Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość __Malwi__
Hej było ktoś ostatnio na rozmowie w nordea bank na stanowisko opiekun kl. dostał już ktoś odp. region Warszawa? jak przebiegała cala rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoonnim
witam, czy to prawda, że w lukasie są duże plany do wyrobienia i że jak się nie wyrobi czegoś z planu np: kart, a resztę się ma nawet na 200%, to nie otrzymuje się premii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
nieprawda zeby dostac premie musisz wyrobic 80% planu ogółem. A plany naprawdę nie są duże. Na karty i konta aktywne są na smiesznie niskim poziomie wedlug mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepiotrek
A czy ktos juz ma jakies informacje o szkoleniu w najblizszym czasie w milenium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co też będziecie
instytucją finansową a nie bankiem i będziecie wciskać drogie ubezpieczenia na zdrowotne???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koient bez wentyl
Ja to sie dziwie ze w tych bankach jeszcze ziemniakow i kapusty kiszonej nie sprzedajecie bo to co sie dzieje jak wejde do banku i ci ludzie heh akwizytorzy a niebankierzy az zebraja zeby wziac karte kredyt zalozyc konto co za czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mach2003
czy to prawda ze atmosfera w banku BZWBK w Sopocie jest okropna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mach2003
Czy ktos w ogole pracuje w banku WBK na Chopina w Sopocie i moglby sie wypowiedziec w kwesti zarobkow.Slyszalam, ze placa malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
do osoby o nicku "koient bez wentyl " - a co możesz wiedzieć o pracy w banku? Bo założę się, że tam nie pracujesz więc niewiele. Fora o bankach są w 90% zapełnione negatywnymi opiniami, że jak to trzeba wciskać, jak to się mało zarabia, jaki mobbing itp. A prawda jest taka, że narzekają zazwyczaj ci, którzy myśleli, że przyjdą do banku, będą mieć ciepłą posadkę doradcy i będą grzebać w papierach i zarabiać krocie. A tu ZONK! No proszę. Polecam wybrać się do ZUSu albo US. Dużo zależy od nastawienia i basta. Wiem to z autopsji. U mnie w oddziale są osoby, które mają tok rozumowania jak większość forumowiczów i nie za dobrze na tym wychodzą. Nie mają wyników i traktują tą pracę jak akwizycję. Dla mnie praca w banku to praca w sprzedaży, jak większości firm, spotkania biznesowe, kontakt z klientami, szkolenia, pozyskiwanie nowych klientów. Jak odbierasz tą pracę pozytywnie to masz dobre wyniki i fajną kasę a jak narzekasz i g*wno robisz to czujesz ciśnienie! No cóż... to niie praca dla lebiody albo laika, który ma problem z relacjami interpersonalnymi. Tu trzeba się czuć dobrze w kontaktach z ludzmi a reszta będzie bułką z masłem. Pozdrawiam wiecznie niezadowolony bankierów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sam napisałeś że to praca
w sprzedaży, a potem pozdrawiasz bankierów? nie czaje to jednak akwizycja z tego wychodzi, ale nie w każdym banku tak jest, więc nie można uogólniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasmen
tak, zgadzam się z Tobą Przemku w 100% ale to co się wyrabia w placówce w wodzisławiu to przechodzi granice zdrowego rozsądku kredyty, które nie mogą wyjść bez konta, a teraz mają się uczyć regułek na pamięć i dukać je klientom, a nowa pani dyrektor ma to nagrywać na dyktafon i sprawdzać, czy wszyscy znają regułki na pamięć do tego każdy ma hipoteke w planach, a w innychn placówkach jest jedna osoba, która się tym zajmuje, u nas każdy ma mieć hipoteke i koniec i była jedna osoba, ale do przyjścia nowej dyrektor normalnie dom wariatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
