Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość chora czy nie chora
Ja bym poszła i zaraz na wstępie bym przeprosiła że taka chora przyszłam.Poprzedniego dnia wieczorem sie zaczęło ale skoro sie umówiłam to jestem bo bardzo mi na pracy zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyBankowiec
Nie polecam pracy w bankach. Mobbing, presja, a pieniądze wcale nie duże. Nie warto się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZWBK
CZy jest ktoś kto mógłby napisać o pracy w BZWBK ? zarobki, atmosfera, szkolenia + wlasnie odczucia Niedługo mam tam rozmowę... bardzo prosze o informacje - wszystko jest przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knicka
Witam! Chciałam spytać czy ktoś może wie ile zarabia się na stanowisku opiekun klienta w open finance? Mam tam rozmowę i jestem ciekawa czego mogą pytać i o zarobki? Dziękuje serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były prcownik
jeśli chodzi o open finance to jest bied aż piszczy. na stanowsiku opiekun klienta 2000zł brutto + premie (najczęściej nierealne, a nawet jak jakimś cudem wyrobisz to wpadnie ci max. 200-250zł) ciśnienia chore, liczą się tylko wyniki i wyniki, ale przynajmniej współpracownicy ok. do tego jakieś brednie o awansach itp... 90% ludzi po prostu odchodzi z firmy, bo praca jest strasznie męcząca psychicznie za psie pieniądze, a te pojedyncze przypadki które "awansują" to idą piętro wyżej lub niżej i dostają 300zł podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzi01
Ja pracuje w Spółdzielczym od 5 lat i sama się dziwie, że tyle wytrzymałam :/ Szefostwo do bani, myśli tylko o swoich tyłkach a pracowników ma za nic, na dodatek w oddziale w którym pracuje jest popierdzielona kierowniczka , która nas podpierdziela do Prezesa, szok i w ogóle odechciewa się tam pracować. Moje wynagrodzenie po 5 latach pracy jest tak śmieszne że jak komuś mówie ile zarabiam to wybucha śmiechem i nie wierzy w to co mówie. Napracować się trzeba za trzech a wynagrodzenie nawet nie za jednego. Pozdrawiam i życze wszystkim lepszych warunków pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OF Finance
Czołem, jeśli chodzi o Open Finance, to faktycznie tak to wygląda. Na całym etacie około 1600-1700 na rękę + premie za target. Kiedyś nie było progów premiowych i praca była genialna :) od jakiegoś czasu niestety się to zmieniło i rzadko kiedy te premie uda sie wyrobi, a jeśli juz to 200-400 zł.. Zgodze się z kolegą powyżej również w tym, że pracownicy są super ;) ale kierownictwo robi jakąś chorą presje z której ogólnie nic nie wynika..byle tylko zdemotywować (chyba taki ich sposób motywacji ;D) Najważniejsze, aby nie dać się zwieść awansem, bo ofert pracy w tym holdingu masa, a raz na 3 miesiące rzucą coś w OF,a przejdziesz dalej i tak po 8 miesiącach pracy dopiero i najlepiej jeszcze jak urosną Ci skrzydła i bedziesz nie wiadomo jakie wyniki robiła :) Więc lepiej samemu poszukać czegoś lepszego na własną ręke niż czekać z ich strony na łaskę ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alehandro
Wybiera sie ktos na szkolenie Polbanku 7 lutego w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela90
do Tomasz83, po temacie pracy licencjackiej wnioskuję, że studiowałeś zarządzanie, mylę się? :) czytając posty zauważyłam, że jesteś dobrze zorientowany w temacie banków i pewne doświadczenie z pewnością posiadasz skoro bank sam proponuje Ci pracę ;) mam do Ciebie taką prośbę, a dokładniej prośbę o radę... studiuję na 2 roku finanse i rachunkowość, specjalizacja bankowość i ubezpieczenia. przede mną i praca licencjacka i magisterska. a moje pytania są następujące: czy starając się w przyszłości o prace w banku pracodawca może zapytać o temat pracy, nie tylko o doświadczenie? wybierając jakie tematy w jakim zakresie najlepiej przygotowałabym się do pracy w banku, z perspektywą rozwoju i awansów? i najważniejsze: czy posiadając odpowiednie wykształcenie łatwiej jest otrzymać prace w banku, nie zaczynając od obsługi klienta? nie posiadając jeszcze żadnego doświadczenia w zakresie pracy w banku :( jeszcze nie wiem jakie stanowisko (w przyszłości) i zarobki by mnie satysfakcjonowały, wiem, że zaczyna się od dołu i jestem na to przygotowana. proszę tylko o poradę dotyczą tego jak najlepiej w chwili obecnej mogę się przygotować do takiej pracy w przyszłości :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta bank każdemu licencjatowi
