Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość afkfoiafjffff prze,mek
Paula, gwarantuje, ze nie musisz pukac jak swiadek j:) ale plany musisz robic chociaz na okreslonym poziomie. Jak bedziesz je realizowala lub z nadwyzka to i ładnie będziesz zarabiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe tylko jaki ten plan sprzedażowy jest .... Na ubezpieczeniach znanej korporacji było zajebiście cięzko i mało kto ten plan realizował :/ Wszyscy mieli wrażenie że specjalnie ta poprzeczka jest ustawiona wysoko aby nikt nie zarobił więcej niż podstawa. A czy ktoś wie ile wynosi podstawa ? ile można wywalczyć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
zalezy czy masz studia, doswiadczenie, cos w sobie ;). Nigdy nie mów mniej. Zawsze więcej. Mysle, ze spokojnie mozesz dostac naprawde satysfakcjonujaca kase o ile sie postarasz. Powidz, ze znasz techniki sprzedazy, badz pewna siebie, potrafisz nawiazac dlugotrwaly kontakt z ludzmi, ze w poprzedniej pracy klienci byli z Toba zwiazani. :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej byłam, zobaczyłam i wróciłam :) Rozmowa była bardzo udana, Pani ogromnie pozytywnie nastawiona... Nie taki diabeł zły jak go malują ;) Generalnie było jeszcze kilka osób z którymi przed rozmową zamieniłam kilka słów, podobno plany sprzedażowe sa nakładane na oddział i manager oddziału w którym mam pracować daje całe 80% na cały zespól a nie osobno . Oczywiscie jesli dojdzie do premii to kazdy osobno jest rozliczany . Powiedzialam ze chce 1500 netto bo mimo iż uważam że to CHOLERNIE MAŁO to jakoś tak niezręcznie mi było prosić o wiecej skoro nie mam doświadczenia w bankowości ... Po okresie próbnym zawołam więcej - jak się im nie spodoba to zawsze moge poszukac czegos innego a szkolenie bede miala :) Finalna decyzja jest za kilka dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta11111
Jedzie ktoś może na szkolenie z banku millennium z Poznania 29.10.2010? Jak coś proszę o kontakt wioleta8507@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta11111
29 listopada, wyjazd 28smego*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
Witam ... nie wiem jak zalozyc temat itp i gdzie pisac wiec napisze tutaj :) przepraszam za to :p wiec chodzi mi o trust financial ... czy ktos moze wie jak tam pozyskuje sie klientow? (doradca) czy bede musial sam sobie szukac czy dostane liste z numerami telefonow klientow ktorzy juz sie tam zglosili? (o tej liscie slyszalem ze podobno tak jest) troche to zbyt ladnie brzmi dlatego pytam was o to!? pozdrawiam >firma miesci sie w poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymilady
was chyba wszystkich porabalo! kim wy jestescie zeby domagac sie wysokiej pensji?!?! nic nie wiecie, mylicie produkty, wciskacie klientom szit i kit. dziekowac bogu ze za 15-20lat juz zadne z was w placowkach pracowac nie bedzie bo i placowek bedzie o 80% mniej. niedouczone wiesniaki! i glowne pytanie to ile sie zarabia. i bardzo dobrze ze wam tak malo daja, jak sie ni podoba to won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulia89-00-00
ladymilady Co rozumiesz przez pojęcie " wysoka pensja" ? W Warszawie tylko ten który nie wie ile ludzie zarabiają dostaje mała kase. Przykład : ostatnio szukałam agentów do biura nieruchomości , dostałam ponad 150 CV i każd powtaarzam KAŻDY chciał więcej niż 2500 tysiąca złoty ...i jak dla mnie jest to normalne:) Zalezy wszsytko oczywiscie od miasta i umiejętności... Niestety NIE kazdy klepie biede w tym kraju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
Ladymilady: nie będę specjalnie się wysilał i komentował twojej wypowiedzi bo to tylko forum i byle idiota taki jak ty moze napisać wszystko. A za kogo ty się uważasz? Za wszechwiedzącą istotę? Pewnie sprzątasz WC dlatego tak piszesz. Osoby takie jak ty, pojawiające się na forum "z nienacka" pewnie niezwiązane z branżą, g*wno wiedzącą moderatorzy powinni odrazu usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
Hej, dostalam platny staz w Citibanku w warszawie...Chciałabym sie dowiedziec jakie sa warunki pracy tam, pensje, plany czy da wyrobic, jak traktuja pracownikow, czy to prawda ze nawet wody nie daja??pakiet socjalny i inne gifty sa super...staz tez platny nawet ok...Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolin1 moja rada - szukaj jak najszybciej czegoś innego niż praca w skarbcu. Większość banków podpisuje umowy z firmami zewnętrznymi na przeliczanie gotówki i stopniowo likwidują skarbce. Praca w kasie ok, o ile lubisz kontakt z klientem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mach2003
