Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

cześć Czy ktos wie jak wygląda rekrutacja a Multibanku na stanowisko Asystent ds. Sprzedaży Usług Bankowych, jakie pytania zadają, ile można zarobić na takim stanowisku i jakie są warunki pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaplacowka82
witam czy jest ktos na forum kto prowadzi wlasna placowke bankowa we franczyzie??? Zastanawiam sie nad otwarciem czegos takiego??? Moze ktoś cos wie na ten temat??? :-) prosze piszcie co wiecie:-) pozdrawiam dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzwbk xxx
Czy ktos pracuje badz pracowalw mobilnej sprzedazy w BZWBK? Prosze o wypowiedzi na temat tej pracy...jak dokladnie wyglada, czy ciezko zdobyc klienta itp. Z góry Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en
co do Citi odeszlam dwa tygodnie temu po trzech latach, mobing wykorzystywanie innych na poziomie dziennym, przelozony ma Cie za smiecia ...podstawa rozna w zaleznosci od miasta i oddzialu...w warszawie ok 2500 na reke w oddziale detalicznym...prowizji nie ma bo oddzialy planow nie robia...jesli nie robisz planow to zwalniaja Cie wczesniej dajac plan naprawczy...dzis jestem pracownikiem innego banku za lepsze pieniadze i mniej stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PKO BP
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca w PKO BP?, czyli jakie plany, atmosfera pracy oraz co najważniejsze wynagrodzenie (nieduże miasto) ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący:może BGŻ?
Kto ma jakieś doświadczenia z BGŻ ? Ide na rozmowę kwalifikacyjną w tym tygodniu na stanowisko dyrektora nowego oddziału w miasteczku powiatowym 50 tys. mieszk. Nie chciałbym bym przegiąć w żadną stronę jeśli chodzi o pytanie o wynagrodzenie - JAKIE SĄ ZAROBKI DYREKTORA w oddziałach 5-6 osobowych BGŻ ??? Ja mam doświadczenie prawie 12 lat w bankowości z czego prawie 5 na stanowiskach kierowniczych(dyrektorskich) ! W ogóle może jakies opinie dotyczące pracy w tym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZ WBK Mobilna
Pracowałam jako mobilny przedstawiciel. Kasa w granicach 3 - 5 tysięcy netto. Było to rok temu co prawda więc i może progi premiowe były inne. Wtedy wymagano prowadzenia własnej działalności.. Klienta pozyskać trudno nie było. Ale dobrego klienta pozyskać było dość ciężko(dobrego czyli nie zadłużonego, który kwalifikowałby się na otrzymanie jakiegoś produktu). Praca głównie opierała się na prezentacjach kart kredytowych w firmach na spotkaniach z pracownikami. Ogólnie bardzo pozytywnie wspominam. Służbowe auto to dodatkowy plus! Musisz mieć jednak na uwadze to, że nie każdy się do tej pracy nadaje - wymaga ona wile poświęcenia i ciężkiej pracy. Na pewno spodziewaj się narzuconych z góry limitów sprzedaży do zrealizowania a wtedy tylko działaj! Pozdrawiam i powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citowa
Odradzam prace w Citi. Po 3 latach odeszłem z citi. Kiedys były lepsze czasy, dla pracowników citiphone. Zarobki prowizyjne w wawie były nawet ok 6 tys plus podstawa 2300 brutto, a od roku podwyższyli targety, wprowadzili jakies głupie konta i w dodatku zabierają nam 25 procent, pokazując raz na kwartał ile dzięki nam zarobił bank. Ogólnie do dupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raffie
mam małe pytanko, gdzie odbywają sie szkolenia w Wawie do raiffaiesen Bank, oraz jak one wyglądają, są jakieś egzaminy na koniec? czy jest ciężko? jaki strój obowiązuje na szkoleniach?? z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordea
może ktoś napisze jakie są plany w nordea - czy da się je wypracować i ile można sobie nakulać kaski na tych prowizjach co się o nich tyle mówi !! z góry dz za jakiekolwiek info - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baloa
Witam wszystkich i proszę o radę - otrzymałam 2 prace jednocześnie. Obie prace w bankowości. Pierwsza w Polbanku na stanowisku doradcy klienta - umowa na zastepstwo. Druga w BPH na stanowisku doradcy klienta z funkcją kasjera - umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce. Mam ogromny dylemat, bo nie wiem który Bank wybrac, a decyzje muszę podjąc do piątku :(. Sprawy nie ułatwia mi to, że wiele naczytałam sie, niestety głównie negatywnych opinii, na temat obu Banków:(( Osobiście obstawałabym przy BPH ze wzgledu na umowę o prace, a nie na zastepstwo jak zaproponowano mi w Polbanku, ale obawiam się zapowiedzianej przez BPH redukcji etatów do końca 2011roku, a wiadomo, ze najpierw zwalniani są nowi pracownicy. Moze zagląda na to forum ktoś z obecnych pracowników BPH lub/i Polbank? Jeśli tak, prosiłabym o szczerą i rzetelna wypowiedź na temat aktualnej atmosfery pracy we wspomnianych Bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o PKO BP to zależy na jakim stanowisku plany mają wysokie kasjerzy oraz doradcy, super praca polecam!! wysokie zarobki oraz fajne premie za wykonanie planu, a jeśli chodzi o atmosferę to wyścig ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaser
Dziewczyny może mi któraś pomoże, wystarczy że wygracie grę i się zalogujecie za 1,22 zł. Wtedy będą napływać mi punkty a potem prześlą mi trochę kasy. oto link http://puzz.org.pl/?p=EMpR0gnYtkum Mam 4 miesięcznego synka i każdy grosz się liczy tym bardziej że wychowuje małego sama i obecnie nie mam pracy. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D.