proponuje pracę od zaraz i to za duuuuużą kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do angela90
Pytasz jak chcesz się przygotwac na przyszłośc? przede wszystkim zdobądź doświadczenie bo samo wykształcenie to na prawde nie wiele w dzisiejszych czasach. ja pracuje od 4 latach w finansach a jestem po studiach z psychologii - przyjęli mnie bo pracowałam w sprzedazy (nieruchomosci, ubezpieczenia) i od tego radzę zacząć bo np Ubezpieczyciele mają mnóstwo pracy dla studentów i tam nauczą Cie sprzedawac - wtedy bedziesz miała się z czym pokazać w banku. Piszesz rowniez o obsludze klienta? Moja droga finanse to przede wszystkim SPRZEDAZ a obsługa klienta to taki mały dodatek do tego wszystkiego ... Polecam zdobycie doświadczenia w sprzedaży i żebyś się nie zdziwiła- ja szukałam pracy w finansach ponad 5-6 miesięcy a doświadczenie mam i to sporo...teraz już nikt na wyksztalcenie nie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukces!
Witam, 7 lutego rozpoczynam szkolenie w Millenium Banku. Jak ono wygląda, o czym mówią, jaki jest system godzinowy, w jakim hotelu zakwaterowują uczestników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Wystarczy przeczytac 10 ostatnich stron- to chyba najczesciej poruszany Bank na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kietlin
sukces....ja tez zaczynam 7 lutego szkolenie. A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica millennium
Jeśli chodzi o szkolenia w millennium to odbywają się w głównej siedzibie banku w Warszawie, więc strój obowiązuje taki jak w pracy garnitury, marynarki, zakwaterowanie jest w hotelu Novotel :) ( 2 kroki od dworca ) Szkolenie jest ekstra, ale później to już tylko liczcie na szczęście abyście trafili do fajnej placówki tzn do fajnych ludzi którzy robią plany, jeśli załoga się kłóci kierownik ciągle drze to zapomnijcie o premiach :) i jeśli w takiej placówce nie zabłyśniecie w 3 miesiące to raczej będzie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mach2003
Powiedzcie mi, czy to prawda ze WBK wynajmuje swym pracownikom mieszkania i daje samochod by ten mógł dojechac do pracy. Takie informacje do mnie dochodza i szczerze mowiac az nie chec mi sie w to wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millenijna2010
Sukces, więc jeśli chodzi o szkolenie to odbywa się w godz 9.00-17.30 (zazwyczaj trenerzy końnczą jakieś pół godz szybciej) Hotel najczęściej NOVOTEL 4* w samym centrum (jak dobrze trafisz to z widokiem na Pałac Kultury) usytułowanie naprwdę super-wszędzie blisko. Strój oczywiście oficjalny, kobiety do spódnicy półbuty-obowiązkowo. Szkolenia lajtowe, więc można porobić wiele innych ciekawych rzeczy......Szkolenie, szkoleniem a praca i tak swoje pokaże. W czasie 2,5 tyg trenerzy nie są w stanie przekazać nie wiadomo ile wiedzy, więc trzeba będzie duuuuuuuuuuużo pracy własnej-ale to już w oddziale, bo pracownicy racześ mało chętni do pomocy-przynajmniej u mnie. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova_mille
Czy wybiera się ktoś na szkolenie Millennium 9 lutego w Wawie? Może wybiera się ktoś z pomorza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kietlin
ja mam szkolenie od 7 lutego w wawie, od 9 lutego zaczyna się szkolenie specjalistyczne:) Jestem z Łodzi:) ktoś może jedzie w poniedziałek rano do Wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova_mille
No ja jadę dopiero we wtorek, a szkolenie od środy;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typstereo
cześć! wie ktoś z was jakie warunki pracy są w Mount Finance, tzn. jak jest z zarobkami, czy jest umowa o pracę? szukałem w necie, ale kompletnie nic nie mogę znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakus6
Witam Mam dylemat dostałem propozycję pracy w WBK, Deutsche Banku i raiffeisen-ie na stanowiskach mobilnego doradcy warunki finansowe w DB i Raiffeisenie podobne jeśi chodzi o wbk to działalalność i wynagrodzenie prowizyjne+ premie itd jak to wygląda w rzeczywistości?? Muszę w przyszłym tyg dac odpowiedz i nie wiem z którym bankiem podpisać umowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukces!