Lukasmenie - pozostaje mi tylko współczuć :( trafiłeś na poczware ale taka menda trafia się w każdej instytucji, nie ważne czy to policja, linia lotnicza, urząd, sklep, bank, hurtownia... Nie wiem jak ma się atmosfera u Ciebie w regionie natomiast w Warszawa Północ gdzie DOR jest pani E-S-K jest naprawde rewelacyjna! Mówie to z ręką na sercu! Dyrektorzy placówek są świetnymi ludzmi, doradcy podobnie. Nikt nikogo nie gnębi, wręcz przeciwnie. Także przenoś się do naszego regionu :) trzymaj się :) i nie daj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
do osoby o loginie "ale sam powiedziałeś, że to praca w sprzedazy a potem pozdrawiasz bankierów" nie rozumiem Twojej wypowiedzi? :) tak to praca w sprzedazy a czy sprzedaż nie może być równa bankowi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwie propozycje pracy - eurobank i millennium. Praktycznie za te same pieniądze, to samo stanowisko (doradca klienta) i zakres obowiązków. miejsce - warszawa. zupełnie nie wiem co wybrać. nie znam nikogo kto pracuje w eurobanku, nie mogę więc z niczym skonfrontować wypowiedzi na temat millennium. Proszę o poradę kogoś kto ma porównanie i może powiedzieć coś na temat obu banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllleon
Te same, czyli jakie? Pracuje fizycznie w Belgii, praca kompletnie bezstresowa, 37h na tydzien, zarabiam 1700 EUR netto, na zycie starcza - az za bardzo, oszczedzam ok. 1000 EUR miesiecznie, ale ostatnio uaktywniaja sie ambicje i chce wrocic i zaczac pracowac w banku - skonczylem bankowosc. Na jakie pieniadze mozna liczyc na starcie? Czy moze przestac o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
do Kamilleon. jezeli jestes po bankowości i pracowałeś w finansach, znasz język obcy to masz szansę zacząć od sporej kasy. Trzeba tylko albo aż negocjować podstawę. Zaczniesz sporo to skończysz sporo. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiem twierdzić, że mimo wszystko warunki finansowe rozczarują Cię, jeśli będziesz na to patrzył przez pryzmat swoich aktualnych zarobków i bezstresowej pracy. Ponawiam pytanie! czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy w millennium i eurobanku? Co wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilll ja bym nie wracał
do tego kaczego zadupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhia
draga- pracowałam w millenium, daj sobie spokój to jest kołchoz- odpowiedzialność materialna, duże plany sprzedażowe ogromny nacisk. Klient ma zawsze racje, więc jak do ciebie będzie miał nawet bezzasadne pretensje, to rozmowę z kierownikiem masz gwarantowaną. Nigdy nie masz racji, jesteś marionetką- musisz mieć wiedzę dotyczącą wszystkich produktów a jest ich dużo. Masz miesięczne szkolenie po którym mało kto w oddziale chce ci pomagać, od razu siadasz na kasę no chyba że trafisz na wyjątkowo wspaniałych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhia
Kamill- tu będziesz miał jak dobrze pójdzie 2000 do max 3000 netto w placówce, no chyba że będziesz kierownikiem- praca jest stresująca baaardzo. W przeliczeniu na euro to ok 500-750 EUR dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Porownanie Eurobanku do Millennium. Pracowalem w pierwszym, pracuje aktualnie w drugim. Eurobank- nie musisz miec doswiadczenia w bankowosci zeby tam pracowac, wszystkie jest w miare jasne i zrozumiale, ale latasz z ulotkami po miescie, odwiedzasz jakies instytucje , stoisz z cukierkami, ulotkami czy innymi gadzetami na jakis imprezach. Twoja sprzedaz to kredyty, karty kredytowe i ubezpieczenia - nie daj Boze sprzedac kredyt ponizej 20 tys bez ubezpieczenia- kierownikowi spada jakis wskaznik i jest dramat bo musza sie tlumaczyc... Kiedys praca w soboty, ale teraz chyba sie z tego wycofali (chyba ze bedziesz robil w markecie- nie masz obslugi kasowej). Z racji tego ze Bank sie hojnie reklamuje, to co troche ktos przychodzi po kredyt wiec na klientow raczej sie nie narzeka, o czym swiadcza kolejki emerytow i rencistow (bardzo wdzieczni klienci) w oddzialach. Raczej o depozyty tam nikt nie dba, w przeciwienstwie do