Witam! Zastanawiam się nad podjęciem pracy w banku, właśnie z tym chciałabym powiązać swoją przyszłość :P. Interesują mnie teraz kwalifikacje, których wymaga się od pracownika banku (chodzi mi o najprostsze stanowiska - doradca klienta albo kasjer), bo wiem, że od czegoś trzeba zacząć :P. Dodam też, że nie mam żadnego doświadczenia z pracą w banku ani rachunkami. Zastanawiam się po prostu nad wyborem kierunku studiów. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam ; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdshgfd
a czy ktos mając wykształcenie humanistycne i 29 lat ma szanse dostać prace w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reireirei
ja mam 28 i wyksztalcenie humanistyczne i dostalam prace jako doradca klienta w banku nigdy wczesniej nie pracowalam w banku ani nie mialam nic wspolnego z bankowoscia wiec nie wiem jak to bedzie no ale bedzie sporo szkolen wiec mnie wszystkiego naucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Koleżanki, od 3 miesięcy wysyłam swoje CV do róznych banków w Warszawie i nie dostaję żadnych opdowiedzi, nawet nie jestem zapraszany na rozmowy kwalifikacyjne. Mam 28 lat jestem prawnikiem z doświadczeniem. Czy możecie mi powiedzieć co robię nie tak? Bardzo proszę o pomoc. Wasz rodzynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażony ziutek
Wszystko robisz pewnie dobrze. Problem w tym, że banki zapewne nie prowadzą naboru. A jak już, to się upycha dzieci własne i przysposobione oraz znajomych. GL chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finansistka:)
Witajcie Bankowcy! Czytam Wasze posty i praktycznie w każdym jest troszkę z mojego życia zawodowego. Pracowałam już w kilku instytucjach finansowych, ale nadal szukam swojego miejsca. Dość sporo czasu, zdrowia, chęci i entuzjazmu zostawiłam w BZciku, szczerze współczuję tym, którzy nadal tam są i czekają na zmiany, które niedługo nadejdą. Nadal tkwię w bankowości, bo w tym najlepiej się czuję. Wszędzie jest ciężko, plany,plany i jeszcze raz plany, ale taki charakter pracy. Roszady są ogromne,jednak wszędzie jest podobnie tylko barwy się zmieniają:). Przymierzam się na stanowisko w FM Banku, nowy, ale z perspektywami i stąd moja wizyta tutaj, bo jesteście skarbnicą wiedzy. Czy ktoś z Was orientuje się jak to u nich wygląda - zarobki, socjal i atmosfera? Za wszystkie odpowiedzi szczere - dzięki! do osób, które do BZ się przymierzają - może lepiej przeczekać ten burzliwy okres, po przejęciu, świeżyzna leci pierwsza. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgż ?
chciałam zapytać jakie zarobki są na poczatek w bgż na stanowisku doradcy klienta miasteczko ponizej 50tys mieszkańców? przymierzam się do zmiany pracy i nie chciałabym sobie poprawić z lepszego na gorsze... bede bardzo wdzieczna jeśli ktoś mi odp na to pyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie;) Finansistka popieram praca w banku to wielki trud, w każdym banku uwieżcie jest tak samo i nieważne czy to nowo powstały bank czy zawsze istniejący. W tych czasach liczą się tylko plany i plany. .. Chodz nie ukrywam że miałam już kilka zmian (za każdym razem gorszą) i myślę sobie czy to ma dalej sens-co będzie na starość?? czy będziemy dalej potrzebni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha 3554uyw46u
Czy w Nordei można dostać kredyt na 90 % we franku i na jakich warunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millenium_nowa
hej, czy ktoś wybiera się na szkolenie do Warszawy z Millenium tak około połowy października? I czy ktoś może mi wyjaśnić konkretniej z co chodzi z tą dwuletnią lojaklą za szkolenie? a co jeśli po 3 mcach oni mi podziękują- czy ma to wpływ na lojalkę? i na jaką kwotę się ją podpisuje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonia77
Witam, jestem ze śląska. Czy ktoś w połowie pazdziernika jedzie na szkolenie do w-wy z polbanku?? Moze juz ktoś był na nim i moze mi powiedzieć jak wygląda pod względem organizacyjnym? (chciałabym dojezdzac z domu, nie zostawać w hotelu ) dziek za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREDYTOWA
hej prosze o pomoc jutro mam rozmowe w KB z drektorem wiecie ile tam placa i jakie pytania zadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roślinki
Mam pytanie do CZEKLADY a w jaki sposób udało się tej osobie sprzedać te 3 lokaty?? co mówiła ze w końcu je przekonała ?? i co wymyśliłaś jeśli chodzi o sprzedaż na lokalnym rynku ?? proszę odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bz wbk
Witam! Mam pytanie do osób, które były na rozmowie kwalifikacyjnej w BZ WBK. Po ilu dniach od rozmowy dostaliście odpowiedź o wyniku rozmowy i w jakiej formie (e-mail, telefon)?? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do millenium_nowa -wybieram się na szkolenie w połowie października prześlij mi swojego maila to się zgadamy :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Malwi__
Ostatnio byłam na rozmowie w banku millenium, nie dostałam tej pracy i nadal nie wiem dlaczego.....? Z rozmowy wyszłam zadowolona miałam wrażenie ,że wszytko poszło ok. a jednak się rozczarowałam. Obecnie studiuję na 2 roku mgr ekonomię-bankowość, posiadam doświadczenie w obsłudze kl. znam języki obce. Czy możliwe jest to ,że nie dostałam tej pracy ponieważ napisałam, że moje oczekiwanie finansowe to 1800-1900 netto. na stanowisko asystent obsługi kl. ....? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×