Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Agnieszka_Agnieszka
Do Milenijka Niestety nie mam gg ale jesli nie masz nic przeciwko podaje moj mail...forumowiczka25@wp.pl...prosze odezwij sie mam kilka pytan. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Agnieszka
Moj mail to forumowiczka25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Agnieszka
Wahrid dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punkt Obsługi Klienta Alior Ba
Mam pytanie czym różni się prawa w oddziale Alior Banku, a praca w Punkcie Obsługi Klienta Alior Banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Hania123123
wołaj 3000 brutto to dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
No w sumie nie wiem czy warto za 3000. Teraz mam 2800. Dzis się dowiedziałam, że koleżanka przeszła z Polbanku do BGZ na doradcę hipotecznego i dostała 4000 na początek więc myślałam, że jakieś 3500 mogłabym wywalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaa_a
Witam Byłam wczoraj na rozmowie w placowce Millenium, gdzie poinformowano mnie, ze w ciagu tygodnia moze byc telefon z zaproszeniem na drugi etap rekrutacji, niestety nie powiedziano mi na czym bedzie on polegał pomimo moich pytan. Prosze o odpowiedz Osoby uczesniczace w drugim etapie na czym on polega, czego moge sie spodziewac? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALiM
A co sadzicie o pracy w Banku Pocztowym ? Dostalam propozycje pracy jako opiekun klienta i nie wiem co o tym sadzic? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheStructor
Witam Mam rozmowe o prace dyrektor oddziału Multibank Aquarius. Jak tam z pensjami w Bre wygląda? Ktoś wie jaka jest podstawa, premie itd? Nie wiem czy atakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponownie zaswiadczenie o nieka
multibank Partner zaświadczenie czy oświadczenie o niekaralności jest wymagane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheStructor
Nikt nic nie wie? Wynagrodzenie 10.000 brutto to duzo/mało na to stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelisia
ale sie naczytalam. i nie wiem sama co zrobic. we wtorek mam spotkanie na 2 etapie do BPH. ale tutaj strasznie malo o tym banku. napiscie cos. miasto do 50 tys w mazowieckim. podobno z 27 osob zostaly 3 i mam wielkie nadzieje ale sama juz nie wiem;/ mam doswiadczenie 3 lata w ubezpieczeniach wiec umiem sprzedawac. ale powiedzcie jeszcze jak ze szkoleniami? bo na jednym forum weszlam na chwile i od razu bylo ze placili za szkolenie jesli nie przepracuja 3 miesiecy w alliorze. ja umowy nie widzilam a na spotkaniu o tym nic nie mowili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsd,d,d,d,
ale sie ekscytujecie praca w banku, naprawde zadziwiacie mnie, a potem wszyscy beda narzekac , wiem co pisze bo 2 lata przepracowalam ALiM, odpusc sobie, nedzne place i PRL czuc jeszccze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikalika
czy może sie ktos wypowiedziec na temat pracy w SKOK Skarbiec?chodzi mi m. in. o zarobki i atmosferę w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALiM
BANK POCZTOWY / OPIEKUN KLIENTA Płace to wiem, że nędzne , bo wiem ile mi zaproponowano, ale potrzebuję gdzies zdobyc doswiadczenie jestem swiezo po studiach , zawsze poźniej mozna cos w CV wpisac ( pracowalam tylko w ubezpieczeniach jak do tej pory). Wysylaja mnie na 2 tyg na szkolenie do Warszawy. Jeśli ktos wie to niech napisze jak ogolnie wyglada tam praca , czy plany są możliwe do osiagniecia czy jak zawsze i wszedzie nie ? narazie dają mi um na 3 mce na okres probny wiec zawsze moge zrezygnowac jak bedzie cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jechac na szkolenie do wroclawia w poniedzialek z eurobanku? jak wyglada sprawa z zakwaterowaniem? jedzeniem itd na poczatek 1700 brutto 1 praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do xy58
