybiorą najładniejsza... A co do kolezanki to widac ma poczucie własnej wartosci. Sa takie osoby, tez znam kilka i je za to podziwiam. No ale nie każdy potrafi siebie zaakceptowac a o to w tym chodzi. Bo ja otyła i brzydka gdybym siebie zaakceptowała to bym może była szczesliwa. Ale ja nie chce się zaakceptowac bo się sobie i WSZYSTKIM innym nie podobam.... dlatego bardzo chce to zmienic... Maggic no wlasnie o to chodzi. Ze jak będę inna będę się sobie podobała to dopiero wtedy odzyję... po operacji nosa już nie wstydzę się swojego profilu i mogę schylac głowę tak w doł a przedtem jak schylałam to wyglądalam jak PRAPTAK i skoro po tym widze ze już mi lepiej z nosem to chce reszte „wymienic” bo niestety nie samym nosem człowiek zyje... A jak chciałabys mi pomoc? Jestes wizazystką? Na solarium byłam raz w zyciu przed studniowką i spaliłam się na raka powinnam była się ubierac o odszkodowanie bo nie moglam spac z bolu i w ogole cos strasznego. Ona mi dała jakis aktywator i chyba przez to. Poza tym jak nie byłam brązowa tak nie byłam. Teraz jedyna nadzieja w tych nowych samoopalaczach co mają rozne konsystencje i barwnik dzieki któremu podobno nie zrobią się plamy własnie zamowilam z Clarinsa i czekam na przesyłkę... chwytam się wszystkiego. A solarium czy slonce nawet jeśli by mi cos dawało to i tak wiem, ze od tego sa zmarszczki a na tym punkcie tez jestem przewrazliwiona. Tym bardziej po co mam niszczyc skore jak i tak na czerwono się opalam... Wiekszosc ludzi radzi np. żeby zrobic ładna fryzure, ubrac się i umalowac. Ale naprawde to nie pomaga kazdemu. Wg mnie pomaga to tzw szarym myszkom czyli przecietnym kobietom niczym nie wyrozniajacym się tj ani olsniewającą urodą ani porazającą brzydotą. A ja się wyrozniam tym drugim niestety i w moim wypadku sam makijaz i fryzura czy ubior nie pomogą bo probowałam przeciez już wszystkiego. Jak ktos jest brzydki to już mu to nie pomoze. Nawet operacje raczej nie sa w stanie załatwic wszystkiego i patrze na to realistycznie żeby się potem nie rozczarowac. Ale wziełam się za to żeby sprobowac naprawde WSZYSTKIEGO i jeśli przejde przez wszystkie zabiegi i wygoi mi się wszystko to wtedy mysle będzie dobry czas znalezc odpowiednią wizazystkę, fryzjera i stylistkę. Choc z fryzjerem może być problem bo ostatnio byłam ok. 3 lata temu i to mnie załamało bo jak powiedziałam, żeby mi tak zrobiła włosy żeby gorzej nie było niż jest to mi odpowiedziała, ze gorzej już być nie może... wiec to jest raczej gwozdz do trumny.... Do jolu kochana no wlasnie jak się jest grubym albo chudym i to jest jedyna wada to łatwiej jest walczyc bo trzeba zrobic tą jedną rzecz a nie jak u mnie np. jest do wymiany wszystko... dlatego tez wspomniałam ze jestem tez gruba ale nie robie z tego az takiego problemu bo wiem ze schudnac można.... i pracuje nad tym ale twarz to cała powinna być wymieniona... łacznie z odcieniem karnacji i włosami. Własnie ja np. miałam 45 kilo nadwagi, przede mna jeszcze ok. 15-20 no i co? Twarzy nie mam normalnej i doskonale Cie rozumiem. TO już wyobraz sobie jak ja musiałam wygladac.... zreszta nadal wygladam strasznie bo odchudzenie się i to nie do konca u takiego kogos jak ja niewiele zmienia. BLE BLE o matko to przyznam ze mnei zdołowałes tym, ze masz 24 lata i napisales JUŻ.... przez to czuje się stara bo mam tyle samo... tzn leci mi 24 rok zycia... kurde czy dzisiaj naprawde tylko 15 latki maja szanse na normalne zycie? Z tego co widze ostatnio to czlowiek po 20 jest już uznawany za starego ja mam bardzo wielki kompleks na punkcie wieku.... staram się nad tym zapanowac ale mi ludzie daja wiecej niż mam ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
brzydka..... smutno mi ja pisalem do niej ale nic, pompierwsze psycholog czy psychiarta to jeden kij sa zbedni i nic nie pomoga Paszczeciaro mam 30 lat i czuje sie na 18 lat ale o co dokladnie pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggic do kogo pisałes? Nie rozumiem? To dobrze ze się czujesz na 18 ja mam prawie 24 i czuje się na 98. A pytam o to co masz na mysli piszac, ze sobie poradzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×