Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość un-forgiven
\"...czy po prostu polega na siedzeniu w placowce i czekanie na klienta??\" nawet o takie cos nie pytaj na rozmowie kwalifikacyjnej do opena, expandera czy jakis bankow bo od razu Ci podziekuja. Takie instytucje zyja z nowych klientow a jezeli takowy nie przychodzi do instytucji to trzeba go sobie samemu pozyskac. taki lajf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd00
no ok, rozumiem. Ale w takim razie w jaki sposob mozna pozyskac owych klientow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjkfldk
dla przykładu: kasiazka telefoniczna, internet i wyobraźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd00
to sie domyslam tylko wiecie o co chodzi....boje sie ze np beda kazali mi wyjsc na ulice i szukac ludzi....to mnie przeraza...czy tak wlasnie karza robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mai-kaa
Do Rainbow European Premie są wypłacane kwartalnie, ale nawet jesli w ostatnim kwartale sprzedaż będzie lepsza i osiągnie więcej procent to premia jest automatycznie zwiększana o wszystkie miesiące danego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mai-kaa
Wybacz :) Mialo byc Rainbow Eurobank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
To kiepsko z ING, bo z tego co wiem to oprocz Lukasa, wszystkie banki maja co miesieczne premie...a raczej ING nie przeplaca z wynagrodzeniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziola
a Lukas ma jakieś premie czy w ogóle? i jakie tam są zarobki dla Doradcy Klienta w porównaniu do innych banków i który bank jest pod tym (zarobki dla początkujących) względem njlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cliodna
Ja moge conieco powiedziec o ING Banku Slaskim - pracowalam tam przez rok czasu. Jesli juz chcecie - ok. ale wybierajcie Placowki Partnerskie a nie Oddzialy, poniewaz w oddzialach masz premie kwartalne a jesli takich nie wyrobicie macie gola wyplate.. poza tym oddzialy nie zapewniaja tel. sluzbowych, gadzetow, samochodow sluzbowych - co oznacza ze jesli bedziecie mieli spotkanie z klientem bedziecie musieli dojechac tam swoim autem lub... tramwajem? W Placowkach jest inaczej, co miesiac prowizja, plany realne do wyrobienia, ale oczywiscie tylko dla takich ktorzy sa nastawieni na ciezka prace i raczej akcje zewnetrzne, gdyz trafik w samych placowkach jest malutki. Partnerzy z reguly zapewniaja wszystkie dodatki typu tel, auto, laptop etc. Co do szkolenia w Bielsku - przekazywana jest ogromna ilosc materialu, i tak naprawde wszystkiego uczy sie na wlasnej skorze gdy klient do ciebie przyjdzie, procedur mnostwo jednak osobom inteligentnym nie powinno sprawic problemu - nauka, nauka i jeszcze raz nauka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cliodna
Aha co do Millennium - zaluje ze nie przeszlam.. czesto bywa tak, ze po bankach chodza dyrektorzy innych i wylapuja co lepszych pracownikow.. w taki sposob mnie chcieli zrekrutowac, dawali mi 4000zl brutto jako specjalista ds. obslugi malych firm.. Zrezygnowalam bo dostalam podwyzke, ale niestety moj oddzial banku zlikwidowali i zostalam teraz na lodzie.. Zaluje ze zrezygnowalam, ahh czlowiek madry po szkodzie.. coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeklada
witam wszystkich bankowców;)) tych przyszłych i tych obecnych;)) ja takze staralam sie o prace w banku min eurobanku, mozecie kilka wpiow wczensiej poczytac moje posty;) i zwiazane z poszukiwaniem pracy w banku moje pytania, obecnie dostalam prace zupelnie innej branzy, zaczynam od 3 listopada;)) aczkolwiek nie ukrywam ze rozmowa kwalifikacyjna ta przeprowadzona w eurobanku dala mi duzo do myslenia moje głębsze wynurzenia mozecie przeczytac wczensiej;)) jestem zadowolona z tej pracy jaka obecnie dostalam choc wszystkich szczegolow z nia zwiazanych doweim sie we wtorek ale powqinno byc ok;) strasznie sie ciesze ze ten horror z poszukiwaniem pracy jak dla mnie juz sie zakonczył;))) pozdrawiam wszystkich forumowiczow i zycze jak najszybszego znalezienia satysfakcjonujacej pracy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b008eti
