Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość fdssdffsfd
dfsfdfsdsfddf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbank
Czy wie ktos ile mozna zarobic w POLBANKU na stanowisku mobilnego doadcy kredytowego?????? Bardzo prosze o odpowiedz bo nie wiem czy sie decydowac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokturn
Dostałem propozycję pracy w Lucas Banku na stanowisku windykatora, czy ktoś z Was może uchylić rąbka tajemnicy, generalnie chodzi mi o zarobki i atmosferę pracy. Za odpowiedź dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
ja nie pomogę,,, nie mam zielonego pojęcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj bylem na rozmowie w Banku Millenium jako doradca klijeta, niestey nie udalo mi sie dostac z powodu za malego doswiadczenia ,nie na pisalem w CV stazu pracy [pracuje kilka miesiecy w firmie ubezpieczeniowej](powiedzieli odrazu czy przyjmuja i dlaczego nie) . Pytali min o wykonywana prace,co sie robi? , jak? etc. Kazali cos sprzedac (scenka) , pytali o hobby, co bym chcial robic za 5 lat, standard.. Co do zarobków juz w rozmowie tak na luzie , powiedzieli ze zarobki 2000zł netto na poczatek sa jak najbardziej realne. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaytee
dostałam pracę w Millennium ;) zaproponowano mi 2200 brutto na stanowisku Asystent Klienta. mam kilka pytań do osób, które odbyły już szkolenia. jak myślicie, czy nie będzie wielkim problemem, jeżeli na szkolenie przyjadę jeden dzień później, bo mam w tym czasie ostatni egzamin, czy od razu przesuną mnie na następny termin?? kto zajmuje się odbieraniem telefonów w oddziale i robieniem korespondencji oraz kserowaniem?? będę wdzięczna za wszelkie info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritaa
czy ma ktos informacje ile moze zarabiac doradca klienta ( detalicznego, private banking, korporacyjnego) w duzym banku? Prosze o kazda informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia118
Witam, czy ktoś może pracuje w BZWBK jako mobilny doradca finansowy?? Ja otrzymałam propozycję takiej pracy ale nie wiem czy warto ryzykować?? Trzeba założyc własną działalność i nie wiem jak wygląda dokładnie pozyskiwanie nowych klientów.. Czy łatwo jest wyrobić podstawę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia118
Do guder: Z tego co piszesz to chyba podoba ci się praca w BZWBK jak mobilny doradca. Czy mógłbys mi napisać jak wygląda dokładnie twój dzień pracy?? I czy teraz dajesz radę wyrobić te min 15 pkt.. Bardzo proszę o info na maila msupryn@wp.pl. Do czwartku mam dać odpowiedź czy przyjmuję tą robotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katije
Mam konto w Millenium i jakie było moje zdziwienie jak się dowiedziałam ,że nie mogą mi podać telefonu do placówki. Mają tylko jakieś infolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak
katije a ciekawe jakbyś się czuła stojąc w banku a Pani przy Tobie by \"pitoliła\" przez telefon z klientami. Jest infolinia. Natomiast ja w oddziale wolę być załatwiona szybciej niż czekać aż telefony przestaną dzwonić. Coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
do kaytee: ja właśnie jestem w trakcie szkolenia- 2 tydzień :) ... już w pierwszym dniu szkolenia podpisywałam umowę o pracę.. Szkolenie jest obowiązkowe... Co do kontaktu... jeśli dostałaś meila z info o szkoleniu- tam powiien być kontakt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katije
może to i dobrze z tymi telefonami. Do innych banków można sie dodzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi telefonami to jest dobry pomysł ale klienci narzekają. Dzwoniąc na infolinię klient prosi o kontakt z jakims oddziałem a pracownik infolini informuje nas o tym a ktos z oddziału oddzwania do klienta. Kiedyś nawe Weis zazwonił do naszego oddziału pytając dlaczego nie podajemy nr telefonu do oddziału dostała odpowież ,że dużym nietaktem ze strony pracownika jest rozmawianie w trakcie obsługi innego klienta. Ja się z tym zgadzam całkowicie. Kierownicy oddziałów mają komórki służbowe i dają numery klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feri20
witam!!! ja odnośnie pracy w millennium. widzę, że zarobki poszły w górę. ja pracuję od 2006 na stanowisku asystent klienta i dostałam 1850 brutto......wkurza mnie to, gdyż ostatnio dochodza nas słuchy, że nawet 3 klocki brutto co niektórzy dostają na dzień dobry...a my jak sobie premii nie wyrobimy to co???? 1360.....śmiech na sali, a odpowiedzialność jaka.....chyba trzeba będzie pomyślec o zmienie pracy....bo na podwyżki chyba nie ma co liczyć. oczywiście co do premii (jeżeli są to nie ma co narzekać....nie ma ograniczonego progu (kiedyś było do 100% pensji). premie uzależnione sa przede wszystkim od lokalizacji oddziału także najlepiej jak uda się dostać do oddziału w centrum wiekszego miasta. a co do szkoleń....6 tygodni w w-wie...ale wszystko wychodzi już w praniu w oddziale.....na zywym organizmie. na szkoleniu nie jest sie w stanie tgo nauczyc czlowiek....ale w końcu praktyka czyni mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Szkolenie w millenium bank rozpocząłem 2. czerwca i trwa do 17. czerwca. Generalnie wrażenia ze szkoleń bardzo pozytywne, codzień dowiadujesz się ciekawych rzeczy oraz uczysz sie przełamać własne słabości. Są prowadzący, którzy prowadzą szkolenia arcywybitnie. Jedna z osób na forum pyta, czy może przyjechać dzień później , otóż raczekj nie wchodzi to w grę, ale był przypadek osoby która rozpoczęła szkolenie dzień późńiej i jest ok. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_27
