Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość EVIIII
emmmmma podstawa piękna :-) Ale pierwsza rzecz to mieć w okolicy taki bank a druga dostać w nim pracę :-) Podejrzewam, że piszesz o Warszawie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmma
Credit Agricole to zmieniona organizacja LUKAS banku. Zarobki w warszawie są spoko i nie słuchaj negatywnych opinii na ten temat bo sama pracuję na tym stanowisku z w tym banku i nie jest tak zle jak go malują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt bank czy pariba
Mam oferte z tych instytucji co wybrac płaca podobna 3000 brutto, doradca kredytowy + obsługa kasowa, plisss o radę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Emmy Pracujesz w Credit... proszę poradź mi co miałaś na rozmowie kwalifikacyjnej? Ja mam ja jutro i sie stresuje nie wiem o co będą pytać, i jak z tą scenką sprzedażowa, co muszę im spróbować sprzedać.. Pani powiedziała mi przez tel że mam mieć dużo pomysłów, kurde ale jakich,, pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wahrid
Nie musisz bać się scenki. Nie będą oceniać twoich umiejętności sprzedażowych tylko twoje podejście. Zadawaj pytania otwarte, stosuj parafrazę i nie poddawaj się po pierwszym "nie". Dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla beznadziejna scenka, nie popisałam sie... kierowniczka kazała mi sprzedać książkę, i dodała ze mam nie opisywać jej treść, nic,, no chore jak ma sprzedać książkę nie mówiąc o czym jest, jak zaciekawić, ee spaliłam to;/ i 2 tyg czekania na decyzje pff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prac.ING
witam pracuje w ing od 4 lat jestem doradca klienta(oraz malych firm) zarobki ksztaltuja sie od 2500-3600 brutto, szalu nie ma, nacisk na sprzedaż ogromny, jezeli ktos z was posiad informacje na temat banku reifeisen to prosze o inf. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurrrrobank
doradca klienta w eurobanku-3000 brutto podstawy-REALNE? Aplikuje na to stanowisko mam dwuletnie doświadczenie w bankowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę , że tak.
Moja znajoma dostała tam pracę po stażu, na ten moment na czas określony i dostała 2.500,00 brutto podstawy. Tak przynajmniej twierdzi. Prócz odbytego tam stażu nie ma żadnego doświadczenia w bankowości.Jest to oddział w mieście pow. 80 tys. mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaasdasda
Ja za to szczególnie nie polecam Invest Banku. Od miesiąca pracuje w jednym z oddziałów w mieście około 50 tyś. Plusem jest przyjazna atmosfera i nie takie wielkie parcie na sprzedaż, ale minusem jest niska pensja (z wykształceniem wyższym nawet nie mam 2000 zł brutto) oraz kiepska oferta oraz stare oprogramowanie. Dodatkowo ciężko przekonywać klienta do oferty kiedy musi wypełnić tony papierów bowiem większość załatwia się przez umowy, umowy i jeszcze raz umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s ns nnsnsnsnnsn
Haha w Eurobanku 3000 ??? Doradca, Ja mam 1700 brutto na pierwsza umowe! o premiach zapomnij jak juz to nedzne 100 zl takie sa plany tam kierownik malo zarabia, co ty gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do s ns nnsnsnsnnsn