a wiec gratuluje nowej pracy! a c za prace dostalas jesli mozna wiedziec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziola
Gratuluje CZEKLADA! W jakiej branży znalazłaś? A ja dalej plątam się po bankach, może którąś rozmowę w końcu przejdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od niedawna zaczęłam przeglądać ogłoszenia pracy w banku. Skończyłam psychologię, ale nie pracowałam nigdy w zawodzie(ale np.parę miesięcy w księgowości). Ostatnio wysłałam aplikację do Banku Millennium na stanowisko \\\"asystent klienta\\\". Przed rozmową skonsultowałam się z koleżanką, która jak się okazało pracuje właśnie na tym stanowisku od ok.3mies. Generalnie powiedziała, że ważne jest sprawiać dobre wrażenie, kwestia wysławiania się, itd. Hmm, pytali mnie o parę spraw związanych z bankowością, o których niestety nie wiedziałam, jak np.ile wynosi podatek Belki;poza tym miałam sprzedać telefon, opowiedzieć coś o sobie...Mięli zadzwonić do 2tyg(bo właśnie wtedy ma być planowany wyjazd na szkolenie)- niezależnie od wyniku. No i N I C. Wiem, że szkolenie już trwa...Przyznam, że zależało mi na tej pracy zwłaszcza, że wynagrodzenie nie najgorsze+premie. Tak myślę, że chyba nie ma na co czekać, prawda?? Jak wiecie o podobnym stanowisku w Krakowie - dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natalie_c
witam:)ja właśnie nie długo wybieram sie na rozmowę na wspomniane przez Ciebie stanowisko do mille - możesz napisać jakie miałaś jeszcze pytania odnośnie bankowości,Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie_c ...... takie fajne studia skończyłaś a chcesz pracować w jakiejś durnej bankowości. Ile bym dała by właśnie mieć takie studia skończone. Może akutar Ciebie psychologia nie interesowała, ale studiowałaś. Ja studiowałam ekonomię i wszystkiego co z ekonomią zwiazane szczerze nienawidzę. Pamiętam też jak chciałam kiedyś pracować w banku. I dopóki tej pracy nie znałam to mogła mi się podobać. Jak pracę poznałam i wiem na czym polega praca w banku to z każdym dniem wiem jak bardzo chcę odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze Czekoladzie gratuluję nowej pracy nie w banku. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieli, żebym obliczyła dochód z jakiejś kwoty w skali roku, pytali o produkty bankowe. Poza tym jak sobie wyobrażam to stanowisko, jakie mam cechy, które mnie na nie predysponuję, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maje...No zgadza się studia super, i jak najbardziej był to świadomy wybór, wynikający z zainteresowań. Tylko mam mały problem - nie mogłam pracy znaleźć. Teraz już wiem , że studia to za mało a specjalizacja (taka jaką chciałbym skończyć - czyli psychoterapia) - kosztowna. Po "gołych " studiach" nie udało mi się nigdzie zahaczyć :( szukałam pracy w księgowości w dużych centrach finansowych - no i byłam blisko, ale w końcu i tak się nie udało.Więc szukam dalej...poszerzając ten krąg poszukiwań także i o bankowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeklada
witam Was wszystkich:) tak wiec moja nowa praca zaczyna sie od 3 listopada;) bede pracowac na recepcji jako sekretarka;) i powiem wam ze głownie takiej pracy szukalam bo to lubie robic i mam juz w tym jakies doswiadczenie takze jestem bardzo zadowolona z tej pracy choc watpilam w to ze ja dostane;) powaznie wam mowie na ostatni etp mialam juz nie jechac bo sadzialam ze nie warto bo i tak nie mam szans z pozostalymi kontrkandydatkami w ostatnim etapie rkrutacji ale na szczescie pojechalam:) jest to spolka handlowa na skale ogolnopolska tak wiec nowe wyzwania nowe doswiadczenia i praca taka jaka lubie robic;) brzmi obiecujaco ale wszystkiego doweim sie dokladnie we wtorek na spotkaniu roboczym w tej firmie. jedyny mankament to taki ze najpierw zatrudniona bede na miesiac czasu proby a to troszke malo;( ale powtarzam sobie ze musze dac z siebie wszystko, tyle przeszlam zeby ta prace dostac wiec teraz powinno byc z gorki;). Obiecuje ze po tym spotkaniu zdam wam relacje co i jak z ta pracą ale powinno byc ok. MUSI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam na rozmowie w Millennium i właśnie czekam na odpowiedź - pozytywną lub negatywną (tak mi powiedzieli na zakończenie rozmowy kwalifikacyjnej).Choć w sumie już chyba nie powinnam czekać, bo mięli dać ją do tego poniedziałku (czyli do 2 tyg.). Czy ktoś wie, czy mają zwyczaj spóźniania się z takimi informacjami, bo nie bardzo rozumiem czemu się tak zachowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebull88
Często tak mówią że oddzwonią ale nie oddzwaniają, sam pracowałem do 6 października w Polbanku i wiem na czym to polega. Nie dość że wysłali nie na to szkolenie co trzeba to jeszcze nie przedłużyli umowy. Po prostu tragedia w tym banku. A system tak wolno chodzi ,że konta to zakładaliśmy czasami około godziny. A o premii to można było sobie pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, to trochę jestem zdziwiona takim traktowaniem, bo słyszałam, że nie mają w zwyczaju nie oddzwaniać. Ktoś mi poradził, żeby spróbować w innych oddziałach tego banku - żeby po prostu iść osobiście i złożyć swoje CV(np.u kierownika danego oddziału). Koleżanka była świadkiem, jak ktoś taki przyszedł i go od razu na rozmowę wzięli. Więc może są jakieś szanse?? A czy ktoś się orientuje gdzie warto wysłać swoje CV na podobne stanowisko( asystent/doradca klienta)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunia ja pracuję w Millennium i po rozmowie odezwali się do mnie bardzo szybko, ale to pewnie zależy od placówki i osoby rekrutującej czy poważnie podchodzi do sprawy. Z tego co widzę u nas w oddziale to nie ma sensu chodzić po innych oddziałach. U nas np nie ma mowy by dyrektorka kogoś wzięła na rozmowę, wszyscy muszą wysłać cv przez stronę internetową (wiem bo już nie raz odprawiałam z kwitkiem osoby chcące porozmawiać w sprawie pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soprano
HEj, jaka wg Was powinna być satysfakcjonująca odpowiedz na następujące pytanie, zadane podczas rekrutacji - "Jesteś pomidorem w sałatce warzywnej, nagle zbliża się widelec, co robisz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Soprano
Nie ma dobrej odpowiedzi. Po prostu sprawdzaja Twoje poczucie humoru i czy dasz sie zbic z tropu:))) A przy okazji orientujecie sie jaka wyglada teraz sprzedaz kredytow hipotecznych ? Jestem na szkoleniu w pewnym banku i zastanawiam sie jak to bedzie gdy trafie do oddzialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia1 Widzę , że ogłoszenie na to stanowisko znowu się pojawiło na necie, czyli, że nadal kogoś szukają. No ale, ja już jestem w ich bazie danych więc tak szybko nie mogę znowu próbować...A jak już wcześniej pytałam - wiesz w jakim innym banku poszukują na podobne stanowisko?? A tak w ogóle to jesteś zadowolona z tej pracy? Jesteś tak od niedawna?? Jakie wynagrodzenie Ci zaproponowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuniu a z jakiego miasta jesteś. W tym roku otwierają mnostwo nowych oddziałow więc nie trac nadzieji. Nie teraz to poxniej, rotacja w duzych miastach jest olbrzymia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×