Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość wybrałbym BGZ
umowa opracę, to napewno wyższa płaca na starcie niż na stażu, a możliwości rozwoju pewnie zbliżone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
Citek jak na staz tez duzo daje no i jeszcze szeroki pakiet socjalny i rozzne benefity..nie wiem jak wyglada sytuacja pozniej..ciezko mi porownac te 2 banki:( Ludzie nie chca sie publicznie wypowiadac, no i jak ttu dokonac slusznego wyboru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO : WEZ SIE OGARNIJ I NIE PISZ Straszne bzdury piszesz ...Mój mąż zarabia ponad 10 tysięcy miesiecznie i niestety nie stać nas na dom, mieszkanie. Jak mieszkasz w miejscowości gdzies daaaaleko od stolicy to pewnie Cię stać - tutaj w Warszawie mieszkania nowe 3,4 pokojowe to koszt około 500 tysięcy złoty i to na dodatek w stanie developerskim ! a gdzie jeszcze wykończenie ? umeblowanie ?no i kasa na samo życie ? I niby Ty ze swoich 5 tysiecy odkladasz na budowe domu ? No jak odkłądasz wszystko na dom to okej - W CO NIE WIERZE BO KAZDY MA WYDATKI - i chyba zapomniałeś o tym że aby móc wybudować dom to najpierw trzeba mieć kupioną ziemie pod ten dom . Bo zauwaz ze cieżko jest odłożyć skoro ma się na głowie wydatki takie jak : wynajem , opłata za szkołe , za samochód, utrzymanie rodziny itp Akurat tak się składa że pracowałam w kilku agencjach nieruchomosci i wiem ze ludzie albo mają duzo kasy zeby kupowac za gotówke albo dostają w spadku co nieco od rodziny . A domy w Warszawie to koszta milionowe...wątpie żeby jakiś szeregowy pracownik z pensyjką 5 tysięcy budował sobie chate i to pewnie z 500m2 ;) CHOC WIEM ZE GDZIES NA WIOCHACH (BEZ OBRAZY ) DOMY , MIESZKANIA SĄ TANIE JAK BARSZCZ. przykład : Warszawa 4 pokoje 82m2 - cena 520 tysięcy . Wioska 100km od Gdańska ( mieszka tam moja kolezanka ) 4 pokoje 90m2 - 200 tysięcy . tak wiec nie ma co porywnywac i nie ma czym się szczycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alokafo
Przepraszam, że się wtrącam, ale jak narazie, to szczyci się tylko jedna osoba i nie ta, do której to pisałaś. Po drugie dziwi mnie, że mąż tyle zarabia, a Ty latsz po robotach od jednej do drugiej i nie potrafisz zagrzać nigdzie miejsca, w końcu mąż pewnie posiada koneksje i mógłby coś załatwić, żeby żona nie pracowała za 1500 i znowu na kilka miesięcy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Paula89-00-00
to kto ci każe mieszkać w wawie jak cię nie stać tu na życie? fru na wiochę i masz problem z głowy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
czy to nie jest temat o bankach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura waszych wypowiedzi mówi sama za siebie - przemawia przez Was zazdrość a wszelkie słowa krytyki są odbierane przez Was jako atak. Nie będę zniżała się do Waszego poziomu i tłumaczyła ze spraw o których najwidoczniej nie macie pojęcia bo co za inteligentnym człowiekiem trzeba być aby prześmiewczo pytać dlaczego mąż nie może mnie zatrudnić - może dlatego ze zajmuje się zupełnie czym innym ? A życie w Warszawie jak dla mnie nie jest drogie bo na wszystko co chce mnie stać - jedynie poruszyłam kwestie miast żeby pokazać iż osoba zarabiająca 5 tysięcy to generalnie dom może sobie namalować w PAINT'CIE ! Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ja jestem zazdrosny
to Ty jesteś pyszna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjfff prze,mek
widzę, że faktycznie ta gadka bez sensu. Co do wypowiedzi na mój temat. Nie włażę w d*pe klientom bo to nie moja rola. Jestes poprostu żałosny/a i nieogarnięty we wszystkim. Przykro mi - taka prawda. Myślę, że temat czas zamknąć bo to droga do nikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
dzis musze podpisac jakies pismo o stazu ktory ma sie zaczac od 1.12...nie robilam badan tylko podpisywalam papiery o niekaralnosci itp.. Mam na oku inna prace, tylko ze um. o prace i nie wiem co bedzie jesli zrezygnuje ze stazu przed jego rozpoczeciem??Jak to wyglada??moge od tak powiedziec przed 1.12 ze dostalam inna prace -um. o prace i ze rezygnuje'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do coffee.... jeśli nie chcesz iść na ten staż to najzwyczajniej w świecie nie podpisuj nic tylko zrezygnuj a jeśli już coś podpisałaś to ze stażu możesz zrezygnować w każdej chwili - pytanie tylko czy nie poniesiesz z tego tytułu żadnych konsekwencji ? ale to zależy od tego co właściwie podpisałaś i na jakich warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
