Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość almaama
tych białych bluzek można szczerze nienawidzieć. W lukasie akurat widziałam niebieskie bluzki i w ogóle takie beznadziejne stroje tam maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaalinka
Do uprzejmej:) A jakie stanowisko Ci zaproponowali? Ja też jade na to szkolenie, slyszałam że na tych szkoleniach jest fajnie ale w sumie mało nam dadzą, wszystko wyjdzie w praniu;) Jak coś wiecej będziesz wiedzieć to pisz, ja też jak coś to sie odezwę:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helohelo
pracuje ktos w sygma banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosiciel.
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek_lukas
wszyscy mamy jasnoniebieskie koszule poza tym faceci krawaty służbowe a dziewczyny ciemnoniebieskie kamizelki spodnie/spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaarta
Hej no u mnie wygladało tak że miałam rozmowe z 2 szefami 2 placówek nie miałąm rozmowy z dyr regionalnym. zadzwonili po 2 tygodniach do mnie tzn jeden dzień przed terminem po którym powiedzieli ze juz sie nie odezwa:) a Ty juz coś wiesz wiecej>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczniczka
Mam pytanie a jak w waszych Bankach atmosfera w pracy? Ja pracuję 8 lat w tym samym banku i to co się ostatnio wydarzyło to przekracza ludzkie granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finplusik
a co się takiego wydarzyło u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosiciel.
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczniczka
Dosyć niedawno na emeryturę odeszła księgowa i na jej miejsce weszła pani która ma wykształcenie może średnie mimo iż w banku pracuje masa ludzi z wyższym wykształceniem. Dobrała sobie do księgowości panie (wieku średniego) również bez wykształcenia (po szkole gastronomicznej). Dziwi mnie fakt iż Zarząd nie wymaga od tych pań aby ukończyły jakieś studia lub szkoły policealne bo nawet tego nie mają. Dyrektor oddziału jest osoba (jak mi się wydawało) inteligentną a dał się omotać takiej dewotce, która w pierwszych dniach po objęciu "stołka" zrobiła mi awanturę -niesłusznie- wyzywając mnie od gówniarzy, małolatów itp. w obecności pozostałych pracowników nie podchodząc do mnie tylko siedząc przy swoim biurku ( ja znajdowałam się w sąsiednim pomieszczeniu dodam że bezpośrednio nie widziałyśmy się)Po czym dała mi 30 minutowy wykład o szacunku do niej a sama chwile wcześniej okazała go:-) Po prostu koszmar.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpow
opisana sytuacja pasuje definicji mobbingu, a na to sa odpowiednie paragrafy coby pohamowac nieco szalona szefowa... ale jak znam zycie Ty nnic w tej sprawie nie zrobisz wiec w sumie po co ja to pisze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaś147
Przyłącz się do programu partnerskiego! wystarczy zalogować się, a następnie promować serwis. Od każdego polecającego naliczana jest prowizja. Polecam! Szybki zarobiek! Zobacz ciekawy serwis do udostępniania i ściągania plików - za darmo!! Filmy, muzyka, gry, zdjęcia, ebooki. http://chomikuj.pl/?page=84043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam kogoś z polbanku
dostałam propozycję z polbanku na golden line z propozycją pracy. kto poinformuje mnie jak wyglądają tam zarobki i czy trudno jest robić założenia? czy łatwo jest tam się zaczepić na stałe czy jeśli się nie sprawdzisz w sprzedaży to wypad? proszę o szybką i rzetelną informację. mam roczne doświadczenie w pracy z klientem w innym banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek_lukas
ktoś napisał o atmosferze pracy w banku... założysz konto? Jesteś wrogiem kolegów bo masz większą premie i uznanie szefa! Ale ogolnie da się wyrobić przynajmniej u mnie :) Gorzej jest, jeżeli chodzi o klientów :( ktoś kto chce pracować w banku musi liczyć się z tym, że dla klienta jest śmieciem, który gó*no może, jesteśmy często opie*dalani i traktowani jak oszusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_tea
I właśnie dlatego nie będę pracować w banku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praima
i dlatego ja już nie pracuję w banku. Poza tym klientom też miałam dość wciskania kitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczniczka
Hej zapraszam do wypowiedzi na temat atmosfery w pracy. Czy w waszych bankach tez pracują ludzie bez wykształcenia co z takimi pracownikami robi szefostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wykształcenia
to znaczy co masz na myśli? Uważasz, ze w banku powinny pracować tylko osoby z wyższym wykształceniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx//
taaaak rzeczniczko w banku pracuja ludzie z niepelnym, podstawowym, chyba pomyliłaś forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Tylko z Wielkopolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ubiegam się o stanowisko doradcy junior w lukas banku, przed chwila dostalam telefon z zaproszeniem na rozmowe (ide jutro rano). czy ktos moze mi powiedziec czego mam sie spodziewac, jakie pytania, czy musze znac dokladna oferte banku? przepraszam, jesli temat sie powtorzyl, ale nie mam za bardzo czasu na przegladanie wszystkich postow. bede wdzieczna za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J_LUKAS
no coz zastanow sie jeszcze... musze przychylic sie do wypowiez kolegi przemka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieciu pener
czytam to forum ale niemoge wyszukac odp na swoje pytanie a wiec chodzi mi konkretnie o polbank a w szczegolnosci mellona i regionalne cetra sprzedazy jak tam sie pracuje jakie zarobki jakie plany czy jestesmy zatrudnieni przez polbank czy mellona?? co z samochodami sluzbowymi?? w jaki sposob pozyskuje sie klientów?? poprosze o szcszegolowa odp w miare mozliwosci dzieki i pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieciu pener
::) a cos wiecej w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo_bank_czyli_eurobank
byl ktos na rekrutacji do oddzialu w swietochlowicach albo rejon katowic??? czy takie osoby rekrutujace to normalka w eurobanku? dwa sfrustrowane babony, nieprzygotowane do rozmowy kompletnie jedna pyta druga: jak pytamy? ja sama czy obie??? pytania o wyksztalcenie, doswiadczenie i scenka sprzedazowa prosta rozmowa, ale przeprowadzona w tak amatorski sposob, ze szkoda gadac zastanawialem sie nad przejsciem z ing do eurobanku, ale dziekuje syf w oddziale, dwie laski, ktore maja miny jakby ktos je tam na sile posadzil (teraz wiem, czemu) - szkoda czasu na taka rozmowe, maja sie odezwac do siedmiu dni, ale jezeli beda chcieli mnie przyjac - podziekuje ciekawe, czy ktos ma podobne spostrzezenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Niestety... managerowie w placowkach Eurobanku strasznie obrosli w piorka, bo sprzedaz w placowkach idzie niezle, dzieki reklamom w TV. Tym samym maja wiecej klientow do pracy, z coraz wiekszym doswiadczeniem i palma im odbija. Pytanie w stylu "5 zastosowan banki mydlanej" i "prosze mi sprzedac noge od krzesla" staja sie glupkowatym standardem, ktory ma sprawdzac kreatywnosc kandydatow.... Zarobki mysle lepsze niz w ING, latwiej tez o premie- ale duzo obowiazkow, za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polbank
W sprawie pracy w Polbank EFG chętnie odpowiem na pytania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×