Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

matt4567 w jakim mieście >>?? i jedno pytanko z ilu etapów składała sie twoja rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matt4567
W warszawie. Narazie bylem na jednej rozmowie i wiem ze jesli sie zdecyduje to czeka mnie kolejna. Ktos wie na temat tych szkolen w Mille ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina z wolina nanana
Witam. Czy jest ktoś z city handlowego najlepiej z Warszawy, ale inne miasta tez mnie interesują? Interesuje mnie test podczas rekrutacji, jak wyglądają zarobki doradcy klienta ind. z kasówką?! Jakie mają plany i czy da się wyrobić? Mam rozmowę i niewiem czego się spodziewać i czy dobrze robie chcąc tam przejść Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllllllllliiiii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJhejhejhejhejhejhejhejhej25
pomocy, idę na rozmowę do ing jako doradca klienta detalicznego ile mogę zawolac na łapkę? plis napiszcie jak wiecie, duże wojewodzkie miast, dzenks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona eurobankiem
Byłam ostatnio na 3 etapach rozmowy kwalifikacyjnej do eurobanku. Zostałam przyjęta ale zrezygnowałam przez warunki. W pierwszym etapie była praca zespolowa. Było nas 5 osób i musieliśmy wykonać 3 zadania, coś sprzedać i potem rozmowa o pracy na stanowisku doradcy klienta. Po godzinie dostałam telefon, żeby przyjść na drugi etap. Była to 20minutowa rozmowa o moim doświadczeniu i dlaczego chce pracować w Eurobanku. Powiedzieli, że odezwą się tak czy siak za 5 dni. Odezwali się po 9 dniach. Zaprosili na 3 etap, rozmowa z menagerem regionalnym. Menager rozmawiał ze mną o zainteresowaniach, dowiadczeniu i dlaczego eurobank. Rozmowa trwała 20 minut. Cały proces rekrutacji był ciekawy i miły. Ale niespodobało mi się nieterminowość. Manager powiedział, że dziś podejmie decyzję i następnego dnia poinformują mnie o wynikach (nieważne czy to będą pozytywne czy negatywne). Tak też się stało. Manager poinformował mnie, że chcą nawiązać ze mną współpracę. Do nastepnego dnia miałam dać znać czy nadal jestem zainteresowana. Nie dodzwoniłam sie. nikt nie odbierał przez 4 dni. 4 dnia otwieram skrzynke mailową a tam informacja, że jednak znalazł się ktoś inny na moje miejsce, ktoś kto bardzie im odpowiada. Zachowanie bardzo nieprofesjonalne. Najpierw mowi że tak po 4 dniach mail, że nie. Nie odbieranie telefonu przez 4 dni. A skoro u nich "coś" się zmienilo, to powinnki mnie poinformować telefonicznie a nie mailowo. Dobrze, że i tak byłam nastawiona że nie chce do nich iść, bo warunki mi nie odpowiadały. Ale ogólnie jestem zniesmaczona takim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Powiem Ci ze mniej wiecej od poltora roku rekrutacja w Eurobanku sie zepsula. Jakies zespolowe spotkania w hotelach, po kilkanascie osob, potem od razu selekcja i kolejny etap po kilkunastu minutach... Za moich czasow to inaczej wygladalo i byl tylko 1 etap rozmow bezposrednich ( najpierw rozmowa przez telefon i zadanie do wykonania w domu). To co opisalas to juz calkowita zenada dla calego Banku, nie wazne jak by sie nazywal. Jakbys byla msciwa to powinnas to wyslac z dokladnym opisem osob , placowki i miejscowosci do centrali Euro. Niech wiedza jaki maja burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milleeee
witam, kto się wybiera na szkolenie 26 lipca do Millenium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milleeee
kto jedzie 26 lipca na szkolenie do Millenium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matt4567
Ja prawdopodobnie ale jeszcze nic pewnego. Wiesz cos moze wiecej o szkoleniu ? glownie chodzi mi o godziny szkolen, jakie stroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb79
Witam wszystkich przyszłych pracowników millennium Jestem pracownikiem od roku więc napisze wam coś o szkoleniu wstępnym. Trwa 2 tygodnie w Warszawie- od poniedziałku do soboty od 9 do 16-16:30. W hotelu macie śniadanie a obiad i kolacja we własnym zakresie. Firma oczywiście później wszystko zwraca w formie delegacji. Ten czas oczywiście liczy się jakbyście normalnie pracowali. Jeżeli chodzi o strój to obowiązuje elegancki styl-Panowie garnitury a Panie garsonki. Jakbyście chcieli wiedzieć coś więcej to proszę o pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelen2010
