Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

to pytanie w tym wąku padało kilkakrotnie, jednak nikt nie udzielił na nie odpowiedzi, zatem ja zapytam ponownie, jakie są szanse na dostanie pracy w Eurobanku (konkretnie Tychy) jeżeli nie ma się doświadczenia w bakowości ? posiadam jednak ponad czteroletnie doświadczenie w obsłudze klienta, ale niestety w zupełnie innej branży, proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Masz racje-Twoje i poprzedniczki pytania juz padaly nie jeden raz, albo odpowiem po raz enty......... -na pol etatu mozna spokojnie zarobic jakies 800-900 netto, beda w placowce po 2-3 razy w tygodniu. Szanse na przejscie na pelny etat sa duze-wszystkie osoby ktore znam i zaczynaly na pol etatu i chcialy przejsc na pelny system, zrobily to:) - szanse na dostanie sie bez doswiadczenia w bankowosci sa ponownie jak poprzednio-duze. A dlaczego? Bo szukaja osob ktore nie koniecznie posiadaja doswiadczenie w bankowosci-wystarczy obsluga klienta, miekkie umiejetnosci, przejscie scenki sprzedazowej, dobra prezencja i gadane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzięki :) pierwszy etap tzw wywiad telefoniczny jakich można spodziewać się pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaandra Eurobank
ja miałąm już wywiad telefoniczny, pytania były takie: Dlaczego chce pracowac w eurobanku. dlaczego chce zmienic dotychczasowa prace. czy wiiem na czym polega praca doradcy klienta. jak promowałabym bank. (ulotki, plakaty itp..) rozmowa miła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaandra Eurobank
Jutro mam rozmowe z managerem regionalnym. Mam przygotowac akcje promujące kredyt gotówkiowy. Pan z którym rozmawiałam powiedział żebym przygotowała sie również z produktow bankowych jakie posaiadaja MYŚLICIE ŻE BEDA PYTALI SZCZEGÓŁOWO CZY TYLKO WYMIENIC JE?? MOGA ZAPYTAC COS O HISTORIE BANKU?? JAKA PODSTAWE WYNAGRODZENIA POWIEDZIEC PÓŁ ETATU, LB. MIESZKANCÓW OK 150 TYS. - 1200 brutto? CZY MOŻE MNIEJ, wiecej bo nie mam pojęcia. z góry dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Bardziej moim zdaniem chodzi o wyroznienie docelowych grup dla kredytu-dla emerytow, dla kogos tam, kosolidacyjnych, itd.... juz 2 lata tam nie pracuje wiec tak podejrzewam..... a co do wynagrodzenia-powiedz wiecej-niech wiedza ze sie cenisz i za byle pieniadze pracy zmieniac nie bedziesz- to buduje Twoja wartosc w ich oczach. Ale najwazniejsze i takk sa pomysly na zdobywanie klientow. Chca osob kreatywnych i takich ktore nie beda sie baly aktywnie pozyskiwac klientow. Badz pewna siebie, pokaz ze chcesz, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieeeeee
Cześć. Mam pytanie. Właśnie się wybieram na studia, chcę pracować w przyszłości w banku jednak w moim mieście na ekonomii nie ma takich specjalności jak finanse tudzież bankowość. Czy po specjalności ogólnej mogę zostać zatrudniona w banku? :) Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakierka
W bankach pracują ludzie po geografii, matematyce, biologii a nawet z wykształceniem muzycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca
owszem pracuja po roznych kierunkach ale zapewne latwiej jest po kierunkach zwiazanych z bankowoscia studiowac byle studiowac bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saaandra Eurobank powiedz jak było na rozmowie ? i po jakim czasie od momentu wysłania aplikacji oddzwonili do Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Polbank-
Witam, jakie są stawki/podstawy brutto/ dla "specjalisty ds sprzedaży", a jakie dla "starszego specjalisty ds obsługi klienta" (tzw. lidera) w Polbanku? Każda wskazówka się przyda, ponieważ potrzebuję orientacji. Interesuje mnie głównie województwo śląskie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczmajowy)
