Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość pytająca__
Dzięki za informacje;) a już miałam nadzieję, że po pierwszej rozmowie wszystko sie wyjasni:))) mysle ze najmniejszy problem będe miala z 3 etapem..:D po prostu trzeba być sobą hihi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca___
Mam jeszcze pytanko do Ciebie jesli rozmowa jest 3 etapowa to w jakim czasie to sie rozkłada? zalezy mi na tym zeby dosc szybko podjąć prace...:) z góry dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca___
Witam:) Mam jeszcze pytanko skoro rozmowa była 3 etapowa to jak to bylo rozlozone w czasie??? hmm bo mi zalezy na tym zeby podjac szybko prace..:) jeszcze raz dziekuje Ci bardzo za odpowiedz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik Lukasa
to wszystko zależy jak szybko chcą zatrudnić, w moim przypadku rozegrało się to w przeciągu 1,5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelen2010
do mille.2years dzięki za informacje:) przyznam szczerze,że karta benefit jest naprawdę świetnym rozwiazaniem - oczywiście dla osób, które lubię spedzać czas aktywnie :) ku woli ścisłości - mam do wyboru kartę bądź kino? czy mogę zapisać się ewetnualnie na jeden i drugi "bonus"? bo przypuszczam,że każdy z profitów jest w jakiś sposób odliczany z pensji? i czy takie akcje są ogłaszane, czy samemu trzeba sie o to dopytywać i kogo jeśli już? dzięki z góry za odp. oby te 3 miesiace próbne nie były tak trudne jak się wydaje ;/ czy "świeżynka" w bankowości poradzi sobie na tym okresie próbnym i czy ma szanse dalszego rozwoju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca___
Dzięki jeszcze raz ! dzis byłam na rozmowie była kierownik placówki takze dyrektorka banku 20 minut mnie maglowały mam wrazenie ze mi dobrze poszło..:) ale ostatnio mam niefart mowia ze zadzwonia i nie dzwonia..:) dzis to samo usłyszalam ze do tygodnia dadzą znać...nie nastawiam sie szukam dalej..:) pozniej ewentualnie 2 tygodniowe szkolenie we Wrocławiu lub Warszawie pozdrawiam i dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milliludzie
Pracuje w millennium od roku więc mogę cos powiedzieć zainteresowanym... Obowiązuje ścisły dress code-stricte biznesowy. Socjal jest ok-pakiet enel med (na próbnym okrojony), zajęcia rekreacyjne-opcjonalnie karta multi sport, 10 biletów do kina-działa kwartalnie. Podejrzewam, że na okresie próbnym w to nie inwestują ze względu na to, że nie wszyscy się do tej pracy nadają i są żegnani lub nie wytrzymują ciśnienia i odchodzą. Pytał ktoś o szkolenia-odbywają się tylko w Warszawie (na szczęscie) najczęściej na Żaryna czasem w Al. Jeroz.. Przyjezdni nocują w Novotelu (Forum) lub Campanile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelen2010
Do milliludzie Mówiąc ścisły dress code - biznesowy (co dokładnie)? Ostatnio kupiłam jasną spódnicę przed kolno i jasną bluzkę - czy to już nie jest strój stricte biznesowy?? czy kolory brąz, granat, czy błękit juz nie są odpowiednie? i jeszcze pytanie odnośnie stroju w paski - taki można czy nie?? nie wiem w jaką garderobę się wyposażyć, a sam czarny i biały trochę nudny mi sie wydaje ;/ dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norr
szkolenie POLBANK 19.LIPCA 2010 :) CZEŚĆ, JA JADĘ, BĘDĘ JECHAĆ Z GDAŃSKA, ZOSTAWIĘ SWÓJ NR GG: 10624728, będę na gg dopiero ok czwartku, pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajana WBK
Witam, mam pytanko odnosnie pracy na stanowisku doradcy mobilnego w BZ WBK. Slyszalam , ze ciezki kawalek chleba, zero podstawy.Wszystko zalezy od tego ile sprzedaz, wiec mozesz caly dzien wisiec na telefonie i nic nie sprzedac.. Czy ktos pracuje w takim charakterze i moglby cos powiedziec o tej pracy i tym banku?? z gory dzieki , pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milliludzie
A propos dress code. Nie dajmy się zwariować. Stonowane kolory, które wymieniasz....brąz, granat, beż, szarości etc są ok. Garnitur w prążki-bez problemu. Chodzi o to żeby wyglądać profesjonalnie, mieć zakryte nogi (bez względu na pogodę rajstopy są obowiązkowe) i nie chodzić w sandałach ;). Z czasem nabierzesz wyczucia i przestaniesz się przejmować. Zdaj się na swój smak-zachowując podstawowe zasady. I uwierz mi rzeczywistość oddziałowa zweryfikuje pewne założenia przekazywane na szkoleniu. Na jakim stanowisku będziesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany - EUROBANK
Witam, mam pytanie jak wygladaja etapy rekrutacji w Eurobanku na negocjatora telefonicznego (windykator). Zostalem zaproszony na rozmowe. Z tego co kojarze to sa 3 etapy : pierwszy telefoniczna romowa i dwa jako rozmowy bezposrednie. Jak one wygladaja? czego sie spodziewac. Mam tez pytanie do osob pracujacych na tym staniowisku jak wyglada praca od strony zarobkow ( jaka podstawa i prowizja ) oraz sama atmosfera pracy, przelozeni itp. Bede bradzo wdzieczny za wszelka pomoc. Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNIK CITI
ODRADZAM PRACĘ W CITI. Warunki pracy do kitu. Nawet wody pitnej nie ma ma. Jedynie wodę z kranu dają do picia. Takze goście są częstowani wodą z kranu... Pracownik spragniony wody... pomyli się łatwo w upał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nordea Bank
Mam pytanie, czy ktoś moze powiedziec, czy wrto podjac pracę w Nordea Bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyny obiektywny
jakie stanowisko w nordeji kandydujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EUROBANK WINDYKATOR TEL. !!!