Jestem z województwa śląskiego. Jeśli ktoś się wybiera na szkolenie 7 lutego proszę o kontakt dominikaodra@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie ex mille
A ja serdecznie pozdrawiam nowych pracowników (hmmm..) BM, życzę im dużego samozaparcia (wiem co mówię po 5 latach pracy w tym banku... A sama mam pytania co do BOŚ... Jadę na II etap rozmowy na doradcę do Krakowa... jakieś sugestie? będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzxcfds
do prawie ex mille jeżeli będziesz miała gierkę komputerowa na temat marketingu, to prawdopodobnie chodzi o gazetę lokalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszkowskabeata
hej. mam rozmowę w Deutsche Bank Polska, to już druga rozmowa.kazali zgłosić się ze wszystkimi dokumentami które zaświadczają o wykształceniu i zatrudnieniu zawartym w cv. myślicie że jest szansa na podpisanie umowy? druga sprawa to to że praca ta jest zupełnym przypadkiem dla mnie, jakie ważne informacje o banku mogę podać w razie pytania o to co o nim wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ANGELA90
witam Tak jak napisałaś trochę doświadczenia mam. Jeżeli chodzi o Twoja prace licencjacka fajnie by było gbybyś napisała o bankowości jakis temat lub jeżeli promotor pozwoli z zarządzania zasobami ludzkimi, przywództwa ja o tym pisałem i na pewno mi się przyda w przyszłości. Tak jak ktoś napisał dobrze by było gdybyś zdobywała doświadczenie zawodowe podczas studiów, jako pośrednik nieruchomości lub w jakim doradztwie finansowym ważne że praca z klientem i sprzedaż, są to podstawowe rzeczy na początku pracy w banku. proponuje również przyłączyć się do jakiegoś stowarzyszenie i tam prężne działanie, możne zarządzać zespołami które przygotowują jakieś imprezy, konferencje i łapiesz doświadczenie gdybyś w przyszłości chciała kierować jakimś zespołem w banku. Zgłoś się do samorządu studenckiego tam też można bardzo dużo się nauczyć wszystko procentuje w przyszłości. Dodatkowo w cv też to fajnie wygląda bo potencjalny pracodawca widzi że coś robiłaś a nie tylko się uczyłaś albo imprezowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPEN FINANCE
studiuje dopiero na III roku ekonomii, ktoś wyżej napisał, że zarobki są powyżej 1000 zł, a dla mnie to byłoy ok... szukam pracy jedynie na kilka miesięcy czy moglibyście napisać jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne i czy wogóle mam jakieś szanse... czy praca opiekun klienta to rozmowy przychodzące, czy wychodzące? dodam, że pracowałam już w pewnej firmie, ale były to rozmowy wychodzące, wytrzymałam 3 miesiące:D moze głupie to co napisze, ale głównie chodzi mi o doświadczenie, a kasa jest na drugim miejscu... na razie:D więc może dla studenta tymczasowo, nie będzie tak strasznie... z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Open Finance byłam na rozmowie z zeszłym tygodniu :) Nie wiem jak zarobki, sugerowane ogromne i prowizyjne. :) Duży nacisk kładą na ogólną wiedzę ekonomiczną, mnie pytano o aktualną wartość głównej stopy procentowej ( teraz wiem ;)) i zadanko ze stopą zwrotu z inwestycji było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×