Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qasimodka

Brzydcy ludzie, łączmy się!

Polecane posty

Gość sammmm 17
aaa sorry za blędy !! XD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsterrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hej hej wszystkim pieknym inaczej no dopisuje sie na stronke nie bede pisal co jest ze mna bo prawie wszystko co tu czytalem do mnie bedzie pasowalo zalamka na maksaaaa trzeba bedzie spotkac sie na zywo i pogadac trzeba sie rzestac ukrywac olac innhych ludzi nich patrza ale nie mozemy sie chowac w domach dlatego mysle ze jakies spotkanie by sie przydalo i przyjada tam odwarzni i zajebisci ludzie a nie wystraszenie i dolujacy sie co WY na to????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamtaroo
Tak przypadkowo natrafiłam na ten temat.Czytam wasze wypowiedzi i szczerze mówiąc:słabo mi się robi! Ludzie!Czy wy naprawdę nie macie ciekawszych zajęć w życiu? Prześcigacie się w tym, kto jest brzydszy.O co chodzi? Wygląd to nie wszystko!Nie to przecież stanowi o wartości człowieka!Poza tym sami robicie sobie problemy! Ja osobiście nie zaliczam się do "brzydali"Ale wierzcie mi,że chętnie zamieniłabym się z wami i też popisała podobne farmazony na forum. Oto Ja:Nie brzydka ale...niepełnosprawna.Muszę emigrować,ponieważ w Polsce nie mam szans na prace.Moja uroda nic nie zmienia w tej kwestii.Jestem niepełnosprawna i koniec.Nie zmienie tego.To prawdziwy problem,a nie to co tutaj opisujecie.Powinniście być szczęśliwi,że zdrowie wam dopisuje.Naoglądaliście się wszyscy za dużo zdjęć "manekinów" z gazet 500 razy przerabianych różnorodnymi programami. Więc przestańcie pisać podobne bzdury i ruszcie tyłki z domów! Co z tego że jakiś "lowelasek"Będzie Ironicznie komentował wasz wygląd zewnętrzny?O czym to świadczy?Nie o tym,że jesteście "brzydcy" Lecz o tym że te piękności to prymitywy bez ambicji. Przeczytajcie to i zastanówcie się chociaż przez chwilę,czy naprawdę warto się tak "oszpecać" Wkrótce wyjeżdżam,ale zajrzę tu,czy aby zmądrzeliście "brzydale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
ja bynajmniej nie zmądrzałam,jak sie słyszy takie nieprzyjemne teksty chwile po wyjściu zdomu to na[prawde o to trudno,i jak sie jest takim samotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
sorki za błędy,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamtaroo
Pozwolę sobie na kolejną wypowiedź.Drodzy niedowartościowani! Rozejrzyjcie sie dookoła,spójrzcie na te wszystkie "piękności" i powiedzcie szczerze:Które z nich tak naprawdę jest NATURALNIE ładne? Prawda jest taka,że pod tą warstwą tapety i jakże komiczną,sztuczną opalenizną kryją się zniekształcone licznymi "zabiegami pielęgnacyjnymi"zmęczone,szare twarze!Każdy gdy go odpowiednio ubrać i umalować staje się "ładny".Z tym że,trzeba przecież wrócić do domu,zdjąć ciuchy,zmyć makijaż i spojrzeć prawdzie w oczy!Takie oto osoby mogą powiedzieć:Jestem brzydki/a Dbajcie o swoją skórę,włoski itp.!Nie musicie mieć idealnych twarzy(zresztą nikt takowej nie posiada)Według mnie już samo spojrzenie w lustro i zobaczenie w nim czystej,gładkiej cery i zadbanych włosów powinno cieszyć:) A co do samotności:Liczy się to co macie w głowach a nie na twarzach. Przecież nie od dziś wiadomo,że mężczyźni nie traktują poważnie "laleczek Barbie"Jedna noc i koniec!O kolejnym spotkaniu nie ma mowy,ponieważ koleś nie ma z lalunią nawet o czym pogadać!Takie będą całe życie tkwić w przekonaniu że są wspaniałe,bo zaliczyły kosmiczną liczbę facetów...a raczej faceci zaliczyli je. Reasumując:Nie pogrążajcie się tylko dlatego,że jacyś skundleńcy wam ubliżyli.Jesteście przecież lepsi od nich!Macie serca i zasady!Dwie rzeczy, których ci kretyni nie potrafią nawet poprawnie zdefiniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale
co ja mam zrobic,jak mam dobry chumor ale jak spojrze w lustro wszystko pryska, staram sie usilnie znalezc cos w twarzy miłego,ładnego ale ja widze potwora a ja tylko chciałabym byc przeciętna, nie odrzucająca... tylko ale naprawde mimo ze staram sie myslec o sobie ze nie jestem brzydka ale to nic nie daje bo ja poprostu czuje ze mam krzywa twarz, zeby nie było luster nie musiałabym na siebie patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammm17
hmmmm pisalem juz raz ale co tam napisze teraz ze chetnie poznam jakąs dziewczyne obojętnie z jakiej miejscowosci chetnie poznam chce z nią popisac sobie poznac ja dla jej osobowosci ! xD mam 17 lat-ek 1984945 PISZCIE !! heh sry za bledy xD XD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoooo
ale fajny temat:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość servus
daje wam suke sami ocenicie www.TwojNarkotykToJa91.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość servus palant
wcale nie jest brzydka aczkowiek nie lubie różowego widać dziewczyna normalna jest i nie jest brzydka a za podawanie linków bez zgody właściciela konta grozi kara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palanta
jesli ktos zglosi dziewczynie to co tutaj napisales/as to bądź pewny /a ze moze podac to na policje nie mozna rozdawac czyjegos adresu do konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZPETKA
JESTEM RACZKUJACA INTERNAUTKA NIGDY NIE BYLAM NA ZADNYM FORUM KOMPLETNIE NIE MAM POJECIA JAK TO SIE ROBI .MAM JUZ 30 LAT A MENTALNIE JESZCZE WIECEJ .CHOLERA NIE WIEM JAK WAM SIE TU BLYSKOTLIWIE UZEWNETRZNIC BEZNADZIEJA .MOZE ZWYCZAJNIE.JESTEM BRZYDKA MOZE NIE OD URODZENIA ALE PRZYNAJMNIEJ ODKAD SAMA PAMIETAM BRZYDKA OD STOP DO GLOW WSZYSTKO MAM BRZYDKIE MOZE OPROCZ UST .UPOKARZAJACE UWAGI POD MOIM ADRESEM TKWIA W PAMIECI JAK CHWASTY BARDZIEJ ZYWE I WYRAZNE OD POZYTYWNYCH WSPOMNIEN Z MOJEGO ZYCIA WSZYSTKO W ZYCIU MI NIE WYSZLO PRZEZ NIECENZURALNY WYGLAD NO MOZE PRAWIE WSZYTKO BO MAM DWIE CUDOWNE CORECZKI KTORE UBOSTWIAM I MEZA TEZ MAM ALE TO TEZ MI NIE WYSZLO.MYSLALAM ZE JESTEM JEDYNA BRZYDULA NA SWIECIE AZ TU ODKRYLAM TAKIE FORUM CHOC NADAL UWAZAM ZE JA JESTEM BRZYDKA A WA SIE PEWNIE TYLKO TAK WYDAJE.NAPISZCIE COS BEDZIE MI LATWIEJ ZYC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZPETKA
I jeszcze duzymi literami pisalam mowilam dopiero stawiam pierwsze kroki w wirtualnym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpetka
Od wczoraj zajrzalam tu chyba z dwadziescia razy i nic ale bede zagladac codziennie.Moze nie pasuje do was mlodziezy mam juz 30 lat i czuje ze dla mnie jest za pozno na wszystko.Moze nikt tego nie przeczyta ale musze sie wygadac moze mi ulzy.Czuje sie beznadziejna pod kazdym wzgledem nie tylko w kwestii facjaty.Wiele razy w zyciu bylam ponizana wysmiewana nie raz chcialam zapasc sie pod ziemie.Lata przykrych doswiadczen sprawily ze moje poczucie wlasnej wartosci nawet nie jest zanizone ono nie istnieje.W szkole moj brak pewnosci rzucal sie w oczy skrepowana i zawstydzona bylam latwym lupem dla tych emocjonalnych sepow ktorzy zlosliwymi tekstami odzierali mnie z resztek godnosci.Moze niektorzy was wiedza jak to jest byc tak upokorzonym tego sie nie zapomina.Aaaaaaa...ale mi sie ziewnelo pozno juz cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpetka
no przeciez juz pisalam wam ile mam lat no ale nic to.no to sobie pogadalam szkoda tylko ze sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamimami
EJ DZIEWCZYNY MOŻE NIE JEST TAK ŻLE JAK PISZECIE POKAŻCIE FOTKI TO OCENIMY CZY TAKIE Z WAS BRZYDULE!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblusiowa
