Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość ktos wie czy w ING nadal
jest z automatu limit w koncie po 6 wplywach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EB merrry
jeśli chodzi o EB to liczą się tam tylko plany (WYSOKIE) jesli 3 razy nie zrobisz to get out. ale tak naprawdę wszystko zależy od oddziału i od menagera. Generalnie jest tam bardzo duża rotacja pracowników, Na początku bardzo się cieszyłam z tej pracy jednakże mój entuzjam szybciutko prysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nssssssssssssssssssssss
a czemu prysl ?a co robi menager? dobrze zarabia chociaz? Warto sie starac? Ma auto sluzbowe? Swoje biuro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankuś
Hejka, mam pytanko. Jetem zaproszony na rozmowę do banku pocztowego. czego moge się spodziewać? jak z zarobkami i warunkami pracy? Pytam bo nic nie znalazłem na różnych forach. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankuś
zapomniałem dopisać że praca dotyczy stanowiska doradcy klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzza
Gość EB merrry
menager oddziału nie ma samochodu służbowego, zarobki też nie są rewelacyjne, ale swój "gabinet" chociaż posiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ryszkowskabeata Jeśli druga rozmowa i z działem HR, to prawdopodobnie ostatnia. Z pewnością dyrektor regionalny również zagości na spotkaniu. Pytanie standardowe. A na jaki region aplikowałaś Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do OPEN FINANCE Jeśli chodzi o stanowisko Opiekun Klienta, to Twoje obowiązki to - przynieś, podaj, pozamiataj, a dokładniej mówiąc, witanie klientów, odbieranie telefonów i obsługa urządzeń biurowych, (czyt. ksero), na które Doradca nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssaasasasasassasa
ktos wie czy w ING nadal jest z automatu limit w koncie po 6 wplywach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikollo
CITI HANDLOWY- Hej mam pytanko może mi ktoś powiedziec jak wyglądaja szkolenia w CITI czy jest spoko i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BPH
mam pytanie dotyczące pracy w BPH jak wyglada praca, atmosfera, jak rozliczane są plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miisiek99
Witam, wybiera się ktoś na szkolenie z Banku Millenium 23.02?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirdam
Jedzie ktoś ze Ślaska na szkolenie do Warszawy 21.02 z banku millennium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grinch83
a kiedy mieliscie rozmowe o prace? bo ja czekam juz ponad tydzien na odpowiedz "tak lub nie" i nie wiem czy mam dalej czekac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czekałem kiedyś 5 lat
potem zadzwonili i powiedzieli tak, więc ich wyśmiałem, bo byłem już dyrektorem oddziału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zksdd
czy ktos w Eurobanku startowal na menagera? Jak wygladala rekrutacja? Jaks ie dlugo czekalo an odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona Pytanie ING
i limit nie jest z automatu tylko trzeba o niego zawnioskowac. ale zapewne odrazu decyzja zostanie podjęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki wielkie pytałem bo
kiedyś założyłem konto, byłem po limit i nie dostałem, potem po 6-7 wpływach (już nie pamiętam) w koncie otrzymałem limit poprzez internet, nie trzeba było nawet do oddziału iść, dlatego teraz sie zastanawiam, czy tez tak będę miał, czy muszę iśc do banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikollo
CITI HANDLOWY --- CZY KTOŚ WIE COŚ NA TEMAT PRACY W CITI JAK TAM WYGLĄDAJĄ SZKOLENIA , PRACA , PLANY ??? I ILE DAJA JAKO DORADCA DS. KREDYTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje ktoś w lukas bank w sieradzu?albo w łódzkim ile zarabia doradca junior czy stawka jest stała czy mając doswiadczenie w sprzedaży jest większa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje ktoś w lukas bank w sieradzu?albo w łódzkim ile zarabia doradca junior czy stawka jest stała czy mając doswiadczenie w sprzedaży jest większa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca KK w BM
Doradca Klienta Korporacyjnego w Banku Millennium - czy ktoś wie może jakie zarobki są na tym stanowisku? Jaka podstawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość team
czy BPH oferuje pracownikom karte multisportu ? jesli tak to czy jest dofinansowywana w całości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubalaaaPOLBANK
Witam, w czwartek idę na rozmowę do POLBANKU. Stanowisko - doradca klienta biznesowego. Czy możecie mi powiedzieć: jakie są stawki wyjściowe?? Nie chce sie ośmieszyć podając za wysoką/ za niską. Ile etapów ma proces rekrutacji? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sn,ksslsss;ss
jako doradca podaj ze 1500 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzkizjznznznz
a czy byscie zadzownili do dzialu rekrutacji jesli obiecali zadzownic i sie nie odzywaja na rozmwoie sie dowiedzialam ze jestem najlepsza kandydatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Zadzwon, to nic nie grozi-moze rekrutacja sie skonczyla a Ty bedziesz czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik BS
Hej Pracuje od prawie 2 lat w Banku Spółdzielczym pod Warszawą. Jestem pracownikiem backoffic'u na stanowisku referta ds. monitoringu kredytowego oraz koordynatora ds. ubezpieczeń. W tym roku bronię pracę licencjacką na specjalności zarządzanie finansami. Interesuje mnie jakie zarobki są w Zrzeszających Bankach Banki Spółdzielcze.. Najlepiej BPS lub MRBank S.A. Jeśli ktoś tam pracje to proszę o opinię dotyczącą zarobków, jak wygląda rekrutacja oraz jakie warunki trzeba spełnić aby móc aplikować do Departamentu ryzyka kredytowego . Nie interesuje mnie praca doradcy jedynie backoffice:) Czekam na info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik BS
Ach i jeśli ktoś pracuje na podobnym stanowisku w BS to roszę o info o zarobkach. Ja mam ok. 2500 brutto + premia kwartalna uznaniowa ok. 1000 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×