Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość nazia@o2.pl
Do szukam pracy w boś Ja też byłam na rozmowie ale nie miałam tyle szczęścia co TY a bardzo mnie ten temat interesuje bo już myślałam że rekrutacje do Bośia to pic na wodę a tu jednak nie bo TY piszesz chyba że żle zrozumiałam że jedziesz na 2 etap do Krakowa:-) Fajnie masz a można wiedzieć w jakim mieście rekrutowałaś lub rekrutowałeś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazia@o2.pl
Do szukam pracy w boś Bardzo Cie proszę koniecznie coś napisz!!!! bardzo mnie ten temat interesuje Czy wogóle zaproponowali Ci ten drugi etap w Banku BoŚ??? Pozdrawiam:-) Czy tylko tak mówili że drugi etap w Krakowie a trzeci w Warszawie bo mi tak mówili ale nic z tego nie ma:-( ale może Tobie się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szukam pracy w Boś
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szukam pracy w Boś
Proszę koniecznie mi odpisz czy byłeś lub byłaś na tym drugim i trzecim etapie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetik
Milenijna 2010 -> są określone standardy jeśli chodzi o ubiór , ale co założysz zależy od Ciebie:) Mówisz ,że się na szkolenie wybierasz... Ja również zaczynam ,dokładnie 10 stycznia. Nie ma się co denerwować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pracy w boś
starałem się w lublinie, tylko mi powiedziali ze drugi etap jest w krakowie... i czekam na telefon, ale cisza... a ty gdzie sis starasz nazia o prace? jakie zarobki podalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***banki***
Czy miał ktoś rozmowę rekrutacyjna przez telefon do bre banku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pracy w boś
czy jest jakiś socjal w boś? opieka medyczna czy coś w tym stylu? czy ktoś wie ile jest etapów rekrutacji w tym banku i co czeka kandydata na każdym z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing praca szkolenia w bielsku
witam czy ktos sie wybiera na te szkolenia ? czy ktos wie jak wyglądają testy i rozmowa handlowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukam pracy w boś
Ja starałam się o pracę w Bielsko-Białej i to dwa razy Pierwszy raz byłam chyba w maju a rozmowy przeprowadzali w Katowicach( a miejsce pracy w Bielkso-Białej i wtedy byłam prawie że pewna że mnie wezmą) minęło parę miesięcy i znów ogłoszenie sie pojawiło że w Bielkso-Białej potrzebują więc znowu złożyłam i znowu mnie zaprosili tym razem już w naszej placówce w Bielsko-Białej( i nie ukrywam po rozmowie z Dyrektorem byłam pewna że dostanę tą pracę:-( a tu nic z tego Więc zaczęłam podejrzewać że coś nie tak z rekrutacjami do tego Banku dlatego zaczęłam tu dopytywać bo jestem wściekła chyba że aż tylu kandydatów a może jestem za stara:-) Mam 30 lat ogólnie mam 12 lat doświadzcenia w pracy ale w banku 2 lata może za mało Pracowałam przez parę miesięcy W BGŻ i byłam bardzo ale to bardzo zadowolona ale urodziłam dziecko i nie mogłam tam wrócić i zaczęłam szukać pracy na nowo Chcę zarabiać min 2500 brutto uważam że to pensja w sam raz jestem bardzo ciekawa jak to jest z tym BOsiem tu jedna dziewczyna mi odpisała że miała tam praktyki i dwoje ludzi może było wziętych z "ulicy" bo mnie się wydaje że etaty rozdzielone są wśród znajomych ja się nie poddaje dalej szukam ja najchętniej chciałabym pracować w Bgż albo Eurobanku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pracy w boś
maila wyslałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olsson
Napisałaś, że możesz się wypowiedzieć o pracy w Lukasie, więc byłaby wdzięczna ;). Od wtorku zaczynam pracę w placówce na stanowisku doradca JUNIOR. Oczywiście w poniedziałek mam zajęcia BHP, a za dwa tygodnie czeka mnie szkółka bankowa we Wrocławiu. Czy możesz coś o niej powiedzieć? Jak wyglądają zajęcia? Poza tym interesuje mnie atmosfera pracy w Lukasie. Słyszałam, że zespół jest zgrany, ale martwi mnie wykonywanie tych wszystkich planów miesięcznych. Czy jest ciężko? Proszę o odpowiedź, bo to moja pierwsza praca w banku, więc mam lekkiego stresa ;). Pozdrawiam ;) P.S. Hmm... I też zastanawia mnie kwota 3000 na początek... Możliwe to?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekty100
Czy jest na forum Osoba, która była na rozmowie kwalifikacyjnej w grudniu zeszłego roku na stanowisko Asystent Klienta w Millennium w Krośnie. Dzwonili już do Was z terminami szkoleń? ja jeszcze wierzę i czekam? proszę odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziaaa
Witam, prawdopodobnie dostałam pracę w Eurobanku. mam pytanie, czy z nimi trzeba podpisac jakieś lojalki, bo w gre pracy wchodzi darmowe szkolenie we Wrocławiu, więc sie po prostu zastanawiam, czy czegoś w zamian nie będą oczekiwać. I na jaki okres podpisują pierwsza umowę? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik.k
mam pytanie odnośnie pracy w invest bank. jak tam wygląda rekrutacja i czy cieżko jest ? a jak długo trwają szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o poradę. Chcę dostać pracę w banku. Jako asystent, bądź doradca. Jednak doświadczenia w banku nie mam. Jedynie w OFE [pracowałam rok] i zajmuję się sprzedażą produktów pewnej sieci [kosmetyki suplementy]] i całkiem dobrze sobie w tym radzę. Co mam napisać w CV by przynajmniej zaprosili mnie na rozmowę i do jakiego banku łatwiej się dostać osobom bez doświadczenia. Ile mniej więcej można zarobić na początkującym stanowisku? Co do wykształcenia- W tym roku kończę prawo, w zeszłym skończyłam rachunkowość, odbyłam kilka praktyk związanych z ww kierunkami. Liczę na Wasze sugestie i pomoc. ps. Interesuje mnie praca w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziaaa w jakim mieście dostałaś się do Eurobanku?? Wybierasz się może na szkolenie 10 stycznia?? Ja nie podpisywałam żadnej lojalki, a pierwsza umowa to okres próbny na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM PRACY W..