Witam, czy ktos sie orientuje jak wyglada przebieg rekrutacji na stanowisko negocjotro telefoniczny(windykator) w euro banku?/? jakie pytania,czego sie spodziewac oraz jak wyglada sama praca? Jakie zarobki: ile podstawy i prowizji i sama atmosfera pracy?? ktos sie orientuje? dzieki z gory za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzwbk xxx
Witam serdecznie, mam pytanko odnosnie pracy w BZWBK na stanowisku mobilnego doradcy finansowego, czy to bardzo trudna praca i jak mniej-wiecej wyglada? slyszalam ze na takich stanowiskach sa duze rotacje..Umowe mam juz podpisaną czekam teraz na szkolenie , ktore trwa 4 dni- wydaje mi sie ze troche krotkie, bo jak mozna ogarnac w tak krotkim czasie tyle materialu.. Jak Ogólnie atmosfera w WBK, czy dbaja troche o pracownika? z gory dzieki za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eka88
a ja pracuje w ing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmosterka....
A jak może być atmosfera w BZWBK chyba wiesz ze Bank czeka fuzja z kolosem pt Bank PKO BP? Wywala polowe ludzi pewnie a ci co zostana to będą tyrac za 1500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaDeutsche
mam pytanko warto składać do Deutsche?? jaka atmosfera, zarobki?? składałam do millenium (termin był do 05.07) i sie nie oddzywaja wiec chyba mnie nie chcą :-( , mam doświadczenie w obsudze klienta tylko, ze nie w sektorze bankowości:-( myslalam ze sie uda:-) pozdrawaim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiziMizi
Tyle sie pisze negatywnie o Citi a mimo tego chce zobaczyc warunki pracy na wlasnej skorze. Przeszlam do drugiego etapu kwalifikacyjnego, moze ktos sie orientuje na czym polega rozmowa z menedzerem oddzialu?? Jedno co wiem, ze po tej rozmowie ( jesli bedzie pozytywna) czekac bedzie mnie kolejna rozmowa... No i ciekawi mnie jaka jest u nich podstawa wynagrodzenia.... wiec jak ktos zna odpowiedz i na to pytanie to prosze o napisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiziMizi
zapomnialam wyzej dospiac, ze miejscem pracy jest Warszawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzwbkxxx
A czy ktos wie moze jak wygląda egzamin po pierwszym szkoleniu w Bzwbk? i czy ciezko zdac? bo slyszalam ze niestety nie wszyscy zdaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czwartku eurobank
dostałam pracę w eurobanku. Miasto Opole. Czytając opinie na Internecie o tym banku jestem przerażona. Wygórowane plany sprzedażowe, jak nie ma klientów to wciskanie tych ich produktów znajomym (w tym względzie na mogę liczyć na powodzenie). Praca po 12 h. I ogólnie fatalna atmosfera pracy. To moja pierwsza praca po studiach - w czasie studiów pracowałam ale nic związane z bankiem - i w sumie ucieszyłam się że dostałam tę pracę, ale teraz boję się jak cholera. Czy ktoś wie co się dzieje z pracownikiem gdy nie zrealizuje planu? Zwolnienie? Słyszałam jakoby gdy zwalniasz się to musisz zwrócić im koszt szkolenia. To już dla mnie absurd. Czy ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurobank
jeśli chodzi o eurobank to jest różnie, w niektórych oddziałach luz bo dobry punkt w mieście w innych gorzej, z liderami placówek też jest różnie ale ogólnie przeszkoleni są do tego żeby cie na maksa wycisnąć, przygotuj się na dzwonienie, rozwieszanie plakatów. plany są oczywiście, czasem realne do wykonania czasem nie, a prace dostałaś między innymi dlatego że jesteś świeżakiem i łatwo pojmiesz bankowość eurobanku, i tylko eurobanku, chodzi o to żebyś doceniła że zaraz po studiach masz prace w banku... mozesz być zadowolona jeśli będziesz miała fajny zespół a nie walczących między sobą o klienta zapaleńców. kosztów szkolenia nie musisz zwracać, na to musiałabyś podpisać papier więc sprawdź umowę, a jeśli nie wykonujesz planu jakiś czas to dostajesz plan naprawczy, a jeśli go nie zrobisz to wtedy out. jak opanujesz sterty procedur, chociaż w innych bankach jest więcej, to nabierzesz pewności i jakos pójdzie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LB