Czy możesz napisać na temat rekrutacji do pracy w Eurobanku, co wiesz o wynagrodzeniu, ogólnie o pracy w tym banku. Bardzo Cię proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x xxxxxxxx
xy58, szkolenei i zakwaterowanie ok,jedzenie tez, nei martw sie , gorzej bedzie pozniej so kolezanki wyzej -rekrutacja standardowa, wystarczy ze mialas jakies doswiadczenei w sprzedazy i juz ciebie zatrudniaja, praca jest stresujaca bo musisz obslugiowac kase i proponowac kazdemu klientowi kredyt, bo to jest podstawa, plany malo realne do osiagniecia, poza tym bardzo duzo dokumentow, raportow, odpowiedzialnosc duza a kasa slaba tak jak pisala xy58, na poczatek 1700 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W większości banków pracując na kasie musicie sprzedawać. Tak więc czy jest to stres? Owszem, ale taka jest sprzedaż. Czasy "obsługiwaczy" w oddziałach się skończyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALiM
Ehhhh ... czy naprawde nikt tu nie wie nic o Banku Pocztowym ? jak wyglada tam praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikalika
pliisss niech ktos sie wypowie na temat pracy w Skok Skarbiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawda ze szkolenie w eurobanku trwa 2 tyg? ja mam najpierw podpisac umowe a potem na szkolenie jechac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś zorientowany o pracy w BOŚ Bank?? chodzi mi o rozmowę, jak wygląda szkolenie i ile zarobi doradca klienta?? dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły Pracownik
Do XY 58 Szkolenie w Eurobanku trwa 2 tygodnie, kiedys moja znajoma pracowała w placowce franczyzowej Eurobanku i brała udział w takim szkoleniu, bardzo miło go wspominała. Na szkolenie jedziesz z placówki franczyzwej-partnerskiej Eurobanku czy tez z placowki głownej Eurobanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Credit Agricole
W przyszłym tygodniu mam rozmowe na stanowisko Doradcy Biznesowego do jednego z oddziałów w mieście wojewódzkim, chodzi mi o zarobki, mam doświadczenie w bankowości, czy jeśli " zawołam" 4000 brutto, będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Według mnie 4000 brutto ok. Moja znajoma w BGŻ na doradcę hipotecznego startowała i tyle dostała. Miasto 100tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliviaaaa
Może ktoś pracował w banku pocztowym? Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Stanowisko opiekun klienta. I nie wiem co o tym sądzić... Warto tam pracować? Pensja niska 1500 b+ prowizja (w małym mieście). Wcześniej pracowałam w żaglu praca fajna, (pensja niska +prowizja ściema). Jak to jest z pozyskiwaniem klientów... Tłumaczono mi że jedna osoba będzie danego dnia obsługiwać klientów przychodzących, a druga ma w tym czasie szukać nowych klientów. ( na zmianę)Co mi sie niestety nie podoba... Bo co mam chodzić z ulotkami lub bawić się w akwizytora...Może jakieś rady? Doświadczenia macie z tym ? Proszę o odpowiedz. Mam tez rozmowę w credite agricole Może jakieś doświadczenia z ta firma macie? Jakiej pensji mogę się spodziewać na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDEA BANK Kasjer
witam, czy ktoś może napisać kilka słów o pracy w Idea Banku na stanowisku kasjera? (miasto ok 200 tys mieszkańców). Jakie zarobki, jakie godz pracy, czy są plany sprzedażowe, jaka umowa o pracę? pls o wszelkie info o tym stanowisku, bardzo pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDEA BANK kasjer
witam, poszukuje pilnie informacji nt pracy w Idea Banku na stnowisku kasjera? jakie są zarobik, jakie godz pracy (czy dużo obowiązkow poza godz pracy), czy są plany sprzedażowe? praca w mieście ok. 200tys mieszkanców, pls o pilne info, zwłaszcza od osób pracujących już w Idea Banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajowy rejestr karny
Witam, czy bank-pracodawca ma prawo sam wystąpić z zapytaniem do KRK o prcownika bez wypełnionego i podpisanego przez pracownika formularza "zapytanie o osobe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×