wysokość podstawy nie tylko w Eurobanku zależy od wielu czynników. W jakim dużym mieście jest oddział, czy masz doświadczenie w bankowości, od wykształcenia. Wiem o tym bo sama jestem na etapie szukania pracy w banku. Mam znajomych pracujących w w różnych bankach ale także znajomych pracujących w tym samym banku ale w oddziałach w mniejszych miejscowościach i np. w Warszawie i wierz mi, że podstawy wynagrodzenia mają bardzo zróżnicowane. Także nie przesądzałabym o tym, że te 3000,00 zł jest wynagrodzeniem niemożliwym. Aczkolwiek powiem Ci, że też wydawało mi się że znajoma z Eurobanku o której napisałam wyżej, a która dostała 2500,00 podstawy, po prostu przesadziła z tą kwotą. Znam realia jakie są jeśli chodzi o wynagrodzenia w bankach w miejscowości gdzie Ona pracuje i 2500,00 na starcie, bez doświadczenia wydaje mi się kwotą przesadzoną. No cóż, nikt jej w umowę patrzyć nie będzie a powiedzieć może wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana pracy na Millennium
Właśnie odpowiedziałam na ofertę pracy w Millennium. Bez doświadczenia w bankowości, bez wykształcenia w tym kierunku, ale z wyzszym na najniższe stanowisko (czyli praca od podstaw) oddział Warszawa dostałam 3300 brutto. Jestem w miare zadowolona. Przede mną szkolenie i do dzieła. Mam nadzieję że się spiszę i po paru latach uda mi się jakoś dostać do centrali. Mam parę koleżanek w Millenium i nie narzekają. Premie od ok 400 do 1500 zł prawie co miesiąc dlatego postanowiłam spróbować. Mam nadzieję że będzie to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inginggINGbank
a czy w takim razie 2000netto w dwuletnim doświadczeniem w bankowości na stanowisku doradcy klienta indywidualnego w miescie powyżej 100 tys. mieszkańców mogę liczyć? Jak tam jest z premiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d,,d,d,d,d,d,
pracowalam w Eurobanku z wyzszym wykasztalceniem, no i do tego nie byle jakim i dostalma 2000 brutto w Bydgoszczy, nie gadajcie glupot, oni malo placa, a naprawde o premie cizko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do d,,d,d,d,d,d,
Spokojnie :-) Nikt nie gada głupot . eurrrrobank zapytała czy 3000,00 podstawy jest realne, a ja napisałam, że moja znajoma twierdzi, że dostała podstawy 2500,00 zł zaraz po stażu u nich. Czyli czytając Wasze również Twój post, wniosek jest jeden w Eurobanku płacą niewiele. Tak więc 3000,00 nie jest realne do otrzymania a moja znajoma koloryzuje czyt. zawyża w swoich "opiewieściach" swoją wysokość wynagrodzenia..... Nie wiem po to aby ktoś drugi był zazdrosny... żałosne :-/ Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x x x x,kc,cc,ncncnc
dokladnie kierownik w Eurobanku w srednim miesiecie ma 3500 brutto pensji, a wyleciec szybko moze a doradca zarabia malo a premie to z reguly sa nierelane nie ebde pisac o planach bo to tajemnica ale nie sa do zrealizowania bo scoringi sa zawyzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowiec od lat
Ktoś pytał o prace w raiffeisen Banku to odpowiem, dobrze płacą, dobra socjalka, pakiet medyczny, karta multisport, doradca kasjer ma 2500-3000 brutto zależy od miasta, doradca finansowy 3500-4000, moze i wiecej, nacisk ogromny, ja dodatkowo mialam porąbanego regionalnego, no ale, atmosfera w oddziale fajna była, mysle ze w duzym miescie to warto bo raif obsługuje klientów z dochodem od 3000 netto, wiec u nas to było bardzo cięzko pozyskac takiego klienta, Eurobank płaci słabo startowałam na kier oddziału i mi podziekowali bo nie stac ich było na 3000 netto, mysle ze do 2500 doradca moze liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowiec od lat
2500 brutto oczywiscie w Eurobanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia007
