Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość ja ja ja ja !!!!
widze ze odnoscie pieniędzy nikt nie chce napisac ile dostał w millenium...hmm ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbank
Witam, zostałam zaproszona do POLBANKU na rozmowę - stanowisko Kierownik Placówki Czy ktoś moze mi napisac jakie zarobki są na takim stanowisku? region trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie w millennium
Witam, czy ktoś z Was wybiera się na szkolenie w banku millennium w terminie 28 czerwca-14 lipca? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millennium_new
Witam, ja jadę 05.07.2010 na szkolenie z Millennium do Warszawy, ktoś jeszcze się wybiera? Macie już może jakieś informacje dotyczące hotelu, godzin szkolenia itp.? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie w millennium
dziwna sprawa z tymi terminami. ja zaczynam szkolenie wstępne dwudniowe 28-29 czerwca, potem specjalistyczne 30 czerwca-14 lipca. póki co otrzymałem tylko info z kadr odnośnie dojazdu i rozliczenia delegacji, natomiast na temat noclegów cisza... a jak u Was?? może spikniemy się na privie? będzie łatwiej -> mich9@op.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
witam mam pytanie do osob pracujych w banku wbk bo dostalem oferty pracy pracy tam i poprosze o ewentualne uwagi osob ktore tam pracuja lub pracowala :) chodzi np o atmosfere plany sprzedazowe etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Millennium
Ktoś się wybiera do Warszawy na szkolenie z Banku Millennium od 5.07? Jeśli tak proszę o kontakt: marjjia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelen2010
Hej! Czy ktoś jedzie może na szkolenie z Millenium 26 lipca???? piszcie na aneta_19_87@tlen.pl pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WISSSNIA
Powiem tak wszędzie sa plany wszędzie trzeba je realizować często siedziec po godzinach i czy to jest wbk ing czy millenium to jest tak samo. Kwiestia tylko tego do jakiego trafisz oddzialu jaki bedzie dyrektor i dyrektor regionalny i z jakimi ludzmi bedziesz pracować. Pracuje w 3 banku i powiem, że wszedzie jest tak samo tylko kwestia ludzi i atmosfery jaka stworza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
pewnie masz racje tylko z tego co slyszalem co chwile sa tam reorganizacje i tym podobne rzeczy pozatym wbk ma byc sprzedany i pewnie moga byc zwolnienie i niewiem czy warto przechodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy był ktoś z was na rozmowie do millennium bank w Piotrkowie trybunalskim ?? i pytanko do tych co byli na rozmowie do Millenium w innych miastach i się dostali: z ilu etapów składa się rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMISIA0087
WITAM, CZY WIE KTOS ILE ZARABIA SIE W INVEST BANKU? I JAK SIE OGTÓLNIE TAM PRACUJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUSKA8
mam pytanie starając się o pracę w millenium na stanowisko asystent klienta potrzebna jest znajomość jezyka obcego? I jakie są zarobki tak średnio w mieście wojewódzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUSKA 8 WITAJ JA TEZ SIE INTERESUJE TYM TEMATEM , W JAKIM MIEŚCIE STARTUJESZ JAK COŚ NAPISZ NA EMaiLA karolinawilczak@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Normalnie jakby tylko Bank Millennium rekrutowal w obecnym czasie:) Nie trzeba znac jezyka na asystenta ani konsultanta, ani nawet na kierownika oddzialu- a placa tyle ile sobie wynegocjujesz, majac oczywiscie za podstawe bogate CV- jak nie to 2000 brutto to minimum. A moze ktos pracuje w Aliorze? Jak to jest z wykonywaniem planow? Czy rzeczywiscie po okresie probnym (3 czy 7 miesiecy? ) jak nie masz wynikow to obnizaja wynagrodzenie lub wyoutowuja? I czy bankier klienta inwydiualnego zaczyna na kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Wybieram sie na szkolenie do Millenium od 28 czerwca. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dziwne wydał mi sie fakt płacenia czy tez niepłacenia za szkolenie? Nie zrozumiałam za bardzo tej kwestii. Dostajemy kase za to szkolenie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rose 19 z ilu etapów składała się rozmowa ??? jest ktoś z Deutsche banku?? jak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Pierwszego dnia szkolenia podpiszecie umowe o prace, wiec juz od rana praujecie/szkolicie sie dla Millennium. Problem z kosztami szkolenia jest banalny-gdyby sie wam wczesniej znudzilo millenniowanie", to ok. 300 zl trzeba by bylo zwrocic, (kwota oczywiscie sukcesywnie maleje, wraz okresem waszej pracy). Oczywiscie sytuacja nie dotyczy sytuacji gdy to wy sie Bankowi znudzicie:) Ogolnie jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuba
INVEST BANK Odradzam. Chyba, że chce się od czegoś zacząć pracę oraz ma się gdzie mieszkać. Ja na początek dostałam 1300zł BRUTTO. To na rękę było 960zł. Po pół roku dostałam wymęczoną podwyżkę 200zł. Znajoma z kursu miała dostać 500zł, ale kadry uznały że to by było za dużo i jej obcięli do 100zł. Poza tym jest coś takiego jak umowa lojalnościowa. Chyba 1800zł, już dokładnie nie pamiętam i przez rok się nie można zwolnić. Trzeba samemu załatwić zaświadczenie o niekaralności - 50zł i samemu wyrobić sobie kurs kasjerski walutowo -złotowy - 350zł. Mi się udało tam pracować w miarę znośnymi ludźmi, ale to wszystko zależało od dnia. To jest jak jedna wielka mafia. Ja już idę pracować do trzeciego banku i będę zarabiać ponad 2 razy tyle co tutaj, a ludzie stamtąd boją się zwalniać i siedzą tam już 3ci rok za 1200zł netto. Jeśli chodzi o plany to nie są jakoś specjalnie rozliczane. Ja pracowałam w systemie punktowym, przez pół roku zbierasz pkty a później dostajesz za nie podwyżkę. Tylko kwestia jest taka, że dyrektor/kierownik placówki może przepisać je bez Twojej wiedzy i zgody innemu pracownikowi. Tak jest robione w placówkach ze stałą obsadą. Jak jesteś nowy, to się do tej podwyżki nie dopchasz. Ja przez to dostałam wypowiedzenie. Moja przełożona przepisała wszystkie moje pkt na drugą dziewczynę. Jakoś w połowie lutego dostałam wypowiedzenie. Po 3 tygodniach znalazłam nową pracę. Moja przełożona twierdziła że nie wie dlaczego dostałam wypowiedzenie. Później własnymi źródłami się dowiedziałam skąd zwolnienie. Nie polecam tego banku. Kasy nie zarobisz, niczego się nie nauczysz. W ciągu dnia średnio na całą placówkę było 3 klientów. Ja DZIERGAŁAM sobie przy biurku z nudów:P jeżeli ktoś chce się coś jeszcze dowiedzieć chętnie odpiszę na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jutro mam w planie pojezdzic troche po bankach i porozwozic cv i listy motywacyjne na stanowisko Praktykant (slyszalem ze bez praktyki nie ma szans o prace w banku a przynajmniej w moim wojewodztwie - malopolskie) co sadzicie o takiej strategii? sa jakies szanse ze ktos wogole bedzie chcial ze mna rozmawiac? czy ktos przede mna obral taka strategie dzialania???? jestem studentem 5 roku specjalizacji Fianse i Inwestycje. Doswiadczenie - staz w salonie samochodowym( sprzedaz kredytow samochodowych) praca jako mobilny doradca i w punkcie kredytowym( niestety taki punkt ze nie sfinalizowalem zadnego kredytu( zawsze odmowa- bikowcy sami)))Z góry dzieki za zainteresowanie moją sprawą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla85
Witam, na dniach mam się udać na rozmowę w Deutsche Bank na stanowisko Mobilny Doradca Bankowy. Ktoś wie coś na ten temat? :) Jak wygląd rozmowa, jakie proponują warunki (niby stała + wynagrodzenie), na czym konkretnie polega praca? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla85 mobilny doradca bankowy to osoba, ktora ma elastyczne godziny pracy tj. pracujesz kiedy chcesz... Praca polega tylko i wylacznie na poszukiwaniu przez Ciebie klientów. Podejzewam, że zaproponuja Ci umowe zlecenie na 1/36 etatu i wynagrodzenie ok 40zł netto podstawy/mies + prowizja (jakis % z kwoty kredytu lub innego produktu który Ci sie komus uda udzielic) Taka robota to ciezki kawalek chleba(wiem po sobie) ale..... obym się mylił w Twoim przypadku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Marla chyba ze bedziesz sprzedawac karty DB i kredyty DB kredyt, to wtedy bedziesz zautrudniona w firmie PBS Polska. Umowa o prace 1300 brutto i jezdzisz po klientach- ksiazka telefoniczna, ale umowe o prace masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla85
Rainbow (Eurobank), właśnie coś takiego zaproponowali... mają się odezwać, czy są zainteresowani, wtedy dopiero dowiem się jaka pensja i trzeba będzie podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUSKA8
dzieki Rainbow (Eurobank) za odpowiedz :-) Właśnie wysyłam do nich swoje CV , a jaka jest atmosfera pracy w Milenium? duża rotacja pracowników? i niech ktoś wreszcie odpowie jak wygląda rekrutacja, ile etapów? Placówka do której wysyłam mieści sie w Krakowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUSKA8
a może lepszy Eurobank od Miellenium???????????? Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Luizka*
Słuchajcie, a macie jakieś informacje odnośnie City Handlowego?? aki klimat i zarobki od najniższego szczebla myślę..czy ktoś na tym forum pracuje w City Handlowym? Buźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium_nova
Jeśli chodzi o zarobki w millennium, zależy na jakie stanowisko idziesz. Za asystenta sprzedaży (najniższe) w moim mieście (125 tys.) dostaje się 2300 zł brutto (ok. 1650 zł), ale wiem, że można od razu wskoczyć na stanowisko konsultanta (3000 zł brutto czyli ok. 2157 zł) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matt4567
Czesc, moglby ktos powiedziec Wiecej o szkoleniu w Millenium ? jakie godziny 10-18 ?, jak ze strojami ? Zaproponowano mi prace asystenta za 2800 ale wacham sie bo opinie sa rozne i generalnie praca w banku mnie nie zachwyca ale moze to byc szkola zycia... pls odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×