dostalam prace jako doradca klienta w jednym z najwiekszych bankow w Polsce i zgodzili sie na 2500 zl netto. według mnie płaca jest ok. Powinnam sie bardzo cieszyc czy raczej nie jest to wysokie wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arroo
mysle, ze 2500 zl nie jest zle. ja mam ok. 2600 zl netto podstawy plus prowizje. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia118
Do Aro: a w jakim Banku pracujesz i na jakim stanowisku bo ja w Kredyt Banku i mam 1900 zł netto na stanowisku Doradcy Klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika12345
Jutro mam dwie rozmowy jena w kredyt banku na stanowisku - doradca ds rachunków i operacji płatniczych a drugą w Deutsche baku - odezwali się chyba po pół roku i nawet nie pamiętam na jakie stanowisko aplikowalam co możecie mi powiedzieć o tych dwóch bankach wbanku zero doświadczenia dotychczas realizacja proektów unijnych, doradztwo dla MSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manialila
a co powiecie o pracy doradcy klienta w millenium? Ciekawa? czy jest możliwość awansu i jak z kasa? z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia118
Do ika12345: Od początku roku pracuję w Kredyt Banku na takim własnie stanowisku i już mam dość.. Nie wiem gdzie będziesz pracować czy w oddziale czy w filii ale powiem ci jak będzie wyglądać twoja praca: Obowiązkowo cię wyślą do Warszawy w weekend na kurs kasjerski i tyle co do szkoleń reszty masz się sama nauczyć, dopytać. Na tym stanowisku robisz wszystko oprócz kredytów hipotecznych. Tzn. Robisz wpłaty , wypłaty przelewy, otwierasz rachunki, lokaty, konta oszczędnościowe, sprzedajesz karty, ubezpieczenia kredyty gotówkowe, limity w rachunku. Pod koniec dnia masz 40 min na zliczenie się się co w rzeczywistości jest mało realne żeby się w tym czasie zmieścić więc praktycznie dzień w dzień masz nadgodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika12345
dzięki a powiedz mi jak to z kasą wygląda praca ma być w filii duże miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia118
Do ika12345: Na początek na okres próbny dali mi 2200 brutto (miasto wojewódzkie nie za małe ale i nie za duże :) ) Potem mogą ci zaproponować umowe na kolejne 7 miesięcy albo już na stałe zależy jak są z ciebie zadowoleni no i kasa troche większa 2400 - 2500 brutto. Ja pracuję w filii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika12345
mam zamiar im zaśpiewać minimum 2000 netto także chyba nici z moje współracy z KB:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelly169
Pracuję w banku od 10 lat i uważam, że praca tam to jedno wielkie bagno. Gdy zatrudniałam się do pracy to dyrektor tak ładnie i kolorowo opowiadał o możliwościach rozwoju, awansu, podwyżkach. Tymczasem stawka od 10 lat nie uległa zmianie ( o nie, przepraszam, dostałam 200 zł brutto podwyżki, więc mam 1700 zł brutto). O awansie nie ma mowy - mimo wielu starań. Klienci wożą się po tobie "jak po łysej kobyle", a ty musisz mówić "dziękuję i zapraszam ponownie". Nie ważne ile pracy odwaliłeś, najważniejsza jest sprzedaż ! Jak nie wypracujesz planu to ci grożą zwolnieniem. Siedzisz w nadgodzinach, których oczywiście nie wypłacają, (bo to w ramach obowiązków siedzisz). I niech nikt nie pieprzy głupot, że ciężką pracą można osiągnąć cel, bo przychodzą „tacy” z nikąd i od razu wskakują na stanowisko kierownicze nie mając pojęcia, co np. oznacza słowo „scoring „ albo jakieś jełopy, co na początek dostają 2 razy tyle, co ja. I gdzie ta sprawiedliwość? Gdybym mogła cofnąć czas...... na pewno nie wybrałabym na studia kierunku bankowość, nie poszłabym do pracy w banku. Myślę, że nie jestem sama w takiej sytuacji! Jeśli ktoś ma inne doświadczenia na tym polu proszę o podanie mi nazwy tego super banku, złoże tam podanie. Optymistą życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małyegoista
Przedstawiciel bankowy ds.small business w banku ING. Czy warto zawracać sobie tym głowę? Ma ktoś podobne doświadczenie? Wiem,że wynagrodz. przez pierwsze 2m-ce podstawa 1600 + prowizja a póżniej już tylko prowizja... Troche mnie te 'punkciki' odstraszają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kely169 - najwyższy czas zmienić pracę i "znikąd" - jak to nazwałaś - wskoczyć na lepsze stanowisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małyegoista
Czy pracował/a ktoś z tutaj obecnych dla Expandera? Słyszałem ,żw oferują niezłe warunki chociaż nauki i pracy sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×