Do bb79 - pracujesz około roku - jak ogólnie oceniasz pracę, czy dla "laika" jeśli chodzi o bankowość - w sensie pierwsza praca w banku - jest to ciężki kawałek chleba? czy dobre chęci, motywacja i zaangażowanie plusują?? czy szkolenie odbywa się w każdą sobotę? widzę, że parę osób się zbiera - to dobrze, bo już myślalam, że termin tego szkolenia jest "niepewny" ;/ i jak wygląda z kwestią premii - od którego miesiąca można mieć sznasę na jej zdobycie i czy da się prócz podstawy nieźle podciągnąć budżet w górę?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelen2010
Mam jeszcze pytanie do pracowników mille - jak wygląda sprawa dodatkowych bonusów dla pracowników - chodzi mi tu głównie o jakieś formy rekreacyjne, karnety, karty benefit czy coś w tym stylu) - jest w ogóle coś takiego i komu to przysługuje? czy już od pierwszego miesiąca pracy można dostać takie "gifty" ?? na stronie banku jest bowiem ogólnie napisane, że dba się o pracowników, ich rekreacje, zdrowie itp., ale nie ma niczego konkretnego. Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matt4567
Dzieki bb79 za info. Anelen ja tez wchodze w swiat bankowosci poraz pierwszy i tak naprawde wszystko zalezy od oddzialu + kierownika. Jeden bedzie mily, pomocy ale i wymagajacy, drugi naodwrot. Bank to nie instytucja charytatywna takze parcie sprzedaz bedzie. Z tego co mi znajomy mowil premie zaleza wlasnie od w/w czynnikow. Jesli oddzial jest w dobrym miejscu (duza baza klientow) + pracuja w nim kompetentne osoby premie latwo zrobic, trzeba tez brac pod uwage rozne miesiace ktore wypywaja na sprzedaz. Z tego co sie orientuje premie/druga pensje latwo zrobic ale trzeba chciec, jednemu przyjdzie to latwo drugiej osobie ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
powiedzcie jakie są wymogi ubioru w millenium, mam troche czasu i bym chiała kupić już kilka rzeczy by potem nie latać po sklepach jak glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 lipiec
Jedzie ktoś na szkolenie POLBANKU od 19 lipca 2010 w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuba
Ja bym CI radziła standardowo : biała koszula i czarny żakiet z czarnymi spodniami. Klasycznie zawsze się najlepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelen2010
matt4567 - cieszę się,że nie jestem w tej sytuacji osamotniona :) nowa praca, nowe wyzwanie,ale i nowe możliwości - myślę,że chęci,ale i upór w dążeniu do celu pozwoli przetrwać trudny okres wdrażania, a potem z dnia na dzień będzie już tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkSunTychy
Witam! Tydzien temu dostałem telefon w sprawie pracy w banku na stanowisko Doradcy Klienta w jednym oddziale w Tychach, natomiast rozmowa ma sie odbyc w Bielsku-Białej z dyrektorem oddziału co mnie bardzo zaskoczyło gdyz czytałem w internecie ze sa 3 etapy rekrutacji i dopiero ten ostatni jest z dyrektorem. Staram sie przygotowac na ta rozmowe jak tylko potrafie bo wiem ze moje wykształcenie średnie i doswiadczenie nie sa moim atutem. Jednak wiem ze poradziłbym sobie i jestem osoba która ma napewno silna motywacje i chce pojsc i skopac potocznie mówiac tyłki innym i dostac ta prace Wiec mam prosbe jakby ktos mogl napsiac cos na temat takiej rozmowy. Czytałem na internecie duzo pytan jednak nie moge znalesc przykladów jak na nie odpowiadac zeby nie zrazic do siebie osoby proawdzace taka rozmowe Z góry dzieki Dawid 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkSunTychy
nikt nie był na rozmowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkSunTychy
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matt4567
Jak masz zestaw powiedzmy 15 przykladowych pytan to sam sobie odpoweidz. Najgorsze jest kopiowanie bo taki dyrektor slyszy to samo wkolko i wie odrazu z kim ma doczynienia. Postaw sie w roli szefa i zobacz czy takie odp by ciebie satysfakcjonowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUSKA8