czy ktos jedzie na szkolenie z lukas banku 9 sierpnia do wawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypalona/wypalony
DO NORDEA BANK: Mogę coś powiedzieć na temat pracy w Nordea. Pracowałam/łem tam ponad 3 lata, ale na szczęście niedawno odeszłam/łem. Generalnie jeśli chodzi o kulture pracy jest ok. Bank stawia na bankowść internetową oraz mierzy w klienta z wyższej półki dlatego kolejek w banku nie ma!!! (można odpocząć, połazic po necie-:) Jeśli chodzi o plany sprzdażowe to z roku na rok coraz wyższe (roczne) a na rok 2010 praktycznie nie do zrobienia. Ale nawet gdyby... to max wysokość premi jaką możesz po tym udanym roku dostać to 3-krotność twoich odchodów. Ale w praktyce nawet nie masz co marzyć o tej stawce bo to by oznaczało by że musisz wykonac plan w 100%-centach na każdym produkcjie a więc ( rachunki, hipoteki, fundusze, crosselling itp.). Dochody są.... hmm no właśnie jak na kogoś kto zaczyna, ma 23 lata, jest swiezo po studiach całkiem niezłe, ale uwaga!!!! Negocjuj na samym początku jak najwięcej bo o jakiejkolwiek podwyzce przez następne 3, 4 lata możesz zapomniec:) A więc Opiekun Klienta - duże miasto na południu Polski- od 2000 tys. netto do 2500 tys. W Warszawie to i 3000 netto możliwe. Doradca kredytowy- podstawa 1000zł netto plus prowizje od uruchomionego kredytu. Jak się rozkcisz z kredytami to i możesz 5-6 tys. netto miesięcznie zarobić, a może i więcej. Możliwość awansu?? praktycznie zadna. Małe placówki gdzie jest tylko kasjer w/w opiekun, doradca kr. i dyrektor. Ani Opiekun nie myśli wskakiwać na stanowisko Doradcy, ani Doradca tym bardziej na stnowisko Opiekuna. Przełożeni napewno nie docenia Twojego wysiłku, więc lepiej się nie wysilać tylko siedzieć na internecie:) Ja byłem/byłam jednym z najlepszych sprzedawców a i tak mnie nie doceniono. Nacisk na sprzedaż jak w każdym banku choć tu dużo zależy pod jakiego dyrektora trafisz. Jak będzie ambitny/na to masz przerabane!!! Ale tak naprawdę wszsytkim trzesie Dyr. Regionu. i od niego wszytsko zależy!!!. Powodzenia!!! Mam nadzieję że moje uwagi się przydały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia123
Właśnie skończyłam studia nie związane z bankowością, ale chcę pracować w banku (mam roczne doświadczenie w kontakcie z klientem) i zastanawiam się jaki kurs mogę jeszcze zrobić, żeby łatwiej znaleźć pracę. Może ktoś wie i chciałby doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburino
Oczywiście że jest to dobra praca ale można mieć dobrą a może i lepszą biorąc udział w konkursie na stronie www.energa.pl/konkurs gdzie by uzyskać bardzo intratny etat należy przedstawić jak najlepszy plan rozwoju wirtualnego biura eBOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmp
Witajcie, interesuje mnie praca jako przedstawiciel handlowy w Sygma Bank. Czy ktos może dzielić info odnośnie tej pracy??? Charakter pracy znam, chodzi głównie o to żeby kontrahenci sprzedawali raty przez system Sygma Bank ( no i oczywiście pozyskiwać nowych). Prosze o info odnośnie możliwych zarobków, kultury w tym banku itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×