tyle to i ja wiem, ameryki nie odkrylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak wiesz to o co chodzi ? skad niby my mamy wiedziec co masz zapisane w umowie ? czytanie ze zrozumieniem się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
Dziekuje ze ktos sie wypowiedzial w moim imieniu-co za chamstwo!!!!!post powyzej nie był mój!! tak sie sklada ze jeszcze um nie mam podpisanej i nie przedstawiono mi jej...jedynie slownie i tak zrozumialam ze to bedzie staz 9 miesieczny na podsawie um o prace z 3 miesiecznym okresem probnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echosonda
bb79 skoro ktoś pyta o wynagrodzenie to jest różnica jak podajesz np. 2200 brutto podstawy .Wynagrodzenie podstawowe lub zasadnicze to kwota netto chłopie - podstawowy termin ekonomiczny. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do polbanku - warszawa
Ja przeszedłem 2 rozmowy i powiedzieli że zadzownią i poinformują kiedy zjawić się na szkolenie - wiem ze ma się właśnie rozpocząć 6 grudnia ale w piątek dostałem maila że rekrutacja kończy się dopiero w tym tygodniu i wtedy bedą dzownić i informować - przynajmniej jeśli chodzi o Warszawę ... a jesli moge spytać z jakiego miasta jestes ? i ile Ci podstawy zaoferowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomb32
a dlaczego nie mozesz powiedziec ? podaj chociaz przedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu o takich rzeczach nie rozmawiam a tym bardziej na forum Pozdrawiam i życzę powodzenia tomb32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomb32
ja tam nie mam oporów- mi zaproponowali 2500 brutto podstawy + premie szkolenie 2 tygodniowe miały byc jeszcze jakies pakiety ale powiedziano ze na szkoleniu bedzie wiecej o tym tak wiec nie jest zle... to sa zarobki jesli chodzi o Warszawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_12
Część wszystkim! Pytanie moje dotyczy BRE BANKU, jakie zarobki warunki pracy, socjal - jak jest, itd. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BNP PARIBAS FORTIS
Cześć, Wybieram się na rozmowę do Fortisu (Wrocław), stanowisko Doradca Klienta. Wie ktoś może jak się tam pracuje? Czy atmosfera jest do zniesienia i czy kasa znośna? Naczytałam się wiele złego o tym banku i teraz sama nie wiem, czy się w to pakować. Pracowałam do tej pory w Euro i po dwóch latach miałam dość mobbingu. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli na warszawę...
"2500 brutto podstawy + premie" to nie jest źle, to gratulacje :) ja na wiosce mam 2900 i robię jak chce, bo podstawa jest zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partner BPH- Eurokasa
Witam, proszę o inf. na temat pracy na stanowisku konsultanta ds obsługi klientów w Eurokasa (partner banku BPH). Jakie zarobki, co należy robić - aktywne pozyskiwanie klientów, w jaki sposób?? Jest to moja pierwsza praca i wiem ze może byc ciężko, ale od czegoś che zacząć pracę w bankowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BPH
Witam, proszę o inf. na temat pracy na stanowisku konsultanta ds obsługi klientów w Eurokasa (partner banku BPH). Jakie zarobki, co należy robić - aktywne pozyskiwanie klientów , w jaki sposób?? Jest to moja pierwsza praca i wiem ze może byc ciężko, ale od czegoś che zacząć pracę w bankowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_12
a co wiecie na temat dnb Nord?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mach2003
Czy ktos pracuje w BZWBK Sopot i mogłby sie wypowiedziec co do zarobkow. Dlaczego pracownicy kasy w tym oddziale zmieniaja sie zo roku? czy ktos moze mi to wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_lukas_bank
witajcie w poniedzialek jade podpisac umowe z lukasem. Powiedzialam, ze interesuje mnie minimum 3000 brutto na start. Miasto do 100 000, doradca junior. Zgodzili sie. Jak dlugo czeka sie na szkolenie? Jak ogolnie jest atmosfera??? Bo kasa z tego co widze jest niezla :)) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_lukas_bank
i jeszcze jedno pytanko: czy istnieje tam cos takiego jak lojalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typstereo
cześć, mam pytanie czy ktoś był z was na stażu w ChellengeING IT, chiałbym się dowiedzieć jak tam jest, czy warto aplikować, jak z kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×