witam was serdecznie staram sie o prace w eurobanku jak tam przebiega rekrutacja. zastanawiam sie co mam odpowiedziec, jak sprzedac np dlugopis, dziurawa parasolke, lodowke eskimosowi itp ja nie mam kompletnie zadnych pomyslow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia6
Zostałam zaproszona na spotkanie rekrutacyjne dotyczące stanowiska doradcy finansowego w SKOK Stefczyka. Spotkanie ma odbyć się w grupie ponieważ, jak powiedziała osoba która ze mną rozmawiała, szukają kilku osób na to stanowisko. Czego mogę spodziewać się na tym etapie, jakich pytań, czy mogą być scenki sprzedażowe. Bardzo proszę napiszcie jak to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKOK STefczyka
Dla mnie rozmowa była bardzo nieprzyjemna. Kobieta rekrutująca była strasznie niemiła (Warszawa). Nie umiała rozmawiać. I w kółko zadawała pytanie.... I co jeszcze by Pani zrobiła żeby zachęcić ludzi do wejścia do oddziłu. I pytała się czy bym stała z ulotkami przed wejściem i inne tego typu rzeczy. Ja odradzam prace w SKOK'u. Nie zatrudnili mnie chyba ze wzgledu na wymagania finansowe bo chciałam 2300 netto w małym mieście do 40 000 mieszkanców. Dla mnie praca bez perspektyw. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia6
Dziękuję, że zechciałaś się wypowiedzieć :-) U mnie sytuacja jest taka, że mam już spore doświadczenie w bankowości (w banku w którym różne "cuda " się działy) więc myślę , że nic nie jest już mnie w stanie zaskoczyć i ciężka praca nie jest mi obca - a szukam pracy już kilka miesięcy..... Czytałam różne opinie o pracy w SKOK-u Stefczyka ... ale na ten moment życie zmusza mnie do podjęcia ryzyka. Po prostu już teraz szukam pracy "na wczoraj". Docelowo gdyby przyjęli mnie do pracy i okazało się, że trafiłam do "fatalnego" z rożnych względów oddziału, szukałabym międzyczasie pracy gdzie indziej. Czy mogą pojawić się na takim spotkaniu- przypomnę jest to spotkanie w grupie kandydatów- scenki sprzedażowe typu sprzedać drewnianą poduszkę, dziurawy parasol ... ? To przykłady zaczerpnięte z innego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosssnowy
Witam, w jakich przedziałach kształtują się zarobki w ING na stanowisku kasjero-dysponent w obecnym czasie??Czy premie wciąż są kwartalne? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam euro
w euro 2500 brutto na początku(mam doświadczenie),ciekawe jak jest z premiami-czy realne i w jakich kwotach...i czy są podwyżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jestem tegoroczną maturzystką, po maturze ide na finanse i rachunkowosc, bo mam mozliwosc dostania stażu, tylko mam pytanie... Bo staz trwa chyba od 3mies do 1 roku i pozniej musze znalezc prace w sklepie czy cos takiego bo na zatrudnienie po stazu nie ma co liczyc bez tytulu licencjata, a w innym banku juz nie dostane stazu skoro juz raz mialam nie?? moze ktos sie orientuje? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deutsche bank
Witam, Odradzam Deutsche Bank PBC, podstawa ok. 3000 brutto. Duże podziały między oddziałami - zarobki. Premii brak. Musisz natomiast w kwartale uzbierać punkciki za sprzedaż - ale kasy nie zobaczysz za to. Więc pracujesz za ok 2500 netto. Liczy się tylko dawna sieć DB - tam podstawy są dużo wyższe ale już nie do osiągnięcia bo firma oszczędza. Drętwe procedury, Systemy prawie wszystkie na darmowych platformach więc domyslacie się jak działają?! Czasami mozna oszaleć. Oczywiście wymagania mają konkretne. Przestarzałe procedury - dużo papierologii. Do Oddziału wchodzi KILKU klientów w ciągu całe dnia więc musisz ciągle wisieć na telefonie i proponować byle co. Deutsche Bank stracił całkowiciew moich oczach swoją marke idawny blask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnnxnxnxnxn
wlasnie zapomnieliscie dopisac ze praca w banku jako doradca nie polega na obslugiwaniu klientow, bo jesli nie ma sprzedazy to sa ciagle pretensje ze nie pozyskuje sie klientow telefonicznie, wiec zawracanie dupy na kazdym kroku telefonicznie to podstawa, oczywiscie nie ma procedur co do tego kazdy sam dzwowni namawia a to nielatwe, ludzie sa zaduzenie po uszy a na rozmowach jkwalifikacuyjnych to mozna sie spodziewac pytan glownie o sprzeadazy , jelsi ktos ma doswiadczenie to spoko sobie poradzi a tak trzeba po porostu wciskac kit, np z dlugopisem , trzeba rozpoznac potrzeby klienta i go namowic wychwalajac dany produkt kiedys w banku pracowali profesjonalisci teraz szukaja sprzedawcow i ciagle ich wymieniaja na lepszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdggggggggggg
Zanim zaczniesz pracę w banku, uważnie przeczytaj poniższe punkty co cię czeka: 1)brak wykonania planów to nie problem dyrektorów tylko twój. Argumenty „klienci nie mają zdolności kredytowej, „są zadłużeni po uszy, „nie potrzebują kredytu bo mają ogromne oszczędności na nic się nie zdadzą. To twój problem, że się nie da. ,masz zrobić tak, żeby się dało, regionalna chce mieć premie 2)dyrektor placówki traktuje cie jak półgłówka. Siada na kasie i uważnie słucha twoich rozmów z klientami. Za chwilę dostaniesz masę maili: „dlaczego nie zaproponowałeś pani tego?, „pamiętaj hipoteka „powiedz pani, żeby poleciła ci kogoś a potem cie opieprzy, że wszystko robisz nie tak 3)przygotuj się na „cudowne metody sprzedażowe. Wyglądają mniej więcej tak: „każdemu obsługiwanemu klientowi robimy symulację kredytową, następnie usłyszysz „każdy klient ma dać ci polecenie swojego znajomego, spodziewaj się także: „każdemu klientowi robimy symulację na kredyt hipoteczny „od dziś każdego informujemy o promocji na lokatach. W konsekwencji wygląda to tak, że każdemu klientowi musisz zaofertować wszystko/ a tak się nie da to każdy wie kto jest murzynem ( doradcą ). Nie wiedzą tylko tego dyrektorzy. 4)Spodziewaj się minimum 2 razy w tygodniu dywanika u dyrektora. Bezlitosne tłumaczenie się i analizowanie wszystkich operacji kasowych klientów pod kątem „co mogłeś zaproponować tej pani „ta pani nie miała karty kredytowej „ itp. 5)Raz w tygodniu dyrektorzy oddziałów, którzy są „odpowiedzialniza dany obszar wysyłają bezlitosne maile z podsumowaniem IMIENNYM WSZYSTKICH DORADCÓW W REGIONIE. Ci którzy wykazują słabszy wynik, są na czerwono z nieciekawymi komentarzami. Nikogo nie interesuje, że na 10 klientów 8 było z komornikiem albo miesiąca byłeś na zwolnieniu lekarskim. Góre interesuje tylko tabelka w raporcie. 6)Zapomnij o dużych premiach, ewentualnie 200zł brutto za harówe przez cały miesiąc. Ty zrobisz 70% planu ,premii nie dostaniesz a jak wezmiesz papierowy, firmowy kubeczek do kawy to dostaniesz reprymende, że nie dbasz o oszczędności ukochanej fimry. Nie wspomnę o tym, że żadnego gadżetu nie dostaniesz to przestępstwo! Gadżety są tylko dla klientów i dyrektorów. 