ASPIRO czyli odłamu Mbanku byłem na 2 rozmowach zostałem przyjęty ale warunki jakie oferują to chyba kpina : szkolenie bezpłatne ( ale to da się jeszcze przezyc ) a podstawa to 400zł !! do tego oczywiście prowizja ale kokosów chyba nie ma bo patrząc na zestawienie wypłat pracowników z ostatniego miesiąca które pokazywali aby przekonać mało kto przekroczył magiczną kwotę 1600zł :/ JAK MOZNA LUDZIOM PPROPONOWAĆ 400ZŁ ? jak nawet za 400zł to wyżyć się nie da - kpina... oczywiscie za te 400zł codziennie praca w systemie zmianowym do 20.00 + sobota + wyjazdy + praca poza domem TYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing praca szkolenia w bielsku
Kto sie wybiera na szkolenia do osrodka w bielsko bialej... oczywiscie do pracy w ing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziaaa
Dostałam prace w mieście na Śląsku ;) Nie chce wymieniać ;) nie jade wtedy na szkolenie, dopiero bede robiła badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam otrzymałem propozycję pracy w BPH w na stanowisku doradca personal banking Co możecie mi powiedzieć o pracy na tym stanowisku w BPH czy warto rozpocząć z nimi współprace jakie wynagrodzenie plany premie jaka atmosfera w banku Obecnie pracuje na stanowisku doray prwestiż w PKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego mogą pytać na rozmowie do banku ? po jakich studiach jesteście aplikując na stanowisko w banku, ciężko jest? trzeba mieć tzw.gadane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzia k Gadane trzeba mien bo to podstawa w sprzedaży Kierunek studiów na podstawowych stanowiskach nie jest ważny wielu moich kolegów, koleżanek jest np po matematyce, stosunkach międzynarodowych, politologii, psychologii grunt to być po studiach. jeżeli chcesz isc wyżej dobrze zrobić podyplomówkę z bankowości lub zaradzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Tomaszu83 za wyczerpującą informację. Jestem raczej spokojną osobą i tak sobie myślę czy dałabym radę ewentualnie na takim stanowisku :) Czy na ewentualnych szkoleniach uczą jak gadać aby sprzedać czy czegoś innego? Jak wyglądają ewentualne szkolenia :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzia.k na szkoleniach nauczą Cię jak sprzedawać jak rozpoznawać typy klientów i jak z danym typem rozmawiać aby sprzedać mu wszystko co chcesz:) na rozmowie kwalifikacyjnej raczej standard co pani aktualnie robi proszę powiedzieć coś o sobie, dla czego nasz bank, ewentualnie scenka sprzedażowa typu proszę sprzedać mi ten długopis, mogą zapytać w jaki sposób będziesz pozyskiwać klientów, dobrze jest zapoznać się z produktami jakie oferuje bank grupie klientów których będziesz obsługiwać. pytanie typ podaj swoje silne i słabe strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia skąd jesteś i do
jakiego banku chcesz aplikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karnell
Zarobki w EB są dobre, czyli jakie, na jakim stanowsiku i w jakim mieście? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tomku :) Jestem z zachodniej części małopolski ;) myślalam o aliorze albo o invest banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina20564
alior bank to sobie odpuść, tam szukają tylko takich co przyprowadza klientów z banku w którym byłaś zatrudniona.I to bezczelnie potrafią się na rozmowie zapytać , czy aby wyniosło się bazę klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×