jobsconsultingswe taki altruista z ciebie? niektorzy mysla o takiej pracy, jesli wiec nie mwisz powaznie lub chcesz kogos 'wrobic w cos niedobrego, daj spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania111111111111111111
Proszę, jeżeli ktoś pracuje w Euro Banku na terenie Poznania, to niech napisze ile się zarabia. Mocno się zastanawiam nad wysłaniem aplikacji, ale nie wiem na co mogę liczyć. Poza tym podejrzewam, że ewentualnie padnie to pytanie w moją stronę -ile oczekuję- więc nie chce zawyżyć ( zaniżyć).BAAAARRRRDZOOOO będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wbk
Dostałam pracę w wbk w ponad 100tys mieście. 2500brutto na okresie próbnym + prowizja. Jak na początek ok:) Rozeznam się tylko w charakterze pracy, bo nie wiem jaki jest klimat. Ogólnie jak popatrzyłam to luz. W miarę nowy oddział, dużo klientów, stroje pracowników niezbyt zuniformowane. Podoba mi się. Jak ktoś pracuje już w wbk jako doradca klienta proszę o opinię jak się pracuje, jakie dokładnie są plany? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdanńszczanin
Witam wszystkich, Mam do Was pytanie pracuje całkiem innej branzy niż bankowość... Jestem studentem V roku WSB w Gdańsku Bankowość i Finanse mam 27 lat i brak doświadczenia w bankowści. W czerwcu mam obronę i nan nadzieję że uda mi sie obronic tytuł mgr;-). Po tym sukcesie chcę zatrunić się w jakimś banku jeszcze żadnych CV nie wysyłałem(może zacząć,czytając wczesniejsze wypowiedzi to jak bede miał szczęscie to tak po miesiący będę mógł pracować). Czy mam jakieś szanse mysle o kredytach chociaż nie ciekawa jest sytuacja a premie ma się za wyrobione cele, oraz inwestycję jakieś chociaż też jesst nie kolorowo...Czy nie mam liczyć na nic więcej jak start na tzw sali operacyjnej na początku?? Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gash
Do osoby pytającej sie o pracę w Euro w Poznaniu, na próbnym (na cały etat) dają ok 1500zł+premie. potem stawka idzie w górę do 1800zł. ale praca jest cieżka i nie zawsze tego warta ;) plany kosmiczne, zależy do jakiego oddziału trafisz. JAk wczesniej napisano - nie liczy sie w jakim banku liczą sie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazyna
MILLENIUM ------ Mam jutro rozmowę czy ktoś mi powie ile mniej więcej dają na początek w Millenium w mieście 130 tyś mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenniumBank
do mazyna: a jeśli można wiedzieć jakie to konkretnie 130 tysięczne miasto? ja właśnie jestem po rekrutacji właśnie w 130 tys mieście (może nawet to samo dlatego pisze:)). Po rekrutacji mam wrażenie, że MB to dość mało poważna firma, a co najmniej ludzie którzy tam pracują na wyższym szczeblu. Najpierw była rozmowa z dyrektorem oddziału, który rekrutował do ponoć swojego oddziału. Kilkanaście dni później zaproszono mnie na rozmowę z dyrektorem regionalnym. Ten stwierdza, że rekrutacja dotyczy innej placówki... Zdębiałem. Rozmowa bardzo na luzie. Wszystko ok, cacy lali etc. Odzywają się po tygodniu i dziękują za dalszą współpracę. Po czym po kolejnym tygodniu otrzymuję kolejny telefon, "że sytuacja się zmieniła" i inne takie, że firma jednak decyduje się na moją kandydaturę. Mija tydzień zero informacji odnośnie kadr co dalej, zero uzgodnionych warunków finansowych. Tylko cały czas informacja że dział kadr się odezwie. Rezygnuję, bo nie chcę być wciąż zwodzony, mam już inny bank na oku i niebawem zaczynam pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania111111111111111111
