Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

ile się zarabia na stanowisku doradcy klienta w polbanku? i o co pytaja na rozmowie kwalifikacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
ile zarabija w polbanku? nie wiem moj kolega teraz tam odchodzi ale do centrali. Moja dobra rada: ceń się i krzyknij więcej. Zaczniesz od wyższej podstawy to będziesz miala wiecej zawsze. Jak podasz malo to będziesz tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasmen
"a w banku zarobisz od 2500 do 3500 na reke" tak, ale zależnie od położenia placówki! wiadomo, duże miasto, większe plany, więcej się zarabia, ale jak się pracuje na zadupiu, to max 1500 i tyle może wycisnąć kasjerka w markecie, nie oszukujmy się... co do akwizycji, to zobaczymy od stycznia czy będziesz tak zachwalał i nie usprawiedliwiaj tym, że dziś wszędzie są normy i plany, bo np: na myjni nikt nie łazi po ulicy i prosi kierowców o to, by podjechali wymyć auto i takich przykładów mogę podać 200, a w biurach zarabia się dużo więcej (w UM dwójkę się mana dzień dobry), tylko tak jak wspomniałeś, układy trzeba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
czemu mam czekać do stycznia? wiesz cos, czego wawa N nie wie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lissy
Witam wszystkich Czy ktoś z Was pracuje lub stara się o pracę w Aiorze? Jakie stawki obowiązują tam na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o bankiera lub menedżera klienta indywidualnego? Czy ktoś mógł by przybliżyć mi zasady, atmosferę i wymagania tego banku? Z góry wszystkim dziękuję, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w wawie są jacyś lepsi
i wszystkjo wiedzą szybciej?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w wawie są jacyś lepsi
i wszystko wiedzą wcześniej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasmen
abtrachując od tego napisali przedmówcy, siedzę sobiei się zastanawiam, czy w ogóle jest sens wracać do tej instytucji finansowej, bo bankiem lukasa nie można już nazywać i czy nie szukać lepszych zarobków w jakimś banku, póki w cv ma się wpis o pracy w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka z branży
Praca w banku nie jest lekka, pracuję w branży kilka lat :) Jednak nigdzie nie zapłacą wam na starcie tyle, co w banku, szczególnie na stanowisku związanym z aktywnym pozyskiwaniem klientów (sprzedażowym) Zarobki, przy systemie prwizyjnym, osiagają czasami zawrotne kwoty. Cos za coś. Ważne, żeby mieć swoje zasady i nie wszystko za wszelką cenę. powodzenia wszystkim ubiegającym się o pracę w banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 2 tyg temu przeszedlem pozytywnie rekrutacje do jednego z bankow "M", dowiedzilem sie ile bede zarabial etc. po czym powiedziano mi ze mam czekac na tel z Wawy odosnie szkolenia, i tak czekam juz 2 tyg i cisza i nie wiem co dalej robic czy to standardowa sytuacja czy mnie olali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka1111
Celtic Ja mam dokładnie taką samą sytuację i szczerze ci powiem, że nigdzie nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie co do procedury dalszego zatrudnienia więc podejrzewam, że jest to raczej standardowa procedura w banku. A w najgorszym wypadku nas olali i trzeba szukać nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepiotrek
A mnie zastanawia po jakim czasie od ostatniej rozmowy rekrutacyjnej dzwonią z banku(milenium) czy przyjeli gogoś i czy dzwonia tylko w tedy jak kogos pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka1111
No ja czekam na tel z banku w Warszawie, więc podejrzewam, że z innego niż ty. Jeśli chcesz jakiś szczegółów to napisz mi maila klih@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie widzieliście hameryk
ańskiego filmu gdzie na rozmowie kwalifikacyjnej mówią - zadfzwonimy do pani/a i już nigdy nie dzwonią?? :D co do aktywnego pozyskiwania klientów, to nie trzeba pracować w banku by dobrze zarobić latając od drzwi do drzwi jak akwizytor, można pracować w ubezpieczeniach albo z garnkami latać i też się dobrze na tym wychodzi ;) a jak ktoś niecierpi akwizytorów, to zanim wypowiesz nazwę banku zatrzasną się drzwi, więc bez różnicy w czym robisz, są tacy co kupują z akwizycji i tacy, co nią gardzą i żadna plakietka z banku ich nie przekona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jutro mam rozmowę w Lukasie na referenta ds windykacji czy ktoś wie jaką kwotę najlepiej podać jak zapytają o zarobki i jak wygląda rozmowa? Będę wdzięczna za wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nigdy nie widzieliście ha
Tak dlatego najlepszym rozwiazaniem jest to ktore wprowadzilo ING ze sa i akwizytorzy i stacjonarni gdzie wiadomo ze jak ktos lubi sie szlajac i ponizac to zarabia wiecej a jak nie to siedzi przed biurkiem za polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o pracy w BGŻ co macie do powiedzenia, mam zamiar się ubiegać o pracę tam, doradzcie mi jak sie tam pracuje i za jakie pieniądze? piszcie prosze na gg 7127332, z góry dzięki, ja mogę pomóc na temat rozmowy kwalifikacyjnej w polbanku bo byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisz coś więcej
o polbanku i czy tylko byłaś na rozmowie, czy udało Ci się tam dostać pracę? czy to prawda, że polbank jako jedyny z banków nie jest zrzeszony w jakiejś bankowej instytucji i przez to nie jest ubezpieczona na wachania na rynkach finansowych przez co jego klienci mogą wszystko stracić i nie odzyskać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasmen
ja wczoraj dzwoniłem do koleżanki z pracy i dowiedziałem się, że nowa pani dyrektor zakazała wydawania kredytów bez założenia konta, nawet jak ktoś będzie chciał kredyt na 50tyś. to mają odmawiać i wciskać konto inaczej nie ma kredytu tlo przecież pojedzie do innego oddziału i tam dostanie bez problemu, paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
lukasmenie niech da Ci to przez GroupWise. Przegina ta Twoja dyrektorka na maksa. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasmen
Przemku dziękuję za info, ale co to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkfoiafjffff prze,mek
a da Ci to, ze w razie gdyby był jakiś dym to masz to na pismie. Lub zmień placowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasmen
ta, zastanawiam się nad tą zmianą placówki ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjoo
Hejka Czy ktoś moze wie jak wyglada praca kieronika sprzedazy w ING?Jakie warunki i zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mieszkam w Lublinie. Wybieram się na rozmowę do banku Millenium. Praca chyba w kasie. Czy mogę prosić o info jakiej pensji mogę się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×