spadaj, żadnych fotek nie będzie szpetko :) przynajmniej masz córeczki a ja dziś nie idę do pracy, idę na chorobowe, bo mam już dosyć wychodzenia między ludzi moja deprecha sięga dna, nie wiem czy po świętach odważę się wyjść chciałabym oślepnąć byle by już na siebie nie patrzeć:( chciałabym umrzeć, bo ( nawet jeśli stanowczo tak twierdzicie, że tak nie jest ) mi wygląd rujnuje całe życie nie jestem ani przebojowa, żeby to maskować, ani nie mam silnego charakteru, żeby to przetrwać a żyć tak do starości?:(po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblusiowa
szpetko jakbys chciała porozmawiać na gg to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpetka
odezwe sie w nocy tak okolo 23 to pogadamy(do Blebusiowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpetka
hej Bleblusko jestes?Jak ci minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZPETKA
No normalnie wszyscy wyladnieli czy co?Nikt juz nie chce pouzalac sie nad swoja brzydota ,bo ja tak.Tylko nie ma komu.Rodzice i siostra uwazaja ze jestem atracyjna ,ale wiadomo milosc jest slepa.Znajomym nawet tym najlepszym nie opowiadam o swoich slabosciach zeby zachowac resztki godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
e ja nie wyładniałam,po 20 to juz niemożliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
no ja za 2 miesiące kończe 25 lat,nie ukrywam łabędzia z tej kaczki juz nie bedzie,do 20 jeszcze sie łudziłam dojrzewanie,hormony,w okresie przejsciowym już było lepiej aniżeli jest teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pretty19
hm.. jestem ładna naprawde mam łądna buzie za która ogladaja sie faceci.. oprócz tego mam swietna figure.. teraz mam wspaniałego mężczyzne który chce zaczac wspólzyc, zreszta ja tez bym chciała jednak eh... oprócz ładnego opakowania twarz i figura... wstydze sie mu pokazac moich nóg! są okopne od dziecka mam takie straszne brązowe plamy... od zawsze chodizlam w spodnaich nawet na plazy... staram sie je wybielic ale to nic nie daje... czuje sie szpetna a przeciez nogi sa wazne dla facetów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpetka
Pretty dziewczyno ale co ty masz za problem wogole ty Bogu dziekuj ze obdarzyl cie uroda i zgrabna figura.Dam ci dobra rade to co powiem bedzie moze troche banalne ale prawdziwe.Mowisz ze twoj facet jest wspanialy mam nadzieje ze nie mowisz tylko o jego wygladzie ale o tym jakim jest czlowiekiem i jak traktuje ciebie.Jezeli cie kocha to jakie znaczenie beda mialy dla niego jakies tam plamy ,a jezeli beda mialy znaczenie to znaczy ze nie jest taki wspanialy i nie jest ciebie wart.Mysle ze powinnas zdobyc sie na odwage i dopiero wtedy dowiesz sie czy to jest mezczyzna twojego zycia.tak na marginesie to ciesz sie ze nie wygladasz tak jak ja np dzisiaj mam taki dzien ze jabym mieszkala nad Wisla np to chyba poszlabym sie utopic. Napisz jak sprawa sie rozstrzygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny brzydal
Hejka wsystkim Brzydkich ludzi jest bardzo dużo , są też ładni ale np. mają łuszczycę co też strasznie i też si dołuja tym no bo ladny/a a to takie schorzenie i juz piekni sie sa a co maja powiedzieć ci którzy są i brzydcy i maja łuszczcyce i jeszcze inne dolegliwosci co ich jeszcze bardziej oszpeca im tez sie trudno zyje , wiec nie załamujcie się bo sa inni co maja jeszcze gorzej nie tylko że brzydcy ale i schorowani naraz. Plamkami na nogach osobiscie bym sie nie przejmowal /pretty19/ Gdyby zrobić jakiś zlot ludzi z tego tematu i wszyscy by sie spotkali to okazaloby sie ze wcale jestescie tacy jak wam sie wydaje. Sa zloty motocyklistow to moga byc i zloty brzydkich tylko trzeba to zorganizować tylko najtrudniej jest wyjść i sie spotkać. Najważniejsze to sie nie przejmować i polubić siebie. Pozdrawiam wszystkich brzydali i brzydule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluderyjna
dołączam sie do grupy brzydali:( tak już jest, jednemu natura daje, drugiemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×