A jak wyglada pakiet socjalny w BZWBK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
czy ktos mi odpowie na moje pytanko??bylabym bardzo wdzieczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekDe
ladymilady,bardzo trafny ten Twój komentarz. Ile mi zapłacą? ,podstawowe pytanie. Potem ,jakie osłony socjalne,gratisy,czy dobra atmosfera itd,itd. Jakoś nikt nie pyta czy sprosta wymaganiom pracodawcy,czy przysporzy mu zysku, czy jego cechy charakteru nie pogorszą atmosfery w załodze itd,itd. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easy rider13
afkfoiafjfff prze,mek ciekawe ile tysięcy liczy to twoje małe miasto gdzie pracujesz. U mnie w kilkunastotysięcznym mieście netto w Banku Spółdzielczym 1400zł i nie ważne czy kasjer, doradca czy sprzątaczka wszyscy mają pensje w granicach 1200-1400zł netto, harówka po 12 h dziennie w tym pensja za 8h a reszta za free bo nadgodzin nie płacą , kto odmawia wykonywania darmowych nadgodzin jest zwalniany.Dyrektorka mówi,iż sam prestiż pracy w banku powinien być dla pracowników powodem do dumy;-))) i że mamy się cieszyć pracą bo jest bezrobocie!!!Do czasu pracy w tym banku wykonywanie obowiązków doradcy było moją pasją ( od 1999r praca w doradztwie kredytowym, łącznie w trzech różnych bankach) więc do leni, nieambitnych itd jak wcześniej pisałeś nie należę a zarobki takie jak ja ma tam kilkunastu pracowników więc chyba jest coś nie tak z tym bankiem skoro piszesz ,że 2500-3000zł to byle jaki sprzedawca-doradca może mieć! Wniosek taki: jak ktoś trafi do biednego, zacofanego banku na zadupiu to choćby się zap..... to nie zarobi. Mnie niestety na rozmowie kwalifikacyjnej dyr.tak słodziła, ( wstępna umowa na 3 miesiące 1300zł potem dużo , dużo więcej, ale tak na niby jak się później okazało ( obiecywać umie lepiej niż premier:-)))) Później podpisanie normalnej umowy ale z kasą bez zmian ( jak ci nie pasuje to odejdź ) Potem już mnie nie dziwiła szalona rotacja pracowników:-))) Zdawało mi się,że dopiero tu w małym banku gdzie potrzeba dobrego doradcy rozwinę skrzydła ale wyszedł z tego IKAR;-))) Na szczęście od niedawna już tam nie pracuję:-) Własna firma to jest to:-) bo jak sobie pościelesz tak się wyśpisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjfff prze,mek to PR
z LB, bo w tym banku wcalenie jest tak wesoło, a za niedługo trzeba będzie być akwizytorem i pukać od drzwi do drzwi... co do zarobków, to w dużym mieście jak wawa są realne, w małym ledwo co tyle dyrektor placówki wyciska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milleniumk bank doradca
detaliczny- jaka płaca na dzień dobry? - miasto 50tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjfff prze,mek
wyżej to podszyw. ehh.. nie zamierzam nikomu nic udowadniać ile się gdzie zarabia bo to jak rozmowa głuchego ze ślepym. Ja jestem BARDZO zadowolony z zarobków. ŚMIAŁO stwierdzam, ze Lukas jest jednym z lepiej płatnych banków. Wiem bo tu pracuję i wiem bo mam znajomych w innych bankach. Spółdzielczy mówisz? Też mi nowość! Wiem, ze tam sie zarabia marną kasę poniewaz niedawno udzielałem kredytu pani kasjerce ze spółdzielczego ( dalszej nazwy nie podam ) ze średnią z 3 mcy - 1190 zł. No coz... Tak bywa Do wszystkich niedowierzających, męczących się pracą w banku i KRETYŃSKICH PODSZYWACZY... LEPIEJ IŚĆ NA BEZROBOCIE SKORO TAK ZLE I TAK NIEDOBRZE. Bardzo wiele osob zazdrosci zarobków w Lukasie wrzucając wszystkich "do jednego wora". Mnie stać na wszystko z mojej pensji a jestem normalnym, szeregowym pracownikiem. Dalej nie mogę pojąć czemu inni bez zadnej wiedzy, często kłamiąć narzekają w niebo głosy. ????????????????? W H Y ????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać cię na wszystko
tylko nie na mieszkanie bo kredyt hipotczny musiałeś brać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halpxhalpd
od jakiegos czasu poszukuje pracy w banku. Ktory jest najlepszy? Przemku. Daj sobie spokój. Ci ludzi potrafią tylko robić lody a nie sprzedawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halpxhalpd
wszyscy matole biora kredyt hipoteczny. A ujawnij ty swoje zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy biorą?!
