Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość nowa osóbka do Aliora
Witam :) czy ktoś może mnie poratować i powiedzieć jakiego rzędu są zarobki w Aliorze na hipotekach i czy plany są realne do wyrobienia czy lepiej sobie od razu odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mach2003
Czy mozecie mi powiedziec ile godzin dziennie pracuje sie jako kasjer w WBK ? Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaj
witam niedługo mam podjąć pracę w GETIN NOBLE proszę o informację o zarobkach i szkoleniu mieszkam w małym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RAINBOW Eurobank
RAINBOW (EUROBANK) odezwij sie do mnie na maila clover1986@interia.pl , mam pytanie odnosnie eurobanku! Prosze tez o odzew inne osoby które tam pracują!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazia
Czy ktoś z was był na rozmowie w Banku BoŚ? na Śląsku? bo coś mi się te rozmowy wydają dziwne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazia
Chodzi mi konkretnie o to, czy rzeczywiście potrzebują Pracownika czy to taki pic na wodę Szukałam jakiś informacji na ten temat ale nic nigdzie nie znalazłam może koś z Was coś wie Bo sama nie wiem. Czy to ja taka beznadziejna jestem ,czy za dobra, czy poprostu nie ma etatu:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaaaaaaaa
do nazia Wszystkie etaty sa wypisane na ich stronie, na zakladce kariera. Ja keidys bylam na ich rozmowach(bo to nie jedna a 3 az) - przesłuchanie gorsze niz na posterunku.... I samemu placisz sobie za dojazd na rozmowe do Warszawy ------------------------------------------------------------------ Czy ktoś był ostatnio na rozmowie w Euro Banku? Ja mam we wtorek na pół etatu rozmowe, ale ten pół etat juz od baaardzo dawna widnieje i dziwię się, ze do tej pory nikogo jeszcze nie znaleźli :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazia
Do Inaaaaaaaa Dzięki że napisałaś:-) Wiem gdzie szukać ofert pracy w banku:-) A chodziło mi o to że też byłam na rozmowie ale tej pierwszej w placówce banku zresztą dwa razy pierwszy raz byłam w Katowicach(a etat miał być u nas w mieście) to było chyba w maju no a teraz właśnie byłam na rozmowie u nas w oddzaile:-) no ale nic dalej Ty miałaś tyle więcej że byłaś na tych dalszych etapach ja niestety nie:-( ale włąsnie oto mi chodziło chciałam to wiedzieć czy ktoś wogole idzie dalej? a w jakim mieście byłaś na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaaaa
do nazia Ja miałam tam wcześniej praktyki, dlatego byłam przepuszczona dalej. A jak to jest ogólnie to nie wiem. No jeśli kogoś szukają, to na pewno kogoś w końcu przepuszczą. Nie sądze by robili rekrutację tylko dlatego, że im się ta zabawa podoba. Ja startowałam do Tychów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam jakie warunki
pracy w FM Bank S.A.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazia
Do Inaaaa a mnie się wydaje że etaty w BoŚ Banku są z góry rozdzielone :-( Ze rozmowy rekrutacyjne niby są ale i tak pracy albo nie ma albo dostaje ktoś "po znajomości" tak coś czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaaaa
hmmm.. jak ja miałam tam praktyki, to tam pracowało dwóch pracowników, którzy nie byli z żadnego polecenia. Jedna osoba pracowała miesiąc i była na pewno z zewnątrz, druga ok. pół roku i teraz nie jestem pewna czy tez była z zewnątrz, ale chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w banku jest tez meczaca
W ING praca na akord, ciagle tylko wiecej i wiecej, nigdy konca nie widac i nie liczcie na pochwale a nadgodziny to norma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomadka25a25
Witam, czy orientuje się może ktoś jak wygląda telefoniczna rozmowa rekrutacyjna do Bre banku.Jaki są zarobki i czy warto starać się o pracę w tym banku, bo ostatnio nie ma o nim dobrych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa osóbka do Aliora
podtrzymuję temat Aliora - może ktoś tam pracuje i coś powie :) proszęęęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bank Millenium
Można prosić o jakieś informacje dotyczące pracy w tym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starless
Przez cale 136 stron nikt nie wpadl na to, ze praca w banku, czy gdziekolwiek indziej, ma tylko i wylacznie zagwarantowac poczucie bezpieczenstwa i stabilizacji. Kase (wieksza, badz po prostu - drugie wynagrodzenie) robi sie na wlasnej dzialanosci gospodarczej (+ umiejetnym inwestowaniu). No, ale kto by mnie tam sluchal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starless
Sam udzielam korepetycji z angielskiego. 24 godziny tygodniowo to 960 zl. Miesiecznie - 4000. Nie wspomne o inwestowaniu czy dzialanosci w internecie. A wy sie obrazacie, kto madrzejszy, bo zarabia 1500 a drugi 1800 netto. Praca w banku? Owszem. Niedlugo czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna i z checia pojde, bo tu nie chodzi o wielkie pieniadze, tylko o co innego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebankowiec
Wszystkim Bankowcoom Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc składam aplikację na stanowisko Menedżer Zespołu w Pionie Kanałów Bezpośrednich w Departamencie Zewnętrznej Sieci Sprzedaży Region Północny Powiedzcie na czympolega dokładnie ta praca i czego moge się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej i jakiej pensji zażądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli że aplikujesz ale nie
wiesz na jakie stanowisko? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne !!!!