7)Bój się tajemniczego klienta, inna nazwa to też „cichy. To byle dupek, który przyjdzie , uda zainteresowanego klienta a potem obsmaruje cie w raporcie, że masz brudną bluzkę, pachniało ci nieładnie z buzi i nie powiedziałaś wszystkich rzeczy o ofercie. Spodziewaj się zaraz setek maili i telefonów od góry z reprymendami i pisemnymi wyjaśnieniami. Wtedy masz „coachingi murowane. 8)Wszyscy inni pracownicy banku ( dyrektorzy, analitycy kredytowi, którzy odrzucili ci wniosek ) są nietykalni. Czarnuchowi nie wolno z nimi dyskutować, nawet mailowo bo „obniżasz ich sprawność psycho-fizyczną a w konsekwencji ich „praca jest nieefektywna. Ta zasada oczywiście nie dotyczy murzynów. Sprawność psycho-fizyczna doradcy nie jest ważna, jemu można nasrać na łeb, mobbingować i być bezlitosnym mobberem. 9)Twój kolego zza biurka miał dziś farta i sprzedaż 2 konta i 2 kredyty na zasadzie „dzień dobry chcę kredyt i konto a ty nie masz nic. Spodziewaj się,że wpadnie regionalna i będzie ciekawa takiego stanu rzeczy. Oczywiście o farcie nie ma mowy! On tak świetnie sprzedaje! 10)Przynajmniej 1 w tygodniu będziesz musiał/a podpisywać jakieś zobowiązania na piśnie, że wykonasz plan. Mało istotne, że od ciebie dużo rzeczy nie zależy. Nikogo to nie interesuje. To tak jak by podpisać zobowiązanie, że w lutym nie spadnie śnieg. 11)Robienie błędów w dokumentach ( np. wpisane nazwisko KOWALSKI JANKOWSKI bez kreseczki tak jak KOWALSKI JANKOWSKI ), niezaliczanie elearningów jest monitorowane. A to po to, żeby cie wywalić jak nie będziesz robić planów. Plan to świętość. Nikogo to nie interesuje, masz go wykonać i bye bye. 12)Wymagają uczciwej, rzetelnej i maksymalnej sprzedaży przy wielu przeszkodach takich jak np. kiepska oferta. 13)Nie licz na profesjonalne szkolenia. Zazwyczaj trwają 2 tygodnie i nauczą cię tego co jest w ulotkach i stronie www. Procedur a tych jest kilka tysięcy stron, masz nauczyć się sam, ale nie wolno ich wynosić z banku, więc masz się uczyć w pracy, ale w pracy masz sprzedawać i obdzwaniać bazy, więc nie ma czau i warunków!! Potem jak coś spieprzysz to zwalą winę na ciebie, bo „nie znasz procedur. 14)Pamiętaj, że masz być cyborgiem!!! w czasie 8 godz w pracy masz mieć sprzedaż, każdego ofertować, sprawdzać i poprawiać dokumenty, obdzwaniać bazy, czytać zarządzenia i komunikaty, pisać notatki wyjaśniające dla dyrektora o braku dobrej sprzedaży, obsługiwać reklamacje agresywnych ludzi i wykonywać w międzyczasie tysiąc zadań, które ci dyrektor pisze na mailu. Nie zrobiłeś czegoś?? Jak to?? trzeba sobie zorganizować pracę!!!! 15)to czego nie zrobisz w ciągu dnia lub o czym zapomnisz , zemści się na tobie w najbliższym dniu! Dlaczego zamiast seksu z męzem wieczorem, zaczniesz się już stresować następnym dniem bo to od początku zaczyna się to samo. 16)Wyobraź sobie sytuację, że placówka A i B tego samego banku są położone w odległości 5 km od siebie. Klient był w A i B i w B składa wniosek o kredyt. Dowiaduje się o tym regionalna i dyrektor. Spodziewaj się bezlitosnej rozmowy i maili typu: „dlaczego on złożył wniosek właśnie tam? „czy to oznacza, że nie zaproponowałeś mu tego? „poszedł do B bo w A nie ma wiedzy - to powoli Cię zabije. 17)Regionalna zrobi wszystko, żeby stworzyć jak największą rywalizację między doradcami. Dlaczego zapewne zobaczysz swoje nazwisko zaznaczone na czerwono i komentarz typu: „Sprawdzę wiedzę i działania w tych placówkach przeczytaj uważnie te punkty zanim podejmiesz pracę w jakimkolwiek banku. Każdy kto gnije w tym syfie to potwierdzi. Jak coś wam przyjdzie do głowy to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×