Dzięki za odpowiedź. 1500 rozumiem że netto?? ACHA, no to który z oddziałów EURO BANKU omijać szerokim łukiem.?? Bardzo dziękuję za odpowiedź wcześniejszą. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilleniumSuwałki
Czy ktoś jedzie na szkolenie do Warszawy 14.06.2010 oczywiście z Millenium Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdanńszczanin
nikt nie może udzielić mi odpowiedzi???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
a pracowal moze ktos w bre banku?? chodzi o stanowisku specjalisty ds.wsparcia sprzedaży w oddziale korporancyjny jak wyglada praca zarobki plany etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ludziska. Napisze mi ktos jak teraz z zarobkami w ING na stanowisku Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy?? Znalazlem wysokosci wynagrodzen, ale z lat 05-07. Od tego czasu roznie moglo sie wydarzyc. I takie poboczne pytanie: Jak wyglada rekrutacja na ww stanowisko. Lokalizacja: Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing zjem
tam nie ma rekrutacji jak chcesz to tak pracujesz - jako domokrążca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrreurorekrutacja
Witam, jestem świeżo po 2 rozmowach do eurobanku, w dwóch różnych oddziałach, charakter pracy ten sam: doradca klienta... najważniejsze po pierwszej rozmowie obiecali zadzwonić w określonym terminie niezależnie od wyniku, ale wysłali tylko grubo spóźnionego bezpłciowego maila, że na razie nie mogą mnie zatrudnić, w drugim oddziale babka obiecała, że na 100% zadzwoni.do tygodnia... właśnie mijają trzy i nic:( Co do rozmowy i pytań to ani słowa o produktach bankowych, za to dużo na temat ulotkowania i sposobach promocji banku, koronne pytanie : co robię ostatniego dnia kiedy nie mam wyrobionego planu i cały oddział na mnie liczy:)poza tym obydwie rozmowy bardzo profesjonalne choć prowadzone w zupełnie różny sposób.i oczywiście scenka sprzedażowa.produkt można samemu wybrać. Zarobki na okresie próbnym 1900br później 2400br plus prowizja Ogólnie bardzo zniesmaczył mnie fakt, że ktoś sam informuje, że wszystkim kandydatom dają odpowiedź, a potem tego nie robi...Bardzo profesjonalne:( I jeszcze jedno spostrzeżenie..moim zdaniem jeśli kandydat jest już po studiach to nie ma czego w tym banku szukać. W obydwu oddziałach bardzo młoda kadra, doradcy najwyżej 20-22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millennium Bank
Kto jedzie na szkolenie 05.07 do Warszawy z Millennium ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja ja!!!!
hej:) mam pytanie odnośnie osób które dostały sie do pracy do milenium banku w Suwałkach... mialiscie jakieś doświadczenie w bankowości?jak tam zarobki? wiem że pewnie nie można o tym pisac ale mniej więcej przedział zarobków? dzieki z góry za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenium Wrocław
Ja jadę na szkolenie do Warszawy od 14.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszeQ
Cześć, mam do Was pytanie, gdzie znajdę pracę jako doradca klienta w placówce bankowej, z licencjatem finansów,magistrem w trakcie i rocznym doświadczeniem w pracy z klientem w innej branży, wszędzie wymagają doświadczenia w banku, czy to tylko pic i biorą też bez? np w Millenium? mieszkam w Warszawie i powiem wam,że trudno na praktykę do centrali się załapać a w oddziale to wolę kasę zarobić niż za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poz
Witam! Do osób, które jadą na szkolenie w Banku Milenium: jakie stawki wam zaproponowali??? - chodzi mi o stanowiska sprzedażowe, bo nie wiem czy iść na rozmowę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×