Bardzo prosze o informacje o pracy w ASPIRO ! ( zarobi,plan sprzedazowy itp) Lula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenijna 2010
Witam wszystkich:) mam pytanko dotyczące pracy w millenium, za jakiś czas wybieram się na szkolenie do Warszawy i jestem pełna obaw..... Naczytałam się troszkę opinii i hmmm ciut się zniechęciłam, ale mam nadzieję że dużo zależy od ludzi którzy tam pracują (chodzi o ogólna atmosferę). Proszę o info obecnych pracowników banku dotyczących ubioru czy jest jakiś strój "służbowy" czy sami decydujemy w czym chodzimy do pracy(rozumiem oczywiście ze ma to być strój oficjalny). Kolejne pytanie dotyczy kart mullti-sport itd czy nowy pracownik też ma prawo do skorzystania z tej opcji???czy dopiero po 3 mies pracy otrzymuje taka możliwość??? Bardzo proszę o odpowiedź:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela1987
witam, jutro mam rozmowe kwal. W polbanku na stanowisku doradca, praca jest w oddziale ale w miescie malym ok 35 tys. Nie wiem jakie moga byc moje oczekiwania finansowe. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pracy w boś
witam po rozmowie w bos banku w moim miescie powiedzieli ze drugi etap jest w krakowie- czy ktos tam byl na rozmowach? o co pytaja? czy warto wydawac kase na wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnell
Cześć, pracowałam przez 3 lata w EB i wiem na pewno, że już nigdy do banku nie wrócę. u nas w mieście były 2 stanowiska do obsługi klienta, oczywiście jeden na drugim siedział i połowa sapała, że wolno itp. jak koleżanka robiła kredyt to całą procedurą musiała iść co zajmowało co najmniej 40 min, jak druga miała same wpłaty i wypłaty i inne rzeczy to w te 40 min obsłużyć potrafiła z 8 klientów czyli padała na ryj a jeszcze parę godzin było przed nią. oczywiście między czasie LOB potrafił Cię przy pełnej placówce ludzi ściągnąć z obsługi ponieważ trzeba było rozliczać kartę czasu pracy i wysłuchiwać co mogłaś zrobić lepiej a czemu nie zrobiłaś :/ praca sama w sobie fajna ale ten nacisk z góry, ilość obowiązków brrr. trzeba było po pracy zostawać bo nie dało się tego ogarnąć. kto tam pracuje ten wie jaka to praca. odeszłam teraz pracuję w innej branży gdzie zarabiam mniej ale psychicznie odżyłam:-). Zarobki w EB są dobre ale pieniadze to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mach2003
Mam pytanko. Czy to jest prawda, że bank BZWBK wynajmuje swoim pracownikom mieszkania? Jesli tak, to czy za mynajem płaci bank czy pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenijna 2010
hej, proszę o odpowiedź............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsson
Do Monika_Lukas_Bank Chętnie opowiem Ci o pracy w Lukasie tylko powiedz w jakim mieście Lukas płaci 3000 brutto na podstawie dla Juniora >??? Tym stwierdzeniem wyprowadziłaś z równowagi wszystkich moich współpracowników z placówki w miesicie do 1 000 000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing szkolenia w bielsku białej
witam podpisalam dzis umowe. jade na szkolenie 10 stycznia czy ktos sie tam tez wybiera? albo ktos byl? jak wygladaja te szkolenia? prosze o kontakt jak juz ktos tam byl albo sie wybiera w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×