Millennium.... Millennium- tutaj do premii liczone jest wszystko co jest w sprzedazy/ ofercie Banku. Depozyty ( lokaty, fundusze) oraz kredyty i karty kredytowe. Wszystko musi byc zrobione aby miec fajna premie. O ile w Eurobanku gdyby ktos nam przelal 1-2 mln na lokate , to by nas nie obchodzilo, o tyle w Mille to juz bylaby solidna premia na koniec miesiaca. Dlatego w tym drugim trzeba patrzec i na depozyty i na kredyty. Praca 5 dni w tygodniu, nadgodzin nie ma:/ co kwartal bilety do kina, raczej nie latamy z ulotkami po miescie ( w wiekszosci, bo nie znam wszystkich placowek w Polsce) co jest na duzy plus, system motywacyjny powoli zmienia sie na plus, ale nie ma dodatku do ubioru- w Euro daja wlasne ciuchy. Gdybys chcial duzo zarabiac i masz motywacje duza ku temu, to smialo polecam Millennium- tutaj nie ma ograniczen w premii- jestem swiadkiem premii na oddzial w kwocie 30 tys netto na 6-7 osob. W Euro ciezko dostac cos wiecej niz 1500 netto na osobe premii (gorny limit 120 proc -powyzej nic nie dostaniesz). Z drugiej strony wiecej stresu jest w Mille, niepewnosc zatrudnienia, wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie. Latwo jest tam awansowac i uzyskac podwyzke- ale na kierownika placowki- trudna sprawa. Uff, pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przemek
zeby dostac premie musisz wyrobic 80% planu ogółem. czyli 80% z wszystkich produktów dla jednej osoby (np 20% karty, 120% kredyty itd) czy chodzi o wyrobienie 80% normy dla całej placówki? wiem też, że w lukasie jest coś z tą aktywnością kont i kart, że 3 miesiące muszą być aktywne, a jesli wyrobię plan na gotówkę, a konta i karty nie będą aktywne, to czy przysługuje mi premia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
jezeli chodzi o wyrobienie premii to jest uzależnione na szczęście od wyniku Twojego indywidualnego a nie od placówki i całe szczęście. Jeżeli masz kiepski wynik z aktywności to aby wyrobić premie musisz nadrobić bardzo dużą nadwyżką w gotówce i ubezpieczeniach, ale plan na to nap[rawde nie jest duzy. Reszta zależy od wagi danego produktu, za dlugo by pisac ale "WAGA" oznacza, ze iles tam procent wykonania planu w tym i wtym ma tyle % wpływu na Twopją premię. Zbyt skomplikowane aby to wyjasniac na forum no i chyba zakazane ;) Ale plamny nie są duże. LUKAS rozlicza Cie z aktywnych kont i kart założonych po 3 miesiącach a plan to zazwyczaj 2 aktywne konta i 2 karty :-) do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhia.
Rainbow..- jaką podwyżkę można dostać w millenium, jeśli mogę zapytać?Awans? na kogo? - ja mam złe wspomnienia, a byłam dobrym sprzedawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Od stycznia zeszlego roku obowiazuja tzw: "nowa sciezka kariery" - czyli zbierasz punkty tzw "punkty awansu" oczywyscie za sprzedaz, w porownaniu do pracownikow Mille z calej Polski. Miesiacznie maxymalnie punktow. I potem zbierajac kolejne punkty, mozesz awansowac ( zaczynajac od starszego asystenta 15 puntkow kolejno na wyzsze stanowiska konsultant, specjalista wyzsze proi punktowe).... Podwyzki od 0 do 20 % przy kazdym awansu, uznaniowe od regionalnego. Ale 20 proc podstawy to sporo....Ja mialem podstawe 2200 brutto....to po awansie mam 1900 netto, a nawet wiecej:) A teraz czekam na kolejny awans, bo juz uzbieralem kolejne wymagana liczbe punktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Rainbow
Pracowałem w Millennium od 2002 roku i też już były punkty kariery :) Punkty punktami a awanse awansami. Ogólnie Millennium to MCBank. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto przechodzić
z lukas bank do eurobank partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepiotrek
mam 2 pytania czy ktos idzie na szkolenie do milenium w najblizszym czasie i czy ktos wie jak sie pracuje w w placówce w na al .jerozolimskiej 123 warszawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×