chyba za dużo TVNu się naoglądałeś dzieciaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halpxhalpd
jak ssiesz to nie bierzesz hipo bo cie stac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do halpxhalpd
jak tacy kulturalni ludzie na poziomie, jak Ty, pracują w bankach, to nic dziwnego, że zarabiacie grosze i nie stać Was na własny kąt bez rat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjfff prze,mek
a co to za rozmowy na poziomie? HALPXHALPD -> w ktorym banku pracujesz? Hmmm.. co do innych wpisów: Skoro wszyscy pseudo "znawcy" pracują w bankach to powinniście wiedzieć, ze aby wziąć kredyt hipoteczny trzeba mieć dobre zarobki, czyli musi być was na to stać :) Mam znajomego policjanta, ktory ma 2000 na reke i niestety nie dostal kredytu hipo nawet z polączeniem zarobków z żoną. Więc o czym mówicie? Wiem, ze forum jest anonimowe i kazdy moze napisać wszystko ale litości z tymi zjadliwymi i uszczypliwymi komentarzami. Trochę rozsądku ludzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjfff prze,mek
do komentarza "stać cię na wszystko" - jesteś zbyt mało inteligentny aby pojąć, że nikt nie jest w stanie kupić własnego "M" za uzbierane pieniądze. No chyba, ze jest prezesem co zmienia postać rzeczy, a ty zdaje sie nim nie jestes. Nie jest kichą wziąć kredyt mieszkaniowy, kichą jest go nie dostać. :O dalej dalej czekam na kontrargumenty perfidny podszywaczu pod wieloma nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się ogarnij i nie pisz
że trzeba mieć 5tyś. dochodu żeby dostać hipo, bo jak mam 5 tysi na czysto, to się buduję i w 4-5 lat mam domek pod klucz i nie muszę spłacać 30 lat kredytu i żebrać o każdąpracę, byle by mieć płynność żeby mieć na ratę... chłopie przyjmij wreszcie do tej małej głowy i niech ci się gdzieś to z tyłu zapisze, że są ludzie których stać na wybudowanie domu bez waszych złodziejskich kredytów i nie są prezesami, politykami itd, żyją w Polsce i uczciwie pracują, nie muszą żebrać w banku żeby mieć wyrobioną normę, a potem cisnąć kit na forum wszystkim jak to koachają tą pracę buahahha widać twój poiziom chłopaczku, skoro ubliżasz nieznajomym na forum, a nie potrafisz prowadzić konstruktywnej dyskusji i wyciagać wniosków, a w banku pewnie włazisz do dupy klientom, tylko nogi wystają, tutaj zgrywasz cwaniaczka i wydaje ci się, że coś w życiu osiągnąłeś, a tak naprawdę jesteś pionkiem na szachownicy życia i dłużnikiem na najbliższe 15-30 lat i to jest powód do dumy? hahha dziękuję, a jak masz za dużo dumy, to włóż sobie do butów, będziesz wyższy miłego dnia i tobie też życzę, panie wielki bankierze z długami hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
Help!!!!!!!!!!! Mam dwie opcje do wybrania: 1) citi handlowy platny staz 2) bgz umowa o prace-nie wiem ile sie zarabia na obsludze klienta..bladego pojecia nie mam zarowno w Citku jak i w Bgzecie.. Gdzie sa lepsze mozliwosci rozwoju, gdzie jest lepiej?? Proszę pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×