mam pytanie do bb79:szkolenie wstepne w millenium jest tylko w Warszawie na całą Polske? i jeszcze jedno pytanko do matt4567: pracujesz już?? pisałaś wcześniej "generalnie praca w banku mnie nie zachwyca ale moze to byc szkola zycia..." wiec jestem ciekawa jakie wzenia? a i mam pytani wysłałam cv ogłoszenie było wazne do 05 lipca więc się zastanawiam do kiedy moge czekać? szybko się oddzywają w millenium???? matt4567 napisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matt4567
Szkolenia w Mille sa tylko w Warszawie. Nie nie pracuje jeszcze, pisalem tylko ogolnie ze praca w banku mnie nie zachwyca bo nie jest to co chcialbym robic w zyciu ale jesli mam szanse to skorzystam z niej i zobacze, anuz sie okaze ze mam smykalke do sprzedazy itp. Nie wiem jak szybko sie kontaktuja z toba, obawiam sie ze juz jest troche pozno bo szkolenie jest 26 a jeszcze przed tym trzeba przejsc 2 etapy rozmow. teraz jest okres wakacyjny i sam czekam jak pewna osoba wroci z urlopu. wszystko jest mozliwe, czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bifor
Witam, wiecie coś na temat płatnego stażu w Millenium w korporacjach? Jest szansa na pracę po takim miesięcznym stażu? Czy ktoś z Was był na czymś takim? Jak wrażenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca___
Hej! Jeśli ktos z Was wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do LUKAS BANKU to bardzo proszę napisac. W poniedzialek mam rozmowe i nie wiem czego sie spodziewac, wczesniej pracowałam w jednej z sieci komrókowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik Lukasa
Nie idź do pracy w Lukasie! Chyba, że chcesz popracować tam przez rok, zeby zdobyć doświadczenie. Bo owszem jeśli chcesz możesz nauczyć się sporo, ale będziesz tyrać za nędzne pieniądze. Mam doświadczenie w lukasie. Pensje marne, chore proceduty i plany. Wyzysk w biały dzień. Obiecane awanse. Ludzie masowo odchodzą a lukas trzęsie portkami. Dali nawet śmieszne podwyżki, ale obcięli wartość premii także i tak na tym zarobią. Mam teraz pracę w innym banku i wiem za co pracuję. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca___
Rozumiem, wiem pracowałam w orange i tam było podobnie cisnienie z kazdej strony itd nie bede sie o tym rozpisywac poniewaz to nie ten temat:) dzieki za rade...zalezy mi na zdobyciu doswiadczenia..:) a mozesz napisac jak wyglada rozmowa? czy sa jakies testy ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille.2years
Do anelen2010. Jeszcze kilka miesięcy temu mogłaś wybrać siłownie, basen zazwyczaj jedną na miasto (krk) i cinema city. W tym momencie jest cinema oraz karta benefit która umożliwia znacznie więcej. Te profity otrzymujesz po 3 miesiącach pracy ale zapisy są raz na kwartał, więc jak się źle trafi to można być bez bonusu nieco dłużej niż 3 msce. Do Rose_19. Oczywiście, że płatne są szkolenia. 3 lata temu był to miesiąc w stolicy, rok później już tylko 2 tyg. Podpisujesz lojalke na dwa lata. Proporcjonalnie do przepracowanego czasu zmniejsza się kwota którą bank ci na końcu zabierze. Do GUSKA8: Angielski jest przydatny szczególnie w miejscach gdzie dużo obcokrajowców (krk) lub placówka blisko centrum handlowego. Co do płacy warto negocjować (+/- dwatrzystabrutto) Do agacicha: Ludzie masowo sami się zwalniają i dochodzi do tegom, że oddział nie może być otwarty bo nie ma nikogo. Ktoś musi wypełnić dziure. Polityka banku to lepiej zatrudnić nowego niż trzymać doświadczoną osobę. Podwyżki i awanse mimo uzyskanych "punktów awansu" dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik Lukasa
do pytająca_ rozmowa była 3 etapowa pierwsze spotkanie bardzo ogólne, opowiedz coś o sobie, doświadczeniu druga, w sumie podobnie, z podaniem zakresu obowiązków, na drugiej był mały teścik z e-learningu,czyli czytasz sobie coś na kompie a potem przeklikujesz tak samo jak było w przykładzie, prościzna a trzecie, podsumowująca na rozmowie musisz być przebojowa, pewna siebie,uśmiechnięta nie żadne flaki z olejem, zaczaruj ich jakbyś czarowała klienta:)pełen luz i do przodu i powiedz, że karta furora to świetny produkt:P oczywiście uprzednio zapoznaj się z nim na www.lb.pl trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×